Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nincs barátom, depressziós vagyok és semmiben se látok örömöt, mit tehetnék? fórum

Ha nincs barátom, depressziós vagyok és semmiben se látok örömöt, mit tehetnék? (beszélgetős fórum)


jan. 22. 02:16
probalj baratra szert tenni,tudom nem konnyu ez napjainkban!
17. Semiramis77 (válaszként erre: 13. - Csalános)
jan. 21. 22:33
ez marhasag. a "hülye gyogyszer" az idegrendszer megbetegedeset gyogyitja, NEM nelkülözhetö.
jan. 21. 22:32

Az igazi, diagnosztizalt (vagy meg nem) depresszio hazi modszerekkel NEM gyogyithato. Gyogyszer ES pszichoterapia kell a gyogyulashoz. A kulcs a pszichiater, aki gyogyszert ir ES PSZICHOTERAPEUTAHOZ utal.CSAK a kettö kombinacioja hasznal. (a jobaratok, a környezet, az alvas, a sport stb. mind segit, de nem elegseges.)

Keress egy jo pszichiatert!

15. varadero (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 4. 19:48
Elsősorban magaddal kell akkor kibékülnöd! Szeretve lenni nem lehet állandóan, de a pillanat örömét enélkül is észre kell venni.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Varadero)
2020. márc. 4. 18:04
Ennek mindnek tudok örülni, amikor szeretve vagy fontosnak érzem magam.
13. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 4. 10:46
Ha nincs barátod depressziós vagy, HA meg lenne barátod, nem lesz, mert depressziós vagy. Ne szedj semmilyen hülye gyógyszereket, mert megszokod és még rosszabb lesz. Szóval a gátlásaidat kell feloldani és akkor lehetnek barátaid, bár ismeretlenül nem tudni milyen ostoba rigolyáid vannak, lehetnek, amiért nem akarnak barátaid lenni.
12. l.luiselotte (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2020. márc. 4. 10:24
ha nem akarsz kutyát, szerezz egy macskát. Meglátod mennyi örömet fog okozni egykettőre elmúlik a depressziód.
2020. márc. 4. 07:44
Amit minden nő: vásárolj! :)
10. varadero (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 4. 01:34
A baráton kívül még annyi minden van ami örömöt okoz az életben. Ne fókuszálj mindig a párkapcsolatra. Napsütés, madárdal, tavaszi eső illata, jó süti, finom kávé, testes vörösbor, laza rozé, jó film, szép kirakat új cipő.... :-D Bakker millió örömet okozó dolog van a világon. Találj már egyet! Lécci! :-D
2020. márc. 3. 17:27
Köszi, Andi és Hatra!
8. 1c0f052a51 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 17:24

Tudod, mit szoktak mondani. Próbálni a klotyón kell.

Csináld. Kelj fel reggel mosolyogva. Örülj, hogy mozog kezed lábad, hogy látsz, szagolsz, ízlelsz, ki tudod nyitni az ablakot ... Nézz végig magadon: emberi formád van? Van mit enned, innod, van ruhád, ágyad? Na ... akkor gondold át, mi mindennek tudsz még örülni, és hogy milyen szerencsés ember vagy.

Utána pedig állj neki a hétköznapi normális életnek, tanulj vagy dolgozz úgy, hogy aki szeretne, az büszke lehessen rád.

Este pedig, elalvás előtt, gondold át, hogy te magad aznap mi mindenért lehettél büszke magadra.

AZTÁN majd lesz pasid is.

Az nem élet-és létforma, hogy más tegyen boldoggá.

Az csak egy here kiszolgáltatott szar élet.

Bocsi az őszinteségért.

Na, szóval, csináld a nyafi helyett.

Sok sikert!

7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 17:22

Nyilván.


Menj ki egy állatmenhelyre és sėtåltass kutyåkat. Feltölt, hidd el.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 1c0f052a51)
2020. márc. 3. 17:17
Tudom, hogy így kellen, és próbálom bebeszélni magamnak.De úgyérzem mintha becsapnám magam.
5. New(l) (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 17:16
Akkor mindent megtettél valóban...
2020. márc. 3. 17:15
Semmilyenre.Gyógyszereket szedtem régen, amik nem hatottak.
2020. márc. 3. 17:14

A barátot úgy kell érteni, hogy pasi?

Hát ha neked az adja az életben a célt és az örömöt, akkor kell szerezned egy pasit.

Sosem voltam még így, de elfogadom, ha másnak ez a cél. Csak azt úgy nehéz, hogy mélyen depressziósan szerethetőnek láttatni magad.

Először ki kell virágoznod, mint a tavasznak, nevetni, örülni a madaraknak, aztán onnantól mindenki a lényedből akar majd kérni, és lesz pasid.

Szeresd magad, szeresd az életet, a világot, és szeretni fognak téged is.

Nem olyan nehéz ám:)

2020. márc. 3. 17:14
Milyen terápiára jársz, milyen gyógyszert szedsz, mit tettél eddig a depressziód ellen?
2020. márc. 3. 17:09
Van más is igy? Hiába csinálok bármit, csak erőlködés.Mélyen depressziós vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook