Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depressziós vagyok fórum

Depressziós vagyok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Depressziós vagyok

1 2 3 4
83. Asinel 75 (válaszként erre: 82. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 25. 19:09
Pedig minden nap benéz, mert ma is 11óra előtt be volt jelentkezve, csak nem értem miért nem reagál. Tudom , hogy nem könnyű, de nem kisgyerek már, kicsit összekaphatná magát az önsajnálatból. Én drukkolok neki:-)
82. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 81. - Revi11)
2013. júl. 25. 18:57
Szerintem pedig ez van. A ciket is abbol ahogy ir tul keson irta. Tonkre ment.Nagyon nehez labra allni ilyen helyzetbol, lehetseges, de kellene a tamasz, ami neki nincs.
81. revi11 (válaszként erre: 80. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 25. 18:48

Értelek.

Remélem nem azért nem jön,mert gyógyszerhez,alkoholhoz nyúlva kiütötte magát...

80. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 79. - Revi11)
2013. júl. 24. 21:42
Nem forditottam hatat senkinek.O nincs itt, nem olvas mar.Valoszinu ujra ivot es esetleg begyogyszerezte magat.Irttam neki privatot , nem jot valasz.Irtam Csaba dokinak,bar nagyon nem egyezik szinte semibe a velemenyunk semibe,de szakmaja.A cik ironak meg nincs baratja.Enel tobbet en nem tudok segiteni.Azon vitatkozni , hogy van depreszio vagy nincs,hogy mit is jellent nem lattom ertelmet vitatkozni.Nem az en dollgom meggyozni senkit.
79. revi11 (válaszként erre: 77. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 24. 19:48

Szerintem nem csak a csoda segíthet,sőt,talán az a kegkevésbé....

Hanem a hús-vér emberek,azok.

És ha pont neki fogsz segíteni,ha maradsz?

Sosem tudod meg,ha hátat fordítasz!

78. Asinel 75 (válaszként erre: 67. - Lolita63)
2013. júl. 23. 22:37
Igen, ez nekem is feltűnt. Priviben is írtam neki, de nem is vàlaszolt. Hiába kér segítséget, ha el meg nem fogadja...
77. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 76. - Revi11)
2013. júl. 23. 22:15
Kinek segitek velle , ha maradok.Tudom milyen ott lent, azt is tudom, hogy soha oda nem mereszkedek visszameni. Viszont ugy selytem, hogy ezen az emberen mar csak a csoda segit.Valoszinu nem egyhamar lesz meg ilyen villagos pillanata.
76. revi11 (válaszként erre: 75. - 2f661e7cc5)
2013. júl. 23. 22:11

Nem baj,ha eltér a véleményed,ezért ne menj.

Sok ember,mások vagyunk,más véleménnyel.Ez így jó.

:-)

2013. júl. 23. 22:09
Azt hiszem lelepek.Segiteni ugy segitek, nem anyira unalmas az eletem, hogy felesleges vitaba keveredjek.
74. revi11
2013. júl. 23. 22:08

Ez a függőség,alkohol,gyógyszerek,borzasztó lehet!!!

De haladás szerintem,hogy felismerte a bajt és nem szégyellte leírni.

Aki nem volt még "padlón",úgy igazán,az talán nem érti ezt az egészet.

Nehéz.

Neki is Nagyon nehéz lehet.

Ha tanácsot nem is tudok adni,annyit talán mondhatok:beszélni kell róla.

Sokan vagyunk,akik tudjuk,milyen ott lent,milyen ott mélyen lenni.

73. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 71. - Hmcsaken)
2013. júl. 23. 22:07

Ha egyedul csinaltad vegig mi szukseged volt imara? Ismerem az ima erejet.Aki imadkozik segitseget ker.Ha te eros voltal miert volt szukseged imara??

A masik, egy imadkozo kereszteny ember nem ir ilyen lekezeloen egy emberol akinek szuksege van a segitsegre.Ha igazi imadkozo ember lenel segitenel, mar csak azert is mert olyan segitseet kaptal,ami tol belso kenyszered van segiteni.

72. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 69. - Krisztinucika)
2013. júl. 23. 22:02

Nem akarja? Szerinted elvezei? Ha elvezne ezt az alapotot kert volna segitseget, egy villagos pillanatba?

Mindenkinek van vallami szep az eletbe, de kel egy jobarat aki neha ramutat. En csak azt remelem, hogy tevedek es nem eset vissza az onkivuli alapotba.

Es tallan tortenik egy csoda es talal egy jobaratot aki segit neki.A tarsa - gyerekie mar tul sebzetek. Lehet kritizalni, vitatkozni.A kerdes segiteni akarunk egy emberen-, vitatokozni egy alapoton ,kritizalni egymast vagy a csik irot?

Nem akarok okoskodni , de tobb beirast olvastam ami artalmas, ami akar melyebre kuldhet egy depis embert.

Jo ejszakat

2013. júl. 23. 21:57
Latom sok itt a depis :-). Lazadtok! Annyit fuznek hozza a velemenyekhez hogy voltam en is padlon nem is egyszer. Viszont en dontottem merre tovabb. Ket honap alatt tobb mint tiz kgot fogytam, egesz nap sirtam, sot ra fel evre meg mindig orakig tqrto sirogorcsok jottek ram. A noverem es anyu mar nem tudtak mit kezdjenek velem. En sokat imadkoztam , olvastam okos dolgokat, rajottem az okokra, mi miert alakult ugy, elfogadtam, idovel megbekeltem. Egsedul kellett vegig mennem az uton. Megtettem. Nem ittam, nem drogoztam, nem gyogyszereztem, csak sirtam es imadkoztam. Az egesz megerositett. Ami utana jott mar konnyebb volt atveszelni. Voltam teljesen egyedul idegenek kozott senkire se szamitva is, de eros voltam, es csak rajtam mulott! A kulcs mindenkinek a kezeben van az elete iranyitasahoz, ha kinyitsz egy ajtot es nem tettszik amit latsz, a te dontesed becsukod e , vagy megnezed kozelebrol hatha a latszat csal...aztan ha nem csal es nem jo tenyleg a dolog , meg mindig te dontesz maradsz e vagy sem. Mindig van jobb vagy mas megoldas. Rajtunk mulik, nem azon , hogy mennyire vagyunk hajlamosak a depresszióra. Mindenki hajlamos ra a kerdes az ki milyen eros, onmagaval szemben....Nekem ez a velemenyem. Szep estet!
70. 18e79e1970 (válaszként erre: 54. - Hmcsaken)
2013. júl. 23. 14:08
Ezt mondta a barátnőm is: nincs depresszió. Aztán sajnos a saját bőrén tapasztalta meg, hogy van. Biztos azért feküdt a pszichiátrián háromszor, mert jó dolgában már azt sem tudta hova fizessen be nyaralni, így úgy döntött, hogy befizet oda. Háromszor is, olyan jó volt.
69. krisztinucika (válaszként erre: 68. - 36a26f5226)
2013. júl. 23. 13:01
Vagy nem akarja meglátni azt, ami örömet okozhatna...
68. 36a26f5226 (válaszként erre: 54. - Hmcsaken)
2013. júl. 23. 10:51

Ilyet csak az állít, aki még nem járta meg a depressziót!!!!


Tudod, Isten nem ver ám bottal!


Még megkaphatod te is, és akkor majd megtudod, milyen az, amikor azt mondják, hogy ugyan, nincs semmi bajod, csak nyavajogsz!


Tudod, az a világ van, amikor egyik napról a másikra bárki padlóra kerülhet! Nem élünk ám olyan jól, hogy mindenkinek legyen öröme az életben!!!!

2013. júl. 23. 10:45
Azt látom, hogy írunk a levegőbe és a fórumnyitó be se néz!Ezek szerint nem érdekli a téma, pedig itt mindenki próbálna segíteni!
66. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - Hmcsaken)
2013. júl. 23. 10:25
Olvastad figyelmesen, ÁÁÁÁÁÁ dehogy,APA és nem ANYA. A másik létezik depresszió, csak van felületesebb és nagyon mély.
65. ittmost (válaszként erre: 64. - Bowie)
2013. júl. 23. 09:50

Igen,értem én..a topiknyitónak válaszolva olyat írtam,amit nő és férfi is használhat.

Ezt konkrétan a depressziós anya helyzetére írtam általában.

64. bowie (válaszként erre: 60. - Ittmost)
2013. júl. 23. 09:27
De a cikkíró férfi lányok. Ő az apuka. Nem mintha lényeg lenne, hogy férfiról vagy nőről van szó...
2013. júl. 23. 08:50
Mondhattok bármit, adhattok tanácsot, de az igazán depressziós embernek nem lehet segíteni, mert nem fogadja el a segítséget. Csak saját maga segíthet magán! Első lépésként már elfogadta,felismerte hogy depressziós, jöhet a második lépés ehhez orvosra van szükség és ha kell gyógyszerekre, aztán jöhet a külső segítség amikor már ő is elfogadja, hogy sdegíteni akarnak neki.
62. fodorandi83 (válaszként erre: 1. - Bánatos)
2013. júl. 23. 08:12

Szia!Én beszélgetnék veled akár privátba is és nem okoskodni fogopk csak elmesélném az én történetemet,hogy az én anyám sajnos már nagyon lent van és én alkoholista anyával nőttem fel és elmondom hova süllyedt ovónő létére és most már az állása is már oda van és mi is már ott tartunk jobb lenne nélküle!Pedig ő támogatást kapott hosszú évekig a csakládjától de most már lemondott mindenki róla,remélhetőleg te nem így akarsz járni!

Én is alkoholista lehetnék ha bánatomba innék,de volt egy rossz példa előttem és a gyereimnek nem szeretnék soha olyan életet mint ami nekem volt ez miatt...A másik sokszor hibáztatjuk a párunkat akkor mért is nem lépsz?olyan nincs hogy nincs hova mindent meglehet oldani csak akarni kell lehet te is többre vinnéd egyedül a gyereiddel mert bizonyitanád magadnak és mindenki másnak hogy igenis meg tudom csinálni!

61. N.Eszter (válaszként erre: 54. - Hmcsaken)
2013. júl. 23. 08:02

Pont ilyen biztatás kell egy depressziósnak! :P

Szakorvoshoz kellene inkább menni, amíg nem késő.

Hagyjuk az ilyen dolgokat, hogy gyengeség, meg a gyerek ad értelmet.

Ha a te szervezetedben is felborulna néhány kémiai anyag egyensúlya rögtön megértenéd miről beszél a témaindító.Senki nem azért lesz depressziós, mert ez a heppje.

60. ittmost (válaszként erre: 54. - Hmcsaken)
2013. júl. 23. 06:57

Igen,a depressziós anya általában elsüllyed a szégyentől.Csak ettől senkinek nem lesz jobb,se neki,se a családnak.


Egyébként meg aki ilyen okos,mint te,annak szoktam kívánni,hogy legyen csak ő is depressziós,majd meglátja,hogy mi merre hány méter..

59. ittmost (válaszként erre: 58. - Ittmost)
2013. júl. 23. 06:55
Sőt:itt nagyon sok olyasmit írtunk neki,hogy TENNIE kéne ezt-azt.Az meg egy depressziósnak nagyon nem megy.Sőt még az sem a legtöbbször,hogy tiszta fejjel végiggondolja a lehetőségeket.
58. ittmost (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 23. 06:53

EZ az igazi mély depreszió,mikor az ember még beszélni sem tud róla.Talán volt egy nagyon válságos napja,amikor mégiscsak volt 1 kis energiája,amikor megírta a cikket,de utána leült a fejében minden.

Egy fórumot kiírni is csak pár perc kell,pár energikusabb perc,amikor azt hiszi,most majd egy kicsit képes lesz érdemben is foglalkozni a problémájával,aztán percek alatt rájön,hogy mégsem.Csak max nézi a monitort,és elolvassa,amit írnak neki.

57. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 52. - 408020f45e)
2013. júl. 23. 05:59
Nem biztos,hogy nem olvassa.Ha meg nem is olvassa, az azert lehet,mert megint godorbe van, esetleg ujra leitta magat.
56. 6b006fc769 (válaszként erre: 54. - Hmcsaken)
2013. júl. 23. 05:38

Szerintem ez kb. egyenértékű azzal, hogy nincs torokgyulladas. Jobb lett volna utána olvasnod, mielőtt egy létező betegséget probalsz cáfolni.

Egyébként lehet biokémiai oka.is, pl. hormonproblemak.

55. Leoborta (válaszként erre: 54. - Hmcsaken)
2013. júl. 22. 22:59
Apa...
2013. júl. 22. 22:48
Szerintem nincs depresszio csak emberi gyengeseg. Es egy anyukanak a gyerek nem ad ertelmet, az sullyedjen el a szegyentol! Noverem is kivan lelkileg ,de az eletunk neki erot ad :-) es jokat nevetunk is rajta. A gyerekei pedig ennek a nonek sajnos szinten lelki gondokkal fognak kkuzdeni, az anyuknak koszonhetoen! Gratulalok kedves ANYA!!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook