Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta, 2. és sokadik kör fórum

Diéta, 2. és sokadik kör (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
65. t.dorothea (válaszként erre: 64. - Db82bed8d4)
2011. máj. 27. 15:30

Mi is Balcsira megyünk :D

Augusztus 16-án indulunk és 1 hetet "pihenünk" lent.

Pont az előtte való héten végzek a 90 napossal szóval ez is jó motiváció,és én is úgy vagyok vele,hogy addigra szuper formában kell lennem.


Viszont van 1 kis gondom,tegnap megint mértem és nem hittem a szemeimnek,106,5 kg voltam!!!!! menten rosszul lettem,hogy alig eszek és erre nesze,1 kg hízás :( Hát remélem,hogy ez csak valami pillanatnyi zavar,mert így még soha nem jártam. Szerintetek?

64. db82bed8d4 (válaszként erre: 59. - T.dorothea)
2011. máj. 27. 08:49

Szia :D


Nagyon jó motiváció ez a nadrág :D Nekem is van egy pár ami még szűköcske :D

Sok sikert és kitartást kívánok :D

Megérdemled az új életet és nagyszerű,hogy megteszed érte az első lépéseket...


Én is a balatoni nyaralásra gyúrok : D : D

augusztus 1. az indulás napja :D addigra bomba nőnek kell lennem :D

63. db82bed8d4 (válaszként erre: 58. - 745f85108f)
2011. máj. 27. 08:46

Bennem réges rég érik ez a pillanat,csak nem volt meg a kattanás :)


KÉt éve lefogytam 20 kg-ot és visszajött és nagyon bántott a dolog :( és most jött el az én időm :D

62. db82bed8d4 (válaszként erre: 57. - 745f85108f)
2011. máj. 27. 08:45

Egyértelmű,hogy nem teszünk ki sőtt, én kérlek,hogy maradj a továbbiakban is :D

Azt a... nagyon büszke vagyok Rád :D Minden elismerésem, nagyon ügyes vagy és kitartást kívánok ahhoz a 2-3 kg-hoz is :D

61. db82bed8d4 (válaszként erre: 53. - 745f85108f)
2011. máj. 27. 08:42

Szia


Neked hol van ekcémád? És Neked mire jön ki?

Nekem a kezemen van.. általában melegre és nagyon hidegre, nyáron hólyagos, télen száraz repedezett,de nagyon dúrván....

2011. máj. 26. 22:21
Lemaradt: Megyünk vásározni párommal a hétvégén,és legnagyobb örömömre vihetem a tavalyi nyári kollekcióm darabjait,mivel mind-mind bő :) Szerencse,hogy meghagyta a régebbi ruháimat,olyan jó most azokba bújni :) Majd ha már minden ruhám bő lesz,az milyen öröm lesz,de persze most ne elégedetlenkedjek.
59. t.dorothea (válaszként erre: 58. - 745f85108f)
2011. máj. 26. 22:19

Nem rakunk ki a fórumból,sőt "kötelezően" be kell majd lesned ezentúl is :)


Nálam ez elég összetett volt.Párom sógornője ösztönzött,ő is elég dundi volt,és szépen lefogyott a 90 napossal.Ez volt az első kör,ott 6,5 kg-t fogytam.


Most jött a 2. Most,hogy kezdtek rám nagyok lenni a tavaly ilyenkori ruhák,eldöntöttem,hogy lejjeb megyek,mert van 1 kedvenc farmerom és abba bele kell férnem(40-42-s,most 46-t hordok).Ráadásul megláttam egy 3,5 évvel ezelötti fotót is,amin még tök csini voltam. Na ez így együtt volt az a pont,mikor eldöntöttem,én LEFOGYOK,nem mehet ez így tovább,voltam én csinos és vékonyabb,most újra az leszek. Esküvőt tervezgetünk,később majd babát is és ezek nagy változások,így új életet is érdemelnek,amiben boldog és elégedett vagyok, addigra pedig rendbe kell szedjem magam. Terveim szerint az idei Balatoni nyaraláson már új ruhákban "hódíthatok" és a mostani nagyméretűektől egy örök életre búcsúzhatok :) persze megyek majd még lejjebb,úgy 70 környékére,de csak fokozatosan,most a 95 is boldoggá fog tenni :)

2011. máj. 26. 21:34
Amúgy Nektek mi volt az a pillanat lányok, amikor azt mondtátok, hogy na oké, ez így nem mehet tovább, le kell fogynom?
2011. máj. 26. 21:33

Egy másik fórumba írtam, de bemásolom:

Az én centijeim:


derék: 68 január 10-én: 79

has(köldök alatt): 82 január 10-én: 89

csípő: 96 január 10-én: 111

combok: 59 január 10-én: 65

térd(ezt azért mert hurkás térdem volt mindig):38 január 10-én 42

vádli(szintén a térdnél említett dolgok miatt)40 január 10-én 44


Még 2-3 kiló és elérem az álomsúlyomat! De szeretnék továbbra is ebbe a fórumba feljárni, ha ki nem tesztek!xD

56. 745f85108f (válaszként erre: 55. - T.dorothea)
2011. máj. 26. 21:32
Oké, de tényleg csak óvatosan!
55. t.dorothea (válaszként erre: 51. - 745f85108f)
2011. máj. 26. 21:27

Remélem nem haragszol meg,de most jót mosolyogtam :)


Én is voltam már hasonló helyzetben,persze akkor nem volt muris,sem nevetséges,annál inkább utána :)


Most már jobban vagyok amúgy,igazából volt itt előjel,már pár napja,de nem tudom mi van velem.Ha végre megküzdök magammal akkor elmesélem az elejétől :)

54. 745f85108f (válaszként erre: 50. - T.dorothea)
2011. máj. 26. 20:55
Juj, most azóta aggódom érted, hogy elolvastam....
53. 745f85108f (válaszként erre: 49. - Db82bed8d4)
2011. máj. 26. 20:54
Én szombat-vasárnap léböjtölök... Előjött az ekcémám, csak az segít, ha egy-két napig folyadékon kívül semmit sem veszek magamhoz. Szóval átérzem a hangulatodat:D
52. 745f85108f (válaszként erre: 50. - T.dorothea)
2011. máj. 26. 19:55
Jajj, ne, ilyet ne csinálj!
2011. máj. 26. 19:54

Nem fogyókúrás, de elmesélem!

Hogy jártam már megint??? El sem hiszitek... Kezdjük az elején. Tegnap volt egy nagyszabású rendezvényünk, amire vittem váltóruhát, de nem hoztam tegnap haza, hanem otthagytam, majd ma. Igen, vittem is egy nagy táskát neki. Belepakoltam a 7ezer forintos Catwalk cipőmet, a cicanadrágomat, egy leopárdmintás blúzt amit kifejezetten erre az alkalomra vettem, a vadonatúj hajvasalómat és hajszárítómat.

Hazafele jövet vettem kaját még olyan 3 ezer forintért, persze romlandókat. Volt még 20 percem a vonatig, mondom bemegyek a turcsiba. Nem találtam semmit sem, hát felültem a vonatra. Erre a vonaton mikor már elindult jutott eszembe, hogy baszd meg a táskám meg ottmaradt!!! De öt óra előtt 10 perccel indult a vonat a turcsi meg ötig van nyitva! Gyorsan leszálltam Szajolban, vissza egy másik vonatra, közben telefonos kapcsolat a barátommal, aki nem találja turcsi telefonszámát. Újra Szolnokra érve lespurizok a vonatról fel a turcsiba, ami már zárva van persze. A rács be volt csukva, de nem volt rajta a lakat, így gondoltam, hogy még bent vannak. Kiabáltam, dörömböltem persze nem nyitottak ajtót. A vonatra várakozók többsége döbbent arckifejezéssel figyelte az eseményeket. Végre kijöttek az ott dolgozók, mondtam, hogy hát a táskámat meg otthagytam. Erre, hogy jaj hát ők már nem mennek vissza, majd holnap reggel nyolcra menjek be. Mondom ne cseszekedjetek már, teli van romlandó kajával - amúgy nem a kaját sajnáltam volna, hanem a cipőmet, a ruhámat meg a hajvasalómat. De akkor is azt mondták, hogy majd holnap. Erre én hülye kitaláltam, hogy de a szívgyógyszerem is abban van. ÍGy nagy végtére kiadták...


De csajok a látvány és a hallomás, ahogy a vasútállomás csendes keramitkockaköves folyosóján csattogtam a fatalpú tűsarkúmban megért volna egy imát:D

2011. máj. 26. 18:44

ma nagyon csúnya dolgot csináltam. Meg is ilyedtem.


Délután elkapott az éhség,de rendesen.Rendeltem magamnak kajcsit,mert boltba lusta voltam elmenni.

A kaja után 10 perccel mintha valami álomból tértem volna észhez,rájöttem hogy mit csináltam. Elrohantam a mosdóba,elkezdtem győzködni magamat,hogy mennyit árt ez a kaja és szégyelhetem magam. Ezután következett az ijesztő rész. Fogtam magam és addig szenvedtem még minden ki nem jött belőlem minden.


Nagyon megilyedtem,most muszáj volt megírnom. NEM VAGYOK NORMÁLIS!!!!!!!!

Sőt,ez nem is én vagyok. Remélem,hogy ez csak egyszeri dolog volt.Oké,hogy le akarok fogyni,de hogy ennyire.

49. db82bed8d4 (válaszként erre: 48. - T.dorothea)
2011. máj. 26. 17:43

Szia :D

Gratulálok a sikeres vizsgádhoz :D ügyes vagy Te :D


Én ma folyadék napot tartok, tegnap volt gyümim, eddig jól voltam most kezdtem el kicsit ásítozni :D

2011. máj. 26. 10:18

Sziasztok!


ma megint eljött a gyümölcs nap.

Valahogy ma olyan semmilyen kedvem van.Még ahhoz se veszem a fáradtságot,hogy elmenjek reggelizni,de mostmár az időt elnézve nem is fogok.


Megkaptuk ma a vizsgaeredményeinket is,meglepetésemre sikerült,sőt 3-as lett. Lehetne persze jobb is,de mivel ez nem látszik meg sehol és pénzt se kapok utána,így az a lényeg h minden tárgy meglegyen és mehessek tovább a 2. évre :)


Nálatok mi a helyzet?

2011. máj. 25. 20:07
Én most értem haza... Ma még nem is ettem, majd holnap mesélek!
2011. máj. 25. 12:45

Sziasztok!


Ma még semmit nem ettem,kezdek kicsit éhes lenni :) Azt hiszem itt az ideje az ebédnek,gyorsan összeütök valamit.

Estére vár a kakaós csigám,amit párom hozott reggel.

2011. máj. 25. 07:41

Sziasztok most csak be kukk,de később benézek és visszaolvasok, remélem lesz ma időm :D

Szép napot Nektek :D

puszi

Sikeres fogyit mára :D

44. t.dorothea (válaszként erre: 39. - Db82bed8d4)
2011. máj. 24. 22:02

Szuper vagy!!! illetve Szuperek vagytok csajok!!

Jó érzés,hogy nem egyedül küzdök,sok erőt ad!

2011. máj. 24. 22:01

Lányok,ma nagyon egy izgalmas napom volt.Most untatlak kicsit titeket.


Délután 3-ra mentem Szekszárdra vizsgázni,Pécstől 1 órás az út autóval.


Délelőtt pár falat rizi-bizit ettem,nem is voltam éhes.

A vizsga borzasztó volt,leblokkoltam az eklső kérdésnél,és hiába tanultam,a jó válaszok csak akkor jutottak eszembe,amint kiléptem a teremből. Nagyon mérges vagyok magamra :(

Ha ez nem lett volna elég,haza indulás után negyed órával kuplungos lett csoporttársnőm autója.

A férje és egy barátjuk jöttek értünk,hogy hazavigyenek illetve hazavontassák a "beteg" autót.

Na csavar megint: félúton kocsisor.kigyulladt 1 kamion.Fél óra várakozás. Nagy nehezen elindultunk végre,de 5 perc után az az autó is feladta,amivel értünk jöttek. 4szer kellett megállnunk és újra induljunk,hogy egyáltalán eljussunk hazáig. Az amúgy 1 órás útból lett 3x annyi. Ez így magában nem bosszantott,jól elbeszélgettünk,szeretem a csajokat akikkel menni szoktam(2-en vannak).

Fél8-ra értem haza.Párommal telefonon kaptam össze,máshonnan is kaptam egy kicsit dühítő,de a többi mellet eltörpülő hírt.

A mai napom nagyon gázos volt :( Úgy voltam,hogy én most vízbe dugom a fejem és úgy maradok.

Mostanra sikerült lenyugodnom,kutyuskám vígasztalt. meglátogatott kis hugim is apuval,mert szegénykémnek hiányzok és idejött vacsizni(jó hogy csak pár percre lakunk egymástól).

Vele vacsiztam 1 szelet sonkás kenyeret paradicsommal. már rám fért egy jó vacsi,mert a gyomromat kikészítettem ma,ráadásul elfelejtettem bevásárolni,így semmi nem volt itthon8csak amit hugikám hozott vacsira). Ilyenkor köszönöm az égieknek,hogy bedobnak 1-1 mentőövet.


Bocsánat a hosszú leírásért,de ki kellett adnom magamból. Remélem rosszul érzem és a vizsgám mégis sikerült(ha nem akkor jövő héten újra megyek).Alig várom hogy kedvesem is hazaérjen és kicsit megszeretgessen végre,mert per pillanat csak erre van szükségem.


ma mértem, és nem akartam hinni a mérlegnek(kevesebbet mutatott9 így holnap majd újra ráállok és akkor megírom az eredményt.most estére bánom azt a sonkás kenyeret,de mivel szinte egész nap annyit ettem szerintem nem okoz nagy kárt.

42. 745f85108f (válaszként erre: 38. - T.dorothea)
2011. máj. 24. 19:48
Hogy sikerült a vizsga?
41. 745f85108f (válaszként erre: 39. - Db82bed8d4)
2011. máj. 24. 19:47
palacsinta... imádom a palacsintát, de egyszer csináltam csak, akkor sem sikerült, öcsém alig tudta a nyers palacsintatésztás tálat kikapni a kezemből, mert már zuttyintottam volna a klotyóba. Ő bezzeg isteni palacsintát süt... Na én azóta sem. Max. akkor eszek ha a melóhelyen hoz valaki, vagy ha öcsém vagy anyukám süt mikor meglátogatom őket:D
2011. máj. 24. 19:45
Épp most küldök le egy nagy tál kertben szedett epret:D
2011. máj. 24. 11:44

Láááááááááááányoooooooooook :D


megindult :D :D :D

80, 1 kg vagyok :D :D majdnem hetes :D :D :D

Mindjárt kiugrom a bőrömből :D:D:D


Jah igen, tehát vettem ma egy Akciós új mérleget, úgy érzem jó vásár volt :D



Dorothea

Ejnye bejnye palacsinta én most értem haza a bevásárlásból még nem főztem,de szerintem majd csak vezetés után... egyre megyek rutinra

De valami krémleveskét szeretnék pirítóssal :D

Én ma Ch napot tartok,szóval ettem eddig két túró rudit.


Miből vizsgázol? Azért nagy kalappal hátha összejön.

Szép napot :D

2011. máj. 24. 09:56

Sziasztok!


Angie becsúszott 1 palacsinta a gyümölcs napon,de mondjuk nem is ettem sokat aznap.pár szem eper plusz 1 palacsinta.itthon volt a párom,így volt mivel elfoglaljam magam.

Ma vizsgázok délután,de az esélytelenek nyugalmával megyek :) Majd megyek a 2. körben javítani...

Ma keményítő napom van. Szerintem jól fogom bírni.


Ti hogy vagytok, :)

37. db82bed8d4 (válaszként erre: 36. - 745f85108f)
2011. máj. 23. 18:21
Szerintem nagyon hasznos dolog :D
36. 745f85108f (válaszként erre: 35. - Db82bed8d4)
2011. máj. 23. 18:19

Jajj, de aranyos vagy! Köszi szépen!


Naplót? Gondolkodtam rajta:D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook