Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


4199. gabka-1 (válaszként erre: 4198. - Judy55)
2009. febr. 27. 21:38

Szia Judy!


Köszönöm,hogy írtál.

A barnázásom,holnap lesz egy hete,hogy jelentkezett.Akkor még kb.1 hétre számíthatok.Nem baj,csak nem voltam vele tisztában,a dokit meg elfelejtettem ma megkérdezni.Én is szeretném elkerülni a műtétet.

Neked mikor történt,hány hetesen?Ha nem probléma,csak akkor írj!

Neked is kitartás!

4198. Judy55 (válaszként erre: 4195. - Gabka-1)
2009. febr. 27. 20:53

Szia!


Ugyanebben a helyzetben vagyok, nekem üres volt a petezsák, de magától eltávozott, nem kellett műteni szerencsére. Nekem a kezdetektől számítva, amikor még csak barnás pecsételés jelentkezett, kb. 14 nap. De ez tényleg a legelejétől, a vérzés maga kb. 7 nap volt, utána szintén már csak pecsételés volt, folyamatosan maradt abba.

Sajnos ezzel jár, tudom, hogy szörnyű, de túl kell ezen esni, legalább a műtét elmarad, ebben az esetben én ennek is "örültem".

Kitartás neked is!

4197. 53d45dc41b (válaszként erre: 4191. - Hadita)
2009. febr. 27. 20:16
aha, jól értetted, fele fele arányban abban a kis szűrőkanálban...de van olyan nap hogy csak a málnát iszom, főleg a peteérés közeledtével, nekem az egyzer bevált...jött a baba:)))így én esküszöm rá
4196. cirmesitompika (válaszként erre: 4194. - Hadita)
2009. febr. 27. 19:29

Köszi nektek, majd benézek.

Sok sikert!

4195. gabka-1
2009. febr. 27. 19:05

Csajok!


Tudna nekem valaki abban segíteni,hogy ha nem fejezik be a vetélésemet műtéttel,kb.meddig fogok vérezni?Mikor kezdjek komolyan aggódni?

Ma voltam UH-on,még a petezsák 1 része meg volt,de mondta adoki,hogy valszínű nem lesz szükség műtétre.Kedden megyek vissza kontrollra.Addig vérezgetek,de meddig?Volt valaki hasonló helyzetben?

4194. Hadita (válaszként erre: 4190. - Cirmesitompika)
2009. febr. 27. 19:01

Nagyon szép kis családod van!! Büszke lehetsz rájuk. Gratula a pocilakóhoz!

Ne nyugtalankodj, pihizz sokat. Gyere gyakrabban:)

4193. gabka-1 (válaszként erre: 4190. - Cirmesitompika)
2009. febr. 27. 18:39

Szia!


Gratula a kislányhoz!

Csak a sikeres terhességedre gondolj,mert ha nem ártasz a babónak.Gratula hozzá is!

4192. Hadita (válaszként erre: 4188. - Gabka-1)
2009. febr. 27. 18:13

Jaaaj, ilyen régóta próbálkoztok! És nem derült ki semmi? 2009-et írunk és semmire nem tudnak magyarázatot adni!

Szívemből kívánom, hogy most már mielőbb sikerüljön nektek is a babó :)

4191. Hadita (válaszként erre: 4182. - 53d45dc41b)
2009. febr. 27. 18:06

Jól értettem? Cicka-málna keverék??

Tehát a kettőt egybeforrázod?

2009. febr. 27. 14:22

Sziasztok!

Én csak nyugtatni akarlak benneteket!

Nekem 2003ban szakították meg a terhességemet 20 hetesen. Gond volt a babával. 2006 telén újra baba fejlődött a pocimban. Végig be voltam sz@rva, főleg a 20 héthez közeledve. De minden okés lett. 2 nap túlhordással egészséges, szép kislányunk született.

Amúgy azért néztem ide be, mert megint baba várható. Még csak 10 hetes vagyok, és kissé azért nyugtalan. De az előző sikeres terhességemre gondolok, és hiszem, hogy ez is így lesz. Ja és 7 éves múlt a nagylányom.

Mindenkinek sok sikert kívánok.

Néha benézek.

4189. gabka-1 (válaszként erre: 4185. - Fiamette)
2009. febr. 27. 12:56

Sajnos én is láttam,zokogtam,tudtam nem segít,de legalább kisírtam magam,egy kicsit talán megkönnyebbültem.De később rájöttem nem ilyen egyszerű.

Kitartás Neked is,előbb-utóbb jönni fog a babó.

4188. gabka-1 (válaszként erre: 4181. - Hadita)
2009. febr. 27. 12:51

Tudom,mit érzel.De muszáj összeszedni magunkat,mert addig nem tudjuk folytatni a babaprojectet.

Igen,az első inszem sikerült.Már 2 éve próbálkoztunk,és semmi.Mindkettőnkkel minden oké,a páromnak van 2 gyereke!!Boldog voltam,hogy elsőre sikerült,de korai volt az örömöm.

De majd eljön a mi időnk.

4187. 450f37fbfa (válaszként erre: 4181. - Hadita)
2009. febr. 27. 10:30

Annyira borzasztó,hogy az ember viszonylag egy egyszerű dologra vágyik és egyeseknek nem adatik meg,mint az átlag embereknek,hanem sokkal többet kell érte harcolni.

Higgyétek el,hogy van valami a levegőben...amikor az enyém történt,akkor volt a szomszédasszonyom is kismama és ő pár hónap múlva még rosszabbul járt,mint én,mert meg kellett szülnie a 6 hónapos halott kisbabáját...egyszerűen szörnyű.Azóta neki már sikerült másik babát szülnie,akinek hál'isten semmi baja és gyönyörű,most lesz egy éves.

Semmi nem igazságos,nem értem,hogy jó embereknek miért kell ennyit szenvedni...????

4186. fiamette (válaszként erre: 4149. - Judy55)
2009. febr. 27. 09:53

szia


semmi kulonos, pihengettunk :)irok priviben

4185. fiamette (válaszként erre: 4175. - Gabka-1)
2009. febr. 27. 09:52

szia


nagyon sajnalom, nagyon egyutt erzek veled, en ugyan ebben a cipoben jartam mint te csak nekem a 11 hetben ment el a babo, es sajna lattam ahogy tavozott :( ez szeptemberben volt.

december ota probalkozunk sajna meg nem sikerult, de most elhataroztam nem fogom siettetni a dolgokat, mert mar minden gondolatom a baba volt.

A honapban nem foglalkoztam azzal mikor van a peteeres, mert mar kezdtem megbolondulni, es egyre jobban fajt mar az hogy minden honap sikertelen.

Kitartast kivanok neked es mindenkinek.

2009. febr. 27. 09:46

a málnalevél nálam sem vált be:(

szervezetfüggő

2009. febr. 27. 08:55

ja és a teákról annyi hogy a málnalevelet igen is ajánlom mindenkinek peteérésig inni, ugyanis nem is egy kismamnak sikerült teherbeesnie amikor itta....


nekem is 7 hónapig a cickától semmi, majd egy ciklusban ittam és össze is jött

2009. febr. 27. 08:54

én nagyon készülök a babára....kb 3 napja volt pé


10nap és kiderül....

ez a 2.ciklus missed után, hétfőn megyek 21.napi vérvételre:))isom a cicka-málna keveréket pé előtt:)))


most még palástot nem nehogy bekavarjon a vrvétel eredménybe...

4181. Hadita (válaszként erre: 4175. - Gabka-1)
2009. febr. 27. 06:22

Nekem december 14-én volt a műtétem. Első babó lett volna :(( A 12. hét végén a genetikai uh-ánderült ki h nem dobog a pici szíve és elkezdett visszafejlődni:((

Senkinek nem kívánom azt az érzést, amikor ránéz az uh-ra és várt kép helyett egy egészen másikat lát. Ennél rosszabb már csak az ha mégkésőbb megy el a babó, neadjisten meg kell szülni, vagy többször kell bármelyiket is átélni.

Mindketten belehaltunk. Most így két hét után kezdünk picit visszazökkeni a régi kerékvágásba.


És sokat segít h topicon tudok róla őszintén beszélgetni.

4180. Hadita (válaszként erre: 4177. - 450f37fbfa)
2009. febr. 27. 06:12

Ti, a vetélés utáni pocakosok adtok nekünk reményt és erőt a kitartáshoz, folytatáshoz.


Gratula pocaklakóhoz, vigyázz magadra nagyon!! :))

4179. Hadita (válaszként erre: 4178. - Gabka-1)
2009. febr. 27. 06:10

Szomorú:( Azt mondod következő inszem. Ezek szerint jó ideje próbálkoztok.

Az unokatesómnak volt ilyen több is. Hosszabban kellett várakozniuk a picúrra, de megjött az eredmény. Most lesz 1 éves a csöppség. Ne keseredj el, valamiért nekünk egy kicsit meg kell küzdenünk a babóért, de biztos nektek is megadatik majd ez a boldogság!

4178. gabka-1 (válaszként erre: 4177. - 450f37fbfa)
2009. febr. 26. 20:57

Szia Enci!

Köszi,valóban nagyon nehéz.De minél előbb túl kell lennem rajta,mert szeretnék továbblépni,és készülnöm kell a következő inszemre.Majd holnap megmondja a dokim,hogy mennyit kell várni.

Mindkettőt a 11.héten?Borzalmas!Mi volt a baj,és mikor történt?

Gratula,és vigyázz rá nagyon.

Nem baj,hogy leírtad,mert nekem ezek adnak most erőt!

4177. 450f37fbfa (válaszként erre: 4175. - Gabka-1)
2009. febr. 26. 20:24

Nagyon sajnálom,ami veled történik.Az nagyon jó,ha így le tudod írni...de én tudom,hogy nagyon nehéz lehet neked...(én már kettőt vesztettem a 11. héten.Most végre két év után újra sikerült,6-7.héten vagyok,de egy kicsit még mindig tartok attól,hogy mi lesz...nagyon várom a 12. hetet...utána talán már nem lesz semmi baj.Bízni kell!)

Gondolom,hogy ez téged nem vígasztal,de úgy éreztem ezt is le kell írnom...ne haragudj!

4176. Hadita
2009. febr. 26. 19:57

Oksi, köszi a véleményeteket. Most jó, most iszom.

De aztán én is át fogok váltani a cickára.

4175. gabka-1
2009. febr. 26. 19:56

Kicsit összeszedtem magam,elmondom.

7 hetes voltam,múlt hét pénteken elkezdtem görcsölgetni,de nem elviselhetetlenül.Szombaton jött hozzá barnázás,vasárnap vérezgetés.Tudtam sok mindent nem tehetek,mert szedtem a progeszteronpótlást,ha nem akar velem maradni,nem is fog.Hétfőn rohantam a dokihoz,megvizsgált UH-on,és megemelte a progeszt. adagomat a duplájára.De hozzátette,ha eláll a vérzésem nem nyugodhatok meg,mert a múlt heti UH óta semmit nem növekedett a babóm.Ennél többet nem tehetünk.Csak várni tudunk.Hétfő óta várok.Ma erősödött a vérzésem,vmi. távozott belőlem,mivel ilyet még nem láttam,biztos a babóm volt.Reggel megyek vissza,majd eldönti hogyan tovább.Szóval már fel tudtam rá készülni,már amennyire fel lehet!Talán nem lesz szükségem műtétre sem.Hát röviden ennyi a történetem.


És veled mi történt?

4174. gabka-1
2009. febr. 26. 19:45

Belenéztem.Jók a vélemények a málnalevélről,de engem visszatart amit az előbb is írtam.Aki szeretne teherbe esni,ne tágítsa a méhét.

Én folytatom a cick.Semmiképpen nem veszek málnalevelet.De ha Neked bevált,használd.

4173. gabka-1 (válaszként erre: 4170. - Hadita)
2009. febr. 26. 19:39
De olvastam már Leo kombinációit.Nem tudom,nekem a homeos szerek sem jöttek be.2-vel is próbálkoztam.De ha Neked bevált a málnalevél tea,akkor használd azt.A ciklus feléig iszod,utána a cickát?Már nem emlékszem mivel írta.
4172. Judy55 (válaszként erre: 4168. - Hadita)
2009. febr. 26. 19:35

Beleolvastam, a palástfűről tudtam, hogy az a beágyazódást segíti, és elolvastam a málnalevelet is, látom, valakinek azzal is működött.

Én mondjuk azért maradnék a cickánál - de most csak magamról beszélek - mert inkább arról olvastam több információt, pont beszélgettem tesómmal is erről ma, ő is mondta magától, hogy az nagyon jó a női problémákra, úgyhogy nálam marad a cickafark + palástfű, de ha neked a málnalevél használt, azért ne hagyd abba. A barátcserjéről is nagyon jókat hallottam.

Már tisztára szakértők leszünk a gyógynövényekből, amúgy nem nagyon szeretem a gyógynövényes teákat, de ez a cickafark tea nem rossz, meg valószínűleg azért is, mert talán ez is segíthet.

4171. gabka-1 (válaszként erre: 4169. - Hadita)
2009. febr. 26. 19:34
Nem enged be!
4170. Hadita (válaszként erre: 4167. - Gabka-1)
2009. febr. 26. 19:30
Elmondod, hogy veled mi történt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook