Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol találok egy jó csontkovácsot? fórum

Hol találok egy jó csontkovácsot? (tudásbázis kérdés)


1 2
47. life14
2017. jún. 16. 20:01

Schreiner Ildiko.


Gerinc Re Form Studio, Gyor.


Egy csoda a no.

Manualterapeuta, fizikoteraleuta, reflexologus, Breuss terapeuta, Dorn terapeuta

46. iDóri93 (válaszként erre: 11. - Cszsuka)
2017. jún. 14. 20:02
Tudna nekem elérhetőséget adni hozzá? Előre is köszönöm!
2016. márc. 23. 12:50
1 évvel ezelőtt jártam dr. Ormos Gábor főorvos úrnál a Parlament melletti rendelőjében. Nála csodálatosabb orvossal még nem találkoztam. Fantasztikus kezének köszönhetően pár alkalom után teljesen megszűnt a derékfájásom. Hosszú keresgélés után találtam rá. 46 éve dolgozik, mint csontkovács és manuál terapeuta is amellett, hogy reumatológus szakorvos. Ezek a referenciák adtak bátorságot, hogy felkeressem őt. Nagy tudású és rendkívül pozitív kisugárzású ember. A rendelőjében mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Aprólékosan vizsgált meg és nem futószalagon kezelt. Teljes mértékben odafigyelt rám.
2015. dec. 29. 12:59
Sziasztok Én Budapesten ll kerületben kereskek és a kérdésem az lenn, hogy kell-e félni a kezelestől, hogy lesérülök?
2013. dec. 7. 19:26
Sziasztok Keszthely v környékén keresek csontkovácsot eddig sikertelenül.Tudtok segíteni?Era
42. Todoka
2013. aug. 2. 20:32

A XVII. kerületben dolgozik egy jó csontkovács!

Hozzá jártam én is, szenzációsen jó a gyógytornája is! Köhler Istvánnak hívják.

2013. jan. 9. 15:52

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani Debrecenben jó csontkovácsot?

Címem:fincsike19@freemail.hu

40. last
2012. júl. 17. 15:58
Vecsésen találtam magamnak egy nagyon szimpatikus csontkovácsot.Még csak 1x voltunk eddig,de az "jó" volt.
39. nika0304 (válaszként erre: 38. - Last)
2012. máj. 29. 11:32

Szia,

Én most kezdetem el járni egyhez Pesten, de sajnos még túl sok mindent nem tudok róla mondani. Eddig 3* voltam nála, 2 helyen van nyaki sérvem, és attól tartok lejjebb is gáz van, azt mondta kb. 5-6 kezelés és helyre lehet hozni, de én is próbáltam utána érdeklődni itt, hátha tudna valaki tapasztalatot mondani, hogy nem felesleges idő és pénzkidobás-e, de eddig még semmi. (Menyhárt Balázs).

Ha tudok valami tapasztalatot mástól, illetve hogy nekem ért-e valamit ez a csontkovács akkor jelentkezem.

38. last
2012. máj. 24. 18:45

Sziasztok.Látom eléggé leállt a fórum.

Engem Pest megyében vagy Pesten érdekelne egy nagyon jó csontkovács,mert pár hete megrántottam a derekem és nem használ semmi amit eddig beszedtem vagy beszúrtak...

2011. jún. 1. 20:37

Néhányan kérdeztétek a debreceni csontkovács elérhetőségét, ezért gondoltam, ide is kiírom, hogy elköltözött Szentesre. Úgyhogy aki arrafelé keresgél, annak szívesen megírom a számát.


dragan.melinda@gmail.com

2011. máj. 12. 09:47

Sziasztok!

Segítsetek! Vásárhelyen keresek csontkovácsot, ha valaki tud segítsen! Évekkel korábban jártam nála és nagyon jó! Csak már elvesztettem a számát és elfelejtettem a nevét is. Előre is köszönöm!

35. db8fdeb442 (válaszként erre: 34. - NNona)
2011. máj. 3. 22:54
Oké, köszi a lebeszélést. Nem is gondoltam, hogy ilyen veszélyes lehet! Első körben most elmegyek reumatológiára, utána meglátjuk.
34. NNona (válaszként erre: 33. - Db8fdeb442)
2011. máj. 3. 15:49

Ez elég lutri. A párom majdnem lebénult nyaktól lefelé, nyaki gerincsérv miatt, egy egyébként jó csontkovácsnál. Az ideggyógyász azt mondta, hogy örüljön a szerencséjének. Mert alapból ugyan nem ellenzi a csontkovácsolást, de nem mindenki alkalmas alany rá.


Én meggondolnám...inkább keress egy jó McKenzie módszerrel dolgozó gyógytornászt, és egy jó gyógymasszőrt.

2011. máj. 3. 15:40
Sziasztok! Nagyon fáj a nyakam és egyre gyakrabban. Esetleg tudtok nekem ajánlani egy jó csontkovácsot Bp-n? Köszi!
2011. márc. 23. 11:06

Tudok írni nektek, egy nagyon jókezű csontkovácsot Debrecenben.

Már az egész családom törzsvendég nála, mindenkinek volt már kisebb nagyobb problémája, ami kezelésre szorult. :)

Anyukám gerincsérvét kezelte ki, így szerencsére a műtét is elkerülhető volt. Szerintem jó áron dolgozik, ez sem egy utolsó szempont.

Akit érdekel irjon üzenetet ide:


davidszilvia@indamail.hu

31. vkatka
2010. okt. 26. 11:45
Megfizethető csontkovácsot keresek Kecskeméten és környékén
30. real31 (válaszként erre: 27. - 730baba4f8)
2010. okt. 19. 17:23
Szia! Szeretném elkérni az általad ajánlott debreceni csontkovács elérhetőségét. Köszi kissp30@citromail.hu
29. 730baba4f8 (válaszként erre: 28. - Kiszel58)
2010. aug. 29. 22:51

Szia! :)

És mit is csinál az a szellemgyógyász?? Szellemeket irt?

2010. aug. 29. 05:18

Szia Myrabella!

Isten áldása ez az internet! Köszönöm a csontkovács elérhetőségét!

Most jelenleg szellemgyógyászhoz járunk muszály rangsorolni a betegségek között mert kiment a vállizülete a fiamnak,műteni akarták de mi előszőr ezt próbáljuk meg majd utána a csontkovács!

Üdv

Erzsike

2010. aug. 26. 19:23
Én vagyok Enci 77. :) Ha csontkovács kell írjatok! :)
26. Ann111
2010. aug. 6. 18:33
Budapesten tudok egy nagyon jó csontkovácsot engem kétszer meggyógyított autóbaleset után menni sem tudtam szinte! Írjatok nyugodtan megadom a számát!
2010. márc. 28. 22:58

Sziasztok!


Szegeden keresek egy jó csontkovácsot. Ha tudtok segíteni írjátok meg az elérhetőségét.


Köszönöm!

2010. jan. 9. 00:01

Sziasztok!


Hamarosan hazatérek külföldi utamról, odakint egy pocsék masszőr teljesen tönkrevágott. Ha tudtok olyan csontkovácsot Budapesten, vagy esetleg Debrecen közelében, akiben megbízhatok, és többre is képes, nem csak csontot kovácsol írjatok. ;)


stiger.bettina@citromail.hu


Köszönöm!

2009. nov. 9. 18:00

Írok nektek privben egy jókezű debrecenit. Nem kizárt, hogy ugyanaz, mint akihez Enci járt. Nekem a csípőmet rakta rendbe 3 alkalomból, és még horror árat se kért érte.

Egyébként mindenkinek jószívvel ajánlom őt :) Akit esetleg érdekel ide írjon:


draganmelinda@vipmail.hu

22. gomboooc (válaszként erre: 21. - Kiszel58)
2009. okt. 13. 15:33
én is el akartam kérni tőle, de már nem tag...leregisztrált :s
2009. okt. 5. 17:41

Szia Enci77!

Szeretném elkérni tőled a Debreceni csontkovács címét és telefonszámát!? Köszi Erzsike


kiszel58@freemail.hu-ra

2009. jún. 16. 08:47
Sziasztok! Én Szegeden keresek jó csontkovácsot. Segítségeteket előre is köszönöm!
2009. febr. 18. 22:09

Végre találtam egy nagyon jó csontkovácsot.Debrecenben dolgozik,szóljatok,ha kell a címe!

Gerincsérvem van és 4 kezeléssel rendbe rakott!

18. bodnárné (válaszként erre: 4. - Tjudy25)
2009. febr. 17. 10:50
Valami elérhetőséget tudsz nekem adni.Előre is köszönöm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook