Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló kismamák fórum

Egyedülálló kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2012. márc. 27. 05:35
Én még nem láttam 4D.s uht.De szomszéd, fiatal pár,össze vesztek rajta mert apuka kiakadt 10.000 -ért kaptak egy szürke pacát:))A másik pár meg bevásárolt tiszta kéket, mondván fiúcska lesz,de mire kiért lány lett:)Szülésért meg soha nem adtam pénzt,inkább rá költöttem a gyerekekre.
186. Erás68 (válaszként erre: 185. - Noreszkaa)
2012. márc. 26. 22:14
Nagyon szorítok érted, gondolok Rád és a babára. Nagyon klassz a 4D-s uh, a munkatársamnál láttam. Én egy Tisza-parti városban élek, nálunk úgy 14.000,- Ft egy ilyen vizsgálat, átlag egy magán szülész úgy 6.000 körül van. Maga a szülés 30-50.000,- Ft körül, orvosa válogatja, itt az a módi, szülésznőt is illik fogadni. Az, hogy apa külföldre megy, még lehet a Te helyzetedben a jót fogja belőle kihozni. Általában az sms, telefon drága, a távolság és az esetleges részlegesebb kapcsolattartás lehet, hogy felerősíti benne az érzéseket, főleg ezután, hogy látja majd a picit 4D-n is. Vigyázz magadra, magatokra!
185. Noreszkaa (válaszként erre: 184. - Erás68)
2012. márc. 26. 20:54
Holnapra beíratkoztam 4D-s ultrahangra. Eljön velem oda is. Felmondott a munkahelyén, és most pakol, csütörtökön vagy pénteken megy ki külföldre. Nagyon félek mi lesz. Majd írok holnap, szoríts!
184. Erás68 (válaszként erre: 182. - Noreszkaa)
2012. márc. 24. 19:32

Olyan jó volt olvasni, hogy nem hagyott mgadra és elment veled. Drukkolok, hogy beálljatok egy normál kerékvágásba és maradjon is így, örülök, hogy jól van a baba is. Ez a legfontosabb. Én is így vagyok vele. Amíg bírom magam dolgozok, mert a pénzre szükségem lesz. Szülési szabi előtt nem szeretnék Tp-re menni. Szedem ezt a szörnyű ízű megnéziumot, ha ez a fajta elfogy, majd mondom a dokinak, hogy ha kell még szedni valami másik fajtát adjon, mert ez kifejezetten rossz.

A calcium majd biztos segít. A szervezetünk azért rendesen meg van terhelve, segítsünk neki, ha lehet. Reggel futnom kellett a busz után, mert ugyan szombat van, de hamarabb jött, hát már annyira nem esett jól, de elértem. Azért a 4. emelet edzésben tart. Jó pihenést, vigyázzatok magatokra!

183. Erás68 (válaszként erre: 181. - F969d06d2a)
2012. márc. 24. 19:20
Látom Te is tényleg végig élted ezeket a fázisokat, mert pont így történnek a dolgok. Szerencsére túl sokszor eddig nem tört rám a sírás. A munkahelyem tegnap Ki Mit Tud-ot rendezett, jó volt látni a kollegákat, kihasználom az ilyen lehetőségeket, mert addig is kikapcsolódik. Köszönöm a tanácsot, megfogadom. Én is érzem, hogy érzékeny, sérülékeny az ember, az alapvetően lelkisebb típusok, meg különösen megszenvedik.
182. Noreszkaa (válaszként erre: 177. - Erás68)
2012. márc. 24. 18:13
Szia! Voltam uh-on, eljött az apuka is. Olyan normális volt, puszilgatott, ölelgetett és fogta a kezem, mintha minden rendben lenne. Ez is biztos csak a színjáték része :( Jól van a pici, kb 1600 gramm, a feje akkora lehet mint egy közepes alma :) Azt mondta a doki, hogy pontosan a korának megfelelőlek a méretei, és még mindig kislány :) Nagyon sokat dolgozom, és akarok is, mert amígy dolgozok addig kapom a fizetés, ami most nagyon kell. Pénz nélkül nem tudom mi lesz. A doki is egy csomó pénz, mert magánba kell mennem, mivel nálunk megszünt a szülészet, így csak magánba tudok menni. Az átjárás sem olcsó, kb 4000 Ft egy út, és most mondta a doki, hogy az utólsó hónapban heti 1x le kell mennem, a végén meg heti 2x. Rámegy a gatyám üzemanyagra. Majd megyek vonattal. Apuka elérzékenyült, mikor meghallotta a szívhangot. Nekem most azt mondta erre a befeszülésre a doki, hogy egyek három napon át egy calcium pezsgőtablettát, de többet ne, mert a ca lerakódik a méhlepényben. Akkor jó, ha más is érez ilyen feszülést, azt hittem csak nálam van ilyen. Remélem tényleg jól alkalmazkodnak a körülményekhez a babák és észre sem vesznek semmit mi zajlik körülöttük. Puszi
181. f969d06d2a (válaszként erre: 180. - Erás68)
2012. márc. 24. 04:18
Ó te szegény.Igy terhesen még érzékenyebb az ember.Nem is tudom mi bántja jobban az embert,a düh a tehetetlenség vagy a csalódás.Vagy az összes egyszerre...De sokat sírtam én is:))mára már sajnálok minden egyes könny cseppet.Ha rossz passzba vagy!!nézegess vicces videókat.halál komoly, meglátod jót tesz.Jól ki nevetgéled magad felvidulsz.Én ha ritkán magam alá esek valamiért akkor ezt szoktam csinálni.
180. Erás68 (válaszként erre: 179. - F969d06d2a)
2012. márc. 23. 21:05
Sejtem, hogy igazad lesz, sajnos, mert ma is jöttem haza este és ki kellett, hogy sírjam magam. Baccus, nem könnyű.
179. f969d06d2a (válaszként erre: 178. - Erás68)
2012. márc. 23. 04:26
Ezen a lelki vívódáson átmentem,tudom mit érzel.nem akarlak elkeseríteni,de meglesz a baba még elesettebbnek fogod magad érezni lelkileg.Na majd ha meglesz megbeszéljük.Nézd ha úgy dönt tartja vele a kapcsolatot,az csak jó,a kicsi érdekébe.Na de úgy még nem volt ne lett volna.Vigyázz magadra:)
178. Erás68 (válaszként erre: 176. - F969d06d2a)
2012. márc. 22. 21:36

Fogalmam sincs mi lesz a szülés után közte és a baba közt. Abból gondolom, hogy csak foglalkoztatja ez a kérdés, mert mondta, hogy át kell gondolni, hogy fogja majd a kapcsolatot tartani. Valahogy olyan érzésem volt amikor itt volt, hogy nem volt teljesen elutasító, bár lehet, csak azért érzem így, mert hogy az anyagiakat teljesen magától ajánlotta föl. Na igen az új barátnő!!! Mondták a munkatársaim is, hogy na ezt nagyon rosszul tűrik a nők amikor apuka mondja, hogy megyek a fiamhoz.

Veled értek amúgy egyet, abszolút nem várok tőle semmi jót, mármint kapcsolattartási ügyben. Iszonyú vívódás lesz lelkileg. Ebben a kérdésben valahogy nekem kéne egy határozott fellépést majd mutatni,de jó lenne addigra tök jól megerősödni lelkileg, mert még mindíg sérülékeny vagyok érzem, mert még bántanak dolgok.

177. Erás68 (válaszként erre: 172. - Noreszkaa)
2012. márc. 22. 20:12
Nóri Te is jól bírod még, jó sokat melózol! Nekem konkrétan magnézium citritet írt fel a doki, napi 3x2-t, de éltél még rossz ízű gyógyszert. Semmi drazsé bevonat rajta, azonnal olvadni kezd, nagyon keserű ízű. Az egész test befeszülését én is szoktam érezni, na meg azt is amikor dolgozik bennem a stressz, tudom, hogy nem szabad idegeskedni és szabáj szerűen érzem ahogy visszafogom ezt magamban és belül érzem az egész testemben. Nem csinálnám, ha nem lennék egyedül, pihennék itthon. Ma voltál uh-on láttad a picit, jól van? Szerencsére a kisbabák nagyon jól alkalmazkodnak a körülményekhez, neki a Te pocidban most a legjobb, szóval jól elfér, kap enni, biztos nagyon jól érzi magát. Vasat amúgy én is szedek,abból meg 2x1-et, de az pici drazsé.Még nem lehet érezni mindíg egyértelműen a magzatmozgást, de már vannak érzékelhető jelek. Amúgy többet kéne pihennünk, nekem is mondta a tanácsadáson a doki, ha az Ő privát betege lettem volna, még ezen a héten nem dolgoznék a mintavétel után. Én úgy tervezem a TGY-es előtt eljövök szabira, május vége legkésőbb 06.15-öt adtam magamnak, de mindent attól teszek függővé, hogy bírom majd magam. Lassan már Neked is vége kéne, hogy érjen a munka Nóri, meddig tervezed, hogy dolgozol?
176. f969d06d2a (válaszként erre: 175. - Erás68)
2012. márc. 22. 20:08
Gondolod látogatni fogja?Gondolod az uj nő hagyni fogja?Hát ahogy nem akarja a fiát,ne fűzz hozzá nagy reményt.De úgy legyen!Végül is a kicsinek is joga van tudni ki az apja.Nehéz meccs lesz Erás.főleg neked lelkiekben
175. Erás68 (válaszként erre: 173. - F969d06d2a)
2012. márc. 22. 19:54
Annyira igazad van egyébként. Ezt pont én is így gondolom, hogy a gyerektartás a kisfiamé, de már most eszembe jut, hogy most persze nem akarom a babát, de majd nyomul, hogy jönne látogatni, meg amikor majd okosodik, kicsit nagyobbacska lesz majd Ő lesz a jó apuka aki elviszi állatkertbe, játszótérre és egyből milyen fontos lesz a kisfia. Mi egyedül végigvisszük a nehézségeket, Ő majd meg, mint "tisztességes" apuka milyen jó fej lesz. Pedig már most elkap az ideg, ha ez az egész eszembe jut, hogy majd jön ide, itt lesz a lakásban, mert ugye 3 éves korig az anya lakásán van a láthatás. Remélem addigra olyan közömbös leszek az apuka iránt, mint egy darab fa és semmit nem mozdít meg már bennem, mert most még felzaklat, ha találkozni kell. Rossz érzés.
174. Érdekes73 (válaszként erre: 173. - F969d06d2a)
2012. márc. 22. 19:09
Ez jól hangzik de ma Mo-on kivitelezhetetlen....
173. f969d06d2a (válaszként erre: 166. - Erás68)
2012. márc. 22. 17:22
Én is úgy gondolom nem vesztettem semmit.Igy is mérgezi az életem.Legnagyobb szív fájdalma gy.tartást kell fizetnie.Szemétkedik össze vissza.Sajnos én meg nem tehetem rá hagyom:))Ami a lánynak jár az jár,én pedig azért vagyok védjem a jogait.:))Ti se hagyjátok magatokat
2012. márc. 21. 19:13
Hát akkor tényleg megértem, ha kiakadtál. Főleg ha egy főiskolát végzett személyről van szó. Nem hiszem el, hogy nem tudja, hogy amit hó elején kap, az az előző havi bér. Ez alapvető dolog. De nem szabad magad felhúzni ilyen hülyeségek miatt. Én hétre járok dolgozni, egy órás ebédszünetem van, és én is mindig ott maradok amikor úgy érzem bírom még. Négyig tart a munkaidő, de én is mindig hat körül jövök el. És még így sem érem magam utol. Nekem pedig úgynevezett feszülésem van, mondtam a dokinak, és nekem is magne b6-ot kell szednem, reggel és délben, este meg vasat mert vérszegény vagyok. Én azt érzem, hogy este ha megpihenek, és mondjuk fordulnék vagy kelnék fel, egyszerűen befeszül az egész testem, de nemcsak a hasam, hanem a kezem a lábam is egy pillanatra. Ne m sokáig, csak egy pár másodpercre. Nem tudom mitől lehet, pedig szedem én is magnéziumot. Szerintem amit te érzel, az a szalagok nyúlása lehet. Olyat én is éreztem, amikor lehajolok például, hogy egészen a hasam alján belenyilal, vagy nem is tudom pontosan mi az, de az szerintem a méhet tartó szalagok húzódása lehet, ahogy nő a has, úgy húzódnak a szalagok. Általában a 20 hét körül szoktak érezni magzatmozgást, bár én nem vagyok szakértő, de az jó ha már most is érzed. Figyeld most már, biztos egyre többet fog mocorogni. Olyan fura, hogy egy baba van a hasamban, nehezen tudom elképzelni, hogy fér el, meg hogy vesz levegőt, vagy hogy ő tényleg jól érzi magát ott bent? Sokat gondolkodom rajta, dehát mi is így születtünk :)
171. Erás68 (válaszként erre: 170. - Noreszkaa)
2012. márc. 20. 20:49

A tetőt a közösképviselő megcsináltatta anno, ki is fizette nekem a költséget, szóval ezzel nem lesz gond, mert ez szerencsére nem mostanság történt.

Egészségileg szerencsére jól vagyok, néha húzódik a hasam, ez nem tudom, hogy a méhszallagok nyúlása miatt, vagy maga a magzatvíz vizsgálat hatása miatt van. Állítólag a Magne B6 jó, ha keményedik, húzódik a has, de majd holnap megyek tanácsadásra és rákérdezek.

A munkatársaim akiknek szintén volt ez a beavatkozás Ők is mondták, hogy fájt, görcsöltek, azért jó lenne mondjuk, ha ezt az orvosok mondanák, mert azért jobb felkészülni rá. Elég ijesztő amikor úgy húz a has, meg fáj, hogy kiegyenesedni, beszélni sem esik jól.

Nálam is igen-igen összegyűlik a munka, 380 emberre vagyok egyedül és a vizsgálatok miatt is, ha később érek be, maradni szoktam, hogy utolérjem magam. Szeretem a munkám, így nem fáraszt alapvetően, de néha egy-egy munkatársam nagyon ki tud akasztani. Túl erős az igazságérezetem és eléggé megvisel, ha igazságtalanság ér, vagy, ha konkrétan bizonyítani tudom a dolgozónak mondjuk, hogy jól kapott munkabért, de cáfolja. A múltkor úgy felhúzott így egy dolgozó, hogy mondta a főnököm, hogy ne idegesítsem már magam rajta. Előttem volt a bérkartonja, láttam, hogy mennyi fizetést utalt neki a MÁK, Őelőtte meg a szla kivonata volt, és nem akarta elhinni, hogy ami a saját szla kivonatán szerepel munkabér, az a január havi, Tpen volt decemberben így januárban kevesebbet kapott, mivel a kivonaton az utalás dátuma 02.03.-a volt, azt hitte ez a február havi munkabére. Nem hitte el, hogy a február havi fizetése amit ugye márc.03.-án kapunk 14.000 ft-al több, családi kedvezményt kap 3 gyerekre így adót nem is fizet. Nem tudtam meggyőzni, hogy a 02.03.-i utalás az a január havi munkabére volt. Kimásoltam a bérjegyzékét, mérgemben bekarikáztam neki, nyilaztam vastagon ceruzával, hogy milyen tételeket nézzen, utána elfogadta, hogy igazam volt. Egy főiskolát végzett dolgozó. Totál kiakadtam.

Szóval itt is vannak, jobb és rosszabb napok. Szorítok a csütörtöki uh-ra, majd megírod mi volt. Addig is legyünk jól és kiegyensúlyozottak a körülményekhez képest!

Ja, igen, szépen nő a hasam. Már nagyon látszik rajtam, időközönként már érzem is a magzatmozgást, mondjuk azt már egy jó pár hete, csak még nem annyira intenzíven.

170. Noreszkaa (válaszként erre: 169. - Erás68)
2012. márc. 20. 20:13

Szia! Sok a munka, ahogy írod. Én június 3-ra vagyok kíírva, nem tudom hogy fogok addigra végezni a munkával. Nálunk a 05.31 a húzós, pedig nekem akkor már nem nagyon kellene dolgoznom. A lépcsőzés jót tesz, de szerintem vigyázni kell vele, mert az unokatesómnak ezt javasolták szülés előtti napon, és másnapra meglett a baba. Azt én is hallottam, hogy olyan meleg lesz, hogy patakok fognak kiszáradni. A volt párom is olyan mint az időjárás. Egyik nap normális, a másik nam nem normális. Azért most nem lenne jó, ha szó szerint rád szakadna a plafon, elég ha átvitt értelemben szakadt ránk a plafon :)Örülök, hogy azért kezded magad túltenni a hétvégi látogatódon, minél több idő telik el, annál könnyebb lesz. És hogy vagy egészségileg? Pocid alakul már?

Puszi

169. Erás68
2012. márc. 20. 19:09

Hogyvagytok többiek? Zicca jobban vagy már, rendbejöttél? Nyugodtabb vagy már a babóca miatt? Noreszkaa sok a munka, apuka hogy viselkedik? Majd írtok, ha nem lesztek túl fáradtak!

Én ma töltöttem a 18. hetet. 4. emeleten lakom. Nálam a jobb és rosszabb napok váltakoznak ezügy ben is, néh írtó könnyen feljövök az emeletre, néha meg olyan magasnak tűnik. Egyszer rám szakadt a kisszobában a menyezet, mert a tetőt rosszul szigetelték le és gondolom egy esőzés után megadta magát nálam a plafon. A vállalkozó aki kijavította, mondta, hogy azért vagyok ilyen csinos, mert a 4.emeleten lakom. Legyen azoknak igazuk akik szerint a lépcsőzés hosszítja az életet.

Most mondták a TV-ben, hogy nagyon forró nyár várható. Húúú, augusztusban szülök, hosszú, forró nyár, ahogy Zalatnay énekelte, na amúgy sem nagyon bírtam a 30 fok feletti klímát, ez a balatoni turizmusból élőknek lesz jó hír, a kismamáknak nem annyira.

Apuka szombati látogatása halványodik picit a lelkembe, bár ebben gondolom a napi munka sokat rásegít.

Mindenkinek nyugodt napokat kívánok, vigyázzatok magatokra és majd írjatok, ha lesz időtök!

2012. márc. 19. 19:31
Sziasztok lányok ! Gyertek a klubba ! Annyit írtatok és lenne mit válaszolnom de így nyílt fórumon nem akarok ennyire személyeseket.
167. Érdekes73 (válaszként erre: 166. - Erás68)
2012. márc. 19. 19:29
A terhességi hormonok hatása...
166. Erás68 (válaszként erre: 165. - F969d06d2a)
2012. márc. 18. 20:45
Hihetetlen rossz életed lett volna a gyerek apja mellett. Ez az igazi egó bajnok. Csak Ő a fontos, abszolút képtelen felelősséget vállalni egy másik emberérét. Szerencse, hogy ilyen rendes a párod, minden elismerést megérdemel, nagyon jó ember lehet. Remélem mi is kapunk majd az élettől egy ilyen oda adó Társat, ha majd itt lesz az ideje. Bízom magamban és úgy érzem, hogy a kisbaba által sok jó fog még érni az életben. Már most változtatott rajtam. Tegnap ahogy jöttem haza, nagyon udvariasan megszólított egy hajléktalan, adtam neki némi aprót, mert rögtön a saját életem jutott eszembe, hogy mennyire megváltozott egyik napról a másikra. Teljesen más szemmel néztem ezt az embert ott előttem, sajnáltam nagyon.
2012. márc. 18. 17:35
Egyre jobban az az érzésem,ahogy anyának úgy apának is születni kell!Erre sem mindenki alkalmas.Az egyik él hal a gyerekéért bele rokkan ha baja van,A másikat meg az sem érdekli él e a gyereke.Azt gondolom, ha valakiben nincs meg az az apai anyai ösztön abból szülő soha nem lesz.Beteg volt a gyerekem,korházba kerültünk,hajnali 1kor betolták a műtőbe.A párom velünk volt ő vitt be minket.éjfélkor én küldtem haza,ott toporogtam a műtő előtt életemben még úgy nem féltem, és nem volt olyan hosszú éjszakám mint az...küldtem neki egy sms-t röviden le írva műtötték.Ennyi nem tellett tőle fel hívja jobbulást, vagy aggodott volna.A párom viszont reggel 9kor már jött mint a vihar...mai napig így van.Ha baj van ő mellettünk, a lányom mellett.A gyerekem imádom az apját viszont lelkemből gyűlölőm
2012. márc. 18. 17:20
Úgy látszik agyukra ment a kor.Noreszkaa ha 48évesen ilyen jobb már nem lesz,csak rosszabb.Gondolj bele milyen lesz 5-10év múlva.Csak jobban ki ütközik a kor különbség.Ennyi idősen azért már elvárható lenne ne gyerekeskedjen.Fektesd az energiád a kis mamaságba,aztán a kislány nevelésébe.Az exem meg köztem 10év van,de ámulok a mai napig mennyire nem normális.Sőt mintha még ráhülyült volna
163. Erás68 (válaszként erre: 161. - Noreszkaa)
2012. márc. 18. 16:37

Jaj, de jó, hogy írtál!!! Hiányoltunk benneteket coporinnal! Mit mondjak, jól felzaklattam magam a tegnapi napon, iszonyú rosszul esett, hogy megkérdőjelezte az apaságot. A volt feleségének az első házasságából már volt gyereke, gondolom az én volt párom ezért hiszi magáról, hogy neki nem lehet, de a volt felesége azt hiszem komoly hasnyálmirigy problémával küszködik és amikor közösen akartak gyereket az orvos nem javasolta neki. A volt párom nemzőképességét meg sem nézték. Ezt csak úgy bebeszélte magának, mert nekem is többször mondta, hogy senki nem szólt, hogy gyereke lenne. Én szóltam!

Ha van még az életben egy kis szerencsém, mondta Ő, akkor a magzatvíz az utolsó esélyem.

Nagyon drukkolunk a babának a lányommal, hogy jól legyen és én is, és kívánom, hogy egy helyes, klassz, kiegyensúlyozott fiú, ffi váljon belőle, akin csak döbbenget majd az apja, hogy húúú, meg háááá ez az én fiam!

Noreszkaa én is elképedtem a párodon, döbbenünk itt hok egyik pasi, hol másik pasi viselkedésén. Hihetetlenül erős vagy, komolyan mondom. Szégyelje magát, hogy így viselkedik Veled! Akkora pofon lenne neki, ha egyszer csak eltünnél az életéből, nem lenne akit szadizhatna, szerintem könyöregne mint állat, hogy bocsáss meg. Most "nagymellénye" van, mert érzi, hogy érzelmileg függsz tőle, de ez nem biztos, hogy mindíg így lesz. Hatalmasat koppanna, ha a kislányoddal totál új életet kezdenél nélküle. Na az megviselné! 48 évesen ezen a szinten lenni, egyszerűen nem jutok szóhoz a primitívségén. Annyira, de annyira kívánom mindannyiónknak, hogy gyönyörű gyerekeink legyenek, kiegyensúlypzottak legyünk és ne legyünk ezeknek a ffi-aknak kiszolgáltatva. Vigyázz nagyon magadra, zicca drukkolunk érted is, biztos, hogy semmi gond nincs, szorítunk mindenkinek!!!

162. Noreszkaa (válaszként erre: 153. - 3e99bc543d)
2012. márc. 18. 16:13
Én csütörtökön megyek uh-ra, én is 30.-at töltöm. Remélem nekem többet mutat majd :) 3 vagy 4D-sen voltál? De egyébként rendben van minden?
161. Noreszkaa (válaszként erre: 152. - Erás68)
2012. márc. 18. 16:12
Te jó ég!! Ez aztán a bunkó! Na persze én beszélek, az én párom pont ilyen. Ő is megkérdőjelezte az apaságot, és azt mondta ezzel akarom őt megfogni!! Az hogy az előző házasságában nem jött össze a gyerek, arra esetleg nem gondol, hogy a nőben volt a hiba? Hogy mondhat ilyet, hogy pozitiv lesz? Csak magára gondol, és magát sajnálja és sajnáltatja! Mind egyformák! Szegény védtelen ártatlan pasik, 20 évig fizetniük kell. Arra bezzeg nem gondol, hogy egy gyerekhez két ember kell és kellett. A Jóisten úgysem hagyja, biztosan egészséges lesz és majd mire rájön mekkora barom volt akkorra már késő lesz. De legalább adott pénzt, az én párom hogy anyagilag sem tud támogatni, de lelkileg sem kapok tőle semmit ami a legfontosabb lenne most nekem pedig az nem kerül semmibe, az teljesen ingyen van! Veled érzek, tudom hogy nem könnyű, de erősnek kell lenned. Én is próbálok az lenni, pedig ma megint bunkó volt kibírtam hogy nem sírok és csak a picire próbálok koncentrálni. Gondolj arra, hogy biztosan azért kell ilyen szörnyűségeket átélnünk, mert később egy nagyon szép élet vár majd ránk!
160. Noreszkaa (válaszként erre: 148. - Erás68)
2012. márc. 18. 16:04

Sziasztok! Itt vagyok én is, csak nagyon el vagyok havazva. Ma töltöttem a 29. hetet, és már kezdek fáradni, meg szuszogósodni :) Dolgozom mint egy állat, hogy be tudjam fejezni a munkámat még szülés előtt. A négynapos ünnepben is dolgoztam, igaz hogy ülő munka de akkor is fárasztó.03.22.-én megyek uh-ra, remélem minden rendben lesz. Már nagyon sokat mocorog a kislányom :) Az apja megint bolond, folyton összeveszünk, de általában ő miatta. Most az a legújabb, hogy kiadja albérletbe a házat, amit ma le is tárgyalt, ő meg úgy néz ki tényleg kimegy külföldre. Tegnap még azt mondta, hogy ma mi is kimegyünk, de ma megint olyan bunkó volt. Azt mondta a bérlőkne, hogy a szekrény amit el szerettem volna hozni a házból, hogy lányom ruháinak jó lesz majd, az ott marad. Ezen berágott, hogy minek kell nekem az a szekrény. Nem értem, hogy miért sajnálja tőlem a saját szekrényem, amibe az ő lánya ruháit pakolnám, inkább hagyjam ott hogy egy vadidegen használja? Én meg vegyek magamnak másikat? Ezek berágott, majd közölte hogy vigyek el mindent ami az enyém. Sőt, papírozzuk le, hogy majd fizeti a gyerektartást is, pedig tegnap még velem tervezte a jővőjét. Nem hiszek már neki, és nem érzem hogy fontosak lennénk neki. Ha én nem keresem ő nem keres, egyik nap normális, másik nap tök hülye. Megértem hogy vannak problémái, de azt hiszi hogy nekem könnyebb? Egyedül csináltam végig mindent idáig, sem anyagilag sem lelkileg nem támogatott, és soha nem róttam fel neki. Én már nem tudok ezen az egészen elmenni, egyik nap hiányzom, a másik nap le sem szar.

Neked sem lehet könnyebb, egy hónapja feléd sem nézett? Hát milyenek ezek a mai férfiak??? Ahelyett, hogy férfiként viselkednének, hogy fel tudjunk rájuk nézni, azzal oldják meg a problémákat, hogy elmenekülnek előlük és magunkra hagynak. Ez a legkönnyebb!!! Úgy csinálnak mintha mi se történt volna, majd mi megoldjuk, egyedül, aztán mikor megoldjuk akkor majd becsatlakoznak? Ez nem férias viselkedés, ez gyáva viselkedés! Menekülés a problémák elől. Remélem a pici majd ad nekünk annyi erőt ha megszületik, hogy túléljük őket. Majd megírom mi volt az uh-on. Te meg írj ha tudod az eredményt, pihenj sokat, de biztosan nem lesz baj! Puszi

159. Erás68 (válaszként erre: 158. - F969d06d2a)
2012. márc. 18. 08:38
Teljesen igazad van! Nekem is teljesen úgy jön le, hogy, mivel Ő szakított velem januárban én szándékosan tettem ezt vele, főleg azután gondolom ezt így, hogy "fűtögetik", hogy ugye már szültem is és tutira biztosra veszi, hogy dirrekt későn mentem orvoshoz. Én nem magyarázkodok neki az biztos, mert én tudom, hogy részemről ez nem így volt. Teljes szívemmel Őfelé voltam fordulva a kapcsolatunk alatt, de nagyon nehéz lesz lezárni érzelmileg, mert időről-időre az életünk része lesz. Ez a kisbaba tavaly december elején mindkettőnk részéről akkor igaz érzelmekből fogant, ezért is lett ilyen kis szívós fiúcska. Bízom benne, hogy igazi klassz kis "pasi", a szó jó értelmében válik majd belőle, akire majd az apja is felnéz. Azt hiszem nem véletlenül kapta az élettől ezt a kisbabát, azt az önzetlen szeretetet, odaadást amit egy szülő a gyerekétől kaphat még nem ismeri, majd tapasztalja és döbben. Tényleg biztos nagyon igaz az a mondás, hogy az életben semmi sem történik véletlenül!!!!
158. f969d06d2a (válaszként erre: 156. - Erás68)
2012. márc. 18. 06:29
Azt elhiszem.Kitudja mivel fűti az új nőci is.Tudod ilyenkor a legjobb védekezés a támadás,csak ez olyan gusztustalan.Kicsinyes és gyerekes,ez a bosszúja mert tudja ezzel mélyen bánthat.
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook