Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El lehet fogadni azt, ha a párom nem akar gyermeket? fórum

El lehet fogadni azt, ha a párom nem akar gyermeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. aug. 15. 11:32

A megfázásnak terhesség közben lehetnek nagyon káros hatásai is és még gyógyszer sem kell hozzá!!!

Tapasztalat!!!Tény,hogy nem mindig lessz gond belőle!Attól is függ hány hetes a kismama.

32. f6390e6b9b (válaszként erre: 31. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 11:31
Pikkelysömörös vagyok!Szteroidos krémekkel kezeltem magam,rá van írva hogy az első trimeszterben szigorúan tilos.6 hetesen hagytam abba a kezelésem a baba miatt,mégsem mondta egy doki sem hogy vetessem el pedig a kiskönyvembe is bele volt írva.
2014. aug. 15. 11:26
ott voltam mikor birtam elkisértem a dokihoz szoval elötem mondta a doki,akár menyire hihetetlen ezt mondta!itt látszik meg h a doktorok se egyformák...
2014. aug. 15. 11:17

Ilyen nincs!!!Megfázás miatt elvetetni?Szeptemberben derült ki hogy babát várok,szerinted a tél alatt hányszor voltam beteg??

Van egy egészséges 3 éves kislányom,pedig végig szipogtam a terhességet!!

Azt ne felejtsd el,hogy egy nő két dologért képes bármit megtenni:hogy legyen gyereke és hogy NE legyen!!

2014. aug. 15. 11:11
igen azt javasolta.nem irnám ki a nevüket ne h reklámként vegyék,anno anyit mondot az orvos ha c vitamint kapott volna az még nem ojan ártalmas de amit kapott mivel nem tudtuk akk még h babát vár igy a kezelö orvostol antibiokumokat kapot ami egyértelmü hisz a gyogyszeren felvolt tünteve h várandos nők ne szedjék
2014. aug. 15. 11:00

1. Nem szabad erőltetni senkinek sem a babát. Kényszerből senkinek se legyen gyereke.

2.Lehet, hogy több időre van szüksége a barátnődnek, hogy feldolgozza az előző terhességeket. Ha eddig szeretett volna gyereket, az jó jel, csak kellene egy kis türelem.

(Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az írásjelek sokat segítenek a szöveg megértésében. És a helyesírás is.)

27. gkreka (válaszként erre: 24. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 10:59
Melyik volt az a gyógyszer, amit megfázásra szedett a párod és a nőgyógyász abortuszt javasolt?
26. andi6020 (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 10:58

Nem kell elfogadni.

Ha gyereket akarsz hagyd el, és keress olyan nőt, társat, akivel egyeznek az elképzeléseitek.

Viszont ha mellette maradsz, ne hányd soha a szemére, hogy miatta nem lett gyereketek.

2014. aug. 15. 10:57
Más nem, akkor pszichológus, ha csak fél. Én gyerek nélkül el sem tudnám képzelni az életem.
2014. aug. 15. 10:57
igen férfi vagyok,rwndbe vagyunk anyagilak nem dus gazdagok de meg van ami kell állando munka uj ház...a párom nem nem beteg
23. Szeplakisz (válaszként erre: 15. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 10:56
Na így már mondjuk más a helyzet... Ha egyből így írod, hogy olyan gyógyszert szedett, amit nem lett volna szabad, akkor egyértelműbb.
2014. aug. 15. 10:54

A megfázásról csak annyit, hogy a terhességem elején én két hétig voltam megfázva. És pont azért tartott két hétig, mert nem szedhettem semmi gyógyszert, kizárólag csak forró tea, csipkebogyó tea, inhalálás, rengeteg folyadék, C vitamin ezerrel és pihenés.


Persze ha lázzal is jár, az már más kérdés, mert a magas láz okozhat vetélést. De akkor sem gondolom, hogy az orvos a terhességmegszakítást javasolná. :(


Mindenesetre próbáld meg megbeszélni a pároddal, sokaknak nem megy egyszerűen a babaprojekt, mégsem adják fel.

21. Sopianae (válaszként erre: 15. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 10:53
Ha ezen a témán nem tudtok túl lépni, akkor neked kell a kapcsolaton.
20. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 18. - Sopianae)
2014. aug. 15. 10:53

bocs; ezt nem neztem;

akkor is hasonlo lenne a velemenyem;

bar egy not jobban megvisel a meddoseg-veteles elmenye, ezert ertheto, hogy fel a kudarctol;

talan erositeni lenne ot ajanlatos erzelmileg-testileg-lelkileg;

sok-sok pozitiv elmeny, egeszseges, mertekletes eletmod, stb.

19. forrest2010 (válaszként erre: 11. - 3b1a5ec920)
2014. aug. 15. 10:51
A fórumindító a pasi !!!! ő szeretne gyereket !!!
18. Sopianae (válaszként erre: 11. - 3b1a5ec920)
2014. aug. 15. 10:50
A kérdező FÉRFI!
17. *Csajszi* (válaszként erre: 13. - Gkreka)
2014. aug. 15. 10:49

Igen, kozben olvasom. Gondoltam noi oldal, leginkabb nok irnak :)


A lenyeg ugyanaz, en nem szeretnek olyan emberrel elni (ferfi, no tokmindegy) aki nem akar gyereket, es a foruminditonak maganak kell ezt eldontse.

16. Sopianae (válaszként erre: 10. - *Csajszi*)
2014. aug. 15. 10:49

Na igen. Én sem tudnék olyan emberrel élni, aki a legnagyobb álmom nem teljesítené pláne, ha a feltételek is adottak.

Páromnak 2 gyereke van és nekem is, ebből három van nálunk (egyik még a pocakban pár órát), (4,5 éves, 16 hónapos és most az újszülött és van egy 5 éves, akit az anyja nevel), de mi megbeszéltük, hogy szeretnénk majd közöset is. Mindkettőnk nagy álma és nem az, hogy nagycsaládosok legyünk, de ha a körülmények adottak, akkor miért ne? Kijelentettük azt is, ha a másik nem szeretne, akkor keresünk olyat, aki elfogadja ezt a döntésünk.

15. bartoromeo (válaszként erre: 4. - Sopianae)
2014. aug. 15. 10:48
gratulálok!mivel párom kapot gyogyszer a megfázásra de akk még nem tudtuk h babát vár ez az elsö honapba volt igy a dokoi azt tanácsolta h ne tartsuk meg nem egy orvos véleményét kértem ki mind ezt tanácsolta
14. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 10:47

Igen meg kellene becsülni az ilyen srácokat, akik ragaszkodnak a gyerekhez.:)


Nincs valami rejtett pszichés problémája párodnak?


Anyagilag is " rendben vagytok " ? Mert akkor ne értem..........van olyan, aki nem akar gyereket, de akkor olyannal éljen, aki szintén nem, mert ez így nem megy.

13. gkreka (válaszként erre: 10. - *Csajszi*)
2014. aug. 15. 10:46
Ő a férj! Így testileg tuti a párját viselte meg jobban az abortusz. A lelkieket pedig nem tudhatjuk, az nem nem függő!
12. unom
2014. aug. 15. 10:46
Szerintem a topicindító pasi.
2014. aug. 15. 10:45

ha te ezt a szoveget elhiszed es bekajolod, akkor jobb is, ha ettol a pasitol nem lesz gyereked!

ez nem rubeola, tifusz, feketehimlo, lepra, stb.

ne legyel mar ennyire naiv!

aki nem akart gyermeket tolem, attol mar en sem!!

2014. aug. 15. 10:44

Ezt neked kell tudnod, hogy igy van-e ertelme a kapcsolatoknak, az eletednek.

Teged tuti jobban megviselt a babak elvesztese minden szempontbol, szoval parodnak nem kene ennyit lelkizni rajta, ha te keszen vagy ismet.

En szemely szerint nem akarnek olyan emberrel elni aki nem akar gyereket, de ezt mindenkinek maga kell eldontse.

Es a megfazasos butasag, az tenyleg nem volt indok elvetetni, akkor fele igy nem szaporodna az emberiseg, ha mindenki full egeszsegesen eshetne csak teherbe :O

2014. aug. 15. 10:42
ez most komoly?? - mert meg volt fázva?
8. Sopianae (válaszként erre: 5. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 10:42

Persze persze... :) :) :) :) :)

Akkor soha ne vállalj gyereket, mert ki tudja mikor lappang benned valami, ami ártalmas az embrióra nézve.

Magzatról meg ne is beszéljünk, mert akkor már jó pár hónapos terhesnek kell lenned, hogy magzatról beszéljünk és akkor élj egy burokba, ami steril, de nevezzük inkább gumiszobának és kényszerzubbonynak.

De most komolyan? Ilyennel fárasztod a népet?

2014. aug. 15. 10:41

Ő fogja kihordani, neki kell tudni.


Egyébként el lehet fogadni, de nem kell.

2014. aug. 15. 10:40
ezt neked mondta az orvos, a megfázást, vagy csak a párod mondta hogy eztmondta az orvos? ...
2014. aug. 15. 10:38
igen,mert a megfázástol egyes baktériumok nem egészséges a magzatra nézve söt abszolult nem egészséges!
2014. aug. 15. 10:38

Megfázás miatt nem lehet megtartani? Mivvvvan? A megfázás nem egy daganat vagy pszichés dolog, ami miatt ne lehetne megtartani egy gyereket vagy vállalni?


Beszélj vele, hogy te mindenképp szeretnél, annak ellenére, hogy egy nőt (szervezetileg is) jobban megvisel, de vállalod a kockázatot.

Ha meg nem akar, akkor tovább kell lépni.Egy babánál nagyobb öröm nincs szerintem. Én is veszítettem el babát, de a talpamra álltam és van egy 4,5 éves kislányom és bármelyik órába megszülhetem a kisfiam is.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook