Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2016 év vége - 2017 fórum

Babatervezés 2016 év vége - 2017 (beszélgetős fórum)


2016. szept. 29. 21:48

Igen, Szandra én is így gondolom. Én is csak akkor hoxázok, mikor babát szeretnék. Fiam ( 6 éves) évekig nem léptem be a hoxára. Bár most már tapasztaltabb vagyok a témában, még is úgy várom, készülődök rá, mint anno és szeretem mások történeteit, tapasztalatait meghallgatni.

Az ismerősi körömben és a kolléganők között csak kettőnek volt ill. egynek van jelenleg is problémája a teherbeeséssel. Mindkettőnek komolyabb nőgyógyászati baja van.

A többi nőismerősömnek pár hónapon belül összejött a baba. Nekem is szinte elsőre.

Szóval legyünk pozitívak, sikerülni fog!

2016. szept. 29. 21:44
Ha szétnéztek az utcán, mindenhol babakocsit tolnak, vagy kisgyerekek szaladgálnak, szóval nagyon sokan vannak, akiknek összejön, de nyilván abban a trimeszteres csoportban is olyanok írnak, akiknek már régóta nem jön össze.
362. Esther_1984 (válaszként erre: 351. - Oszandra85)
2016. szept. 29. 21:42
Egyetértek veled, én is inkább ártanék magamnak, ha abbahagynám az edzést. Igen, elvileg futni sem szabad, viszont, ha valaki azt akarja, hogy menstruáljon, például gyógyszer után, mint én, akkor annak különösen ajánlott a futás.
361. oszandra85 (válaszként erre: 358. - 5239d91094)
2016. szept. 29. 20:33
Szerintem inkabb azert erzitek igy mert akinek nincs gondja az nem forumozik vagy nem teherbeesesrol hanem babazasrol.De az teny,hogy ijeszto,mi meg csak 2.honapja probalkozunk es engem is megijeszt,hogy mi van ha gond van...Azert nem szabad igy hozzaallni,de nekem is nehezen megy hogy ne kattogjak ezen
360. Kllk (válaszként erre: 359. - Gabbbicica)
2016. szept. 29. 20:27
Szerintem is, az en kornyezetemben az elmult egy evben hetbol ketto a siker aranya... De kivanom minden itt forumozonak, hogy gyorsan javitsunk rajta! :)
359. gabbbicica (válaszként erre: 358. - 5239d91094)
2016. szept. 29. 19:56
Igen, mert ahogy látom az emberek többségének gondja van :S Engem nem zavar, inkább csak aggaszt. Sajnos ilyen előre parázós vagyok, és kicsit hipochonder is gondolatilag :(
358. 5239d91094 (válaszként erre: 356. - Gabbbicica)
2016. szept. 29. 19:43
Engem is nagyon le tud húzni, ha ilyeneket olvasok. Néha olyan érzésem van, hogy itt a hoxán is 90%- nak gondja lenne a teherbeeséssel.
2016. szept. 29. 19:40
Sziasztok, csatlakozhatok?
2016. szept. 29. 18:20

Sziasztok


Huh olvasgattam a trimeszter csoportban a facen es oszinten elment a kedvem az olvasgatastol Nagyon elszomorit h nagyon nagyon sok embernek nem jon ossze vagy sokara. Megmondom oszinten h meglep, mert eddig nem foglalkoztam a temaval, hogy ilyen sokan vannak es meg is ijeszt 😐 es meg mi hozza se kezdtunk megprobalni


Ami viszont a mai szivmelengetes az az oktober havi horoszkop. Hulyesegnek tartom de ma jol esett amit irt ☺☺


Páros: bármit kérsz kedvesedtől, azt nem fogja elutasítani, mi több, elsőre teljesíti kívánságodat. Bármikor rábírhatod egy kis hancúrozásra, bolondos dolgokra. Ha épp aktuális, akkor ügyesen rávezetheted a lánykérésre vagy a gyermekvállalásra is. Most a legnagyobb álmaid is teljesülhetnek!

355. Nyunyo90 (válaszként erre: 352. - Kriking)
2016. szept. 29. 16:47

Új ciklus, új remények!:)

Én is délelőtt óta érzem a mindjárt megjön érzést, ma vagyok a 28. napon, szerintem este, de 1-2 napon belül meg fog jönni...legalább nekem is visszaáll a szervezetem a gyógyszer után 28-29 napra, ez is nagy dolog, hogy nem kellett erre hónapokat várnom.:)

354. Nyunyo90 (válaszként erre: 348. - Esther_1984)
2016. szept. 29. 16:44

Szia!

Én is tegnap azon gondolkoztam, hogy elkezdek Rubint Rékázni, esetleg lassan felszívódó fehérjét rendelek, és a vacsorát lightosra vegyem, na meg napközben is jobban odafigyelek majd az étkezéseimre.:) biztosan ez is meghozza majd a kívánt hatást:)

353. Kllk (válaszként erre: 352. - Kriking)
2016. szept. 29. 13:31
Sajnalom :( nekem a hom ma 36,4 volt ez eleg alacsony 9 nappal a nemvart elott, attol tartok.
352. Kriking
2016. szept. 29. 08:35
Nekem ma megjött. Legalább ez pontos :-)
351. oszandra85 (válaszként erre: 348. - Esther_1984)
2016. szept. 28. 21:45

En ezzel ugy vagyok,hogy annyi mindenrol mondjak ezt,persze ne most akarjak fitnesz vilagbajnok lenni de ha eddig edzettem akkor ezutan is fogok, tobbet artanek szerintem ha hirtelen elkezdenek hizni az edzesek hianya miatt meg ha rossz lenne a kozerzetem emiatt.

Persze ha valaki eddig semmit nem mozgott annak valoban arthat,de szerintem aki eddig is aktiv volt az folytathatja,kis modosotasokkal.

Az Avivarol csak nagyvonalakban hallottam,elvileg futni se lenne szabad mert a sarkad er le eloszor.Azt meg csakcsak megertem hogy a 9 honap alatt ne na de hogy mar akkor se mikor probalkozunk,ebben nem hiszek.Ha egy kismanonak szuletnie kell az eleg eros ahhoz hogy megmaradjon a pozitiv tesztig.En legalabbis ebben hiszek :)

350. oszandra85 (válaszként erre: 349. - Esther_1984)
2016. szept. 28. 21:38
En Angliaban lakok,ugyhogy az itteni slagert,a Pregnacare Conception-t.
349. Esther_1984 (válaszként erre: 345. - Oszandra85)
2016. szept. 28. 21:25
Melyik komplex vitamint szedted?
348. Esther_1984 (válaszként erre: 338. - Nyunyo90)
2016. szept. 28. 21:23

Én is benne vagyok a Lifetilt-es csoportban.Szerintem írta valahol a Lifetilt-es Tomi, h kismamák is szedhetik a termékeket, de én nem szedném. Én a fenékformáló programból is csak az edzéseket csináltam, nem tartottam a diétát, semmilyen terméket nem vettem meg,bár biztos, hogy nagyon jók, mert nagyon dicsérik és tényleg nagyon szép eredményeket érnek el velük.

Én fogyni nem akarok, csak szeretek edzeni, és jók az edzéstervei.

Amúgy pont tegnap voltam Aviva tornán és ott az oktató azt mondta, h a súlyzós edzések gátolhatják a teherbeesést, úgyhogy ő azt ajánlja, h hagyjam abba :-(

Egyébként ha fogyni szeretnél, akkor legfontosabb a táplálkozás, semmi cukor, semmi finomított liszt, és szerintem hamar meglesz az eredmény.

347. ssueB (válaszként erre: 346. - SsueB)
2016. szept. 28. 15:35

amúgy én néhány hónapja már elgondolkodtam rajta, csak elodáztam a váltást, mondván, túl sok a púder körülötte...

most viszont úgy voltam vele, ha mást nem, egy próbát megér.

egyet mindenképpen.

rosszabb helyre is elteszem azt a pénzt, ezért kipróbálom. (a többi vitaminnal ellentétben ezt nem lehet EP kártyára megvásárolni, mert csak gyógyhatású készítmény)

pénteken bementem a patikába, megrendeltem, szombaton elfogyott az elevit, hétfőn megjött a trimeszter, elkezdtem szedni.

346. ssueB (válaszként erre: 343. - Gabbbicica)
2016. szept. 28. 15:29

ebben a ciklusban kezdtem szedni a trimesztert.


Ott van lentebb a görbém.

már ebben a ciklusban full pozitív lh tesztet produkáltam, nekem előtte soha nem volt még akár hasonlóan erős sem a kettő, mindig halványabb maradt a vonal, ami számított.

én szívből tudom ajánlani.

másfél dobozzal szedtem el eddig, most azért tértem vissza az elevit pluszra, mert a doki hétfőn azt mondta, a 12. hétig szedjem már inkább azt, utána viszont ő is azt mondja, hogy nyugodtan térjek vissza a trimeszterre.


nem mondom, hogy a trimeszter segített a babában most.

DE semmi másban nem történt változás... csak hogy az elevitet leváltottam trimeszterre

345. oszandra85 (válaszként erre: 343. - Gabbbicica)
2016. szept. 28. 15:07
En nem tudok a Trimeszterrol konkretan velenyt mondani,de elmondom ami nalam tortent.Egy masik komplex vitamint szedtem egy honapig,elotte magyjabol rendezett ciklusom volt 28-33 nap kozott jott meg.Most mar 20. Napon vagyok a ciklusombam,ovu tesztezek a 9. Naptol,eddig semmi hire ovunak,erezni is szoktam de nem ereztem eddig. Utanaolvastam es sokan irtak hasonlo problemakat,kesoi ovu,vagy kimaradt ovu, nagyon hosszu ciklus (40 nap) pont nem amit szeretnel ha babat akarsz. En a mai nappal abbahagytam ennek a szedeset es remelem hamar visszallok. En most amondo vagyok,hogy csak folsav es a tobbit a termeszetre bizom,majd ha van baba vitaminozok,addig meg sok zoldseget,gyumolcsot eszek.
344. Kriking (válaszként erre: 342. - Gabbbicica)
2016. szept. 28. 15:07
Én Réka tornát csinálok 20-40 percet, mikor hogy. Most a HSG óta kihagytam 3 hetet, de ha megjön véletlen, akkor kezdem megint. Kajára kellene jobban figyelnem,sajnos néha gyenge vagyok.
2016. szept. 28. 14:48

Facebook megint feldobta a Trimesztert.


Nem tudom értelmesen összefoglalni a véleményem, mert ugye irtó pozitív az, hogy tele van az oldal ultrahangképekkel, mindenkinek megjött tőle, akinek 10000 éve, annak is.... De ha tényleg ilyen egyszerű, akkor kb. már minden nőgyógyásznak ezt kellene felírnia azoknak, akiknek nem megy.... Nyilván tudom, hogy a negatív dolgokat nem teszik fel, és utálom ezt a marketinget, hogy most elkezdtem rajta gondolkodni, hogy mi van ha azért nem sikerül, mert én másik vitamint fogok venni? :(


Jelentkeztem a facebook csoportba is.

342. gabbbicica (válaszként erre: 341. - Kriking)
2016. szept. 28. 14:45
Én is ugyanezt csinálom :) Torna, edzések és ha elkezdünk próbálkozni, max visszaveszek belőle, vagy Duci tréningezek, az gyengébbnek tűnt :)
341. Kriking
2016. szept. 28. 14:24
Most én is megfogadtam, hogy megint elkezdek otthon edzeni és a kajálásra odafigyelek. a Közérzetem mindig jobb lesz tőle és ez már jó:-)
340. oszandra85 (válaszként erre: 338. - Nyunyo90)
2016. szept. 28. 14:08

Szerintem fogyokurazni nem programszeruen kell, plane nem akkor mikor babat is tervezel. Ettol fuggetlenul ha ugy ezed lenne 15 kg amit le kellene adnod akkor azt nem cask zsiregeto kapszulakkal lehet, ugyhogy baba ide vagy oda szerintem nyugodtan kezdj el egeszsegesen taplalkozni es a mozgasra odafigyelni, azzal biztosan nem artasz akkor se ha lesz kozben baba. Ha meg nem, akkor is legalabb job a kozerzeted. Dec 30-ig mindenfele extra zsiregeto bogyo nelkul is siman le tudsz adni 8-10 kilot, nekem legalabbis sikerult, amikor elkezdtem az eletmodvaltasomat.

En nem hagyon abba az edzest, igaz valtoztattam a minosegen, mert eleg durva ugralos orakat csinaltam es bar terhes nem vagyok meg azert ezt akkor se talaltam jonak, de futni ugyaugy futok, edzoteremben gepeken edzek, figyelek ra, hogy lehetoleg 140-150 fole ne menjen a pulzusom es ennyi. Es ha kozben lenne egy pozitiv tesztem ezt akkor is igy tervezem csinalni. A noverem a 8. honapban is jott az edzoterembe velem, igaz akkor mar csak emelkedon setalt a futopadon es sulyzozott karra meg labra, de amit tudott meg akkor is csinalta.

Hajra neked is!

339. Kriking (válaszként erre: 338. - Nyunyo90)
2016. szept. 28. 13:34

Igen tudom :-)

Hát értem a dilemmád, mert én is mindig filózom ezeken. A dokim azt mondtam mindent úgy csináljak ahogy eddig, ami jólesik ,de hát a tornával azért gondolom mégsem így van ,hogy csak nyomom a hasprést ezerrel..... :-)

2016. szept. 28. 13:26

Kriking azért még van remény! :-)

Egyébként érdekesek ezek az álmok, mert még nyáron amikor beszélgettünk a babatémáról a férjemmel, én azt álmodtam, hogy februárban lesz pozitív tesztem. Remélem jövő február, de azt sem bánnám ha már idén sikerülne..:-)

Ez a hónap szerintem már "elúszott" nekünk, 1 hete hőmérőzök, igaz semmit nem jelent így, mivel nem ciklus elejétől kezdtem és viszonyításom sincs más hónaphoz, de végig 36 és 36,1 a reggeli ébredési hőm.. kizártnak tartom, hogy így baba legyen..de új hónap, új remények! :-)

Én gondolkozom, hogy elkezdek egy fogyókúrás programot, a Lifetilt csinálja "narancsbőr program", 75 napos. Kell hozzá rendelni mindenféle fehérjét, meg zsírégető kapszulát, edzés, diéta stb. de kicsit visszatart az, hogy mi van ha sikerülne a baba (a program dec. 30ig tartana azt hiszem), és akkor nyilván nem szedek majd zsírégetőt meg nem is úgy tornáznék onnantól. Nagy dilemmában vagyok...:) Ti belevágnátok a helyemben? Mert ott van az is, hogy ha meg nem kezdem el októberben, és mégsem jön a baba, akkor simán fogyhattam volna már rég 15 kg-t pl. Nem könnyű...:)

337. Kriking (válaszként erre: 336. - SsueB)
2016. szept. 28. 13:26
:-)
336. ssueB (válaszként erre: 335. - Kriking)
2016. szept. 28. 13:18
(((( azért írtam :) ))))
335. Kriking (válaszként erre: 334. - SsueB)
2016. szept. 28. 13:17
Jó lenne! :-) Holnap úgyis megnézem az Elfújta a szelet :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook