Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Csak azért is megcsinálom!" ... lefogyok és életmódot váltok! fórum

"Csak azért is megcsinálom!" ... lefogyok és életmódot váltok! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
1202. 388b941089 (válaszként erre: 1199. - Panka88)
2014. szept. 27. 17:25
Honnan indultál és mikor? 1 hete?
1201. Mazsinka (válaszként erre: 1199. - Panka88)
2014. szept. 27. 17:21
Elsőre mindig sok lemegy, aztán egyre nehezebb sajnos, de csinálni kell, előre nézni.
1200. 388b941089 (válaszként erre: 1197. - Panka88)
2014. szept. 27. 17:11
Én biztos nem akarom meggyőzni, elhiheteted. Csak idegesít, hogy összevissza beszél fogyókúrás témakörben.
1199. Panka88 (válaszként erre: 1198. - Mazsinka)
2014. szept. 27. 17:10
Köszi :) Egy hónap múlva megyek kontrollra, remélem, hogy még ennyi lemegy, és a dokinéni is büszke lesz rám :)
1198. Mazsinka (válaszként erre: 1197. - Panka88)
2014. szept. 27. 17:09
4.5 kiló öt hét alatt teljesen jó.
1197. Panka88 (válaszként erre: 1196. - 388b941089)
2014. szept. 27. 17:01
Ha ő így akarja, akkor hagyjátok. Nem mindenkit lehet meggyőzni, még ha okosakat is mondtok. Én mindenkit meghallgatok, ha jót olvasok, alkalmazom, de én már rég letettem arról, hogy bárkit bármiről meggyőzzek :) Elértétek a saját célotokat, legyetek rá büszkék :) Én is jó úton haladok :) Már 4.5 kg mínusz, 5 hét alatt. Szerintem ez nem rossz :)
1196. 388b941089 (válaszként erre: 1193. - Panka88)
2014. szept. 27. 16:58
Nem bánt itt senki senkit. Csak inga hülyeségeivel és kifogásaival, na és persze a stílusával nem értünk egyet. :)
1195. Panka88 (válaszként erre: 1194. - Mazsinka)
2014. szept. 27. 16:57
Légyszi ne általánosíts, mert én rendesen mozgok, meg rendesen is eszek.
1194. Mazsinka
2014. szept. 27. 16:49
Csak simogassátok tovább egymás lelkét: jaj, belefér a gríz vacsorára, persze, hogy nem baj, ha palacsinta az ebéd, a krumpliban nincs is olyan sok kalória, naná, hogy a Hold miatt vagyok kövér, vagy inkább rögtön az ufók miatt. Túl kevés szénhidrátot eszem, hisz ma csak tört krumpli volt az ebéd, tészta, meg diós palacsinta. Fel is vésem a kalóriabázisba, hogy elég-e ennyi szénhidrát, nehogy tartalékolni kezdjen a szervezetem. Ja, de még mennyire, ennek a hivatalos neve: hízás. Jaj, én nem diétázom, hosszú távon akarok lefogyni, vagyis tíz hónap alatt fogyok három kilót, amit két hét után visszaszedek. Ja, de ez nem jojó, hisz csak azok jojóznak, akik 30 kilót fogytak le következetes munkával, de az rossz dolog, nagyon nagyon rossz dolog. Elég lesz nekem évi 12 deka is, nem hajt a tatár. Akarok is tornázni, nem is. Egy helyben lépegetés a legjobb módszer. Vagy a szempillarebegtetés... az több kalóriát éget... de nekem arra sincs szükségem, mert naponta csak 10 kalóriát fogyasztok a kalóriabázis szerint, ja, és a lehető legjobb úton járok, hisz fogytam január óta két kilót. Édes Istenem!!! Na, mentem futni.
1193. Panka88
2014. szept. 27. 16:35
Én ilyenkor háttérbe vonulok, ha van valami mondandóm leírom, de vitákba én nem nagyon folyok bele :/ Nem szeretem, mikor bántják egymást az emberek. Mindenki azt csinál, amit akar és ahogyan akarja.
1192. Icuska538
2014. szept. 27. 16:32
Igaz Inga engem is lecseszett alaposan priviben pedig én csak kérdeztem tőle valamit , és ledorongolt, hogy ki vagyok én , hogy számonkérem. Nem biztos, hogy mindig úgy érti ahogy , amit mi akarunk neki mondani, de kérlek szépen hagyjátok már, több napja csak a "marakodás" megy. /Igaz más hozzászólás is nem lenne a fórumhoz.....kár/
1191. 388b941089 (válaszként erre: 1190. - Mazsinka)
2014. szept. 27. 15:51

Koszonom szepen puszillak:)

Nem foglalkozom vele, mert szanalmasnak tartom

1190. Mazsinka (válaszként erre: 1188. - 7e137d638c)
2014. szept. 27. 15:45

Akkor most ülj le, és gondolkozz el azon, amit írtál: nem egy, nem kettő ember elmondta ezt nem egyszer, nem kétszer. Vajon miért? Talán mert igazunk van? Azért leeshetne. Próbáltad, nem jött be, most se fog, mert tévúton jársz. Ugyanazon az úton, mint legutóbb. Ráfogod a Hold állására, meg arra, hogy kevés szénhidrátot eszel. Szerintem még sokat is, elnézve, miket tömsz magadba diéta címszó alatt. Ja, hogy ez nem diéta... hát az már egyszer biztos. Krumplit krumplival. Már nem azért, de hallottál a brokkoliról, karfiolról, gombáról, uborkáról, padlizsánról, paradicsomról, spenótról? Mind színes, változatos, EGÉSZSÉGES. Nálad mégis minden másnap a krumpli valamilyen formája kerül az asztalra, estére meg jól bezabálsz a cukros grízből, ami még Norbi szerint is bőven hármas, úgyhogy hagyjuk mááááááár. Ezt pedig letornázod egy jó kis egy helyben lépegetéssel.


Elárulom, tegnap esett az eső, én pedig esőben futottam, de utálok futni, esőben futni meg kétszer annyira utálok, de őszinte leszek, jó volt, jól esett. Ez az, amikor kilépsz a komfort zónádból, amikor kicsit fáj, kicsit rossz, kicsit nem olyan, mint szokott lenni, majd akkor beszélhetünk áldozatokról. Ja, de te olyat nem akarsz hozni. Bebeszéled magadnak, hogy belefér a tészta, cukor, csak azért mert neked úgy jó, mert nem akarsz, nem tudsz lemondani róluk. Hát ez nem kívánságműsor.


A nagy bölcsességeket meg nem én puffogtatom, ezek tények. A krumpli, a panírozott hús, a búzadara, a vaníliás cukor, palacsinta, krumplis tészta nem diétás ételek, lehet szépíteni, de nem érdemes. Ez van. Őszintén kíváncsi leszek, hogy mire jutsz. Pedig kár érted, mert nagyon akarod, a tanácsot meg nem fogadod meg. Már írtam előtte, hogy egyél levest, húst, salátát, de kioktattál, hogy ez nem diétás, kész vasárnapi, úri menü. Megsúgom, nem attól lesz valami diétás, hogy olcsó, nulla kaja, mint a savanyú krumpli...


Ti csak támogassátok egymást, lesz miben. Vanesszától pedig inkább tanácsot kellene kérni, nem leoltani.

2014. szept. 27. 15:34

Már bocsánat!

Kismillió féle-fajta szó szerinti fogyókúrát csináltam hónapokig, betartva az utolsó szóig az előírásokat!! A kilóimból egyetlen deka nem sok, annyi sem mozdult meg!!!


Régen lemondtam már arról, hogy pár hét-hónap alatt leadjak a többletből, és ha kevéske is, de mutatkozik itt-ott eredmény, akkor miért akarnak egyesek erről az útról letéríteni???

Miért akarnak erőnek erejével (mint a Jehovák) jó útra téríteni???

Egyáltalán én nem kértem egyiket sem, hogy térítsen meg: túl vagyok az alma-ecet-kúrán, a 13 naposon, a 90 naposon, próbálkoztam a paleoval, és még ki tudja mi mindennel....

... sajnálom, egyiknél sem mozdultak meg a kilóim.

Egyáltalán miért kell azzal foglalkozni, hogy kiszúrnak maguknak egy embert, és azt jobbról-balról pofozgatva, ütlegelve, minden lépését, minden szavát árgus szemekkel figyelve... minden esetleges ballépését az orra alá dörgölve... ezeknek az embereknek nincs jobb dolguk????

1188. 7e137d638c (válaszként erre: 1184. - Huncuttka)
2014. szept. 27. 15:22

Helló-helló!

Bocsi, elég sokáig el voltam, most értem ide, és nem azért mert.... csak egyszerűen esetenként nálam is előfordul, hogy más valami miatt nem tudok itt lenni.


De köszi, minden rendben!

Másrészt amikor ugyanazt a dolgot elmondja nem egy, nem kettő, hanem ki tudja hány is, nem egyszer, nem kétszer, ki tudja hányszor... és azt látják, hogy az illetőnek "hiába beszélnek", falra hányt borsó... akkor nem kellene már végre egyszer abbahagyni????

Feltétlenül kötelező mindenkit arra az útra terelni, ami őszerintük helyes és hatékony???

Most mondjam azt, hogy ennyi szövegelés, letolás és stb. stb. után, már szinte meg sem hallom, észre sem veszem....

1187. Panka88 (válaszként erre: 1186. - Huncuttka)
2014. szept. 27. 14:56
Ohhh, bocsi :) Elsőre nem esett le :D
1186. Huncuttka (válaszként erre: 1185. - Panka88)
2014. szept. 27. 14:55
Nem azt a csendet mondom amire te gondolsz :) az természetes , én arra csendre gondolok amikor amikor nem szabad rá szólni valakire , ha érted .
1185. Panka88
2014. szept. 27. 14:47
Huncuttka nyugi :) Szerintem hétvégén mindenki elvan, családozik, én is csak néha néha lesek ide :) Amúgy sülnek a kiflijeim :D
1184. Huncuttka
2014. szept. 27. 14:35
Már megint mi ez a csönd ????????????Színte kínosan érzem magam . Nem is érdemes jönni ! Senki se a jó oldalát nézi a dolgoknak . Hát nem azért jövünk hogy a másiknak segítsük ha megbotlik ? Én nem vagyok sértődékeny , nekem be lehet szólni .
1183. Huncuttka
2014. szept. 27. 13:06
Szóval ...az én tévhiteimet is helyre tették itten ,de én örültem neki ,mert volt sok sok igazgág abban amivel érveltek . Magam részéről csak pozitivat kaptam . Kicsit konok vagyok , és én is férre lépek , de hosszútávban gondolkodom , tehát éhezésről szó sincs nálam .Amit szeretek de édes vagy zyíros , az csak ebédre jöhet , és persze kis adag .És inni , és inni !!!!
1182. etka55 (válaszként erre: 1176. - Mazsinka)
2014. szept. 27. 12:38

Remek, hogy felvállalod a nevelőnő (hálátlan és felesleges) szerepét, de ezúttal nem az általad kipécézett asszony ette meg a mákos tésztát, hanem én. Mivel ezzel megszólítottál, mégha a kioktatásodat nem is nekem címezted, elárulom, hogy nagyon jól esett az ebéd és még bőven be is vacsoráztam. Mégis belül maradtam a magam által megszabott határon.

A krumplit jó, hogy említed, mert imádom a tepsiben sültet, be is iktatom a hét végén. Nem kell mindenkit erővel átrugdosnod a túloldalra, több féle út is létezhet, ami oda vezet.

1181. Huncuttka (válaszként erre: 1180. - Huncuttka)
2014. szept. 27. 12:38
Úgy gondoltam a kérdést hogy szeritetek nem lóg ki semmi se nagyon a a heti kajából ? Semmi se zsíros , husi is van .
1180. Huncuttka
2014. szept. 27. 12:33
Hali Lányok :) még csak 2 kg de én elégedett vagyok .Ma cukkinivel és barna rizzsel készül egy kis lecsó ,kerül bele egy pici párizsi. Egy agad kaja szűk 2dl .Lesz még spenót zabkorpás :) Göngyölt zöldfűszeres gőzben párolt csirke mell magában , ez fini lesz !gondoltam gonbás barna rízsre , jó sok gombával , ez is csak magában enném .Ilyeneket fogok készíteni .Na van olyan benne amit nem kéne ? ?
1179. Panka88 (válaszként erre: 1178. - 7e137d638c)
2014. szept. 27. 10:51
Nem bántottál, de az tényleg ritka rossz volt :D Tanulópénznek jó volt :)
1178. 7e137d638c (válaszként erre: 1177. - Panka88)
2014. szept. 27. 10:28

Értelek, persze te tudod, hogy mi az ami még használható, és mi az, amivel valóban nem lehet mit kezdeni.

Csupán jószándékból írtam, amit írtam, nem akartalak bántani... Bocsi!

1177. Panka88 (válaszként erre: 1175. - 7e137d638c)
2014. szept. 27. 09:12
Elmondom, hogy azt még a kutyáim se ették volna meg, bűn rossz volt, így kuka. Én nem szórakozgatok, meg majd lesz belőle valami. Ami szar a szar :)
1176. Mazsinka
2014. szept. 27. 09:06
Szerintem aki hónapok alatt fogy egy-két kilót, az nagyon rossz úton jár. Inga! Már régebben is próbálkoztál, nem jött be. Ezt be kéne látni, és nem próbálkozni, hanem megcsinálni. Nem hiszem, hogy a mákos tészta, krumpli, s négy-öt süti a javadat szolgálja. Azzal meg ne takarózz, hogy de hisz fogysz. Ja. Múltkor is így kezdődött, aztán szépen visszajött minden, pedig nagyon mantráztad a jojó effektust, hogy az nálad majd nem fordul elő. Dehogynem! Talán félsz az éhségtől? Félsz az ételek megvonásától? Elárulok neked valamit: ezzel a szemlélettel a büdös életben nem fogsz lefogyni. Nagyon akarod, csak nem jól csinálod. Tanácsot nem fogadsz meg, de a módszeredet mindenhatóként tálalod. Nem az. A "rossz" szénhidrátokat mellőzd, ilyen a krumpli is, a süti is, ha nem tudnád. Egyél húst, zöldséget, minimális gyümölcsöt, túrót, halat. Igyál sok vizet, mozogj. Akkor nem kell majd fél évet várnod a csodára. És ezt a "nem vonok meg magamtól semmit" szöveget is felejtsd el. A mindent, csak mértékkel elv a nagyon kitartók játékszabálya, te nem vagy az. Akkor miért nem váltasz módszert? Megint ugyanaz a maszatolás, csipegetés, nyámmogás. Unalmas.
1175. 7e137d638c (válaszként erre: 1174. - Panka88)
2014. szept. 27. 08:42

Ne csináld! Olyan nincs, hogy "kaja a kukába!" = mindig gondold át, mire tudod felhasználni, mert valamit biztosan ki lehet hozni az "elrontott" kajából is... amikor agyonégett a piskótám, (=rosszkor csöngetett be a szomszédasszony), félretettem, megszáradt egy pár nap alatt, égett részt levágtam, maradékot lereszeltem = mint a darált háztartási keksz, én gesztenye-golyót csináltam belőle rumaromával, egy-egy szem rumos-meggyet a közepébe... de jó a kakaós-csiga pl. somlóiban, stb. stb.


Soha nincs veszve semmi, csat ötletelj, és légy kreatív... :)))

1174. Panka88 (válaszként erre: 1173. - 7e137d638c)
2014. szept. 27. 08:37
Ohhh dehogynincs :D Múltkor kakaós csigát gyártottam, úgy ahogy volt röpült a kukába :D
1173. 7e137d638c (válaszként erre: 1172. - Panka88)
2014. szept. 27. 08:18

Oké, szurkolok!

De ügyes vagy te, egész biztosan sikerülni fog!

Olyan nincs, hogy neked ne sikerüljön!! :)))

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook