Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajos témák D-vel és B-vel fórum

Csajos témák D-vel és B-vel (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. ápr. 8. 21:01

Most nézem hogy mindenki milyen sokat ir en meg csak pár mondatot,bocsi de meg a gondolataim is lázasak..

Most néztem meg a Valami amerika 2.Ti lattatok mar?nekem tetszett,főleg a vége.

2009. ápr. 8. 20:59

Vettem promiotikumot,tasakos meg kell inni.Jo.

Köszönöm mindenkinek,próbálok gyógyulni de egyre rosszabb:(majd átmegy.

2009. ápr. 8. 19:32

Hellóka!:)

Dorottya, úgy estem el, hogy lelógott a földre a lepedő, a fotel az ágy mellett van, belecsavarodott a lábam a lepedőbe miközben el akartam menni a fotel mellett, és zúgtam egyet, párom meg fel se ébredt rá, hogy töröm zúzom magam. Na nem számít, az a lényeg, hogy már jobban van a lábam!:) Ha majd lesz gyerekem, én tuti letöröm annak az idegennek a kezét, aki a koszos kezével nyúlkálni mer a babámhoz!:) Na nehogy már! Gügyörészni gügyörészhet neki, de ne tapizza!

Diana továbbra is csak azt tudom mondani, hogy jobbulást!:) De az antibiotikum mellé szedjél normaflort, vagy egyél joghurtot, mert aztán jön a hasmenés...

Ma volt cukrász próbavizsgám, és a hülye tanár arra nem volt képes, hogy értékelje a munkám... Bár én úgyis mindig 5-öst kapok!:D Király volt, hogy enni se volt időnk...:S Délután 1-kor már olyan éhes voltam, hogy benyomtam egy fél piramist, aztán idáig megint nem ettem semmit.

A locsolkodásról annyit, hogy én simán megsértődök attól, ha vki meglocsol!:) Dehát ilyen a természetem. Utálom az ilyen dolgokat!

2009. ápr. 8. 14:15

Sziasztok!

Ajjajjj Diana,pedig drukkoltam hogy meggyógyulj,pihen jó sokat és aludj egy jó nagyot!!!

Csibike látom te is nem azért eszel mert kell vagy muszáj hanem azért amiért én is .Én imádom a finom ételeket,szeretem élvezni az étel ízét,illatát(néha az jut eszembe hogy a legkedvesebb foglalkozásom nem más lenne mint a kajajritikus,szerintem ez az lehető legjob szakma.....és még pénzt is keresel vele!!!! :D:D:D )

Huh ez az építészmérnök is egy nagyon jó szakma,ha visszamennék az időben akkor tuti valami olyan sulit csinálnék én is ahol lakberendező lenne a végzettségem ....és másodsorba lennék kajakritikus :0)))))

Tesóm most Angliába van lassan fél éve majd most jön haza ápr.21-én,de utálja majd ősszel szeretne Ausztráliába átmenni és ott dolgozni.

Ti mit dolgoztatok kinn......és abszolút semmilyen munka nincs kilátásba?Ha hazajöttök akkor már nem is mentek vissza.....vagy ez majd még kikörvonalazódik,gondolom.

Párom is mindig ezt mondja ha valami gebasz van...majd csak lesz valami,olyan nem volt hogy ne legyen semmi........!Nos az albérlet valóban sok vagy inkább sokk! Egyszer a Frei dossziéba az volt hogy Argentínában mennyire olcsó az élet és hogy már nagyon sok magyar kitelepűlt és ott keresett állást magának,mutatták hogy egy gyönyörű hatalmas szintes ,úszómedencés mediterrán házat kb 12 millió ft-értékben vettek meg,egy fiatal házaspár a srác is meg a felesége is assem lakberendezők voltak.........jajjjjjj olyan szép volt az a hely......egy kissebb város volt,semmi extra üzletek nem voltak egyszerű de csodálatos hely környék volt.

jajj nem kalandozok tovább ...... :0)

Bettus osztom a nézeteid hogy szerintem is az a jó a húsvétba hogy otthon van a család apraja nagyja.

No elillanok mert Dorka már a hangfalakt ütögeti a macijával :0)

2009. ápr. 8. 12:24

Voltam dokinal..kaptam antibiotikumom stb.

Es most meg hanyingerem is van:(nemjo ez igy.

2009. ápr. 8. 11:27

Szép napot mindenkinek!

Diana, lehet, hogy tényleg el kellene menned orvoshoz... Mondjuk én nem szoktam, általában kikúrálom magam, forró teával paplan alatt izzasztom magam, és átalszom a napot, az a legjobb!


Dorottya, sajnos tudom, hogy ez nem olyan egyszerü, kb. 2 éve próbálkozom :D, mármint a fogyás. De ez amiatt is van, hogy imádok sütni-fözni, imádom a finomságokat, szeretek vacsizni a párommal, meg ilyesmi... Különben építészmérnök vagyok, és jelenleg csinálom a szakdolgozatomat a kiegészítö diplomához, itt Valenciában. Márciusig dolgoztunk, addig volt munkánk, de ide is elért ez a válságnak nevezett káosz, és most otthon vagyunk, addig maradunk, amíg be nem fejezzük mostmár ezt a dolgozatot, aztán június elsö napjaiban megyünk, már meg is van a repülöjegy. Ne kérdezzetek, mit fogunk otthon csinálni, mert fogggalmam sincs! Ez kicsit elszomorít, dehát... majd csak lesz valami, olyan még sosem volt, hogy ne lett volna valami, nem igaz? Azért nem tudunk itt maradni, mert itt sem találtunk másik állást, és így elég nehéz megélni, nagyon drága az albérlet, 625 euro/hó, egy 35 m2!!! lakáska, szóval... Ezt most nem panaszkodásból mondom, csak szeritnem akkor is brutál... Amúgy minden más ugyanannyiba kerül, de például ruházkodni meg olyan 20%-kal még olcsóbb is. :S

Hát én egyetértek Veled, hogy nem szereted, ha a babádat tapizzák, na jó még egy mosoly esetleg... az elkerülhetetlen, de hogy fogdoshat valakit, teljesen mindegy, hogy az felnött vagy gyerek... csak sajnos a kis porontyok esetlenebbek, de ennek ellenére, még ö is érezte, hogy ez nem normális, ahogy a nö viselkedik. Szóval ez nem normális.

És mivel itt nem locsolkodnak az emberek, bátran kijelenthetem, hogy idén megúsztam!!! :D Na jó, a párom biztos meglocsol, majd a kezébe adom a kedvenc parfümömet, hehehe :D

Kellemes Húsvétot mindenkinek!!! :x

2009. ápr. 8. 09:00

Jo reggelt.

Én ma meg betegebb vagyok,úgyhogy ebből ma doki lesz csak nincs lelkierőm neki indulni...:(

2009. ápr. 8. 08:00

Jó reggelt csajok!

De jó hogy ilyen nagy egyetértés van:)

egyetlen előnye a húsvétnak, hogy ilyenkor az egész család itthon van, egész nap együtt vagyunk. nekem ez nagy öröm, szeretem amikor mindenki ott ül az asztalnál. nálunk ez a húsvét vasárnap ünnepléssel is fog telni a férjem és a tesóm szülinapját tartjuk meg:)

Dorottya, hozzánk nem nyúkáltak idegenek, mikor picit nagyobbocska lett akkkor esetleg fölé álltak és mosolyogtak neki. tipi-tapi nem volt.

194. 6ebf587766 (válaszként erre: 192. - 50bcf39cb3)
2009. ápr. 7. 21:46

koszi:)

A husvetot en sem szeretem.Idegesito hogy jonnek ontozni es nem ertik meg hogy neked nincs abban semmi jo hogy ontoznek.Hiaba mondom hogy kosz eleg..semmi.

Volt hogy pont akkor voltam beteg,alapbol majd meg fulladtam a köhögéstől es mondtam hogy ok vers jöhet de parfüm stb nem mert beteg vagyok de hiaba..csak egy kicsit,stb.Voltam mar olyan psziho.Es mind olyan hogy rokon+szomszéd szóval melegebb éghajlatra sem küldhettem.

Mostanaban mar nem vagyok otthon.

2009. ápr. 7. 21:43

Sziasztok!

Itt vagyok ám,nem vesztem el,ma csak a szokásos htb-ként működtem hehehehe ,kis karfiol leves,Dorkának is külön kajcsit készítettem.Hűtő taktarítás..........stb. Aztán dolgom végeztével sétáltunk egy nagyot manóval...ma kivoltam egy spinére épp beszélek az eladó nőhöz hogy mit szeretnék mire egy vadidegen nő elkezdi tapogatni Dorkát,aki hadd ne mondjam megijedt.de ez még nem volt elég ennek a nőcinek még elkezdi fogdosni a babakocsink belsejét hogy ez mi meg az mi......mire ezt már Dorka hangos sírással és üvöltéssel konstatálta...a nőre úgy néztem mint a véresrongyra..és közöltem hogy nem szereti ha vadidegenek tapogatják(szerintem ez így nrmális,nem örűlnék neki ha minden féle idegenhez oda menne és bratyizna,a mai világba tartson 2 lépés távolságot)mire még a nő háborodott fel hogy ő hozzá sem ért........na úgy otthagytam őket hogy csak na. Éppp ez előtt az eset előtt kb 5 percel a pékségnél álltam sorba ott a hátam mögött lévő nő grimaszolt meg szia babaázott manónak és dorka ezt széles vigyorral hálálta meg,de akkor se nyúkáljon hozzá egy idegen!!!!!!!!Vagy én szerintetek rosszul látom,mondjátok meg nyugodtan!!!!

Tötyi milyen naplóra gondolsz???Mert én ha rátaláltam volna a előbb a Hoxára akkor a várandósságom első percét már körmöltem volna ide!De ezt mjad pótolom a következő porontynál :0)

Mikor dorka megszületett,akkor kaptunk egy baba naplót és azt vezetem mai napig......(súly,fogacskák első kibújása,rosszalkodások,első szavak....)De mefogom venni a Gombos Edina babanaplóját is!


Bettus,ügyi vagy,csak én ezzel a nagyytakarítással kb 2-3 napig vagyok megelégedve,aztán kezdhetném az egészet az elejétől....én majd talán a hétvégn rászaánom magam,nekem pikk pakk meg van mert 1+2 félszobás a lakás szóval nem nagy!

A 90 naposat még nem csináltam de nem is tervezem mert olyan egysíkú monoton,a kalória számolgatós szeintem a legjobb meg Norbi módszer.

Diana,neked mielőbbi gyógyulást,mondanám hogy igyál meeg teát meg szedj ilyen olyan gyógyszert......én amondó vagyok hogy sexelj egy jót ,attól hamar rende jössz :D:D:D


Csibike,nem karalka lehervasztani de 5 kilótól szerintem nehezb vagyis inkább lassabban indúl el mint ha valakinek 10 20 30 kg töblete van....de drukkolok csak ne add fel,látod te még idejébe lekapod az uszógumis bajokat én anno nem figyeltem és hááááááát haddddddd ne mondjam több van rajtam 5kg-nál de még 10-nél is :0(((((88de ez az én baromságom no és trehányságom volt.

Néztem az adtalapod.ha nem túl indiszkrét a kérdésem mit csinálsz odakinn?


Picibaby neked meg hogy sikerűlt elzakoznod ugy hogy a láújjad fáj?

Látod én is így vagyok ezzel a Húsvéttal,én sem csípem a locsolókat,párom meg Apum sima vízzel meglocsolhat aztán slussssz.Apumat nagyon bírom mert ő minden évben névre szabott locsolóverset kőlt (tesómnak is meg nekem is) és ezen mindig jókat nevetek :D:D:D


na most meg lépek mert kezdődik a Született feleségek!!!! :0))

2009. ápr. 7. 17:45

Sziasztok!:)

Én vasárnap reggel sikeresen akkorát estem, hogy még mindig fáj a lábujjam, ha ráállok!:S Én csináltam régen a 90 napost, de nekem nagyon nem jött be. Idegesített, hogy nem ehetek azt, amit akarok, és nem olyan változatosan mint szeretném. Most az 1000kcal-ás "diétát csinálom, és nekem bevált, igaz most kicsit elhagytam magam, de megyegetnek le a kilók na meg a cm-k!:P

Húsvétkor én bezárkózok itthon, és ha bárki meg mer locsolni, az halál fia!:)) Nagyon nem szeretem ezeket az ünnepeket.

Diana jobbulást!:)

191. 6ebf587766 (válaszként erre: 190. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 7. 17:09
Koszi,azt hiszem ebbol holnap doki lesz:(.
2009. ápr. 7. 15:26

Sziasztok! De jó mindenkinek (na jó kivéve diananak, neki jobbulást kívánok!!!), ez a húsvéti készülődés... Itt nincs semmi...:( Csak körmenet, meg ilyenek, de az emberek nem készülődnek így, mint nálunk... Nincs meg az a hangulat! Karácsonykor sem!!! Ilyen szempontból rossz itt lenni, mert mások a szokások.


Én nem csináltam még a 90 naposat, de van egy csomó fórum, ahol ez a téma, ha érdeklődnél! Valami diétát nekem is kéne csinálnom, amúgy utálok fogyózni, de muszáj lenne, mert úgy látom, másképp nem fogok tudni megszabadulni attól a helyes "kis???" babahájtól ami körbe-körbe öleli a derekamat, meg a csípőmet, meg a combomat, meg a... jááááj :S, 5 kilót kellene leadnom... :S


Ja, ne aggódj diana, nekem is mindig a jó idő elérkezésével jön ki a nátha! Nem tudom miért, rejtély... Most elkezdtem szedni multivitamint, úgyhogy lehet, hogy idén megúszom! Ja, meg itt még nem nagyon akar megérkezni a jó idő..., most is esik, és még hideg is van! Muszáj volt már tennem valamit, mert aludnék a nap minden órájában... Még nem tapasztaltam mondjuk változást, mert 2 napja szedem! :D

2009. ápr. 7. 09:16

Sziasztok,jaj en olyan beteg vagyok faj a torkom+fülem+fejem+kb lazas is voltam az ejjel.Alig aludtam..

Ez az en formám,mikor feljon az elso meleg en megbetegszem,nem tudom miért.Nyaron is általában.Pedig nem vagyok az a kivetkőzős típus,sot.

2009. ápr. 7. 08:06

jó reggelt mindenkinek.

Örömmel tudatom veletek, hogy befejeztem a nagytakarítást. végre........ azt hittem már soha nem végzek.

Ennek örömére ma elmegyek Grétivel vásárolni:)készülünk a húsvétra, még nincs semmi ajándék neki.

nálunk szokás még hogy a fiúk jönnek locsolkodni, bár én nem rajongok az ötletért- sajna mi már abba a korba vagyunk hogy Gréti nagyon várja őket, így nem tudunk elmenni itthonról. Bár lehet jobban is járunk, tavaly délután mentük el és ültünk a dugóba, jó szórakozás volt...

ti ha mentek akkor merre mentek lányok?

valaki csinálta itt már a 90 napos diétát?

most megyek, kívánok mindenkinek szép napot:)

187. tötyi
2009. ápr. 7. 07:27

Sziasztok!

Csak be kukk mert rengeteg dolgom van a multhéten csak szaladgáltunk a párommal és el maradt a nagy takarítás és most nem győzöm pótolni.Ráadásul járok a fog dokihoz és azzal is el megy 1-2 órám.És anyósom bent van a korházba és hozzá is járok mert és vagyok a legközelebb hozzá:-((

Dorottya gratulálok a fogacskátokhoz:-))


Csajog nem akartok naplót írni?

2009. ápr. 6. 16:36

Sziasztok!

Remélem mindenkinek szép és klassz hétvégéje volt.Mi szombaton jöttünk mentünk vásároltunk autó takarítás...stb.De vasárnap kis pihi és egy óriási nagy sétálás a duna parton.......eszméletlen jóidő volt(no meg ma is)dorka evett velünk egy inci finci fagyit de a tölcsérből az egész peremet lenyammogta...ja és kibújt a 2.fogink :0)))))

Ma vasalok meg házimunka.........szóval csak a szorgos hétköznapok........Dorkát most altattam el,kiborító nőci néha,majd leragad a szeme de akkor sem alszik el........

picibaby nem tudom hogy dorka mi lesz lakberendező vagy kreatív szétpakoló művésznő:D:D:D de a hintája alá beguról és alul szerelgeti van hogy 1 órán keresztűl :0) de van hogy az üveg asztalt veri a játékával,tehát akár dobos is lehet de opera énekesnő lesz az tuti mert minden tevékenységét sikonyálva viszi véghez :D:D:D:D a másodállás meg majd kiderűl!!!!!!!

Diana jó színed lett???? Ha nem akkor is szívtál magadba egy kis D-vitamint.

reméljem Tötyi meg Bettus benéz majd hozzánk,én a nagytakaríást majd csak kb a hétvégén vagy jövőhéten csinálom meg.

A húsvétból meg még idén nem csinálunk nagy ügyet,majd jövőre lesz ám erezd el a hajamat :0)))))

2009. ápr. 4. 19:56
Sziasztok! Én ma bográcsban főztem gulyást!:P És jó nagyot sétáltam barátommal:)
2009. ápr. 4. 15:32

sziasztok,csak gyorsan felneztem..

olyan szep ido van kint:)jo kedvem van tole.Kicsi napoztam is.

183. tötyi
2009. ápr. 4. 13:22

Sziasztok lányok4

Kellemes hétvégét neketek ebben a szép időben!

a jövőhéten megpróbálok jönni remélem sikerül beszélgetni mert már hiányzik egy jó dumcsizás.Igaz így az ünnep előtt valószinü sok dolgotok lesz nektek is mint nekem.

2009. ápr. 3. 17:58

Hellóka!:)

Hát hogy én milyen fáradt vagyok... Jó lenne már, ha vége lenne a sulimnak, mert nem sok értelme van bejárni... Na mindegy. Annyira mérges vagyok, hogy nem sikerül fogynom már 2 hete...:( Pedig nem mondhatnám, hogy sokat eszek. De ilyen az én formám!

Nekem megvan a gettó milliomos, bár nem néztem még nagyon bele!:) De valószínüleg nem lehet rossz, ha annyi ember kíváncsi rá!:)

Dorottya, lehet hogy a piciből később nagy lakberendező lesz!:P

2009. ápr. 3. 17:07

Sziasztok!

Én is befutottam ma! Én már megebédeltem fain lett a palermói spagettim ;0))))))

Dorka a szokásos szétszedem a lakásosat játssza :D

Húúúú Csibike nem egyszerű ez a épületrehabilitációs akármi ráadásul spanyolul......... le a kalappal!

Én már évek óta nem vagyok bikini képes hehehehehe de általába legalábbis még pár éve mindig sikerült a dekoltással elterelni az emberek figyelmét az alsó óriási fertájamról :D most már ....áááááááá na de nem is panaszkodom mert csak magam no meg a finom kaják tehetnek!!!!!

A Gettó milliomost még nem láttuk,de ha oscar díjas lett a film akkor tuti jó!

Picibaby örülök hogy itt vagy!

Diana veled miújs? A kozmetikázást mennyire szereted?

2009. ápr. 3. 12:58

Szép napot lányok! Tegnap este voltunk futni, aztán már utána nem volt erőm bekapcsolni a gépet... Kb 2 km-t tudtam egyszerre futni! :D Muszáj, mert nem vagyok még bikiniképes...

Ezzel a sz@rral meg továbbra sem haladok, és ma már péntek van, úgyhogy belehúzok!!!

És napok óta még főzni sincs ez miatt időm... Mindenféle gyorskaját eszünk, a mai menü is zacskósleves meg mákostészta lesz... :S

Ma este el szeretnénk menni moziba is, vagy holnap, ezer éve nem voltunk. Ti láttátok már a Gettómilliomost, vagy mi a címe??? Ajánlották ismerősök, hogy jó!

2009. ápr. 2. 22:22
ok:)))örülök am
2009. ápr. 2. 22:13
Hát akkor én is ide becsatlakozom...:)
2009. ápr. 2. 19:46
sziasztok, holnap benézek ma már nagyon fáradt vagyok. kerti munkákat csináltam + délután még újra nagytakarítottam.
176. 6ebf587766 (válaszként erre: 175. - C4cd20e0ca)
2009. ápr. 2. 12:51
Én meg nemszeretem a szakmám.Nem tudom miért.
2009. ápr. 2. 12:50
Tiszta hülyeségnek hangzik így, lassan 28 évesen, meg lehet, hogy mondtam is már, de minden vágyam, hogy fodrász lehessek egyszer... :) Biztos, hogy egyszer még megcsinálok még egy sulit, és még akkor is ha csak a család lenne rám "kényszerülve". Nagyon szép a szakmád szerintem! :) Dolgozol is?
174. c4cd20e0ca (válaszként erre: 172. - Dorottya84)
2009. ápr. 2. 12:43
:) Épületrehabilitációból írom... És 100 oldal a minimum (sírok...), és ráadásul spanyolul (most már zokogok...). Szóval jól bele vagyok bonyolódva a dolgokba. Sajnos én is jártam így, ahogy Te, szinte ugyanez volt! Csak én kaptam 3-mast, a többieknek mind 4-es meg 5-ös lett, volt aki ugyanúgy letöltötte, volt aki meg a lehető legkevesebb időráfordítással. Nagyon bántott a dolog, nagyon sokáig nem tudtam feldolgozni. De most már tudom, hogy nem szabad ennyire magamra vennem dolgokat, mert belebolondulok, és sajnos hajlamos vagyok minden apróságot a szívemre venni. Ez a mai társadalomban nem túl előnyös tulajdonság. :/
173. 6ebf587766 (válaszként erre: 172. - Dorottya84)
2009. ápr. 2. 12:28

Én meg mikor vizsgáztam /fodrasz+kozmetikus vagyok/ olyat kellett csinálni hogy

lefényképezni valakit mielőtt smink+frizura aztan utanna,de közbe le kellett irni a folyamatot.Hat en egy honapot szarakodtam vele,erre a baratnom hogy el e kerheti hogy megnezni mi a sorrend,hogy kell kb irni..na es a vegen az lett hogy ott alltunk 2egyforma anyaggal.Ugyanazt leadta csak mas fényképpel.

Es ki kapott 5ost?na ki?hat az a szemet.

En meg csak 4est.Es a vizsgaztato nem am rákérdezett volna,csak tanakodtak hogy kie lehet az igazi.Aztán mikor kimondtak hogy kinek hanyas akkor jöttek ra hogy kie,mert lattak rajtam hogy majd el ájultam.

De nem javítottak at mert hogy o jobban egtudta védeni a munkáját...vagyis a munkámat.Röhej.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook