Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béltisztító magkeverék fórum

Béltisztító magkeverék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - 413cb9b9c9)
2011. máj. 10. 07:27

Én őrölt fahéjat vettem:)


Egyszer megcsináltam én is azt a drága béltisztítást, de nem jött össze, ekkor kezdtem keresgélni olcsóbb megoldást.

4. 413cb9b9c9 (válaszként erre: 1. - 4b6a2525df)
2011. máj. 9. 11:33

Ez jól hangzik. A fahéj lehet őrölt is, vagy daráljam le a rudacskákat?

A legjobbkor jött, épp most olvastam erről a Dr.Natura csodaságról. Gondoltam beszerzek róla néhány infót, hát hallod, nem sok jót mondanak róla fórumokon.

3. wing (válaszként erre: 2. - 4b6a2525df)
2011. máj. 9. 11:28
Sejtettem, hogy így lesz! :o( Tegnap este elkezdtem enni, joghurtban. Egy kicsit csíp a fahéj, de egyébként kifejezetten jó íze van! Köszönöm az ajánlatot, olvasom!
2011. máj. 9. 06:45

Az Alli forumon feltett kérdés:


471. wing 2011-05-07 00:00


Szia!

Nekem is felkeltetted az érdeklődésemet! Arra lennék még kíváncsi a "csodamagkeverékkel" kapcsolatban, hogy a széklet problémákat is rendezi?

Már a rekedésre gondolok. :o)


Igen, amig eszed rendezi,utánna viszont nem tudom, mert nekem nincsenek ilyen gondjaim.


Egyáltalán nem akarom reklámozni, de van egy naplóm itt a Hoxán:

Fűben-fában, gyümölcsben orvosság

cimmel, ide az évek folyamán sok mindent összegíűjtögettem, biztosan találsz a székrekedésre is praktikus tanácsokat, de a magkeveréket nagyon ajánlom.

2011. máj. 9. 06:38

Kb. másfél éve egyszer kalandoztam az interneten és valahol rátaláltam erre a magkeverékre, kpróbáltam és jónak találta.

A fórumot azért nyitom, mert elkövettem azt a hibát, hogy az Alli nevű fórumba irtam a magkeverékről, ezzel szétoffolva a fórumot, ugyanis azóta ott tesznek fel kérdéseket.



Ime a megkeverék


1o dkg kókusz

1o dkg tökmag

1o dkg szezám mag

1o dkg lenmag

1o dkg fahéj

1o dkg napraforgómag

1o dkg mandula


a magvakat apróra daráljuk.

Minden nap fogyasztjuk, legjobb vacsora helyett, de a főszabály az hogy 2 órával a fogyasztása előtt semmi más táplálékot ne fogyasszunk. Joghurttal, tejjel fogyasztjuk, egy alkalommal egy evőkanálnyit. Ezt a mennyiséget ha elfogyasztjuk utánna szünetet kell tartani minimum 5 hetet. A második kúra után elég ha évente egyszer elvégezzük a nagy tisztítást. A keverék letisztítja a bélfalat. Egészségetekre



Én megcsináltam, nekem jót tett.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook