Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El lehet fogadni azt, ha a párom nem akar gyermeket? fórum

El lehet fogadni azt, ha a párom nem akar gyermeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. aug. 15. 12:36
nagyon szeretnék töle
2014. aug. 15. 12:34
ha te akarsz, akkor nem.
2014. aug. 15. 12:34
sok ismerösnek van pici babájuk talán pont ezért is van plusz enyir benem h egy kis babát szeretnék joformán minden ismerösnek lett az idén és jo rajtuk látni h boldogok...
60. f6390e6b9b (válaszként erre: 59. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 12:29
Ha van vagy lesz pici baba a családotokban vagy a baráti körötökben az sokat változtathat a mostani érzésein!
2014. aug. 15. 12:22
igen az már a mult,a párom is atol tart h ujbol kudarcon megyünk át persze hiába probáltam mondani h nem igy kell felfogni mint irtam tudom h nem könyü 2nem sikerült terheségen tul lenni akár lelkileg akár szervezetileg,azt is tudom h van még pár évünk csak ö kijelentete h a 2 nem sikerült terheség után nem akar többet gyerekel probálkozni
2014. aug. 15. 12:15
*meg egy egeszseges baba utan is
2014. aug. 15. 12:13

Sziasztok! Szerintem lepjunk tul a megfazas-gyogyszer-abortusz kerdesen mert ez mar a multe. Ha ket orvos is azt mondta hogy abortusz kell akkor nehogy mar itt latatlanba probaljon barki okoskodni hogy biztosan tevedett. (Csak zarojelben jegyzem meg hogy az elso par hetben beszedett "magzatkarosito" gyogyszerek veteleshez vezetnek nem egeszsegtelen babahoz. En ilyen antibiotikumot szedtem a beagyazodastol es le is allt az embrio fejlodese egy hettel kesobb).


A kerdesre valaszolva, megertem a parodat mert egy veteles nagyon nagy kudarc es veszteség elmennyel jar. Akar harom evvel a veteles utan is tarthat a depresszio peldaul, meg egy egeszseges baba utan nem. Plane ha egy ujabb sikertelen terhesseg kovette az elso veteles. Nem tudom mikor volt az abortusz de lehet hogy a parodnak csak idore van szuksege. Nehez kerdes mert a vegtelensegik te sem akarsz varni gondolom de a parodat sem kene belehajszolni egy terhessegbe ha meg nem erzi keszen magat. Lehet hogy jot tenne neki egy szakemberrel elbeszelgetni hogy segitsen neki feldolgozni a veszteseget.

2014. aug. 15. 12:12
más országban,itt elég ugylátszik a két nögyogyász nem lehet elmenni másik településre mert a betegkönyvet nem ismerik el szoval hejhez kötöt.
55. vica66 (válaszként erre: 54. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 12:09

Nem tudom, hol laktok, másik településen esetleg?

Én vidéki vagyok, de még itt is több lehetőség van.

2014. aug. 15. 12:05
köszönöm igen van idönk csak hát kivárni nem egyszerü probáltunk orvost váltani nem sok sikerel 2nögyogyász van az 1ik csak 1nap rendel az sem jo a másik amejiket választot az joformán minden nap rendel és a legrosszab ha nincs bnet a választot orvos nem is mehet az ember a másikhoz:-(
53. vica66 (válaszként erre: 46. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 12:01

Általános nőgyógyászt is kereshettek másikat. Én biztos nem maradnék annál, aki nektek van. Ilyen hülyeséget, hogy télen ne...

Talán egy másik doki is segíthetne, hogy a párod legyőzze a félelmeit. Jelen pillanatban úgy néz ki, hogy ő sokkal kevésbé vágyik a gyerekre, mint te. Mert ahogy hallom, olvasom, sokkal nagyobb traumák, akár több vetélés után is mindent elkövetnek azok, akik valóban gyereket akarnak.

Ne add fel, talán egy jó doki segítségével sikerül megnyugtatni a párod, és még időtök is van a gyerekvállalásra.

Szívből remélem, hogy egyszer boldog szülők lesztek.

2014. aug. 15. 11:59

felénk nem...ezt biztosra tudom nem egy emberke jár hozá muszáj h legyen választot orvos a másik orvosnak muszáj jová hagyni...


pedig azt javasolta a doki

51. tavaszilány (válaszként erre: 46. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 11:55
Kórházba beutalhat bármelyik orvos.
2014. aug. 15. 11:55
talán
49. gkreka (válaszként erre: 29. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 11:55

Majd minden gyógyszerre rá van írva, hogy a terhesség első trimeszterében nem javasolt. Ezzel - legtöbbször - a gyógyszergyárak a saját seggüket védik. Sima megfázás elleni gyógyszer miatt - csak mert rá van írva a betegtájékoztatóra, hogy terhesség alatt nem javasolt - nem javasolnak abortuszt.


Így nem kerek a történeted!

2014. aug. 15. 11:55
szoval megoszlanak a vélemények...
2014. aug. 15. 11:53

amugy érdekes mert a nögyogyász ugytet h tavasztol öszig probálkozhatunk de télen ne mert nagyobb a kockázat a megfázásra nwa mondom még eztis megszabják

viszont a magán orvso mást mondot probálkozunk rajtunk mulik h mikor jönn a baba

2014. aug. 15. 11:50
sajnos maradt a doki mert hiába váltotunk magán dokira muszáj h legyen egy általános nögyogyászis mert ha valami gond akadna csak ü ö irhat ki utalot a korházba
2014. aug. 15. 11:45

egyébként szerintem simán lehet, hogy csak kevés volt neki a 1,5 év, hogy feldolgozza a babák elveszítését...

azért a huszas évei végén még messze nem öreg az ember lánya... még 5-10 éve is lazán van, hogy másként lássa a helyzetet...

44. youlcsi (válaszként erre: 39. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 11:43
nővérem a 3ból a legnagyobb gyermeket kis híjján kikezelte, mint felfázás... beszedett mindent, amit orvos mondott, meg amit otthon talált, azt is... nem nézve, hogy lehet-e szedni, mert hogy úgysem babás... most gyönyörű 5éves hercegnő, bár kissé lökött :d de azt hiszem, azt inkább örökölte :D
43. f6390e6b9b (válaszként erre: 39. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 11:42
Gond mindig van,elvégre a stressz is gond....
42. viva70
2014. aug. 15. 11:41
A kérdésre válaszolva, neked kell tudni, érezni, hogy eltudod-e fogadni, ha a párod tényleg nem akar gyereket. Ha igen, akkor legyetek egymással boldogok, ha nem akkor tovább kell lépni. Kár ezt órákig ragozni.
41. youlcsi (válaszként erre: 37. - Rinike)
2014. aug. 15. 11:41

:D

nekem meg prednisolon mellett kutya nem mondta, hogy talán védekezni kellne.


de mondok egy még általánosabb példát:

metformin hatóanyagú gyógyszer ellenjavallt terhesség esetén... de csak mert nem vizsgálták a hatását, hsizen az időskori diabetesre lett ez a cucc kitalálva... mégis 10ezrek szedik, hogy lehessen babájuk, és hogy aztán meg ne legyenek babásan cukorbetegek...

2014. aug. 15. 11:41
Teljesen mindegy végülis.Kifogás lesz kifogás hátán.Válaszút elé kell állítani aztán keresni olyat aki szeretne gyereket.A fórumindító sem lesz fiatalabb!
2014. aug. 15. 11:40
gondolom egyik se tul egészséges a babára nézve és hát az elsö 3honap ami ugy kellene lenni h semmi gond ne legyen
38. youlcsi (válaszként erre: 35. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 11:39

persze, nyilván... csak lehet, hogy pont ez a legfőbb ok, amiért párod fél... mit szól majd az orvos, ha legközelebb mondjuk a fogát kell húzni és arra kap gyógyszert... vagy ha influenzás lesz... vagy ha allergiás valamire...


nőgyógyászt váltott párod azóta?

37. rinike (válaszként erre: 32. - F6390e6b9b)
2014. aug. 15. 11:39
Nekem a terhességem 28. hetéig szteroidokat kellett szednem azért, hogy megmaradjon a baba. Igaz, szigorú orvosi ellenőrzés mellett.
36. youlcsi (válaszként erre: 33. - Szuzi87)
2014. aug. 15. 11:37
sajnos másnak is lehetnek nagyon káros hatásai... még annak is, ha idegeskedik az ember... a stresszre hivatkozva mégsem vesznek el babákat.
2014. aug. 15. 11:37
nyilván az orvos azért orvos mert nem hüjeségeket beszél,de hát már nem is az a kérdés h megfázás vagy nem,mert azon tul vagyunk.
34. youlcsi (válaszként erre: 29. - Bartoromeo)
2014. aug. 15. 11:35

sajnálom... de talán túl óvatos volt az orvos.

szteroid meg immunszupresszáns mellett is már gond nélkül ki lehet hordani egy babát. engem még rtg-re is elküldtek, pedig volt rá esély, hogy babás vagyok. azt mondta az orvos, hogy inkább a rtg, mint egy tüdőgyulladás.

inkább a gyógyszer, mint a betegség. utóbbi sokkal jobban megviseli a babát.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook