Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csajos témák D-vel és B-vel fórum

Csajos témák D-vel és B-vel (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. ápr. 20. 20:38
Állítólag csak itta a levet de úgy hogy 1.5 liter mentes ásványvízbe 1-1.5 egész citrom levét belefacsarod és ennyi ezt itta egész nap,mellette meg figyelt mit mikor evett.Nem egy sportos fajta a csajszi :0)Ja és kb 2-3 hónap alatt ment le a 10-es.
231. 6ebf587766 (válaszként erre: 230. - Dorottya84)
2009. ápr. 20. 20:26

Mennyi ido alatt fogyott annyit?csak annyi hogy itta a levet?vagy változtatott az etkezesen es +sport?

Bocsi a sok kérdésért..

2009. ápr. 20. 20:17

Sziasztok!

Egséz hétvégén jöttünk mentünk..........holnap jön haza tesóm így főzés lesz ezerrel mert már fél éve nem evett rendes kaját.

Az alamecettel kapcsolatosan annyi a tapasztalatom hogy kb 2 hétig ittam anno kb.7éve,rettenetes az íze!!!!!!!!A végén azért hagytam abba mert a gyomromat annyira tönkretette hogy már iszonyat fájdalmaim voltak,égett és savat csinált..............szóval nekem nem jött be!!!

A citromos vizet is próbáltam,egy csajszi ismerős kb 10 kg fogyott tőle......és ezen felbuzdúlva kezdtem el inni,ez sem volt nyerő mert ez is savat csinált,pedig higítottam.Bár már rátalálnék a saját "csodaszeremre" ami nekem bevál!!!!!!Mert szerintem mindenkinek van ilyen amitől elkezd ogyni de én egyszerűen nem találom..... :0(((((((

2009. ápr. 20. 14:13

sziasztok,fogyókúra nekem is kéne..csak az akarat hiányzik..

Almaecetet en is vettem,de majdnem kijött,wáá igen rossz.Én citromotok helyette-ha eszembe jut.

Csibike81 citrom diétáról hallottal??neten rajta van.

228. tötyi (válaszként erre: 226. - C8f7404b48)
2009. ápr. 20. 12:00

Sziasztok!

Én is örülök,hogy vége a húsvétnak tényleg csak a baj van vele.

Almaecet nekem a volt párom itta annak idején és hatásos volt nála.Minden este egy káváspohárba öntött félig vizet félig almaecetet és elindult nála a fogyás.Én is kipróbáltam de csak addig jutottam mert majdnem ki jött belőlem:-(((

Remélem azért a hideg a jövőhéten szombaton elkerül minket mert ballagásra megyünk és nagy buli lesz már nagyon várom:-)))

2009. ápr. 19. 23:07

Sziasztok csajok! :) Remélem mindenkinek jól telt a hétvége! Mi elmentünk az egyik barátunkhoz, az egyik közeli faluba, ott aludtunk Náluk. Jól éreztük magunkat! :)

Nna, és pénteken végre nyomtattam egy első példányt korrekcióra a konzulensemnek... Kicsit izgulok, mit fog mondani rá... De végre már valami kézzel fogható eredmény! Holnap folytatom gőzerővel, minél hamarabb fejezzük be most már ezt! Azt beszéltük a barátommal, hogy amíg itt vagyunk, és még van egy kis pénzünk, addig még utazunk. Mert megéri. Ki tudja visszajövünk-e még ide...? Szóval ez az egyik ok, amiért szeretném már minél előbb befejezni, a másik pedig hogy MARHÁRA UNOM MÁR!!! De most legalább van kedvem hozzá, vagy mi :D

Az almaecetről én is szeretnék többet tudni, ha valaki tud róla valamit! Valami olyasmit hallottam, hogy reggel éhgyomorra kell meginni egy pohár langyos vízben egy evőkanálnyit. De nem vagyok biztos benne... Én citromlével próbálkozom ugyanígy, mert nagyon szép lesz tőle a bőr, meg állítólag, segíti a fogyást is, de ezt még nem tapasztaltam, mondjuk ahhoz rendszeresítenem kéne :D Mert csak akkor iszom, ha eszembe jut!

Holnaptól én is egy kicsit odafigyelek most már, mert szükséges attól az 5 kilótól megszabadulnom!

2009. ápr. 19. 22:32

Halihó kedves mindenkinek!

végre elmúlt a húsvét... alleluja...

nekem csak a gond van vele.

a diétámat is megszegtem, de most újúlt erővel, vasakarattal dupla annyi odafigyeléssel folytatom tovább. csajok, almaecetről mit tudtok? kíváncsi lennék véleményekre. ki itta már és mit tapasztalt?

tötyi, pedig örülnénk ha többet jönnél:)

mondjuk pont én beszélek?? én se tudtam jönni mostanában.

ki mit csinál mostanában? használjátok ki a jó időt állítólag jön a hideg.

2009. ápr. 18. 09:46

Sziasztok:)

A kisbabaval ugy vagyok hogy meg fiatalnak erzem magam hizza,meg a parom is gyerewk agyilag szoval inkabb meg nem.De mikor baratnom babat vart akkor ugy voltam vele hogy en is varnak,meg mikor vigyaztam a kicsire akkor elvoltam vele,DE mar lassan egy eves es neha kiborito egy gyerkoc.Abban a korban van hogy mait csak lat kiborit,juj.Ettol eltekintve imadom:).

Talan majd par ev mulva...

224. tötyi
2009. ápr. 17. 12:00

Sziasztok!

Már megsem próbálok visszaolvasni mert azt sem tudom mikor voltam itt utoljára.Mindíg akkor vagyok itt amikor ti nem vagytok :-((Délután és este nálunk a gyerekek és a párom bírtokolja a gépet és én nem igazán jutok ide nem beszélve a hétvégéről.Akkor meg még délelőtt sem.Szóval így nem igazán tudok rólatok sokat:-((Ha nem találkoznánk mindenkinek kellemes hétvégét!!!

2009. ápr. 16. 17:15

Sziasztok!

Velünk semmi különös nincs,csak a szorgos ,dolgos hétköznapok :0) Dorka most is sikonyál......néha kiborító egy spiné de IMÁDOM!!!!!!!!!

Csibike jót mosolyogtam azon amit írtál:0)A barátnőim akárhányszor itt vannak minden alkalommal sóvárogva nézik Dorkát hogy nekik is kell baba :D:D:D:D De ahogy másnap megébrednek akkor már úgy vannak vele hogy majd pár éve múlva.....de az az érdekes mikor pocakos voltam akkor is folyamatosan hastapogatás,vetélkedés hogy kinél rúg a baba......szóval eszméletlenek ,bár ha visszaemlékszem én is így voltam mikor egy tündéri babát vagy egy csini kismamát láttam. na megyek mert Dorka átcsapott órdításba..........jajjj :0))))))))))))))

2009. ápr. 16. 13:25

Sziasztok lánykák! Kinek hogy telik a hét? Szerencsére már csütörtök van! :P Nem tudom miből jobb nekem a hétvége, ugyanazt csinálom minden nap... :D Otthon ülök, és csinál(n)om (kéne) a szakdolgozatot! Ma még semmit sem sikerült csinálnom, mert elmentünk vásárolni, aztán most gyorsan főztem, most meg a Hoxát nézem... :S :D Na mindenkinek szép napot, majd este még benézek!

Dorottya, olyan cuki a babád!!! Jaaaaaaj, néha úgy érzem, nekem is kéne már...

2009. ápr. 16. 13:20
sziasztok csajok, kerítést festek este igyekszem benézni
2009. ápr. 15. 18:15

Sziasztok!

Ma elmentem kiválasztani az új szemüvegem,nagyon állat ,tiszta egyedi.Nagyon bele szerelmesedtem(narancssárga bellűl ,fekete....áááááá nagyon fain).Majd gondolom Dorkának is tetszeni fog imádja leveni a fejemről,bár inkább kontaklencsét hordok épp emiatt,de a minap fekszem Dorka mellett és a kis pici mutató újjával addig matatott a szememnél hogy majdnem sikerűlt kivennie a lencsém :0)))))ügyeske.Nem is dicsekszem ,már tud egyedűl állni,persze támaszkodással de áll pár mp-ig......olyan kis tündér.

Nekünk a hétvégénk nagytakarítással fog telni,mivel tesóm kedden jön majd haza fél év után Angliából........szóval ráfér a kis lakására.Na meg majd a finom kajákat főzni.........sütni,nem igazán jó odakinn a koszt,szegénykém .

2009. ápr. 15. 14:19
Engem ijesztgettek olyannal hogy kiöntenek az agybol de megfenyegettem oket,igy megusztam..
2009. ápr. 15. 14:15
Végre egy húsvétot túléltem locsolkodás nélkül!:)
2009. ápr. 14. 23:12

Na hat en sem vagyok oda az ilyen celebekert meg playmatekert..sot.Van par akit egyenesen utalok,pl Dundika.Na attol rosszul vagyok.Mindenki azzal jon hogy hasonlítok ra.Könyörgöm mar hol es mim??

Ugyan,ok is csak emberek.Túlzásba vitt dolgokkal.


Csibike jo kis husvet hétfő,szakdolgozat iras:)de mar lassan vege..

2009. ápr. 14. 21:50

Sziasztok! Nos én a szokásos módon töltöttem a Húsvét hétfőt... a szakdolgozatot írtam! Jó program, mi? :D De egyre közelebb vagyok a végéhez!


Nem vagyok oda az ilyen emberekért, a híres-hírhedt személyiségekért, "celebekért", akik azért híresek, mert.... Miért is? Senki se tudja... Vicces, és szomorú is egyben, de ez van.... Na de mindegy is, ez csak egy kitérő volt, a saját véleménnyel fűszerezve... Ettől eltekintve a Bódi Szilvi, amennyit láttam a tévében, valamelyik főzőműsorban, nekem is szimpatikusnak tűnt! És szép is, az biztos, + irigylem az alakját is, nekem az is tetszik, amit a tévében látok :D, én azzal is megelégednék!!! :D


Mi a erre a hétvégére hivatalosak vagyunk az egyik barátunkhoz, akik itt laknak nem messze Valenciától, mondjuk még nem lett lebeszélve biztosra.

Másfél hónap múlva megyünk haza, várom is meg nem is. Mindegy. Lehet, hogy visszajövünk különben, ha lesz munka, naná!!! Egyszerűen itt olyan jó dolgunk volt, tök rendes volt a főnökünk, ezt sajnálom leginkább, a munkakörülményeket, hogy jó volt bemenni dolgozni, ez igazán ritka...

2009. ápr. 14. 18:43

Sziasztok!

A Húsvétról csak annyi hogy semmi extra,párom meglocsolt a parfümömmel no és persze Dorka is kapott de csak a nadrágja szárára.........ne hogy elhervadjon.

Jó lehetett ez a tuning kiállítás........bár én nem vagyok egy nagy kocsi fan,de párom elnézelődött volna.Mi inkább majd jövőhétvégén megyünk a baba-mama börzére .......legalábbis eddig ez a terv.Kíváncsi vagyok az újdonságokra meg .......biztos eltudunk majd ott császkálni egy pár órát.

Mit csináltál a Bódyval......?Én bírtam előtte is a búráját,szerintem szép,mert smink nélkűl is szép....ellenben sok más playmate pics......val.Igen ezt már én is tapasztaltam hogy a képernyő,meg a fotó kövérít....e jó nagy szemétség....sőt némelyik tükör is :0( a miénk lehet ilyen??????? :D:D:D:D Én leginkább a magasságokon vagyok kiakadva,pl.unokatesómék esküvőjén ott voltak a Lázár testvérek(jó fejek voltak,énekeltek,a medencébe kajakoztak.....:0) De olyan kis alacsonyak ..........viszont a Péter Szabó Szilvi (Noxos csaj) nagyon magas.

2009. ápr. 14. 12:25

sziasztok,utolag is kellemes husvetot mindenkinek:)nem voltam neten nem tudtam irni.

Kinek hogy telt?en megúsztam eleg jol,akik olntozni akartak megkaptam a parfümömet nos kesz.Amugy tegnap egesz nap pesten voltam a Hungexpo-ban volt tuning kiallitas.Hu pasim igen elvezte a sok nőt én meg gyoztem raszolni hogy tegye vissza a szemeit:)

Ezek a pasik..kepzeljetek talakoztam a Bodi Szilvivel-hozza kell tennem eddig kifejezetten nem szerettem...most meg beszelgettem is vele,sot közös képünk is van.Hat aranyos,es ami a legjobb hogy a kepeken eleg nagynak nez ki eletben meg tok vekony,olyan kis törékeny.Fura hogy csalnak a kepek..

2009. ápr. 12. 21:48

Sziasztok! Én is kellemes húsvétot kívánok mindenkinek! :)

(Nem tűntem el, csak nem volt netem...)

2009. ápr. 12. 15:30
Én is Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok nektek,és büdös mentes locsolkodást :0)))))))))
2009. ápr. 12. 11:56
Kellemes húsvéti ünnepeket csajszik!:)
2009. ápr. 11. 20:05
kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek:)
2009. ápr. 10. 21:51

A Volt-Bolt nekem sem tetszett de a galambok jok voltak benne:).

Na ugy nez ki hogy meggyógyulok végre..

2009. ápr. 10. 14:56

Sziasztok!

Voltam ma UTOLJÁRA a sebész dokinál,és kezet fogott velem és gratulált mert jó lesz végre a lábújjam :0))))))))) mondtam hogy ez az ő érdeme de azért mondta én is kellettem ehhez :D:DSzóval most tök jó nem kell többet mennem(már 3 hónapja járkálok hozzá minden héten).

Majd mi is megnézzük ezt a mesét ,bár már a Volt sem nagyon tetszett,elaludtam rajta :0)(de nem moziba hanem itthon).

Vetten na barkát ,és így lesz tojásfám.......ennyi lesz ami a Húsvétra emlékeztet minket .Na de majd jövőre,Dorkával festjük a strucctojást :D:D:D

2009. ápr. 10. 09:11
Sziasztok! Tegnap voltam moziba, megnéztük a szörnyek az űrlények ellent. Tiszta cuki mese volt, bár sztem ahhoz képest, hogy gyerekeknek készült, jó sok rész volt benne, ami nem nekik való volt. Na mindegy...
2009. ápr. 9. 21:31

Sziasztok!

Befutottam így estére :0)

NOs én nem voltam oda a Valami Amerikáért az 1-et láttam de a 2.le sem kötött.......Nekem is az Üvegtigris a favoritom a Sanyit IMÁDOM!!!!!!

Tényleg Diana remélem már jobban vagy?

2009. ápr. 9. 09:37
Nekem tetszett de a legjobb magyar film az Uvegtigris.Mar fejbol tudom mindket reszt,remelem lesz 3mas.Vagyis lesz mert olvastam.Alig varom hogy meglegyen.
204. c8f7404b48 (válaszként erre: 202. - 6ebf587766)
2009. ápr. 9. 08:23
mi tegnap este ezt néztük, nekem nagyon tetszett, nevettem annyit a férjem nem győzőtt csitítgatni:)
2009. ápr. 8. 21:16
Nekem az 1 se tetszett nagyon, nem vagyok oda annyira a magyar filmekért...
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook