Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 8. 18:51

és az baj, hogy még soha életemben nem szedtem...nem felesleges ilyenkor már elkezdeni???

garvidát szedtem napi felet, de az is elfogyott, ma


ha holnap 2 csíkos lesz a teszt megyek patikába....


de félek, hogy már felesleges elkezdeni szedni a folsavat


ami fontos a babánál az már kialakult, nem???

4318. Judy55 (válaszként erre: 4315. - 53d45dc41b)
2009. márc. 8. 18:05

Szia!


Csak még a folsavról...

Én a hagyományos 3 mg-os folszavat szedtem, még most is szedem, de most a párom hozott haza a múltkor nekem. Nem is láttam még azt a típust, amit hozott. Bio-folsav, 60 db-os, rózsaszín dobozban található, állítólag a patikában, ahol vette dícsérték nagyon....de a lényeg, hogy legyen

4317. Judy55 (válaszként erre: 4313. - Koliboli)
2009. márc. 8. 18:03

Szia!


Örülök, hogy minden rendben veled, a nehezén már túlestél (gondolom már jobban vagy egy kicsit lelkileg). Engem mikor műtöttek októberben, én is megkönnyebbültem a mensi után.

Lenne egy kérdésem: meg tudnád adni az elérhetőségét annak a web címnek, ahol az ovu tesztet szerezted? tényleg drága a drogériákban nagyon, írd már meg légyszi!!!!! köszi

Szóval akkor 2. mensi, úgy gondoljátok.

A terhességed mennyi idős volt?

4316. Judy55 (válaszként erre: 4315. - 53d45dc41b)
2009. márc. 8. 18:00

Szia!


Szorítok neked. Viszont olvastam hogy nincs folsav? hát ilyet, de ha végképp nincs, a neten tudsz rendelni. Tényleg próbálj beszerezni folsavat, mert nagyon sokat számít...

2009. márc. 8. 16:09

csajok, most jut eszembe, it nálunk pestmegyében sehol nem kapni folsavat....egyik patikában sincs..állítólag nem küldenek a gyártók...de hogy miért???!!!

én még soha nem szedtem, most hogy közeleg a 2 csíkos teszt, már nagyon kellene, ráadásul a gravidám is elfogyott:((pont most

2009. márc. 8. 16:03

köszönöm, hogy szorítotok..ez a 2.ciklusom missed után...:)))És tökéletes lett a progeszteronom is...sztem a műtét segített helyretenni a hormonokat, így ha most sikerült akkor tuti minden rendben lesz most már


amúgy egész nap fájogat a pocim..remélem nem a holnapi mensi előjele, de hivatalosan tegnap kellett volna megjönnie..


holnap reggel írom az eredményt szorísatok!értetek a hőgörbéhez?megmutatnám:)))

4313. koliboli
2009. márc. 8. 13:48

Sziasztok!

Pénteken voltam kontrollon, 5 hete volt a műtét, szerencsére mindent rendben talált a doktornő, sőt tegnap végre meg is jött! Rákérdeztem a várakozási időre: 3-6 hónapot mondott,de akkor sincs baj, ha hamarabb összejön, csak van némi kockázat a végén, mert a műtéttel eltávolították a méhnyálkahártya felszínét, így jobban és mélyebbre tud tapadni a baba, ha 1-2 hónapon belül érkezik, viszont így a méhlepény jóval mélyebb rétegekre ágyazódik be, mint egyébként és szülés után gond lehet a lepényleválással ( vérzés,stb.)Szóval most az első mensi után indul a felkészülés: diéta, torna, vitaminok, félidőben ovuteszt, aztán a 2. mensi után már próbálkozunk. Ha akar, jöjjön a tesó és maradjon is velünk!!!!!!

Ovu tesztet vettem a neten 2*10 db- ot, nevetségesen olcsó a drogériákhoz, gyógyszertárakhoz képest és ugyanaz!

4312. Detti05
2009. márc. 8. 13:12
Köszönöm a válaszokat,még a jövőhetet megvárom ha nem jönne meg akkor a hét közepe fele csinálok 1 tesztet.
4311. Judy55 (válaszként erre: 4306. - Detti05)
2009. márc. 8. 13:04

Szió!


Hasonló a helyzetem, mint neked, nekem is vetélés, nem volt műtétem. Sajnos erre én is csak annyit tudok mondani, hogy doki, mert én/mi most nem kezdtük még újból a próbálkozást. Valószínűeg a vetélés miatt a hormonok egy kicsit másképp viselkednek. De ha esetleg baba van a dologban, akkor is menj minél hamarabb orvoshoz, várjuk a híreket!!!!!

4310. Judy55 (válaszként erre: 4307. - Hadita)
2009. márc. 8. 13:02

Szia!


Jó nagyon, hogy már most elkezded a vitaminokat, az nagyon fontos, én már az előző terhesség óta szedem a folsavat, a műtét miatt sem hagytam kint azóta is folyamatosan, talán 4-5 nap maradt ki. Van még itthon Gravida is egy pár szem. Mi most már tényleg csak napokban, esetleg hetekben mérjük a genetikai vizsgálat időpontját. Pont emiatt jutott eszembe, hogy viszont nem tudom, hogy mikor fog megjönni a mensi, mert biztos lesz olyan vizsgálat, amit a mensi miatt nem lehet, úgyhogy már nagyon-nagyon várom, hogy megérkezzen. Egyébként ma is voltunk egy vizsgálaton reggel, páromat nézték, szerencsére minden ok vele. Annyit mondott a doki, mert nyilván kérdezte az előzményeket, mondtam, hogy mikor mi történt, meg hogy miért van az, hogy valakinek 1 vérzést mondanak csak. Azt mondta erre, hogy van olyan, hogy valakinek több idő kell tényleg a hormonszint regenálódására és vannak olyanok, akik szerencsések, hogy akár 1 vérzés alatt is helyreáll és megfelelő nyálkahártya kezdődik. Szóval a neheze még most jön, mondta is a doki, hogy inkább most már női vonalon vizsgálódnak. Remélem erre tekintettel, hogy minél hamarabb megérkezik a mensi, hogy tudjunk menni.

Neked minden jót, és várom majd, hoyg jelentkezz!

4309. Judy55 (válaszként erre: 4302. - 53d45dc41b)
2009. márc. 8. 12:56

Szia!


Várjuk az eredményt, én sem bírnék már várni a helyedben, szorítok!!!

4308. Hadita (válaszként erre: 4306. - Detti05)
2009. márc. 8. 12:37

Szia!

mindkét verziót el tudom képzelni, azt is, hogy még nem tökéletes a hormonháztartásod és a babót is.

Szerintem nem kell rögtön kétségbe esni, olvastam már olyat, hogy valaki egyet sem várt és jött a babó és azóta már meg is született az egészséges picúrka. Nincs rá sablon.

Mielőbb vennék a helyedben egy tesztet és irány a doki!

Remélem, hogy babó és drukkolok, hogy minden a legnagyobb renben legyen!

Írj, amint megtudsz valamit!

4307. Hadita (válaszként erre: 4295. - Judy55)
2009. márc. 8. 12:32

Köszi, mindenképp megírom!


Épp a közeledő migrénemmel küzdök...


Hétfőn beszerzem a vitaminokat meg folsavat, ja és ovutesztet is veszek!

Jövő hétre bejelentkeztem fogászatra is. Úgy döntöttem, ha már így alakult, gyorsan rendbetetetek minden fogat, fogkő... egyebek. Mert aztán később már nem lesz rá időm. Te jó ég! Mimindent meg akarok még csinálni márciusban, hogy utána gondtalanul menjen minden!


Tényleg több energiám van és a kedvem is jobb. Vannak ugyan borúsabb óráim, de a mérleg már a másik irányba mozdul!


Ne feledd, hó második felében mensi!! :)

4306. Detti05
2009. márc. 8. 12:32

Sziasztok,ismét tanácsot szeretnék tőletek kérni.Mint korábban már írtam február 7-én volt spontán vetélésem,nem kapartak ki utána kitisztult magától.Vetélés előtt 27.nap este szokott megjönni az nekem most péntek volt,de nem jött és azóta sem.A derekam fáj csütörtök óta és mensi előtt szokott fájni a mellem is,de most abszolút nem fáj.A hőmet elkezdtem mérni egy fórumtársam tanácsára,Péntek és szombat 37,0 volt ma reggel 37,1 a méhszájamat figyelem és eléggé fent van a folyásom közepes mennyiségű.Bízok benne,hogy baba miatt van,de félek is mert azért rögtön a vetélés után.A dokim azt mondta nem lenne baj,de jobb 1 ciklust megvárni.Most teljesen tanácstalan vagyok lehet,hogy a szervezetem nem regenerálódott a vetélés óta és azért késik?

Kérlek titeket aki tud segítsen mi lehet baba vagy csak a vetélés miatt késik.

4305. Hadita (válaszként erre: 4299. - Hisztikirálynő)
2009. márc. 8. 12:26

Csatlakoznék:)) Bár nálam még az első, de tényleg jó lenne, ha ez a fórum is egyszercsak babázósba menne át.

Testületileg megalakítanánk a babázósat, ugyanezekkel a tagokkal!


Mindent bele lányok!:)

4304. Hadita (válaszként erre: 4298. - Fiamette)
2009. márc. 8. 12:23

Inkább most legyél túl a betegségen, mire jön a jóidő, a jobbkedv, és az új próbálkozás időszaka addigra teljesen egészséges leszel.

Gyógyulj meg mihamarabb!

4303. Hadita (válaszként erre: 4302. - 53d45dc41b)
2009. márc. 8. 12:20
Fúúú, de izgi! Remélem lesz még annyi időd reggel, hogy idefirkantsd nekünk az eredményt!! Nagyon drukkolok!!! :)))
2009. márc. 8. 07:44

mensi sehol, hő emelkedett kicsit...

11dpom szokott lenni...ma már 13 dpon vagyok:)))

MA beszerzek valahonnan egy tesztet és holnap reggel megcsinálom...:)))

2009. márc. 7. 16:15

jó ez a fórum hogy itt senki sem sopánkodik...persze meg kell gyászolni, enélkül nem is lehet továbblépni, de jó hogy itt mindenki pozitívan látja a jövőt



elvilag ma kelltt volna megjönnie!hő még nem esett le, mensi sehol


uccsó esély holnap, mert lehet a palást tea kitolta 1 nappal a luteálisom...(de remélem nem)

4300. cirmesitompika (válaszként erre: 4299. - Hisztikirálynő)
2009. márc. 7. 10:16

Szia!

Túltettem magam rajta. Ez a természet rendje. Szerdán mikor megtudtam a rossz hírt, délután temetésre mentem, így alaposan kibőgtem magam. Műtét előtti este még egy roham rámtört, és vége. Már nem fáj a hasam se, alig vérzek. A kedvem is javul. Kicsit várunk a következővel, hisz talán ez még hamar jött. Timi 19 hónapos, de dolgozni azélrt nem akarok visszamenni a kettő között.

Köszi a bizalmat.

4299. Hisztikirálynő (válaszként erre: 4293. - Cirmesitompika)
2009. márc. 7. 10:12

Szia Drága!

Mivel majd' egy hét különbséggel volt a műtétünk, majd együtt próbálkozunk a kistesóért! Jó lenne újra egy fórumba nyomulni majd!:)

Ne csüggedj, ez sajnos így volt megírva. Nem véletlenül történt ez velünk, el kell fogadnunk, mást tenni úgyse tudunk! Csak pozitívan szabad előre nézni!

Én drukkolok!:)

4298. fiamette (válaszként erre: 4297. - Judy55)
2009. márc. 7. 09:59

koszi aranyos vagy

es igen en is erre gondoltam, hogy jobb hogy most nem jott a baba

4297. Judy55 (válaszként erre: 4294. - Fiamette)
2009. márc. 6. 19:28

Szia!


Gyógyulj meg hamar, én is beteg voltam a héten, most kezdek helyrejönni. Hidd el, most hogy elkapott sajnos ez a betegség, nem is baj, hogy a baba csak később érkezik egy picikét, most ezen idegeskednél. Pihenj, gyógyulj hamar te is!!!!

4296. Judy55 (válaszként erre: 4293. - Cirmesitompika)
2009. márc. 6. 19:26

Szia!


:-(

Hidd el könnyebb lesz egy kis idő múlva, most a műtét után tényleg pihenj egy pár napot, felépülsz hamar, egy kis türelmi idő hipp-hopp eltelik, és új fórumot nyitunk! Minden rendben lesz legközelebb....vigyázz magadra

4295. Judy55 (válaszként erre: 4291. - Hadita)
2009. márc. 6. 19:23

Szia!


Nekem is tényleg jobb kedvűnek tűnsz, örülök neki. Majd azt írd meg, hogy a kontroll vizsgálaton mi volt, kíváncsian várjuk, utána már lehet, próbálkozhattok is, utána pedig téli fórumra fel!!!!44

4294. fiamette
2009. márc. 6. 18:57

sziasztok!


mindenkinek szoritok hogy teljesuljon az alma.

kellemes hetveget kivanok nektek

en bekaptam valami virust :(

ugyhogy itthon fekszem majd lazasan

cirmesitompika pihenj sokat, kitartas!

2009. márc. 6. 18:38
Köszi mindannyiótoknak. Nem tágítottak, mert már szültem. Nem volt vészes, kicsit fáj, de túlvagyok rajta. Judynak kellemes próbálkozást:-) Lelkileg már jól vagyok, megpróbáljuk újra pár hónap múlva. Sziasztok.
4292. Hadita
2009. márc. 6. 17:52

Lányok!


Ezt mindenkire értem, gyerünk gyúrjunk a téli fórumra!!!! :)))


Jó lenne ott is együtt lennünk!

4291. Hadita (válaszként erre: 4290. - Judy55)
2009. márc. 6. 17:49

Úgy terveztem, hogy kb jövő hét végéig megjön :)) Utána elmegyek dokihoz, remélem minden eredményem rendben lesz, két mensinél többet semmiképp nem szeretnék várni, de ha doki áldását adja akár az első után nekikezdünk. Persze ha nagyon erősködik, akkor marad a kettő.

Ez a terv! Erősen gyúrok rá lelkileg:) A dokinál is a legjobb formámat szeretném nyújtani, nehogy már a lelkiállapotom miatt gondolja úgy h még várjak.

Szóóóóval,... április-májusban kellene babásodnunk!

- mindez azt jelentené, hogy a téli fórumban lennénk benne!!!! Így készülj!

Hajrá-hajráá

Úgy látszik ma jobb napom van:))

4290. Judy55 (válaszként erre: 4289. - Hadita)
2009. márc. 6. 14:10

Szia!


De aranyos vagy, hogy ezt írod, köszi.

Természetesen itt mindenki megérdemli, de jól esett. Mikor álltok neki a próbálkozásnak? Most vasárnap megyünk dokihoz, de most még csak a páromat nézik, én utána, vagyis mi utána megyünk közös vizsgálatra Debrecenbe. Én az eredménytől teszem függővé, ha rendben lenne, nem várnék semmit, ezért akarom megvárni, hogy az ottani doki mit mond, persze ha azt mondja, hogy már várjuk ki a 3, most már csak 2 hónapot, akkor kivárjuk.

Most már a vérzést várom, hogy megjöjjön, neked van valami jele?

Milyen fórumban szeretnél indulni, csak hogy tudjam....:-))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook