Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


2009. jan. 16. 11:47

jézusom csajok(fiuk!)most olvastam csak vissza...ezt a tuskót!!!megnéztem adatlapját,érdemes:D:D:D:

" Mindig érzékeny voltam az emberi problémák iránt."ezt írja magáról:)))a persze teljesen egyértelműen kamu adatlapján.

kai: ne törődj vele,nem így van! a leszokas.hu-n vagy a letetszemacigit.hu-n láttam,hogy egy botlás,az nem visszaszokás!!!véletelnül sem!!!és ne ostorozd magad,mert csak ideges leszel,és tudjuk,hogy eddig mivel oldottuk a stresszt.Szóval,fel a fejjel,nem történt semmi,ne menjen el az önbizalmad,nagyon ügyes voltál/vagy,és csak így tovább!legalább a rossz élmény rögzül,hogy nem is esett jól:)))

tanulsz belőle,hogy mi volt az a szitu,amikor rágyújtottál mégis,és legalább tudod kerülni majd!

2897. kai anya (válaszként erre: 2893. - Nettka2)
2009. jan. 16. 11:40

Köööszi!:))))) Jól esett! És igazad van! Bárcsak a Párom is így fogná fel...!:( Azt mondta, majd akkor hiszi el, ha már legalább egy hónapja nem lát bagózni...:( Nem esett jól és elhiszem hogy csalódott-én is, hiszen nagyon jó indult...- és nem ez volt az első próbálkozásom. Hanem a második... De remélem a mostani az utolsó.

Én vállalom, persze. Magamat csapnám be leginkább, ha ide járnék és közben meg lógna a cigi a számból, nem Benneteket! Valaki meg vagy nem ismeri be, vagy tényleg én voltam egyedül ennyire akaratgyenge... Passz. Nem tudom. De már nem is rágódom rajta. Megcsaltam a jó kis nikotinos rágómat. Remélem ezek után azért még visszafogad magához!;)

2896. 4ac011eefb (válaszként erre: 2890. - C06c587f53)
2009. jan. 16. 11:36
Az olívaolaj tényleg egészségesebb, főleg hidegen mondjuk...de sütéshez (pl. rántotthús, ilyesmi...amikor bő olajban sütsz ki valamit)nem ajánlják, sőt, kifejezetten egészségtelennek tartják. szóval csak óvatosan, nézz utána mielőtt átállsz más olajra.:)
2895. kai anya
2009. jan. 16. 11:35
Pffúúú! Leszokás után/közben Mindenki szűrésekre jár...? Meg koleszterin, vérnyomás ésatöbbi szépség? Akkor valószínűleg én vagyok a naaaagy optimista, mert nem fordult meg a fejemben, hogy a bagón kívül lehetne gond- bár pont egy éve volt teljes vérkép és más egyéb vizsgálatom, teljesen rendben volt. Gyomorsavat leszámítva, de az a bagó rovására- megjegyzem, már ebben a kis időben, amíg bírtam nélküle, megszüntek a rosszúllétek illetve a tünetek. Tehát hajrá én!!!:))) És persze másoknak is! keserÉdesem egy kis fehér csokikát?;) Van megint bőven- jut Neked is a bátorításért!:DDDD Majd még jövök, de most megyek, csak haza ugrottam ebédelni. Pápá
2894. 4ac011eefb (válaszként erre: 2889. - Holdkő)
2009. jan. 16. 11:34
Hajrá!Biztosan menni fog, gondolj arra, hogy mennyire büszke lehetsz majd magadra ha nem gyújtottál rá:) És hogy ha nem gyújtasz rá, akkor nem kell újra végigszenvedned a leszokás első pár napját:)
2893. Nettka2 (válaszként erre: 2863. - Kai anya)
2009. jan. 16. 11:28
Ne légy elkeseredve, bárkivel megeshet hogy elgyengül De tudod mi a fő? Az, hogy nem esett jól a cigi, hogy idejöttél, elmondtad, és nem törte ketté az elhatározásod. Szerintem fogd fel úgy hogy nem történt semmi, tényleg. Mintha meg sem történt volna ez a ballépés hogy rágyújtottál!!!! Hiszen nem is eset jól....ergo nem szoktál ám vissza, hanem csak kipróbáltad milyen, aztán annyi. :)
2892. Nettka2
2009. jan. 16. 11:26

Szép jó napot mindenkinek :)

húú mennyi minden történt 24 óra leforgása alatt.

aki szomorkodik annak jobb kedvet kívánok!!!! mindenkinek kitartást, nemcsak a cigi miatt, hanem az élet egyéb dolgai miatt is!!! legyetek optimisták és vidámak :)


Láttam volt egy emberke Bunkófalváról :)) jókat nevettem rajta. az ilyen emberekben az a vicces hogy magukat járatják le.

2891. holdkő (válaszként erre: 2882. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 11:05

Tőlem is ma vettek vért! :-) Alig vártam, hogy valahol megihassak egy kávét!!!!

Sajnálom, hogy gázos a koleszterin szinted, remélem, hamarosan jó lesz!!!!

2009. jan. 16. 11:04

Nem értek az olajokhoz. Annyi biztos, hogy az olívaolaj sokkal egészségesebb!! Én nem azt használok, mert túl drágának tartom. Meg tudnánk venni, de akkor másról kellene lemondani..

Remélem, hogy meggyógyul Apukád szíve!


Én most az Anyósom miatt vagyok feszült! Sajnálom nagyon! Ma vitték Szegedre szívkatéterezésre. Nagyon szeretem Őt!

2889. holdkő (válaszként erre: 2877. - 4ac011eefb)
2009. jan. 16. 11:04

Nagyon ügyes vagy ám!!!!! Bitos egy kicsit én is paráztam volna, de majd nekem is lesz ilyen, és majd meglátom. Az már jó, hogy Neked sikerült!!!!

Ma megyünk pizzázni a haverokkal, és páran cigizni is fognak... Nem hiszem, hogy baj lesz, de majd leírom a tapasztalatokat, ha valakit érdekel.

2888. dancingqueen (válaszként erre: 2887. - C06c587f53)
2009. jan. 16. 10:50

igen,annak nagoyn örülünk. a szívével ugyan vannak problémák,de remélem helyre rázzák!igen,mások meg életükben nem szívnak egy szálat sem,és mégis tüdőrákban halnak meg...igazságtalan az élet. De persze,amit tudjunk,zárjunk ki kockázati tényezőt,így minimum a cigit!igy is annyi minden szart öszeszedhetünk:S


kár:(pedig,nagyon szeretem a tükörtojást:(((ráadásul nem is szoktam gyakran enni tojit:(((milyen olajat javasoltok sütéshez mondjuk?ha sült krumplit csinálnék,vagy rántott husit,akkor a vénusz lehet,hogy nem jó?

2887. c06c587f53 (válaszként erre: 2886. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 10:46

Akkor a tojásevést korlátozd! Az tényleg szűkíti az ereket. Jó hír, hogy Apukádnak tiszta a tüdeje!

De szerintem a szerencsés emberek közé tartozik!

2886. dancingqueen (válaszként erre: 2885. - C06c587f53)
2009. jan. 16. 10:43

hihi:)igen,tudom,a frakkos reklám. csak az a "baj" hogy nem is használunk egyáltalán vajat:Degy egészen kicsit sem,kenyérre sem(mivel kenyeret se nagyon eszem)több helyen olvastam,hogy a tojás lehet a bűnös(én nagyon kedvelem) plusz,mondjuk ha rántott husit eszem mondjuk,lehet a vénusz olaj sem a legjobb?:Snemtom...

jaja,de pl képzeljétek,tök meglepő:apu vagy 30 éve szívja a legerőssebb cigit,egy doboz,de inkább kettő naponta. Hála a jó égnek,volt tüdőszűrésen,és más baja ugyan van sajnos,de a tüdeje, az makulátlan...ki érti ezt?!

2885. c06c587f53 (válaszként erre: 2884. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 10:36

Nekem is alacsony. Van,hogy 90/60 :)


Az jó,hogy nem magas. Én a helyedben elkezdenék olyan vajat használni,ami a koleszterines (tudod a Frakkos) reklámban van. És az interneten is utána tudsz nézni. De az,hogy nem dohányzol ebből a szempontból is jó!!:))

2884. dancingqueen (válaszként erre: 2883. - C06c587f53)
2009. jan. 16. 10:32
a béka segge alatt van:Smost nem tudom megmondtani,mert nincs előttem a papir,de kb csodálkozni szoktak,hogy még élek:Dés h nem ájuldozom 5 percenként:P
2883. c06c587f53 (válaszként erre: 2882. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 10:31

Én még nem csináltam a 90 napos diétát, de ahogy olvasom, nem éheznek,akik csinálják..

Igaz, én szülés után a Norbival fogytam több,mint 30 kg-t 2 hónap alatt.

Most egy 10-est kéne ledobnom (ha ez ilyen könnyű lenne):)


A koleszterinnel tényleg nem jó játszani. A vérnyomásod milyen??

2882. dancingqueen (válaszként erre: 2881. - C06c587f53)
2009. jan. 16. 10:27

persze,semmi olyan gáz dolog:)voltam vérvételen, és a doki helyből a leletem után aszondta,hogy "látszik,fogyókúrázik" és "éheztetem" magam:(mondtam,hogy nem,dehogy!csak a 90 naposat nyomom...és elbizonytalanodtam,h akkor mennyire lehet egészséges,mert hát igazán nem koplalok,vagy ilyesmi. A koleszterinem meg magas lett,ami azért ennyi idősen elég gáz:Spedig nem eszem zsírban tocsogó ételeket,világ életemben sportoltam,most a cigit is letettem...és bosszankodom,hogy akkor mi a túró lehet a baj.

nyugi,meghalni nem fogok,csak akkor is:P

2881. c06c587f53 (válaszként erre: 2880. - Dancingqueen)
2009. jan. 16. 10:15
Na,mesélj! Már ha publikus:))
2880. dancingqueen (válaszként erre: 2879. - C06c587f53)
2009. jan. 16. 10:14

neked is drága keserédes:)

(bár nekem elég morcosan indult:S)

2009. jan. 16. 10:01
Szép napot Mindenkinek!:)
2878. dancingqueen (válaszként erre: 2877. - 4ac011eefb)
2009. jan. 16. 09:55
nagyon ügyes vagy:)))csak így tovább!egyre több "első" élményen leszel túl,és onnantól már egyre könnyebben fog menni!
2009. jan. 16. 09:18
Tegnap találkoztam a legjobb barátnőmmel, akivel régen rengeteget dohányoztunk...nagyon féltem, hogy hogyan fogom kibírni rágyújtás nélkül. De sikerült kibírnom, és nem is volt olyan nehéz, csak az első fél-1 óra:)
2876. kai anya
2009. jan. 16. 06:16
Köszi-köszi! Itt vagyok már korán reggel. Csak halkan, mert Apa, Gyerkőc még alszik. Kitartok! Este jövök
2875. holdkő
2009. jan. 16. 05:50
11. napom jött el, de nem lest gond. Olyan furcsa, hogy ennyire nem hiányzik!!!! Mi a fenéért szívtam 12 évig???? Mekkora marha vagyok! Mindenkinek szép napot, és kitartást!
2874. holdkő (válaszként erre: 2870. - Kai anya)
2009. jan. 16. 05:48
Szia Kai anya! Már reggel van, és mikor Te is felkelsz, ugorj fejest ismét a nemdohányzó létbe. Nagyon szorítunk Neked, bírni fogod!!!!!
2873. Tóth Ádám (válaszként erre: 2870. - Kai anya)
2009. jan. 15. 22:40
Hajrá!! :-)
2009. jan. 15. 21:22
Jó éjszakát és szép álmokat! :)
2009. jan. 15. 20:39

Reggel kezdődik és hidd el, hogy menni fog!

Jó pihenést! :)

2870. kai anya (válaszként erre: 2869. - 4df3fe1a4e)
2009. jan. 15. 20:35

Köszönöm szépen a bátorító szavakat! Nagyon jól esnek!:) És értek minden "túlcsavart" mondatot.:)

Persze, hogy beismertem- én azt gondolom ezért vagyunk itt, hogy őszintén a nyűgökről, bajokról és bizony az esetleges meginásokról szóljunk. Tanulhatunk egymás hibáiból! Őszintén hiszem ezt! És azt is, hogy csudaklassz emberek vannak itt, akik segítenek a másikon, sokszor adtok erőt- mint most is. Megnyugtat, hogy ennyi- hogy is mondjam...?- Barátom van. Ti mindig itt vagytok. És egy súlyos gondon igyekszünk együtt átlendülni. Segítve egymást- ez ma már nagy szó, sajnos.:(

Reggel ismét kezdődik. Pedig nem nehéz és direkt élveztem nélküle, mégis... Nem értem. De újúlt erővel belevágok. Holnap új napra ébredünk!:)

Még egyszer köszönöm Nektek!:)

2869. 4df3fe1a4e (válaszként erre: 2863. - Kai anya)
2009. jan. 15. 19:39

Az,hogy beismerted itt mindenki előtt,hogy elgyengültél,ez adjon neked erőt ahhoz az elhatározáshoz,hogy most sikerülni fog!


Talán bonyolult volt ez a mondat:-(

Kitartás sikerülni fog!Csak akard!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook