Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2016 év vége - 2017 fórum

Babatervezés 2016 év vége - 2017 (beszélgetős fórum)


184. gabbbicica (válaszként erre: 182. - 3d956aa820)
2016. szept. 20. 09:39

Sajnálom :(


Kiderült, hogy mi volt a baj kétszer? vagy majd most a vizsgálatokból talán? :(


Kitartás :* :*

2016. szept. 20. 09:36

Ti hogy álltok lányok a kilókkal?


Én sajnos kb. 5 kg-val több vagyok, mint amilyen szeretek lenni. Úgyhogy most, amíg próbálkozás lesz, megpróbálom leadni ezeket, ésszerűen azért, hogy ennyivel is kevesebb legyen rajtam majd.


+ júniusban lesz tesóm esküvője, úgyhogy ha nem babásan megyek, akkor meg illene "normálisan" kinéznem :D

2016. szept. 20. 08:54

Sziasztok! Csatlakoznék én is hozzátok, ha nem gond :)

Gratulálok a pozitív tesztekhez!!!

Mi decemberben döntöttünk úgy, hogy jöhet a baba. Kétszer összejött, mindkettőnek vetélés lett a vége.A második júniusban volt, azóta vizsgálatokra járunk-és nem próbálkozunk. Szeretnénk megvárni, hogy minden lehetséges vizsgálat elkészüljön, így legalább kiderül, hogy van-e probléma. Ha van, akkor orvosolható, ha nincs, akkor nyugodtabban indulhatunk neki. Nagyon szeretném, ha december végére zöld utat kapnánk :)

Mihamarabbi babásodást kívánok Nektek!!!

181. Kriking (válaszként erre: 179. - Isabelle002)
2016. szept. 20. 08:26
Teszteltél?
180. oszandra85 (válaszként erre: 179. - Isabelle002)
2016. szept. 19. 23:48
Irj majd hogy mi volt!
179. Isabelle002 (válaszként erre: 175. - Kllk)
2016. szept. 19. 11:56
Azert nem merek meg tesztelni, mert nem szeretnek csalodni hisz nagyon keves ideje probalkozunk :D homerozni nem szoktam, mert az oszintet megvallva nem igazan ertem mikor hogy kellene kineznie a homnek...egybkent meg mindig semmi:) szerintem holnap reggel tesztelek
178. Kriking (válaszként erre: 174. - Oszandra85)
2016. szept. 19. 08:14
Üdv itt! Hajrá nektek! Mielőbbi babásodást!
177. Kriking (válaszként erre: 173. - Isabelle002)
2016. szept. 19. 08:13
Hőt mérsz? Én akkor szoktam tesztelni, ha nem várt napján még jó a hőm. Ha leesik akkor feleslegesen nem lövök tesztet. Megy a drukk
176. Kriking (válaszként erre: 170. - Gabbbicica)
2016. szept. 19. 08:10

Nem szabad senkire se hallgatni, bazi nehéz de muszáj "ellazulnunk" mert különben ránk tesznek még nagyobb terhet.

Nekem is mondják mindig no stressz éljek a nagyvilágba. De nekem ez így nem megy azért.

Nekem sem alakultak úgy korábbi kapcsolataim hogy babát vállaljak vagy házasság legyen. Volt hogy későn jöttem rá ,de már elfogadtam,hiába agyalok nem tudom ezt megváltoztatni, tehát a mostani helyzetből kell a legjobbat kihozni.

175. Kllk (válaszként erre: 173. - Isabelle002)
2016. szept. 19. 07:22
Szia, nekem tuti nem lenne turelmem varni :) de a forumokon azt olvasom ha varsz 1-2 napot akkor erosebb a csik, ha esetleg hamar tesztelsz lehet csalodas :( a homerozest eddig en nem probaltam de ha most sem lesz semmi, kovetkezo honapban lehet, hogy elkezdem. Irj majd ha teszteltel!
2016. szept. 18. 23:35
Sziasztok!En is csatlakoznek.Nekunk ez a 2. probalkozos honapunk,en 31,a ferjem lassan 38 eves,az elso babank lenne. Vitamint mar par honapja szedek,vele eddig csak E vitamint szedettem,most gondolkozok hogy valami komplexebbet kiprobalunk. Ebben a honapban ovu tesztelek is.A homerozes picit tavol all tolem, hogy en ezt minden nap ugyanakkor irogassam az szerintem nekem nem menne,ugyhogy inkabb ovu teszt. Meg a PG-53- n gondolkozom,de mivel most betankoltam ovutesztbol azt nem veszem meg,mert remenykedek hogy mar nem lesz szukseg ra...
2016. szept. 18. 21:01
Sziasztok! Mint mar multkor irtam, ez az elso probalkozos honapunk, egy honapja hagytam abba a fog.gatlot es mara nem varom/vartam. Tudom mivel ez az elso honap egyatalan nem biztos hogy pontosan fog megjonni stb de nem erzek semmi elojelet, tegnap es ma ugyan fajt a derekam es a mehemnel is kicsit, es kb negyed orankent pisilni jarok pedig nem is iszok, ezen felul semmi barnas valadek vagy valami ami jelezne hogy meg akar jonni. Es igen, nyilvan tesztelni fogok de elobb szeretnem kikerni a velemenyeteket hogy szerintetek mar holnap teszteljek e vagy varjak e meg par napot? :) nem egy olyat ismerek akiknek hasonlo tunetei volt csak aztan nem a menses jott hanem a kisbaba. Nem akarom beleelni magam semmibe meg...
172. gabbbicica (válaszként erre: 171. - Kllk)
2016. szept. 18. 15:00
még meg se vettem a vitamint :) de azt mondta a doki, hogy napi 1 szemet ajánl, ahogy rajta van a használati utasításban is, az adagolásnál
171. Kllk
2016. szept. 18. 14:56

Szia Gabbbicica! Neked a vitamint minden nap kell szedni?


En azert is aggodom, mert ev elejen mielott elkezdtunk probalkozni, a doki azt mondta szep a mehem es minden rendben, viccelodott is, hogy amig nem akarunk babat vedekezzunk. Erre most hogy szeretnenk semmi. :( arra is gondoltam, hogy az lehet a baj, hogy a parom cigizik, napi egy dobozt elsziv. Hiaba kerem nem tudja letenni.

170. gabbbicica (válaszként erre: 168. - Kriking)
2016. szept. 18. 14:54

Én 33 éves vagyok, és lelkileg hasonló "problémákkal", hogy az ismerősök között sok mindenkinek már ovis, sulis gyerekei vannak, és kb. sokszor úgy kezelnek, mintha én nem akartam volna eddig normális párkapcsolatot, gyereket stb.


Mondják ezt olyan emberek is, akik már az egyetemen megtalálták a párjukat, és sosem kellet azzal szembe nézniük, hogy nem elég akarni... és egyszerűen nem értik, hogy nekem miért feneklettek meg a kapcsolataim (pl. volt olyan, ki évekig nem akart elvenni, és mindig húzta a babatémát) vagy olyan is volt, hogy 1 évig "csak" randizgattam,és nem azért nem jött össze, mert válogatós vagyok, hanem mert tényleg nem a számomra megfelelő emberekkel találkoztam...

És házassággal, 1-2-3 gyerekkel mindenki olyan könnyen osztja az észt... H most már idős vagyok, lehet, h össze se jön, és h nem kellett volna elb...ni a 20-as éveimet.... Mintha kb. szabadon választottam volna, hogy mostanra találjam meg azt a férfit, akivel el tudjuk képzlni közösen... Mégis mit gondolnak, hogy tudnék megint 20-22 éves lenni? :D

169. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Nyunyo90)
2016. szept. 18. 14:29

Sziasztok,


én ebben a hónapban nem vettem már be a fogamzásgátlót. Most várunk 2-3 hónapot, biztos, ami biztos. Múlt hónapban voltam nőgyógyásznál, az amúgy is aktuális rákszűrés miatt, neki mondtam a terveim, a Femibolt ajánlotta, ezt úgy gondolom, hogy decemberben fogom elkezdeni szedni.


Mást nem mondott, csak hogy sikeres próbálkozást kíván. Nincs még gyerekem, és még próbálkozni sem próbálkoztam soha, úgyhogy majd kiderül :)

168. Kriking (válaszként erre: 165. - Andi1419)
2016. szept. 18. 08:15
Nem irigyellek, amúgy néha nekem is tökre elegem van, hogy mindenki terhes még az is aki nem akar gyereket. Akkor nekünk miért nem sikerül...? De eljön a mi időnk is csak valamiért még várni kell. Utólag biztos erre is meglesz a magyarázat.
167. Kriking (válaszként erre: 162. - Nyunyo90)
2016. szept. 18. 08:14
Remélhetőleg csak peteérést érzel.
166. Kriking (válaszként erre: 161. - Kllk)
2016. szept. 18. 08:13

Nekem doki azt mondta nem kell, csak ha pozi a teszt. Én ettől függetlenül szedek myo-inozitolt + folsavat.

Régen szedtem Dr. Czeizel terhesvitamint, meg méhpempőt.

165. andi1419 (válaszként erre: 159. - Kriking)
2016. szept. 17. 15:13
Nálam még az is tesz rá egy lapáttal, hogy a húgom (akivel egyébként nem vagyunk jóban...) decemberben szült 20 évesen... Na ettől totál kivagyok, mikor jönnek, és mondják anyának, hogy jajj de gyönyörű unokád van, rám néznek és megkérdezik, hogy nekünk nem-e lesz még?? Hát basszus de, egyszer remélem, hogy lesz....
164. andi1419 (válaszként erre: 155. - Isabelle002)
2016. szept. 17. 15:06

Sok olyan oldal van, ahol külföldre is szállítanak pl.: [link]

Nekem most sikerült a gyógyszertárban beszerezni a premens kapszulát. Egyébként bioboltban próbáld meg, legtöbb helyen azt írták, hogy ott lehet beszerezni.

Én még szedek C-vitamint meg a Rossmann saját márkás komplex vitaminját, amiben van folsav és B-vitamin is, mindez 800Ft 60db.

A héten próbáltam az ovutesztet, végig egy kicsivel halványabb volt, mint a kontrollcsík, de mivel ennyire rendszertelen volt a ciklusom, nem tudom mikor kellett volna ovunak lennie sajnos. De berendeltem most jópár ovu- meg terhességi tesztet az Ebayről jó olcsón, úgyhogy jövő hónapban többet tudok tesztelni :)

163. Kllk (válaszként erre: 162. - Nyunyo90)
2016. szept. 17. 13:47
Remelem tenyleg csak a peteerest erzed! Nekem meg van elvileg egy het ovulacioig, de azt mondjak ez a tea elore hozhatja. Egyenlore nem erzek semmi kulonbseget (csak hogy nem finom a tea) :D en hat evig szedtem a gyogyszert, mar egy eve abbahagytam, de meg soha nem gorcsoltem, igy nem is tudom, milyen erzes lehet. Azt is csak onnan tudom, hogy meg fog jonni, hogy olyankor hisztis vagyok es feszul a mellem.
2016. szept. 17. 12:25

Sziasztok, üdv Mindenkinek!:)


Vitaminból én femibiont szedek, én minden nap beveszem, ártani nem árt:) az én dokim is azt momdta, hogy tulajdonképpen mindegy melyik vitamint kezdem el, a legfontosabb a folsav. Mikor mondtam neki a femibiont, rögtön mondta h az jó lesz.

Egyébként én 26 vagyok, férjem 35, nálunk is első baba lesz, és most szeptembertől próbálkozunk élesben. Egyelőre a rágörcsölés úgy nincs jelen nálam, de ki tudja mi lenne ha több hónapja próbálkoznánk már. Nálam volt egy olyan, hogy amikor augusztusban letettem a fog.gátlót, rá pár napra folyamatosan mindjárt megjön érzésem volt, ès görcsölgettem. A dokim uh-n látott vmit a bal petefészkemnèl, egy kevés folyadékot, szerinte cisztám lehetett ami kidurrant. Azt mondta, hogy ha most szeptemberben mensi után megint jelentkezik menjek majd vissza. Szept. 2-án jött meg, most a héten éreztem megint, viszont ovu környékén vagyok így nem tudom, hogy nem-e azt érezhettem. Mert a másik amit modott a doki, hogy a gyógyszer után erőlködhet a szervezetem, hogy legysn peteérésem stb, és attól is fájdogálhat. Ha októberben is jelentkezik ez, akkor visszamegyek, de nagyon remèlem, hogy nem fog találni semmit...:/

161. Kllk (válaszként erre: 158. - Kriking)
2016. szept. 17. 11:14
Igen, es tenyleg lehet benne valami, hogy nem tesz jot a stressz. Sogornom a kislanyaval fogamzasgatlo mellett lett terhes, most, mikor szeretnenek kistestvert ok is varakoznak ev eleje ota. Nektek vitaminnal mi a tapasztalat? Dokim szerint barmelyik jo de pozi tesztig eleg 3 naponta. Sok helyen olvasom a folsavat azt nem mondta....
160. Kriking (válaszként erre: 157. - Kllk)
2016. szept. 17. 09:33
Én 33 férjem 35. Nálunk egy a biztos a második attól függ hogy viselem az első terhességet.
159. Kriking (válaszként erre: 154. - Andi1419)
2016. szept. 17. 09:32
Teljesen ismerős szitu! Nekem most múlt el a szorongas hogy nem fogok tudni gondoskodni a babáról és talán ez segít. Meg az utolsó vizsgálatok jók lettek: )remélem kopogtat a gólya. Nekünk is első baba
158. Kriking (válaszként erre: 151. - Kllk)
2016. szept. 17. 09:30
Üdv neked is. Remélem hamarosan sikerül nektek. Rágörcsölès érdekes téma: )még én sem tudom a megoldast de idővel csökkent nálam. A dokim azt mondta akik tudatosan tervezik a babát azoknál megvan ez mert nrm tudid kiverni a fejedből. Mivel minden hónap új remény és tényleg nem tudni előre mikor lesz pozi a teszt
157. Kllk (válaszként erre: 154. - Andi1419)
2016. szept. 17. 09:27
En most malnalevel teat iszom meg par napig, hatha. Nekunk is rengeteg ismerosnek mostanaban szuletett/fog szuletni babaja. Azert is lenne jo ha sikerulne, mert 30 vagyok, a parom 32 es legalabb ket gyerkocot szeretnenk ;)
156. Kriking (válaszként erre: 150. - Andi1419)
2016. szept. 17. 09:27
Üdv itt:) mielőbbi babásodást nektek.
155. Isabelle002 (válaszként erre: 153. - Andi1419)
2016. szept. 17. 09:07
Tudtok nekem olyan oldalt mondani ahol tudok rendelni vagy baratcserjet vagy premenst? Ugyanis angliaban elek :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook