Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béltisztító magkeverék fórum

Béltisztító magkeverék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
35. 4b6a2525df (válaszként erre: 34. - Timusos)
2011. máj. 29. 07:06

Nem jár sok vízveszteséggel, de a rosszivóságodat nagyon-nagyon sürgősen szüntesd meg, mert nagyon sok betegség okozója, hogy nem tudsz pisilni járni.


Úgy tudod megszüntetni, hogy óránként iszol 1 pohár vizet (húzd fel a telefonod, hogy figyelmeztessen) még ha egyáltalán nem vagy szomjas akkor is.

ezt kb 3 hétig kell csinálnod, és addigra a szervezeted már jelez, hogy szomjas.

2011. máj. 24. 21:40

Sziasztok!

Én most véletlenül találtam ide az Alliról olvastam és idáig jutottam ...és felkeltette az érdeklődésem ez a kúra ..

Szeretnék érdeklődni:

-Sok vízveszteséggel jár?(Mert én amúgy is nagyon rossz ivó vagyok .és gyakran kiszáradok!

Köszi ha valaki válaszol!

Timy

33. 4b6a2525df (válaszként erre: 30. - Wing)
2011. máj. 20. 07:07

Örülök neki:)


Azóta megmutatták hogyan kell megmasszirozni a fültő és a válcsúcs közötti területet:).


Ha vettél teniszlabdát, akkor:


Keresni kell egy olyan ajtófélfát (vagy hasonló masszív tárgyat), ami legalább 20 cm széles és egyenes.

Lehajolsz majdnem derékszögbe (de ez ugyis adja magát) a labdát a nyakad tövéhez teszed, és nekinyomod az ajtófélfának majd kigurítod a válladig és vissza a nyakadig.

32. Hópárduc1992 (válaszként erre: 31. - 4b6a2525df)
2011. máj. 19. 22:48
Értem, köszönöm.
31. 4b6a2525df (válaszként erre: 29. - Hópárduc1992)
2011. máj. 19. 22:26
Csak este, az utolsó étkezés után 2 órával. Éjszaka "ráér" kifejteni a hatását, ugyanis akkor jobbára nem eszel semmit, rosszabb esetben:) (szóval ha mégis eszel) akkor sem annyit mind egész nap, és a lényege az aránylag üres gyomor és bél.
30. wing (válaszként erre: 28. - 4b6a2525df)
2011. máj. 19. 21:04
Köszönöm. A válaszod legalább annyira kimerítő, mint a gyakorlat elvégzése! :o) Próbálgatom.Fáj. De hatásos!
2011. máj. 19. 20:58

Sziasztok!

Fontos hogy pont este fogyasszuk vagy lehet máskor is?

28. 4b6a2525df (válaszként erre: 26. - Wing)
2011. máj. 15. 08:16

A lábad azért dagad, mert az ülő munka miatt a gerinc izmaid bekeményednek, ezzel "deformálódik" a gerinced, és a nyakcsigolyáid, és mint tudjuk:) a gerincből indulnak ki az idegpályák, és amelyik nyomás alá kerül az nem tudja jól ellátni a funkcióját.


A béltisztító magkeverék csak időleges megoldás, mert hajtja a vizet is.


Utánna tanácsolom, hogy igyál minden nap 2 dl natúr csallánteát, az is vizhajtó (többet ne, mert a sok vizhajtás kikezdi a csontok calcium tartalmát.


A magkeveréktől függetlenül javasolom, hogy vegyél egy nyak és egy gerinctorna kazettát. Tudom....nincs idő. De ha egyszer-kétszer végigcsinálod, lesznek olyan gyakorlatok, amit munka körben is tudsz csinálni, úgy hogy észre sem veszed, pl. a helyes testtartás. Mikor már érzed, hogy nagyon "görnyedt" vagy, be fog ugrani, hogy mit mondtak a kazettán, hogy hogyan tartsd a nyakad a derekad és ezáltal a gerinced, vagy hogy hogyan is kell a fejed megmozgatni. (tudom, hogy most azt gondolod, hogy Te ezt kazetta nélkül is tudod, ám ez nagy tévedés:), mert az emberek 98%-a nem jól csinálja.

Hidd el, hogy jó. Hetente 1-2x meg biztos lesz alkalmad "végigcsinálni", addig amig már mindennapos rutinná vállnak a gyakolatok napközben is:)


De (én most egy gyógytornász-masször-csontkovácshoz járok, hiába 56 év az 56 év:) addig is itt egypár gyakorlat, amit végeznem kell:)


Sajnos nagyon nem tudom elmagyarázni, de az nagyon tetszik (és rohadt nehéz), Hogy:


állj egy tele ajtó elé háttal, rogyaszd be a térded, dölj neki az ajtónak ugy hogy a derekad homorú része is rásimuljon az ajtóra (ez még aránylag könnyű, mert megemeled előre, felfele a csipőd és már rá is simultál), aztán ebből a tartásból (tehát nem engedve a derekad behomorodni) a vállaid is fektest az ajtóra. Még ez se olyan nagy gáz. Hanem:

ezek után az állad hajtsd úgy le, hogy a mellcsontodhoz érjen (vagy legalábbis megközelítse) és ezzel a szorossan lefeszített álltartással, próbáld meg a fejed hozzáértetni az ajtóhoz.


2 hete gyakorolom naponta vagy 10x, mert az egész nincs 5 perc, de a fejem még mindig nem közelíti az ajtót:) viszont a gyakorlat alatt a karjaim majd leszakadnak, utánna meg isteni jó érzés. Az ember karjai a gerinctől fájnak, legfőképpen a rossz tartás miatt, a két lapocka fölött kialakult "púp" miatt.

Na ez a gyakorlat ezt a púpot tudja eltüntetni, fél-egy év alatt a mi korunkba, persze mindennap többször gyakorlással.


Próbáld ki, rohadtul fáj, de használni fog.


A másik jó gyakorlat (bár az a lábaknak, bokáknak jó)


Térdelj le és ülj rá a sarkadra. (nekem már ez sem megy még:)

De ha ez megy, akkor egyenesedj ki, mint aki kardot nyelt, majd szegd le az álland, mint a fenti gyakorlatnál és igy próbáld ismét kiegyenesíteni a hátad:) ez megint a karokra hat:)


Az egészet igen lassan kell csinálni, főképp amikor fejezed befele a gyakorlatot, mert olyan izmokat mozgatsz, amit egyébként nem használsz.


Ja a 3. kedvencem:)

A tele ajtó előtt állsz, berogyasztod a térded és ugy fordulsz hátra, hogy mindkét tenyered az ajtónak támasztod:):) persze mindkét oldalra. Ja és csak derékból fordulsz:)


A gyakorlatok egyenként nincsenek 3 percesek, szóval sok időt nem vesznek el, de hogy hasznosak, az tuti:):)


Bocs, de ezt egy velem egykorú hölgynek irtam és nem volt kedvem újra irni.


Azóta még tanultam:


Kell keresni a lakásban egy csipődig érő masszív tárgyat (nálunk az étkező asztal az, mivel én alacsonynak tartottam, igy 10 cm-rel "megtalpaltattam),oldalt oda kell állni az asztalhoz, vagy a massziv tárgyhoz és az ellentétel lábad felrakni rá keresztben, ugy hogy a lábad külső éle feküdjön az asztalra. Na ezt követően (persze azt a lábad amin állsz, be kell rogyasztani)a térded lehetőleg vizszintes helyzetbe hozni, úgy, hogy a hasad megemelve, az állad lefeszítve, a lehető legjobban kiegyenesedve és ami a lényeg, hogy a farpofáid (feneked mindkét oldala:) laza legyen és könnyedén lélegezz közben. Ja és a másik oldalra is. Amikor otthon ezt már jól begyakoroltad, a munkahelyeden a kézmosónál csinálhatod:) Ott viszont vigyázz el ne csússz.


Na és még kellett vennem BILLIÁRD golyót, és egy tenisz labdát. Ez a világ 2 legjobb masszőre:)

A teniszlabda azért kellett, mert az a kiméletesebb, mivel puhább.

Ez a gyakorlat hosszabb időt vesz igénybe és nyomothagyóab fájdalmas:( Ezt este filmnézés közben szoktam megcsinálni. Igaz, akkor csak hallgatom a filmet.


Szóval nyujtott lábbal behúzott hassal hanyattfeküdni a parkettán (lehet szőnyeg alatta),és (először a teniszlabdával) és a labdát a farokcsont végéhez rakni (a fenékvágás teteje) ráereszkedni és pár pillanatig rajta lenni, utánna szépen 3 ujjnyi távolságra feltolni a labdát a gerincoszlop melletti ízomcskom, hasbehúzás ráfekvés. Na igy lehet felfelé haladni a lapocka felső feléig, mert feljebb már nem nem tudsz ránehezedni, ja és a másik oldalon ismétlés.

Amennyiben a teniszlabda nem okoz "idegi" fájdalmat, válts át a billiárd golyóra, az majd fog.:) Másnap már nem kell gondolkodnod, hogy hova rakd a billiárd golyót, mert ez előző napi nyomás megmarad:)


Fúúúúúúúúúú már sokat irtam.

27. 4b6a2525df (válaszként erre: 25. - Hópihe1989)
2011. máj. 15. 06:33

Húúúú, arra már nem emlékszem pontosan.

Ha jól összeszámolod, akkor 70 dkg keveréked lesz.

Egy evőkanál az kb 2-2,5 dgk. ennyit ehetsz naponta, sőt első alkalommal 5 hét után ismételhető.


Nyugodtan próbáld ki, szeritem nem zavaró, hogy esténként egy joghurot megeszel. Ha mész valahova a magkeverékből tudsz magaddal vinni, ha nincs joghurt, egy pohár vizzel megiszod és kész:)

26. wing (válaszként erre: 20. - Hópárduc1992)
2011. máj. 15. 00:04

Például nem tarja úgy a szervezetem a vizet. Eddig szinte minden estére bedagadt a lában, ülő munkát végzek. Most a hétvége felé vettem észre, hogy ez a "buli" kimaradt! Nem is tudom mit találjak ki, hogy a kúra vége után is megmaradjon ez az állapot!

Csorieva, nincs valami ötleted? :o)

2011. máj. 14. 22:34

Sziasztok!

Meddig fogyasztjátok ezt a magkeveréket, úgy értem hány hétig? Én is ki szeretném próbálni :)

24. 4b6a2525df (válaszként erre: 22. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 14. 09:57

Ne aggódj, megvár:)


Nem tudom, hogy itt irtam-e, de én a Lidl-be vettem szivecskés joghurtot és abba tettem, és este fél kilenc körül ettem meg:) és igen jóllatottan feküdtem le:)


(mert ugye vacsora után 2 órával kell megenni)


Végül úgy rászoktam a fél kilences joghurta, hogy pár hétig még "üresen" is ettem

23. fotkabb (válaszként erre: 15. - 4b6a2525df)
2011. máj. 13. 20:06
Köszönöm a válaszod! :)
2011. máj. 13. 19:38
De jó, most már tényleg várom, hogy elkezdhessem, de sajnos, ma nem volt időm beszerezni a magokat, így csak holnap tudom kezdeni :(
21. 4b6a2525df (válaszként erre: 18. - Wing)
2011. máj. 13. 18:27

Hát én annyi kilót (5) nem fogytam, de kb. 2 kg biztos lemegy, ugyanis ennyi "bekövesedett" lerakódás biztos van a belekben, amit ez a magkeverék kipucol:)

Azért arra kérek mindenkit, hogy a kúra befejezése után egy évig ne ismételje meg. És ne is hosszabbítsa meg a kúrát, mert az már káros lehet a belekre.

20. Hópárduc1992 (válaszként erre: 17. - Wing)
2011. máj. 13. 18:24

Örülök, hogy már ilyen hamar látható az eredmény.:)

Majd időnként ha gondolod írd meg miket tapasztalsz.:)

19. wing (válaszként erre: 7. - Hópárduc1992)
2011. máj. 13. 18:18

Tányleg nagyon jók a naplók, Én ajánlom mindenkinek!

Fűben-fában, gyümölcsben orvosság

18. wing
2011. máj. 13. 18:15
Ja és az Allis fórumban volt, aki több kiló fogyásról is beszámolt!
17. wing (válaszként erre: 10. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 13. 18:13
Én 5 napja eszem, de látható eredménye van. Jobb a közérzetem és mintha slankultam volna, bár mérlegelést nem végeztem. :o)
16. Hópárduc1992 (válaszként erre: 14. - 4b6a2525df)
2011. máj. 13. 17:37
Köszönöm, hogy válaszoltál.:)
15. 4b6a2525df (válaszként erre: 12. - Fotkabb)
2011. máj. 13. 16:46
Egyáltalán nem okoz
14. 4b6a2525df (válaszként erre: 11. - Hópárduc1992)
2011. máj. 13. 16:46

húúú, asszem kb 5 hétig.

Várható

13. 4b6a2525df (válaszként erre: 10. - 3a8f3f8f11)
2011. máj. 13. 16:45
Biztos segít, mert legalább 1-1,5 kg lerakódott bélsárt kitakarít
2011. máj. 12. 19:57
Szia! Nekem az lenne a kérdésem,hogy mennyire okoz ez hasmenést? vagy egyáltalán nem?
2011. máj. 12. 19:19

Sziasztok!

Ma megcsináltam így ez az első napom.


Egy ilyen magkeverék kb hány hétig elég?

Várható tőle súlyvesztés?

2011. máj. 12. 15:27
Sziasztok, ez jónak hangzik, kipróbálom :) A fogyimban is segíthet talán. Akik már eszik ezt, mit tapasztalnak?
9. wing (válaszként erre: 6. - 4b6a2525df)
2011. máj. 12. 15:16

Nem a keveréssel, a mennyiséggel volt a baj! :o)

Első alkalommal jó púpos evőkanállal ettem.

8. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Hópárduc1992)
2011. máj. 12. 07:41

Kösz:)

Én mindenkinek ajánlanám, nemtől és kortól függetlenül (12-től112 éves korig).

Higyjétek el, hogy jó.

A vastagbél olyasmi mint a porszívó gégecső, a redőkbe lerakódott salakanyag a normál étekzéssel nem tud kitisztulni igy "megkövesedik" egy idő után.és szinte sima lesz a bélfal (na ez azért túlzás, csak a szemléltetés miatt irtam igy)

Ez azért rossz, mert hamar áthalad a Jó kaja (főzelék, zöldség) a szervezeten, igy kevesebb vitamin és ásványi anyag tud felszívódni.

Bezzeg a fehérlisztes dolgok azok tanyát tudnak verni és zsírokká alakulni:(


Szóval kevés pénzből jót tudtok tenni magatoknak:)

2011. máj. 10. 10:56

Ez tényleg jól hangzik.:) Lehet, hogy én is kipróbálom.:)


Egyébként megnéztem és nagyon jók a naplóid.:)

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 3. - Wing)
2011. máj. 10. 07:29

Hát biztosan nem jól kevergetted össze azt a sok örölt magokat, igy több fahéj kerülhetett az egy evőkanálba:)


Egyébként én egy tupper edénybe raktam az örleményt, és mindig -mielőtt kivetttem egy kanállal- alaposan átkevertem.


Ja és én a hűtőben tartottam az örleménymixet

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook