Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajos témák D-vel és B-vel fórum

Csajos témák D-vel és B-vel (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. okt. 27. 21:31

Sziasztok!!!!

Na Bettus ügyi vagy!!!!!!Tui meglesz!

Tesóm is már 1 jó hónapja jött haza Angliából most ő is munkát keres eddig sajna nem sok sikerrel már nagyon unja magát.......

wewewe.......igaza van Csibikének nem szabad feladni,most nálunk is egy ismerősünknek azt mondták hogy 3as stádiumú méhnyakrákja van......aztán fent pesten meg azt mondták hogy nincs semmi baj max egy ciszta........most meg megint azt mondják hogy rák..........őrület szegénykém ááááááá ennyit a dokikról.......a lényeg hogy mindent ami létezik ki kell próbálni és hinni a gyógyulásba

441. c4cd20e0ca (válaszként erre: 439. - C8f7404b48)
2009. okt. 27. 20:02

Gratulálok! Engem is 4 közül vettek fel, 4 hónapot voltam munka nélküli, a párom pedig már lassan 5, mióta hazajöttünk. Hát reméljük sikerül neki a pénteki interjú. Az építéshatósági előadó pedig az önkormányzatnál építési és egyéb építésüggyel kapcsolatos engedélyeket, meg ilyesmiket ad, csinál, intéz stb. röviden.


Wewewe, én azt mondom még ne keseredjetek el a keresztapáddal kapcsolatban, tudom, ez nagyon szörnyű dolog, a legszemetebb betegség, ami létezik, de harcolni kell, sosem szabad feladni!!! Nem tudom, hallottatok a lenkei vitaminokról, írd be a gugliba, sokan dicsérik, talán egy próbát megérne...

440. wewewe (válaszként erre: 435. - Dorottya84)
2009. okt. 27. 13:25

Sziasztok.Most nézem hogy egészen felélénkült a fórum.

Gratula lányok.Fogytok,munkátok van.örülök neki.

Én is fogytam par honapja 6 kilot mert bedepiztem,beteg voltam,szakitas meg a gondok.Idegileg kivoltam.Azota ugy ahogy rendbe jottem.Probalom osszeszedni magam,de mindig jon valami.Most derült ki hogy a keresztapám rákos:(.Hasnyálmirigy+májrák.Nagyon aggódok érte.Nem ugy nez ki hogy meg fog gyogyulni....:((((

2009. okt. 26. 17:01

Sziasztok. túl vagyok a próbanapon. Mindent tudtam, hibátlanul csináltam meg a feladatokat. Én tuti felvenném magam :DDD Hívnak még a héten. Már csak ketten maradtunk... legyek optimista? enyém az állás. köszönöm mindenkinek aki drukkolt:)

Csibike mit csinál egy építéshatósági előadó?

Hát igen sajnos biztos hogy a párod megviseli. remélem hamarosan kap ő is munkát és egyenesbe jöttök:) Mióta keres munkát? és te mennyi ideig voltál munkanélküli? én már 3 majdnem 4 hónapja

2009. okt. 25. 16:19

Sziasztok! Gratulálok Dorottya és Bettuss, csak így tovább, kitartás!!! Szerintem nem is szabad gyorsan leadni a pluszkilókat, mert azok visszajönnek. Meg az önkínzást nem lehet sokáig bírni...

Bettuss, sok sikert a holnapi naphoz! Tudom, mennyire nehéz mostanában munkahelyet találni... Én is nemrég óta dolgozom, mint építéshatósági előadó, egyelőre még nagyon új vagyok a dologban, rengeteg mindent kell megtanulnom, de állok elébe!

A párom még nem talált munkát, ö pénteken megy egy beszélgetésre, nagyon reméljük, hogy fog neki sikerülni, mert így elég nehéz, nem beszélve arról, hogy egész nap otthon van, én meg dolgozom, szerintem ez megviseli öt.

Na jól van, egyelőre ennyi jutott eszembe hirtelen... Meg hogy milyen sötét van 16:18-kor... Hát igen, téli időszámítás...

Örülök, hogy feltámasztottuk a fórumot!!! :)

437. Dorottya84 (válaszként erre: 435. - Dorottya84)
2009. okt. 25. 11:37
Jajjjjjj most néztem az uccsó mondatot tehát NE adjam fel!!!! :D:D:D:D
2009. okt. 25. 09:22
Wowww ügyes vagy Dorottya! Én is figyelek a szénhidrátbevitelre + mellette Rubint Rékázom így lassacskán mennek le a kilók, már csak 2kg kell a 80-hoz. Cél a 70 úgyhogy még majd belehúzok:) De pechemre tegnap becsípődött a derekam (szerencsére nem úgy hogy nem tudtam felállni) így most nem tudom elvégezni a feladataimat. A jó hír lányok, hogy héfőn megyek próbanapra egy céghez! nagyon drukkoljatok, hogy felvegyenek! Nagyon szeretném ezt az állást! Kedden pedig megyek dohányzásleszoktatóra. Most mennem kell, megszólalt a riasztó
2009. okt. 24. 14:39

Na látom nekem kell kezdeni ezt a felrázást!!!

Így bele is vágok! Dorka már igazi nagylány,tegnap volt 14 hónapos,tud már menni most épp itt ugrál az ölembe .......május óta fogyózom vagyis inkább életmódot váltottam és kihagytam a nagy zabálásokat meg nasikat az életemből persze nem magvakon meg müzlin élek eszek mindent mint régen (kivéve csoki)csak annyi különbséggel hogy 15 óra után nem eszem semmit nem egy drasztikus gyors fogyás de nem is ez volt a célom hogy amit kb.7év zabálás alatt feljött kilókat 4 hónap alatt leadjam,most így fél év elteltével 14kg fogytam és még célom legalább 20kg leadni de a szülési súlyomat ha figyelembe veszem akkor eddig -27kg ment le ebből 2800gramm csak a kicsilányom volt :)))most kicsit stagnálok de nem adom fel minden nap megmérem magam és ez nekem bejön mert szembesülök azzal hogy adjam fel.........

na sajna mennem kell mert Dorki nem hagy írni.........ő a főnök :D

434. wewewe
2009. okt. 23. 15:24
Sziasztok.Én is :))))
2009. okt. 22. 10:31

Sziasztok, én is itt vagyok:)

Felrázzuk a fórumot? :)

2009. okt. 21. 22:02

Szia!

Mesélj.....miújság mióta hazajöttetek???

2009. okt. 21. 20:50
Hahóóó!!! Sziasztok!!! Van itt valaki??? :)
2009. júl. 11. 21:46

Sziasztok!

Hát Daja gyógyulj meg hamar! Ez nagyon durva!!!

Nekünk még mindig nincs munkánk, otthon dolgozgatunk, csináljuk a szüleim házát. Hamarosan beköltözünk a lakásunkba, Pestre, de hát ott is csak a problémák vannak. Most jöttek a gázórát cserélni, meg valami vezetékeket kicserélek, és aztán nem vették át a gázóránkat... :s Mert abban a kicsi lakásban a gázóra egy légtérben van a lakószobával, és most egy szekrényt kell csináltatni és kiszellőztetni a ház folyosójára. Plusz, a gáztűzhelyet is ki kell cserélnünk villanyra (vadonat új, pultba beépített), mert hogy egybe van nyitva az egész lakás, és nem lehet gáztűzhely együtt egy olyan térben, ahol alszunk... Én megértem, hogy ez a mi biztonságunk érdekében van, de akkor is... Most addig nincs gáz, amíg ezt nem csináltatjuk meg.... És ez most egy vagyon lesz!!!! :S Közben meg konvektor van, az nem nyílt láng? Na mindegy. Mindenképpen akartunk venni úgyis egy ilyen szénmonoxid jelzőt is. Na nem panaszkodom tovább, szegény Daja azért rosszabb helyzetben van...

429. 0c65e75393 (válaszként erre: 428. - Dorottya84)
2009. júl. 9. 22:15

Gratula Dorka fogacskáihoz:)

Hat koszi,igen ennyit a dokikról...

2009. júl. 9. 21:56

Sziastok!


Valéahogy mostanság nincs nagyon miről írnom semmi érdekes nem tőrténik velünk csak a szokásos napi dolgok.............szóval ennyi már van fellűl Dorkunak 2 fog nagyon kis cukorka .kis piranha :D:D:D:D


Jajjjjj Daja nagyon sajnállak ez nagyon durva .......ennyit a dokikról(tisztelet a kivételnek)remélem mihamarabb meggyógyulsz.


Csibike veletek miújság??

2009. júl. 9. 10:48
Én itt vagyok:)agyhártya gyulladásom van.2honapja beteg vagyok és most jöttek csak rá :(
2009. júl. 9. 08:57
Sziasztok Lányok! De eltűnt mindenki... Mi van Veletek?
2009. jún. 29. 21:10

Sziasztok csajok!


Remélem Pici visszajön azért! :( Tényleg nagyon sok ember van, akinek, fogalmam sincs miért, de jól esik másokat bántani, és szemétkedni szabadon... talán azért, mert nem ismeri azt a másikat??? Ez nem indok... Na mindegy, ebbe ne menjünk bele...

Szóval, már hivatalosan is Bp-i lakos vagyok!!! Annyi mindent kell intéznem még, júúúúj... Különben meg még nincs munkahelyem, de erőm sincs keresgélni, egyelőre élvezem, hogy vegetálok, és csinálgatom a dolgaimat, így is akad minden napra valamit intézni, plusz szüleim is csinálják a házat, ott is segédkezünk...

Remélem Ti is jól vagytok! Puszi mindenkinek! Dorkának is! ;)

2009. jún. 25. 23:14
Remélem Pici visszajön ...
423. Dorottya84 (válaszként erre: 422. - 50bcf39cb3)
2009. jún. 25. 21:16

Huhhhhh .............sajnálom,de megértelek én ezért már évek óta nem chatelek mert minősíthetetlen egy két ember

Jó legyél sok Puzsi

2009. jún. 25. 20:27
Sziasztok lányok! Most írok utoljára! Törlöm magam a sok jóindulatú ember miatt, akik össze vissza gondolnak rólam olyanokat, amik nem is igazak... Legyetek jók! Cupp nektek: pici
2009. jún. 24. 17:14

Sziasztok!

remélem mindenki jól tőlti a napjait.Mi megvagyunk de ez a rohadt esős idő kikészített mert be voltunk ragadva a 4 fal közé és már eléggé megviselt Dorkát annyira nem is de engem igen!!!!!!!De ma már hála égnek jóbb idő volt ezért csámborogtunk egy jó nagyot.

Tiszta gyagya vagyok mert valamelyik este megnéztem mennyi lenne Bora Borára egy hét...........nos maradjunk anniyba nem olcsó.........de remélem majd egyszer eljutunk oda!Ja már kezd kijönni a felső fogaí Dorkunak.......beletetlt meg még bele is fog telni jó pár álmatlan éjszakába.

Veletek remélem minden ok?!

2009. jún. 23. 11:04

Sziasztok lányok:)

mizu veletek?

2009. jún. 11. 20:43

Húú, miről maradtam le az utóbbi napokban... Elég durva dolgokat olvastam itt, elképesztő! Akármi is történt, az ilyen stílus minősíti az embert :S


Hát, igazad volt Dorottya, az utóbbi 1 hétben többet ettem, mint amúgy egy hónapban szoktam... Dagadok :D Sok-sok finomság vár mindenhol, ahova csak megyünk!!! Áááááá :D

418. 0c65e75393 (válaszként erre: 417. - Dorottya84)
2009. jún. 11. 11:43

Hát ez hosszú:)

azt írta nem rám írta...


De a másik fórumon el olvashatod.

2009. jún. 11. 11:24

Aztaaaaaaaaaa nem semmi a srác:oooooooooo komoly valaki megírhatná privibe hogy ez mi volt mert megesz a kíváncsiság

nos elég obszcén volt ez a beszólása.........Őrület!!!!!

Szánalmas az ilyen kirohanás........

ne is foglalkozzatok vele ;0)

416. 0c65e75393 (válaszként erre: 415. - 50bcf39cb3)
2009. jún. 11. 09:11

De szép:(

Az eszem megállt....

Most hogy tudom hogy fogyatékos vagyok olyan jó.Felszabadultam.

415. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 414. - 0c65e75393)
2009. jún. 11. 09:01
gondolom, mivel nekem szól a többi szép dolog!:D
414. 0c65e75393 (válaszként erre: 412. - D6b5d42050)
2009. jún. 11. 08:56
A fogyatékos nekem szol??????
413. 50bcf39cb3 (válaszként erre: 412. - D6b5d42050)
2009. jún. 11. 08:11
Ezzel csak saját magad minősítetted!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook