Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El lehet fogadni azt, ha a párom nem akar gyermeket? fórum

El lehet fogadni azt, ha a párom nem akar gyermeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. aug. 15. 10:37

Öh... még nem 100%-os a feldolgozottság.

Megfázás miatt ne tartsátok meg? Ilyet sem hallottam még.

2014. aug. 15. 10:35

"másikat az orvos tanálcsolta h ne tartsuk meg az végett mert párom megfázot "


?????????

2014. aug. 15. 10:32

sziasztok!párom és én már egyideje együt élünk mindketen a huszas éveink utoján vagyunk,a probléma a gyerek én nagyon szeretnék ő sajnos nem akkar

volt 2 nem sikerült terheség az 1ik vetélésel végzödöt a másikat az orvos tanálcsolta h ne tartsuk meg az végett mert párom megfázot ennek már 1,5 éve azota voltunk kivizsgálásokon az eredmények jok lettek az orvos szerint jöhetne a baba,de a párom nem akar tudom nem könyü egy nőnek h 2babát elveszit mellete voltam/vagyok engem is megviselt a dolog de tul vagyunk,ám kijelentete ő nem akar gyereket soha többet tart atol h megint elmegy a baba,én pedig nagyon vágyok utána kérdés aki volt hasonlo cipöben volt valami megoldás el lehet fogadni h viszonylag egészséges embereknek akik szeretik egymást h nem lesz gyerekük semmi mást nem szeretnék legalább csak 1gyereket!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook