Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Életemben először leszek egész karácsonykor egyedül. fórum

Életemben először leszek egész karácsonykor egyedül. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

27. 55Judit (válaszként erre: 25. - Globus)
dec. 23. 18:39
A rosseb mossa le hetenként!😀
26. levarosbukta (válaszként erre: 25. - Globus)
dec. 23. 15:44
De ez egy jó alkalom, hogy az ember nekigyürkőzzön a nem szeretem munkának, vagy azért mert egyszerűen nincs rá ideje.Igy legalább van motiváció, hogy jön a karácsony legyen tiszta minden.
25. globus (válaszként erre: 21. - Birebora)
dec. 23. 13:53
Pontosan így. Nem azért kell ablakot pucolni, mert jön a karácsony, hanem akkor, amikor az piszkos... ha szükséges hetente lemosom, de ünneppel nincs összefüggésben.
24. Myra
dec. 23. 08:08
Semmi gond, én már évek óta egyedül karácsonyozok
dec. 23. 08:03
Sajnálom 😪
22. 55Judit (válaszként erre: 16. - 5d8fd6c5cb)
dec. 23. 07:55

Annak nem egyszerű, aki bonyolítja.🙂

Én is beletörődtem, megszoktam, elfogadtam, minden körülmények között megoldom hogy jól érezzem magam. Ez eddig csak akkor nem sikerült mikor beteg voltam. de amíg ebből is ki lehet jönni, nincs nagy baj.🙂

21. birebora (válaszként erre: 19. - LBO)
dec. 23. 07:41
Pontosan. Nálam van tavaszi és őszi nagytakaritás. Nagyjából húsvét és karácsony előtt. Március-április, október-november. Azt is kényelmesen, nyugodtan megcsináljuk, együtt a férjemmel. Mosásból én sem csinálok gondot, mondjuk karácsonykor, szilveszterkor újévkor és húsvétkor ne lógjanak a ruhák amik egyébként egy éjszaka alatt megszáradnak. Tervezhető minden. És közben persze folyamatosan takaritunk egész évben. Rend és tisztaság van. Tehát én sem értem. Életemben nem stresszeltem semmilyen ünnep miatt vagy előtt.
20. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 23. 07:31
❤️
19. LBO (válaszként erre: 17. - Semleges)
dec. 23. 07:30

Így gondolom én is.

Nem értem pl. ilyenkor sokan kitakarítják még a padlást is. Ők egész évben nem takarítanak?

Vagy a mosás. A kisebbik fiam hazajött a koleszból, mindent is hazahozott 🤦🏻‍♀️🤣 persze egy nap alatt nem tudok mindent kimosni, és nem is szeretném hogy szerencsétlen mosómasa napi ötször lenne beindítva. De majd meglesz. Nálam ez a "jaj karácsonykor nem mosunk" nem mükszik. Pont nem érdekel.

Főzni imádok ❤️ lesz is minden ami szem szájnak ingere. De egy percig nem stresszelek. 😉

18. LBO (válaszként erre: 7. - Neee)
dec. 23. 07:16
Miért kell széthajtani magát bárkinek is? Ezt sosem értettem. Olyan szépen lehet készülni, no stressz, no para. 😉❤️🎄
17. semleges (válaszként erre: 7. - Neee)
dec. 23. 04:20

Aki széthajtja magát valamit nagyon rosszul csinál.

Időben lassan elkezdeni, előregondolkodni és ami a fő, elosztani a feladatokat. Mindenki tegye hozzá a magáét amit tud. (vásárlás, sütés, főzés, takaritás, mosogatás, stb). Nem kell 25 félét csinálni.

Egy karácsonyba nem kell belehalni. Legalábbis nem illik és nem is éri meg.

16. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Enissa)
dec. 22. 23:53

Nem mindenkinek ilyen egyszerű az egyedüllét...

Én már beletörődtem..

semmit sem kell erőltetni.

24.-én dőzsölni fogok, 2 olajos hal konzervet is felnyitok vacsorára.....-))

15. jozsi.38 (válaszként erre: 9. - Neee)
dec. 22. 21:24

Én a panaszkodás részt nem értem. Átjárok 3 napja apukámhoz,hogy szép legyen a lakása ünnepre, de azért csinálom, mert szeretem. A beiglit ma reggel sütöttem meg, este mézeskalácsot sütöttem, de azért csináltam csak, hogy legyen. hogy örömet okozzak.

Ezzel lehet mártirkodni, vagy csak egyszerűen megtenni, és nem veszekedni rajta.örülni a más örömének

14. Regin_a (válaszként erre: 9. - Neee)
dec. 22. 18:19
Valaki a nevedben baromságot irogat, csaxólok!
13. andi6020 (válaszként erre: 7. - Neee)
dec. 22. 18:07
Vagy lehet megözvegyült idén.
12. Enissa (válaszként erre: 11. - Enissa)
dec. 22. 17:31
Bocsi, nem ezt akartam!
11. Enissa
dec. 22. 17:30

[link]


Érezd ilyen jól magad egyedül!

dec. 22. 17:16

ÖRülj neki, akkor kelsz amikor akarsz, tv-ben v másutt azt nézel amit akarsz, odamégy,odautazol amihez kedved van, és a legrázósabb : nem kell 3 napi étrendet kitalálni és megfőzni válogatós családtagnak.

szerintem akik itt sajnálkoznak, valójában irigyelnek.


Nekem tényleg nagyon kkicsi a családom ( l gyerek, l macska ) de igy is elég macera.

9. Neee (válaszként erre: 8. - 55Judit)
dec. 22. 17:01
Ugye? Részemről cseppet sem tűnik panasznak a vallomás. Szerintem örül neki, hogy végre fellélegezhet.
8. 55Judit (válaszként erre: 7. - Neee)
dec. 22. 16:59
Nem csak este. Van aki már egy héttel ünnep előtt elkezdi a loholást, sütést, főzést. Mintha egész évben csak ünnepen lenne szabad szeretni egymást.
7. Neee
dec. 22. 16:30
Mit sajnáltok ezen, lehet örül neki, hogy nem kell egész este szolgamód széthajtania magát a szeretet nevében.
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 15:57

Ne szomorkodj!

Gondilj a szeretteidre, ők is fognak Rád bizonyára.

Beszélgessetek telefonon, vagy videóhívással.


Nézz jó filmeket, egyél-igyál finomakat! Majd bepótolod a személyes öleléseket.


Legyen szép ünneped!

dec. 22. 15:26
Sajnálom.
dec. 22. 15:04
Sajnálom
dec. 22. 15:03
szomorú
dec. 22. 14:13
semmi extra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook