Csontkovács (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 24. 12:16

sziasztok


Győrben tud valaki jó csontkovácsot?

19. hiflo (válaszként erre: 18. - 5bbbcb438b)
2009. aug. 28. 16:25

Szia!


Az elérhetősége engem is érdekelne!


Előre is köszönöm!!!

2009. aug. 20. 17:23

Kedves Dita38!

Én nem mennék csak úgy ismeretlenül akárkihez, akit kiad a Google! Honnan tudhatod, hogy nem csinál-e ő is bajt neked?!

Én szegedi vagyok. 6 hónapja fájt már a derekam, tavaly augusztusban egyik percről a másikra kezdte. Már 10 percet se bírtam állni, és feküdni is csak összegömbölyödve volt jó. Az orvosok nem tudtak vele mit kezdeni, a röntgen nem mutatott semmit.

Kaptam egy telefonszámot az ismerőseimtől, hogy keressem meg az illetőt. A férfi természetgyógyász-csontkovács, sőt látó. Nem kellett mondanom, mi a bajom, tudta anélkül is. Helyre rakta derekamat, s az már másnaptól javulni kezdett. Ez tavasszal volt, azóta voltam még egyszer, júliusban. De már szinte semmi bajom.

Kiderült, hogy már több ismerősömnek is segített már, elképesztő a tudása. Ha gondolod, megírom priviben az elérhetőségét. Itt lakik Szeged környékén.

17. dita38 (válaszként erre: 16. - Judyt640)
2009. aug. 19. 21:41
Hat ez idegesito, hogy nem voltak sem nyak fajdalmaim, sem az a nyomas amit a tarkomban erzek most, nem volt. Egy kis szedules (inkabb oljan bizonjtalan jaras erzes) neha, de most sokal erosebben erzem ezt is.
2009. aug. 19. 21:29
NEm én az ország másik végén lakom csak orvos és amit olvastam réla az megnyerö volt figyelj ha elmész hozzá egyszer fogod látni a különbséget köztük a nyakat a csontkovács nem rángatja meg a ropogtatás elött kilazitja az izmokat.DE mond el neki személyesen mitörtént a nyakaddal.MIelött a masször megrángatta volna azelött is voltak fájdalmaid?
15. dita38 (válaszként erre: 14. - Judyt640)
2009. aug. 19. 21:19
En is ra gondoltam, hogy esetleg felhivom. Te is hozza jarsz, vagy csak olvastal rola?
2009. aug. 19. 21:12
06309458477 Dr Garzo Péter Szeged Szivárvány ut 14 A REndelés Kedd 14-18 óráig
2009. aug. 19. 21:06
Nyaki sérvem és alsógerinc sérvem is van de most nyugalmi helyzetben van de ha egy picit is érzem hogy a csigolyám nincsa helyén én rögtön megyek hozzá.Ezt nem gyakran teszem mert elég jol vagyok nemkell gyógyszert szednem nemjárok kezelésekre .Pedig 3 üzletem van élelmiszer és elég sokat cipekedek amit ugye nemszabadna
12. dita38 (válaszként erre: 10. - Judyt640)
2009. aug. 19. 21:03
Kerlek kuld el.Koszi.
11. dita38 (válaszként erre: 8. - Judyt640)
2009. aug. 19. 21:00
Nyak served volt? Es ilyen nyak rangatasokkal hozta rendbe?
2009. aug. 19. 20:58
Orvos csontkovács Ö tudja hogy nyuljon hozzá Nemtudom neked milyen oldal jön be de ha ugygondolod én elküldhetek az enyémröl olyat amit Én jónak gondolok Aztán beszelj vele telefonon
9. dita38 (válaszként erre: 7. - Dita38)
2009. aug. 19. 20:57
Persze Pestre is elmenek ha biztonsagban erezhetnem magam ot
2009. aug. 19. 20:55
Beütöd a google- ba csontkovács szegeden és telefonszámot is ad ki meg cimet is én hiszek benne mert nekem segitett és sérvem is volt meg nemmozgott a nyakam az autoban nemtudtam hátrafordulni.Az orvos aztmondta ezzel együtt kell élni ,Pedig olyan fejfájásaim voltak hogy majd megbolondultam.DE kell egy 10 alkalom mig helyre jön kitartás
2009. aug. 19. 20:54
A net persze tele van rengeteg rendelovel de ki tudja szamomra ki lenne a jo? Igy is sokat ragodom rajta hogy hova forduljak ezzel, mert ha kezdo servem van ki tudja mi lehet belole.Csak nehez elviselni a fajdalmat, a szedulest es persze a tudatot hogy valaki ezt provokalta neked.
2009. aug. 19. 20:38
Szia Én sokat jártam csontkovácshoz az biztos hogy nagyon megkell választani orvos csontkovács manualterapeuta csontkovácsa jo.Nemelég egyszer elmenni mert az a csigolya ami évekig rosz helyen van azt egyszer hiába teszik helyre az nem elég .De ehez már nem kéne többet menni.Üsd be a keresöbe hogy szegeden keresel csontkovácsot biztos kiad cimeket.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Dita38)
2009. aug. 19. 20:23
Szerintem csak orvos csontkovácshoz fordulj, vigyázz több kárt ne tegyenek a nyakadban. Valószínű valami ideg becsípődhetett. :(
4. dita38 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2009. aug. 19. 20:08
Csinaltam rontgen kepet amin nem latszik elvaltozas es aztan MRI is. Azon a c5 es c6 csigolyanal van egy kis szukulet de azt mondjak meg nem serv (nem tudom ha jol iron, nehez roman-rol leforditani). Nem tudom ha jo otlet-e a csontkovacs, de nem tudom mit tehetek meg.Edig semmi nem segitet.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2009. aug. 19. 19:51
most olvastam, hogy masszőr volt. A helyzeteden nem változtat.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Dita38)
2009. aug. 19. 19:49
Javaslom, hogy mielőtt újból ehhez a módszerhez fordulnál, késszétess minimum egy röntgen képet a nyakadról. Lehet, hogy a csonkovács csimált neked egy sérvet, és ha azt még tekergetik neked nyaktól lefelé le is bénulhatsz. Komoly dolgok ezek.
2009. aug. 19. 19:45
Aradon, Romaniaban elek. Juniusban egy masszor hirtelen mozdulatokal csavart egy parat a nyakamon hogy belereccsent. Azotta alandoan faj a nyakam,a tarkom es szedulok. Gyogyszerek, fizikoterapia nem segitetek. Bar felek az ilyen muveletektol, gondolom csak csontkovacs tudna rajtam segiteni. Ha tud valaki Szegeden vagy kornyeken egy nagyon jo szakembert szeretnem ha meg adna az elerhetoseget. Nem biznam ezek utan akarkire magam. Koszonom.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook