Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2016 év vége - 2017 fórum

Babatervezés 2016 év vége - 2017 (beszélgetős fórum)


334. ssueB (válaszként erre: 332. - Kriking)
2016. szept. 28. 13:17
remélem azt a mensit elfújja a szél :)
333. Kriking (válaszként erre: 331. - SsueB)
2016. szept. 28. 13:14
ha most megjön én befejeztem a hőmérőzést és az ovu tesztet az fix. és lazábbra veszem. :-)
332. Kriking (válaszként erre: 330. - Esther_1984)
2016. szept. 28. 13:12
Holnapra nem várom, így még van izgulás. Holnapi hőm után okosabb leszek.
331. ssueB
2016. szept. 28. 12:51

nekem ilyen ez a legutolsó görbém

látjátok én is mennyit mértem hőt, úgy voltam vele, ha nincs reggel kedvem, meg tudom, hogy úgyis hülyén aludtam, akkor minek... amúgy is, férj sokat volt távol (asszem ezt már írtam), nem is igazán adtunk esélyt ennek a hónapnak, aztán tessék...ovutesztem is úgy lett, hogy nem vittem magammal anyukámékhoz, csak mikor férj jött utánunk, akkor mondtam neki hozzon, és csodák csodájára másnaptól lett pozitív..

valamiért így akarta a baba, hogy ő mégis jönne


[link]

330. Esther_1984 (válaszként erre: 329. - Kriking)
2016. szept. 28. 12:20
Ma kellett volna megjönnie a menszeszednek? Ha nem jött még meg, akkor van remény. Én továbbra is szurkolok. De ha megjött már, akkor új hónap, új remény.
329. Kriking (válaszként erre: 327. - Esther_1984)
2016. szept. 28. 09:03

Most így állok: [link]


De teszteltem és negatív lett.

328. Esther_1984 (válaszként erre: 322. - Isabelle002)
2016. szept. 27. 21:48

Én sokkal tovább szedtem, mint 6 év. Egyszer nagyon régen pár hónapra abbahagytam, és akkor megjött rendesen, megint azt vártam, h így lesz, de sajnos nem így lett.

Tesztet még nem csináltam, kizártnak tartom, h terhes lennék, mert semmi olyan érzésem nincs. Én cickafarkfű teát iszom, de beszerzek majd palástfű teát is.

327. Esther_1984 (válaszként erre: 326. - Kriking)
2016. szept. 27. 21:44
Kívánom, hogy teljesüljön az álmod. Lehet, h nem aludtad ki magad éjszaka, és emiatt nem jó eredményt mutatott a hőmérő.
326. Kriking (válaszként erre: 325. - Kllk)
2016. szept. 27. 19:36

Köszi. Holnapra kiderül. Eléggé görcsöl a hasam.

Én azt álmodtam,hogy terhes vagyok és kisfiú lesz :)


Most én is leteszem a hőmérőt mert elég volt. Meg ovu tesztelni sem akarok. Kicsit besokkaltam.

325. Kllk (válaszként erre: 324. - Kriking)
2016. szept. 27. 18:18
:( azert meg ne add fel a remenyt... Es tudod, uj honap uj esely. Nekem na azt mondta a parom ne is homerozzek ne porogjek ra mert o megalmodta hogy őszi gyereke lesz es az meg odebb van... Azert remenykedek hogy sikerul hamarabb is.
324. Kriking
2016. szept. 27. 08:25

Én így állok most: [link]

Nem hiszem hogy még sikerülhet, eléggé elkenődtem.

323. Isabelle002 (válaszként erre: 321. - Esther_1984)
2016. szept. 27. 00:01
Ja es egyebkent gratulalok az eskuvohoz:))) most nalunk is teljes az izgalom mar alig varom :p
322. Isabelle002 (válaszként erre: 320. - Esther_1984)
2016. szept. 27. 00:01
Jaj ne aggodj megfog jonni, teszteket azert csinalj :) meg ne stresszelj ra mert akkor azert se fog megjonni. En elkezdtem inni a palastfu teat illetve szedni egy vitamint amit itt nalunk angliaban lehet kapni, es rendbehozza a ciklust. Mi parommal megbeszeltuk egy ket napja, hogy elobb rendszerezem a ciklusomat , persze addig is folytatunk mindent igy marmint nem teszunk ellene hogy ne legyen kismano, de egyatalan nem fogunk ramenni addig arra hogy a peteereses napokban meg foleg egyutt legyunk, amig nem rendszeres :) raadasul 6 evig szedtem talan is nemis nagy baj ha hagyom kicsit hogy kiuruljon.
321. Esther_1984 (válaszként erre: 313. - Isabelle002)
2016. szept. 26. 21:48
Akkor most nálatok biztos nagy az izgalom az esküvő miatt. Nekünk augusztusban volt :-)
320. Esther_1984 (válaszként erre: 314. - Isabelle002)
2016. szept. 26. 21:45
Ez jó hír, mert legalább gyógyszer nélkül is működsz.Én is most hagytam abba a gyógyszert, szombaton kellett volna megjönnie először gyógyszer nélkül, de még nem jött meg...
319. Esther_1984 (válaszként erre: 307. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 21:43
Nekem is ez az első fogamzásgátló nélküli hónapom, szombaton kellett volna megjönnie, de eddig még sehol semmi :-(
318. Esther_1984 (válaszként erre: 302. - Kriking)
2016. szept. 26. 21:41
De jó!!! Nagyon szurkolok!!!!
317. Kllk (válaszként erre: 302. - Kriking)
2016. szept. 26. 19:30

Jujj legyen mar csutortok, izgulok en is erted! Egyebkent a faradtsag mikor kezdodott? Ma reggel persze elfelejtettem merni, ugyhogy majd holnaptol homerozok en is, csak kivancsisagbol. Az lh tesztem mar eleg halvany remelem elkaptuk a megfelelo napokat :)


Eskuvo azert nem volt nalunk meg mert 80-100 fo lenne a "szuk" csalad tobbszor elvalt szulokkel, ami anyagilag eleg megterhelo, mikor dontenunk kellett a lakas vasarlast fontosabbnak tartottuk. Van munkank van hol laknunk szeretjuk egymast ez kell most, meg hogy bovuljon a csalad :) es nem a rokonok etetese :)) a kozos jelzaloghitelnel meg nincs jobb osszetarto papir :))))

316. Kriking (válaszként erre: 315. - Oszandra85)
2016. szept. 26. 16:26
nekünk is hagyományos esküvő volt 85 fővel. Mondjuk mi nekünk nagy a család és én nem akartam sértődést, de a családdal évi 4X biztos találkozunk nagyobb ünnepeken. Van 15 unokatesóm és az ő családjuk és nyilván velem korabeliek így velük szívesen ünnepeltem. Az "öregeket" nem hagyhattam volna ki, és nem is sokkal lett volna olcsóbb. Így jött mindenki. Így is volt aki visszamondta, mert érezte nem illene eljönnie. szóval jó volt így :-)
315. oszandra85 (válaszként erre: 306. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 16:13

Nalunk egyertelmu volt, h tradicionalis eskuvo less es en maskepp el se tudtam volna kepzelni, mert a mi csaladunk nagyon osszetarto.


Viszont egy ismerosomek azt csinaltak, hogy csak paran elmentek egy penteki nap az anyakonyvvezetohoz, megeskudtek es utana delutan irany Horvatorszag autoval ahol a szamukra igazi eskuvojuk volt. Ide mar csak nagyon szuk csaladot hivtak el es fizettek a szallast meg az utat (bereltek egy kisbuszt) annak a par embernek, 3 napra es ennyi. Volt par baratjuk akik onkoltsegen vallaltak, hogy ok is mennenek, ugyhogy benzint es hotelt ok mar maguknak fizettek, de ott voltak. Nem sokan, kb 30an lettek osszesen azt hiszem. Azt mondta a par, hogy a benzin, kisbusz berles es szallas meg persze kint a tengerparti eskuvojuk kevesebbe kerult, mintha otthon rendeztek volna egy 70 fos nagyobb lagzit. Es legalabb az is meg volt oldva h a Terike neni mer nincs meghivva... :)

2016. szept. 26. 15:44
Persze most jott meg ebben a percben pont egy heti keses utan:D
313. Isabelle002 (válaszként erre: 307. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 15:35
Olvastam az eskuvos beszelgeteseteket, nekunk most oktoberben lesz az eskuvonk, es szinten az volt hogy parom szulei eroltettek VOLNA hogy meg ez meg az legyen meghivva akikkel parom nemis tartja a kapcsolatot...ja es a nagymamajarol neis beszeljunk hogy milyen balhet csapott hogy nem ott lesz az eskuvoje az unokajanak ahol o azt elkepzelte meg hogy miert 60 fos lesz es nem fogja minden ismeros latni az eskuvonket :DDD hat leultem egy jo kis beszelgetesre anyosommal es a mamaval, elmondtam mindent mit miert, valaszokat nem kaptam csak nagy huledezeseket, de persze nem erdekel. Szerintem ti is mindent csinaljatok ugy ahogy szeretnetek es ne hallgassatok masra :)
312. Isabelle002 (válaszként erre: 307. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 15:31
Nekem is ez 'volt a fog gatlo nelkuli elso honapom es most tartok a 35. Napon ...jelek voltak mar de semmi mensi :(((( terhes pedig biztosan nem vagyok meg sajnos...
311. andi1419 (válaszként erre: 305. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 15:21

Sziasztok!

Én ezeket a terhességi teszteket és ovu teszteket rendeltem:

[link]

[link]



Egyébként én is kis esküvőre vágyom, max 50 fő. Inkább legyen családias, és tudjak mindenkivel foglalkozni, minthogy a fél társasághoz se tudjak odamenni. Meg persze nekünk is vannak nagyon távol élő rokonok, akiket 10évben egyszer látunk, azokat én sem hívnám meg.

310. Nyunyo90 (válaszként erre: 306. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 15:16

Mi ugyanígy voltunk, nem akartunk minden rokont szegről-végről meghívni, meg akikkel évek óta a kapcsolatot se tartjuk, és konkrétan nem is ismernek engem vagy a férjem.

Így 53 fős esküvőnk volt, közeli rokonok, családtagok, és barátok voltak ott. Nálunk anyósék erőltették volna, hogy a férjem olyan rokonokat hívjon a részéről, akikkel konkretan 20 éve nem beszéltek, de csak anno mert ők is ott voltak az ő esküvôjükön...aztán tudatosítottuk bennük, hogy nem a mi esküvőnk lesz a rég nem látott rokonok találkozója:-) biztos volt aki megsértődött, de minket nem érdekel/érdekelt különösebben. :)

309. Nyunyo90 (válaszként erre: 307. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 15:12
Én ugyanígy voltam előző hónapban, nekem gyógyszer abbahagyása után 31 napra jött meg, (gyógyszer mellett ugye 28 napos volt a ciklusom) úgyhogy egy kis késés még belefér szerintem:) megy a drukk!:)
308. Kriking (válaszként erre: 307. - Gabbbicica)
2016. szept. 26. 14:22
Akkor annak szurkolunk, ami neked a legjobb :-)
2016. szept. 26. 13:52

Közben mindenkinek megy a drukk :)


Én egyelőre várok, vasárnap kell megjönnie, és én remélem, h potosan megjön Ez az első fogmazásgátló nélküli hónapom, úgyhogy nekem most ez nagyon fontos :S

2016. szept. 26. 13:51

Esküvő nálunk sem volt még, én igazából vegyes érzésekkel állok hozzá.


Nekem a családom (tágabb) nem túl összetartó, rokonok feltűnnek ha akarnak valamit, de pl. keresztanyám a múltkor is vagy 10 nap múlva írt sms-t a szülinapomon, h elfelejtette mikor van, csak arra emlékszik, h valamikor hónap elején, így boldog szülinapot. (előző hónap 20-án volt)


De azért menne a sértődés, h kit hívunk, kit nem, és igazából rájöttem, h pl. amit én szeretnék az szűk csládi kör és barátok. De nincs is kedvünk olyan rokonokat "etetni", akik évek óta nem találkoztak velünk.... Úgyhogy most jégen a téma :D :D :D :D

305. gabbbicica (válaszként erre: 244. - SsueB)
2016. szept. 26. 13:48
Át tudod küldeni az ebay linkeket, amit rendeltél tesztet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook