Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Diéta, 2. és sokadik kör fórum

Diéta, 2. és sokadik kör (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. máj. 20. 13:44

Jókor jött ez a fórum, most kicsit el vagyok kenődve...

2009-ben csináltam az elsőt -18 kg-al, nagyon boldog voltam...

Aztán egy éven belül fele visszajött, majd le tettem a cigit és a többi is...

szóval elhanyagoltam magam nem is kicsit, ilyen téren...

2011-ben kezdtem el a másodikat (századjára)

most a huszon páradik napomnál tartok és eddig láttam változást, nem sokat,de most úgy érzem,hogy visszafelé jönnek a kilók...nem értem... Mi történik?

Előfordul,hogy nasizok,de igyekszem tartani és az ételek súlyát is mérem,hogy kb a megengedett mennyiséget egyem egy nap...

Most nagyon el vagyok keseredve...

Van egy nadrágom el téve, hogy emlékeztessen a fogyimra és az első fogyim ugyanezen napján, már be ért a naci, most még nagyon nem... Pedig ugyan onnan indultam, mint akkor...

2011. máj. 20. 13:38

Sziasztok...

Én is másodjára csinálom és egyet értek abban,hogy ez nem olyan, mint az első...valahogy nem halad, most pl inkább stagnál,vagy jön föl pár deka...

3. t.dorothea (válaszként erre: 2. - Borcsika)
2011. máj. 20. 12:27

Szia!


Köszönöm az információt. Én bizakodó vagyok,mert az elsőnél nem fogytam sokat,nem voltak rendesen betartva a szabályok.Eddig mindenki pozitívan mesélt a folytatásról,remélem nekem is sikerül :)

2011. máj. 20. 12:22

Szia! A 90 napos diéta első alkalommal a leghatékonyabb (személyes tapasztalat: csak 60 napig csináltam, mert lefogytam 10 kilót, többet nem is akartam). Kb. 1 évvel később megint belevágtam, de már nem olvadtak úgy a kilók. Persze kevesebből nehezebb többet fogyni, de mindent ugyanúgy csináltam, mégis alig fogytam pár kilót.

Azért ne add fel, ha Te is ezt tapasztalod majd! Bár lehet, hogy más diéta után kell nézned...

2011. máj. 20. 12:07

A 90 napos diétát csinálom már 2. alkalommal.Ezt a fórumot elsősorban azoknak hoztam létre,akik már nem az első alkalommal diétáznak.

A 2.,3.,4.,...sokadik diéta már megint más.Osszuk hát meg tapasztalatainkat,bármiféle diétáról is van szó és menjek csak lefelé azok a kilók!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook