Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló kismamák fórum

Egyedülálló kismamák (beszélgetős fórum)


7. Mirr_Murrka (válaszként erre: 5. - 17dfdcec7d)
2008. okt. 21. 13:04
lelőhetem???
2008. okt. 21. 12:50
na,jó sokat írtam,akinek van kedve válaszolhat
5. 17dfdcec7d (válaszként erre: 1. - Horvathrekusi)
2008. okt. 21. 12:43

Szia Kedves Horvathhrekusi!

Én nem vagyok egyedül álló,de minden elismerésem,h egyedül vállalod a babád:)

Én 26 hétben lévő kismama vagyok,és nekem is nagyon rossz a kapcsolatom,de én még nem tudtam rászánni magam,h ezt az elhatározást meghozzam.Az én párom egy katasztrofálisan sértődős,kiabálós ember,sőt agresszív néha.Addig jó amíg nem szólok neki,aztán ha valamiért szólok,akkor ments isten.Az igazság,h a feltételeket viszont ő tudja biztosítani,és biztosítja mióta nem dolgozom,ugye.Arra gondoltam mikor megszületik a picikénk meglátom milyen lesz változik e ha nem,akkor anyaotthon vagy még nem tudom.nem jár sehova csavarogni,nem is iszik egyáltalán,ő inkább szerintem depressziós ,vagy nem tudom.Mondtam már neki,h kezeltesse magát menjünk el pszichologushoz,vagy családterapeutához,de kiröhög,azt mondja ő nem beteg,csak én idegesítem fel,ha minden szarért basztatom.Azért van nálunk perpatvar mert ő nagyon lusta ,trehány és mindig mondogatni kell neki,h csináljon már valamit a saját lakásába,meg ne járjon mezítláb a nappaliba,mert van egy szobakutyánk,és ő ugye kijár az udvarra,és utána azzal a zoknival jön fel a párom az ágyra ahol fekszünk.Már múlthéten megmondtam neki ,ha nem hajlandó kicserélni a járólapot a fürdőbe ami ugye már 2 éve az új járólap kartonba bent figyel a garázsba,és a bejárati ajtót,stb-t nem csinál meg mire jön a pici fogom és hazamegyek vagy átköltözök az anjáékhoz,és ott lesz a gyerekszoba kialakítva mert nem vagyok hajlandó elhanyagolt lakásba hozni az új szölöttünket.Na csodálatos módon azon a héten kért szabad 3 napot az anyukájától,és megcsinált mindent.Bedöglött a mikrónk,2 napja azt mondta,majd fizetéskor vesz egyet,aztán tegnap azt is megvette.Az is probléma,h keveset simogatja a pocakomat,szinte csak akkor mikor mondom neki,h simogasd és beszélj a picihez,h ismerje a hangodat,hisz egész nap csak velem van,te dolgozol,aztán azt feleli,nem beszél hozzá mert én kinevetem,dehát bármit is mondd neki nem nevetném ki,inkább boldog lennék.este megsimogatja (talán)aztán ennyi vagy nem is.Eleinte még puszit is adott a pocakomra mikor elment reggel dolgozni,mára már az sincs,szóval érdekes.Várja nagyon várja,meg állandóan nézi a neten a babás dolgokat,de hát a szeretet az mindennél többet ér,meg a szép szavak mint egy legdrágább akármi,azt kinövi a pici,de a szeretet az a lelkébe marad az embernek,meg tölti energiával a kismamát,de ez inkább lehangol ,mert mindig olyan fancsali,szomorú,bánatos,agyal mindig,annyira kiábrándító sokszor. Nem tudom mitévő legyek,mert mikor felszabadult,ápolt,csinos,ölelgetős,puszilgat akkor viszont nagyon szeretem,bárkinél a világon,de mikor trehány lusta igénytelen,nemtörődöm,akkor szó szerint útálom.Már voltunk 3 napot januárban külön,de aztán vissza jöttem,mert majd megbolondultam nélküle,tudom most is így lennék,de az nem állapot,h néha normális néha meg tőr zúz,és ha valami baja van,fogja magát elsöpör 200al az új autóval,kocsikázik és úgy jön haza mint aki nem is veszekedett.és nálatok miért romlott meg a házasság?Ja én 3 éve vagyok vele,de nem házasodtunk össze,mert ő elvált és szarul végződött a házassága és azt mondta engem nem vesz el mert nem akar úgy járni.A picit a nevére veszi,de házasságról szó sem lehet amíg mindenért piszkálom,és amíg ki nem érdemlem.

4. gerduska (válaszként erre: 1. - Horvathrekusi)
2008. okt. 21. 12:39
hello.én 20évesen szütltem a fiamat, egyedül.az apja még csak nem is látta :(.azota van egy párom, +2közös fiunk.de az elsöt igy szülni elég rossz volt,de minden boldogságot,szeretetet megkaptam a fiamtol,ami kárpotolt mindenért.sose bántam meg hogy egyedül bevállaltam.az abortusz megbántam volna tuti.pedig az a kismanó megváltoztatta az egész életemet,egyik naprol a másikra.de azt a szeretetet amit egy gyerek tud nyujtani az anyja irtánt,azt senki mástol nem kapod meg.kitartást neked,és sok eröt,de hidd el nem fogod megbánni hogy megszülöd."büszke vagyok rád!":)
3. bfdf3bfd09 (válaszként erre: 1. - Horvathrekusi)
2008. okt. 21. 12:13

Szia!

Csak egyet tudok mondani, nagyon bátor vagy. De megértelek. Nem lesz vészes, ha lesz aki segítsen.

2008. okt. 21. 12:12

fú. nem irigyellek, én ugyan ebből kimaradtam se baba se válás meg ilyenek... de van ismerősöm nem egy aki ezzel "küzd", és váltig állítják hogy a poronty sok mindent feledtet.

Kitartás.

Ha kellesz valakinek, el fog fogadni teszkógazdaságos formában is! És tessék babanaplót írni!

:)))

2008. okt. 21. 12:08

9 hetes kismama vagyok. Mivel nem akarom az életemet egy rossz házasságban leélni, ezért úgy döntöttem a babát egyedül vállalom. Biztos vagyok benne hogy nagyon nehéz lesz! De abban is, hogy ez a legjobb döntés .... főleg hogy a volt páromat még így várandósan sem érdekeltem.

Várom a többi egyedülálló kismama és anyuka jelentkezését, történetét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook