Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajos témák D-vel és B-vel fórum

Csajos témák D-vel és B-vel (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. ápr. 25. 18:27

Sziasztok!


Most hogy olvastam Gine meg szomorúangyal hozzászólásást.Nos talán ez sokkal rosszabb lehet hogy vékony alaktú valaki és mégis van ilyen olyan probléma a bőrével.Mert akinek van 10kg feleslege akkor azt még lehet mire fogni!


Ma voltunk a kismama-babaruhabörzén,kicsit józsef városi piac feeling volt de jó,aki imád turizni annak maga volt a kánaán.Egy kisszoknyát egy plót meg egy vékony felsőt vettünk 950ft-ért .......még a hülyének is megérte ,hát még nekem :D:D:D:D Majd megyünk a novemberi baba mama börzére.

261. Gine
2009. ápr. 25. 16:06

Sziasztok!:)

Nekem narancsom nincs,csak stria a seggemen,hogy a franc enné meg!De jól áll!:D:D

260. 1023b44e1e (válaszként erre: 257. - Dorottya84)
2009. ápr. 25. 16:02
Erre csak annyit mondanék hogy rengeteg modell munkám lett már volna de a naribőr miatt sosem fogadtam el a felkéréseket pedig tipikus modell alkat vagyok mégis iszonyat ronda a bőrőm..
259. 6ebf587766 (válaszként erre: 258. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 24. 22:13

Sziasztok,en dettoooo:)ugy tudok orulni mas narancsborenek:))juj,gonosz vagyok de sebaj.

Az teny hogy mar lassan mindenkin van,kortol,nemtol,sulytol fuggetlenul.Akkor mar miert en lennek kivetel,nem?

En is megteszek mindent,ami tolem kitelik.De vlhogy ragaszkodik.

258. c4cd20e0ca (válaszként erre: 257. - Dorottya84)
2009. ápr. 24. 17:46
Hát, én ezen olyan jót mosolyogtam!!! Én is ezt szoktam csinálni a strandon (vagy akárhol), nézelödni, majd kiértékelni a látottakat, aztán megosztani a barátommal!!! :D Húúú, szemét dolog, de ollllyan jól esik! :D Szerencsére amióta rajtam megjelent a narancsbör, próbálom kordában tartani, csak hát vannak idöszakok, amikor nagyívben tojok az egészre, ahelyett, hogy folytatnám a harcot ellene. Hát igen, sajnos azért nem szeretném, ha ebböl állna az élet, hogy állandóan arra figyelek, mit mikor eszek és csinálok, hogy ne legyen narancsböröm, vagy pár kiló pluszom... Megteszek amit csak tudok, ami még belefér a "normálisba". Az az érdekes, hogy anyukám például sosem volt narancsbörös, csak most nemrég jelent meg rajta. Nem is emlékszem, hogy régen ez ekkora dolog lett volna. Föleg nem fiatal csajokon! Mert simán vannak 11 éves kiscsajok, narancsbörrel!!! Szóval ez a táplálkozásnak, a rengeteg tartósítószernek, meg ilyesmiknek köszönhetö. Ami felgyülemlik a szervezetben. Na ez jó hosszúra sikeredett, nem baj. :)
2009. ápr. 24. 14:28

Sziasztok!

Látom nem csak én kűszködöm ezzel a problémával........tudom most nagyon szemét leszek de én ha standon vagy a tóparton sütkérezem mindig azt nézem hogy kinek milyen narancsbőrös vagy striás a hátsója combaja hasa........stb. és ha egy vékony testalkatú fiatal kis csajon megpillantom az olyan jó érzés!!!!!!!Mert akkor megnyugtatom magam hogy huhhhhh nem csak a túlsúlyos embereknek van hanem a vékonyaknak is.......:D:D:D:D Ja, és szólok páromna is "nézdd!"mert akkor ő is látja hogy ez szinte mindenkinek van!!!!!!

Én most az avon terméketit használom,a striáim egész jól elhalványodtaka sria elleni kérmtől meg mintha a cellulit is kevésbé látszódna,kentem egész várandósság alatt bele sem merek gondolni mi lett volna ha nem kenem semmivel........

Meg a dr.kelen fitness figure krémét is használom az is jó és még az avon testfeszesítő permetjét......na az olyan hogy ahogy lefújod a problémás részt akkor kb.3-4 perc múlva olyan mintha lefagyasztanának annyira hűsítő.Én szeretem ezeket nem is annyira horror áron adják.Na persze azzal tisztában vagyok hogy nem ezektől lesz szép sima a bőröm felülete hanem a sok mozgástól,helyes táplálkozás,jó anyagcsere(ezzel eléggé hadilábon állok :0(

Akkor tudok jókat nevetni mikor Dorka tök pucér és bizony neki is van naribőre :0))))))))),pedig egész nap annyit megy hogy ihajjjjjjjjj és mégis pedig ne is duci baba.

256. c4cd20e0ca (válaszként erre: 255. - 1023b44e1e)
2009. ápr. 24. 10:41
Szia! Hát asszem a Garnier sárga testápolójában van koffein, amúgy is isteni, nyáron azt szoktam használni, mert gél, és nem izzadok utána, mert nyáron akármilyen testápolóval kenem be magam szakad rólam a víz utána :S Mást nem tudok most mondani. És most pedig az Yves Rocher krémjét használom naribörre. Azt pedig csak az ö boltjaikban tudod megvenni, nem tudom hallottál-e már róla, én nagyon szeretem a termékeiket! :)
2009. ápr. 23. 17:24
Hát én 178 cm magas vagyok és 70 kiló szóval nem kövér nem duci ahogy abbahagytam a sportot a naribőr is megjelent. csibike mi használ neked most? Tudsz mondani koffeines testápolót?
254. 6ebf587766 (válaszként erre: 253. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 23. 15:26
Nem emlekszem pontosan mikor szedtem ossze a naribot..mondjuk nem hiányzott csak kaptam:)azota küzdök vele.meg a kilókkal.
253. c4cd20e0ca (válaszként erre: 252. - 1023b44e1e)
2009. ápr. 23. 15:22

Húú, pedig az nem jó! Készíts magadnak egy talán egy üvegbe, először csak 1 litert, és mindig legyen nálad, és csak egyet-egyet kortyolj időnként, pár nap/hét múlva meglátod, hogy akár 2 liter meg se kottyan. De tényleg fontos a folyadék, a bőr is hidratáltabb tőle, meg a veséknek is jót tesz, meg mindennek na! :D

Különben nekem sem használt semmi eddig, most ez úgy néz ki, hogy használ. A hideg meleg zuhit csak nyáron bírom. Azt is hallottam, hogy a legjobb, ha nem csak így időnként csinálja az ember ezt a narancsbőr irtást, hanem egész évben használni kell koffein tartalmú feszesítö testápolót. Hát én most küzdök, aztán majd meglátom. Nekem nem volt nariböröm olyan 3 évvel ezelőttig. Mióta ülő munkát végzek, meg többet stresszelek, azóta van...

252. 1023b44e1e (válaszként erre: 251. - 6ebf587766)
2009. ápr. 23. 14:40
Én iszonyat keveset iszok most pl. négy nap alatt ittam meg három pohár folyadékot.. egyszerűen képtelen vagyok inni
251. 6ebf587766 (válaszként erre: 250. - 1023b44e1e)
2009. ápr. 23. 14:23

Nekem is van sok fele nariborre..:)fahej olaj,paprika olaj,kremek.Szerintem ha hasznalva van rendszeresen+radirozas+maszirozas+hideg-meleg zuhi+sok folyadek+torna tuti hatas.De nekem ez igy sok..

Néha elkap a hév és akkor hajrá de aztán abbahagyom.

250. 1023b44e1e (válaszként erre: 249. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 23. 13:46

Nekem van egy piros tubusos krémem, ami zsirégető és mindenféle jó rá van irva az ára kb 2 ezer körül volt. Bőrradirozás után a legjobb használni jól bemasszirozni a bőrbe utána fóliába betekerni a lábat, utána iszonyatosan fog égni ami szinte elviselhetetlen!!!


Nekem még semmit nem használt, sem a Vichy... és mégcsak 26 vagyok.

2009. ápr. 22. 20:37
Ja és a Rekongemes fórumon a Rekongem gélt meg a paprikaolajat nagyon dicsérik naribörre!
2009. ápr. 22. 20:35

Sziasztok! :)

Bettuss ne aggódj, csak be kell indulnia, és ahhoz idő kell... Ami évek alatt jön fel az emberre, nem tűnik el 1 hónap alatt, csak kitartás! :) Én drukkolok Neked, én is most kezdtem újra a diétát! :) Azért vigyázz arra, hogy ne vigyél be túl sok savat a szervezetedbe, azt már olvastam valahol, hogy az sem jó... Az L-karnitin különben nagyon jól beindítja a zsírégetést, de csak akkor, ha mellette rendszeresen, napi szinten mozogsz rendesen. Ezt nem ismerem, de érdeklődj utána, már sokaktól hallottam, hogy segített.

Narancsbőrre én az Yves Rocher krémjét használom, kb 2 hete, és csak napi egyszer, és szerintem használ. Ez az első alkalom, hogy ezt kimondhatom, mert eddig még egyik sem használt. Drága (mondjuk én akciósan félárban vettem), de hat, legalábbis egyelőre úgy néz ki, nagyon boldog vagyok!!! Van még Niveasom is, azt a hasamra szoktam kenni. Imádom különben az Yves Rocher termékeket, isteniek szerintem! És mindig vannak nagyon szuper akciók! Legalábbis itt...

2009. ápr. 22. 20:25
sikerült 3 liter citromos ásványvizet elfogyasztani a mai nap!
2009. ápr. 22. 15:12

csajok, én már megittam 1,5 l citromos ásványvízet, fél órája készítettem el a másik 1,5 litert. nem olyan gáz. tettem bele 2 szem édesítőt az baj? vagy hasznosabb nélküle? mellette még az alamaecetet is napjában kétszer behúzom. és még nem végeztem..... zöld teát is iszom. így gyümölcs napon egész jól elvagyok...

remélem nem néztek őrültnek vagy idiótának...

itt diétázom már lassan másfél hónapja és 4kg-tól szabadultam meg és ez szerintem röhejesen kevés pedig van miből fogyni... emiatt el vagyok keseredve és igyekszem mindent megtenni hogy felgyorsítsam egy kicsit.

2009. ápr. 22. 13:17
Most én a dr.kelentől használom a karcsusító és narancsbőr elleni krémet,eddig egész jó
2009. ápr. 22. 12:38
Hát ez elég durván hangzik én nem tudnám meginni. Viszont nekem narancsbőrre kéne valami
2009. ápr. 22. 10:48

Sziasztok!

Írtam e mailt a pasinak de eddig még semmi reagálás nem volt részéről............de én tv-ben semmi képp sem fogok szellemekről dumálni!!!!!!!


Hűűűűűűűű!Jól feldobtam ezt a citromos témát :D:D:D:D:D:D:D

szomorúangyal------ez hasonlóképp működik mint az almaecet csak annyiban más hogy jobb az íze kb ugyan úgy "égeti "a zsírt,persze az almaecet brutálisabb de ez szerintem azért kelemesebb ízvilág. Egész na ezt a citromos vizet kell inni,ami úgy néz ki hogy 1-15 egész citrom levét egy 1.5 literes mentes ásványvízbe belecsavarod és már ihatod is mellette azért nézed hogy ne verj be este 1 tábla csokid ,chipset,velős pacalt.....stb.végülis ennyi.csak van akinek nem bírja a gyomra a savat.......

2009. ápr. 22. 09:51
Sziasztok én teljesen uj vagyok még nem hallottam erről a citromos vizes dologról légyszi irjátok le mire való, köszike :)
241. tötyi
2009. ápr. 22. 07:54

Sziasztok!

A citromos vizet én is ittam valamikor és volt is hatása.Most,hogy említitek újra megpróbálom már el is felejtettem.

Szóval lesz egy híres beszélgető társunk ez nem semmi:-)))Én biztos nem merném a tv-s szereplést felválalni.De Dorottya hajrá még jó is ki sülhet belőle:-))Ja és szólj ha látható leszel a tv-ben!!

2009. ápr. 21. 17:52

Éljen a citrom lányok:)))ha hat imáimba foglalom a nevet..


Dorotty84-hat ez nemsemmi.Ezt a fórumot olvasta?mármint a hoxat?piha.

Olyan jo idő van,nincs hoseg es ez pont joo,kaptam orgonát mamitól es itt van a gépem mellett,igaz elég erős de igggen jó:)

2009. ápr. 21. 14:14

Sziasztok! Dorottya ez komoly??? Híres ember leszel??? :D Hát fogalmam sincs, mit csinálj, én lehet, hogy nem vállalnám, de mondjuk ez én vagyok... Mondjuk, ha nagyon otthon vagy a témában, akkor... De akkor is hogy csekkolják ezek a tévések a fórumokat, besz.rás!!! :D Mondjuk, igen, az ember írogat a fórumokon, kicsit megtartva az anonimitását... Hát nem tudom, mit csinálj, aludj rá még egyet, és kérdezd meg a családot is.


10 kiló??? Ez komoly? 65-röl? Hát most kezdem ezt a citromkúrát, rögtön... Azt a plusz 5-6 kilót évek óta nem tudom leadni, 55 szeretnék lenni én is. Ha ezzel ilyen jól megy... Köszi az infót!

2009. ápr. 21. 13:12

Sziasztok!

Ma nézem az e mailem és egy pasi a tv2-től egy interjút szeretne csinálni velem mert ,felkeltettem az érdekőldését egyik hozzászólásommal(szellemekkel kapcsolatosan).Szerintetek,mit csináljak mert bármire szívesen válaszolok de a tv-ben nem szerepelnék........még a végén bolondnak néznének az ismerőseim.


Na lányok,örülök hogy rákattantatok a citromos víz kúrának lehet hogy én is neki futok még 1x :0)))))))))

2009. ápr. 21. 08:43

sziasztok, nem is olyan gáz ez a citromos víz. már megyek is a boltba veszek jó sok citromot:)

én az almaecettel úgy vagyok, hogy mindent a cél érdekében, pedig valóban borzasztó. úgy iszom mint a feleseket szokták, kísérővel :D

ma ketten leszünk itthon Grétivel, csinálunk valami csajos progit

2009. ápr. 20. 22:32
Az jo,lehet belevágok en is.
2009. ápr. 20. 21:54
igen ,de max 65kg lehetett és kb.160 pár centi.....így 55 körüli lett
2009. ápr. 20. 21:46
De evett mellette,csak hogy figyelt mit mikor..ugye?
233. c4cd20e0ca (válaszként erre: 232. - Dorottya84)
2009. ápr. 20. 21:22
Huhh, azért az durva, csak ezt inni egész nap! Diéta mellé hallottam, hogy ez segít... Meg a pattanásokra jó, azért iszom reggelente, de így is ütős, mert utána a kávé... Néha kijönnek rajtam pattanások, pedig elég száraz a bőröm.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook