Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


4169. Hadita (válaszként erre: 4167. - Gabka-1)
2009. febr. 26. 19:29

aha, ez nem hangzik rosszul, de azért örülnék ha rápillantanál arra a címre.


Mindenesetre holnap veszek cickát is :)

4168. Hadita (válaszként erre: 4165. - Judy55)
2009. febr. 26. 19:28

Én is pontosan így gondolom! Tök mindegy h 2-3-4 vagy 6 hónap. Ha odabent minden rendben. Ha meg nem, azt előbb szeretném megtudni, minthogy 6 hónapot várunk és utána derül ki.


Ránéznél te is erre? [link]


Ha ezután is kételkedők maradtok, inkább áttérek a cickára. Biztos ami biztos:)


Nekem is elég egy "hogy vagy", egy kedves pillantás vagy egy vállsimi. Ebbe minden benne van. És mégsem kell hosszan ecsetelned a dolgokat.

Hálisten olyat még nem vettem észre h valaki emiatt kerülne.

4167. gabka-1
2009. febr. 26. 19:27

Én csak a cickafarkot hallottam vetélés után.Nekem ma volt.De nem ért váratlanul,mert voltak előzményei.Már a hét elején megvettem a cickafarkot.Ma már ittam is belőle.Nem rossz.Görcsoldó és nyugtató hatása van,harmóniában tartja a hormonrendszert,vérzéscsillapító,vérképző,vértisztító,erősíti a méh és a petefészek működését,gyulladásgátló.

Én most egyenlőre csak ezt iszom.

A palástfű teát úgy terveztem,ha terhes leszek megint(az még pár hónap).Mivel ezt ajánlják vetélés megelőzésére az első trimeszterben,megelőzhető vele az embrió kilökődése.

4166. Hadita (válaszként erre: 4162. - Gabka-1)
2009. febr. 26. 19:23

Szia,


nem semmi baj, érdekel a te véleményed is!


Igen ebben neked teljesen igazad van. Viszont most amiatt jó, hogy van benne oxytocin, segít a méhem összehúzódásában így a műtét után. Illetve segít h abbamaradjon a vérzés. Egyébként én is úgy ismerem, hogy a szülés utolsó heteiben fejt ki áldásos hatást, egyébként meg nem szabad inni a terhesség alatt.


Figyu, olvasd el itt mit ír erről a kombinációról. - M [link] - mármint ovuig málnalevél, utána palástfű (tudom ezt szokták cicka verzióval is) kíváncsi lennék a véleményedre! De tényleg!

Dr. Leonora Schwarz oldala, ő rengeteg nőt vizsgál és elemez. Ő írt erről a verzióról. Remélem jól sikerült kimásolnom a címet. Írj ha elolvastad!

4165. Judy55 (válaszként erre: 4163. - Hadita)
2009. febr. 26. 19:21

Szia!


Az az igazság, hogy nem tudok erre mit mondani, hogy mennyit kellene várni, mert én is bizonytalan vagyok benne. Én a miss ab után 2 vérzést vártam meg, és a 2. terhességem nem sikerült, de nem azért nem sikerült, mert csak kettőt vártam meg, az okát próbáljuk most kideríteni márciusban. Itt nem az a lényeg, hogy 1-et, vagy 2-t, vagy 3-at várjunk-e, hiszen várhatunk 23-at is, ha valamit gond van. Meg ugye valaki csak 1-et vár, (vagy egyet sem) és ott a baba, van erre példa a picurszigeten is.


Amúgy ajánlom neked én is a cickafarkt, kóstold meg azt is, mint olvastam mások is inkább azt ajánlják.

A munkahelyemen ma volt pl. olyan, hogy valaki teljesen kerülte a témát, mert úgy tudta, hogy nem szabad erről tudni. A másik, ahhhh......

Kolleganőm felhív, aki nem tudta, igaz telefonon: "szia, kismamám!" jó, hogy ültem...kellemetlen volt, mert rákérdezett, én meg mondtam, hogy hát majd beszélünk. Hát nagyon rossz érzés volt, de most mit csináljak vele, ami nekem inkább rossz volt, hogy ha az emberek nem is merik kérdezni, de egy jól vagy?-ot ha megkérdezik, jól esett volna és jobb lett volna, ha emiatt nem kerülnek. De ez van.

Szóval én is gondolkodom, hogy mennyit várjunk, de ha minden ok lenne, én is elgondolkodnék, hogy hamarabb, mert mi arra a biztosíték, hogy ha 3 hónapot várok, utána már nem lesz semmi baj....

4164. Judy55 (válaszként erre: 4162. - Gabka-1)
2009. febr. 26. 19:14

Szia!


Nekem is volt vetélésem kettő is sajnos, én is a cickafarkot hallottam, hogy ciklus első fele ez, 2. fele palástfű. Te csak a cickafark teát iszod?

Neked mikor történt sajnos?

4163. Hadita (válaszként erre: 4161. - Judy55)
2009. febr. 26. 19:10

Melóhely szószó. Kevés az időm bánkódni, csak akkor kattanok be amikor valaki rákérdez és az arcomat látva elkezd ölelgetni. Ma pont volt megint egy ilyen... :( majd elbőgtem magam. Alig tudtam magam összeszedni magam. És ráadásul pont volt ügyfél is nálam.


Igen valszeg 2 vérzés. Az nekem jónak tűnik. Te mit gondolsz?


Nálad mizu a melóhelyen?

4162. gabka-1 (válaszként erre: 4136. - Hadita)
2009. febr. 26. 19:07

SZia!

Bocsi,itt új vagyok.Nem akarok beledumálni,de én is utánanéztem,hogy vetélés után milyen gyógyteát javasolnak.Ez a cickafark tea.Én is ezt iszom.

Amit te használsz,a málnalevél teát szülés előtt szokták.Csak a terhesség utolsó hónapjában szabad inni,mert ez segít a méh tágulásában.A babának akkor nem árt,de aki szeretne teherbe esni,az ne tágítsa a méhét.Én is

Itt megtudod nézni,mire jók a gyógyteák.

www.fogamzas.mindenkilapja.hu

4161. Judy55 (válaszként erre: 4160. - Hadita)
2009. febr. 26. 18:15

Szia!


Akkor kettő vérzést fogtok kivárni?

örülök, hogy jó a tea, hogy bevált. Jobban érzed már magad? melóhely, és egyébként?

4160. Hadita
2009. febr. 26. 17:54
Kíváncsi vagyok hogy hányan váltottatok orvost? Vagy mindenki maradt a réginél?
4159. Hadita (válaszként erre: 4152. - Judy55)
2009. febr. 26. 17:52

Egyelőre a tea abszolut működik! Szerencsére.

Az áprilissal való szemezést a férjemnek még nem mertem mondani. Majd rávezetem :))

4158. swsxtn (válaszként erre: 4157. - Hisztikirálynő)
2009. febr. 25. 23:07

Köszi az együttérzést :o(( ha gondolod megírom priviben, hogy melyik kórház volt, de így ki az éterbe, inkább nem...

Amúgy imádtam a dokimat, annyira profi, de ezek után nem hiszem, hogy visszamegyek hozzá, csak a kötelező utókövetésre...

Jó pihenést és töltődést!!!

4157. Hisztikirálynő (válaszként erre: 4146. - Swsxtn)
2009. febr. 25. 22:17

Szia!

Jézusom, szörnyen hangzik, amin átestél, és gondolom az is volt.

A tágító van akinél tényleg ilyen hatást vált ki, hogy görcsöl meg minden. Nekem is felhívták rá a nővérek a figyelmemet, hogy lehet, hogy fogok görcsölni, esetleg vérezni, de hálistennek ilyen nem volt.

De az, hogy nem altattak el a műtét előtt, az felháborító! Még én sem hallottam ilyenről. Ez egyszerűen kínzás! Nem elég a lelki fájdalom... áh, nem találok szavakat.:( Milyen kórházban voltál, hogy így bántak veled??

Nekem volt régen petevezeték átfúvásom 3 is egymás után (két héten belül). Az első kettőnél nem volt altatás, csak nyugtatót kaptam, de annyira fájt még így is, hogy a dokim úgy döntött, hogy a harmadikat már altatásban csinálja, pedig nem lett volna kötelező a protokoll szerint.

2009. febr. 25. 22:11

Köszi a biztatást csajok, sokat jelent számomra!

Próbálok pihenni, amennyit csak lehet, bár ma este a lánykám olyan zizi volt, hogy nem sokat tudtam tőle pihizni. Anyukám itt volt egy ideig, tartotta a frontot, de aztán neki is mennie kellett haza.

Próbálok pozitívan tekinteni a jövőre.

Elterveztem, hogy ugye jön a tavasz (legalábbis bízom benne, hogy már közeledik). Majd csinálunk sok-sok kinti programot hármasban a kis családommal, megyünk a hugimékhoz töltődni (elég messze laknak), alig várom, hogy a kertben tudjak egy kicsit motoszkálni. várom, hogy végre ne kelljen mindig bent tespedni, mert mondjuk kint térdig ér a sár, vagy repkednek a mínuszok.

4155. töpi21 (válaszként erre: 4151. - Hadita)
2009. febr. 25. 22:03

Sziasztok!

Köszi az érdeklődést.

Hát...már vérvételre sem kellett mennem,ugyanis a tegnapi vizsgálat után(manuális és elég durva)ma reggelre 10 nap késés után,úgy beindult mint a Niagara.Sajna most sem jött össze.Túl szép lett volna.

Így most elkezdem az első Closty-s hónapomat,a ciklus végén meg újra a 3 napos vérvétel,hogy változott-e valami.Most le vagyunk tiltva a szexről(úgy),mert azt mondta a doki,hogy amíg a hormonszint nem lesz normális,addig ha esetleg teherbe is esnék,nem maradna meg.Hát egyenlőre ennyi.

4154. Hadita (válaszként erre: 4152. - Judy55)
2009. febr. 25. 20:11

eddig májusra gondoltam, de egyre inkább szemezek az áprilissal :)


Egyre többen mondják, hogy ha visszaállt a ciklus és minden más is ok, akkor szerintük ok. Legalábbis nekik így sikerült.


Azért rögtön nem merek nekiállni, egy kicsit mindenképp várni akarok.

4153. Hadita (válaszként erre: 4146. - Swsxtn)
2009. febr. 25. 20:09

Helyi érzéstelenítés?! Erről még nem is hallottam! Édes Istenem!

Nekem is iszonyatos volt de legalább a műtét alatt aludtam, nem éreztem semmit.

Én is most rakosgatok össze a kis darabkáimat.

4152. Judy55 (válaszként erre: 4150. - Hadita)
2009. febr. 25. 19:58

Szia!


Akkor bevált nálad a tea, tudod én is iszom a cickát. Ma már túl vagyunk a 3. napunkon.

Megkérdezném, hogy ti mennyit fogtok várni az újabb próbálkozással?

4151. Hadita (válaszként erre: 4137. - Töpi21)
2009. febr. 25. 18:58

Töpi, merre vagy?


Mi van veled? Mit mondott a doki?

4150. Hadita (válaszként erre: 4145. - Hisztikirálynő)
2009. febr. 25. 18:56

Nagyon vártam, már a bejelentkezésed, hogy túlvagy rajta.

Szerencsére baj és nagy fájdalom nélkül átvészelted.

Tényleg most csak pihenj, foglald el magad, az a legjobb ha folyton ér valami inger, ne maradj egyedül túl sokáig a gondolataiddal.

ne emelgess semmit, vigyázz magadra!


Nekem a málnalevélteától rendeződni látszik a vérzésem.


És remélem közös topikban leszünk majd mindannyian:)

4149. Judy55 (válaszként erre: 4131. - Fiamette)
2009. febr. 25. 18:24

Szió!


Nem hallottam ma rólad, hogy vagy? Jól telt a hétvége? :-)

4148. Judy55 (válaszként erre: 4146. - Swsxtn)
2009. febr. 25. 17:15

Szia!


Olvastam, hogy neked is volt ilyen műtéted, nagyon rossz tudom, nekem is volt az első vetélés után, még októberben, de még nagyon sokszor most is eszembe jut.

Neked mikor volt ez a műtét?

Neked is mihamarabbi lelki felépülést és csupa jót kívánok!

4147. Judy55 (válaszként erre: 4145. - Hisztikirálynő)
2009. febr. 25. 17:12

Szia!


Láttam, hogy írtál, gondoltam rád kedden is, meg szerdán is, hogy túl vagy-e már rajta, legalább már otthon vagy, most pihenj sokat, hamar rendbejössz! Nagyon sajnálom, hogy neked is át kellett élni.....

4146. swsxtn (válaszként erre: 4145. - Hisztikirálynő)
2009. febr. 25. 16:55

Sziasztok!


Hisztikirálynő, együttérzek, annál is inkább, mert ugyanekkor velem is hasonlók történtek. Csak azzal a nagy különbséggel, hogy iszonyatos fájdalmakat éltem át, szóval, nagyon megszenvedtem a hétfő-keddet. A tágítótól olyan görcseim voltak (hétfő délután kettőkor rakták fel), hogy ordítani tudtam volna (ez este kilencig tartott, akkor sikerült kikönyörögnöm egy xanaxot és bealudtam), kedden pedig délután került rám a sor (addig vártam, és izgultam, de már legalább nem voltak fájdalmak). Nekem helyi érzéstelenítéssel csinálták (nem altattak, mindent éreztem, sőt fájt is rendesen). Mindkét nap zokogtam. Tényleg rémálom volt. Ha csak eszembe jut sírok...

Amúgy fizikailag jól vagyok, és ez a gond (ami amúgy nem gond), hogy egy kórház nemcsak a fizikai épségedre kellene figyeljen, hanem a lelkedre is. Én eléggé összetörtem :o(( de erős vagyok és bízom abban, hogy sikerül majd feldolgozni.


Puszi mindenkinek!

2009. febr. 25. 15:52

Sziasztok!

Végre itthon.

Gyorsan írom, hogy mi volt. . .

tegnap délelőtt mentem uh-ra, de előtte még felvettek az osztályra, lecuccolhattam. Az uh-n minden változatlan volt, a petezsák és az embriócsomó se nőtt, de nem is ment összébb, tehát tényleg muszáj volt ez a missed ab.

Délután 3 körül tette fel a doki a tágítót, az eléggé kellemetlen volt. Feküdni kellett utána 2 órát, aztán járkálhattam már, de nagyon húzott az ágy. Nem volt görcsöm, nem véreztem.

Ma reggel fél 9-kor vittek a műtőbe (ill mentem kétlábon). Előtte kaptam egy xanax-ot, kicsit bebódultam tőle. A műtét előtt pityeregtem kicsit a műtőasztalon, de a műtős nővérkék nagyon aranyosak voltak, vigasztaltak, aztán elaludtam.

Már az ágyamban ébredtem, nem fájt semmim. Azóta se fáj hálistennek semmim. Kicsit vérzek, de nem vészesen.

2 hét múlva kell menni a szövettani eredményért, 4 hét múlva kontrollra. Hát ennyi.

Az éjszakát egyedül töltöttem egy 4 ágyas szobában, ma reggel tele lett a szoba. Még 2 hölgy jött ugyan ilyen műtétre, mint az enyém (missedre), nekik érdekes módon ugyan ekkora baba volt a pocakban, és nálunk is az volt a probléma, mint nálam. Legalább jól kibeszéltük, átbeszéltük a dolgokat, biztatgattuk egymást, hogy majd a következő babánál nem kell ilyen szörnyűséget átélnünk.

4144. Hadita (válaszként erre: 4137. - Töpi21)
2009. febr. 25. 06:37

Jaj, már h nem lehet épkézláb dolgokat mondani az ember lányának! Újjabb nap amit végig lehet izgulni.


Szorítok!!

4143. Hadita
2009. febr. 25. 06:33

Hisztikirálynő!


Hogy vagy? Merre vagy? Remélem minden ok!

Gondoltunk rád!!

4142. Hadita (válaszként erre: 4139. - Judy55)
2009. febr. 25. 06:32

Igen, most nagyon koncentrálok, nehogy valami butaságot csináljak. Az a legfontosabb, hogy mielőbb rendben legyenek a dolgok.


Remélem h te is hasonlóképp tapasztalod majd a munkahelyi dolgokat. Bár nem tudom milyen tipusú munkád van. Ez ettől is függhet.


Örülnék ha egyszerre lehetnénk pocakosok, de annak mégjobban, ha megelőznél, én meg csatlakoznék! :))

4141. Hadita (válaszként erre: 4138. - Judy55)
2009. febr. 25. 06:29

Főleg a hétfő volt gáz. Majdnem olyan bizonytalan nyomasztó rossz érzésem volt mint az altatás előtt.

A második nap azér már jobb volt, szerintem a jövő héten már úgy fogok menni mintha mi sem történt volna.

Ami a lelkemet illeti az már más tészta. De mivel minden nap mosolyognom kell, tárgyalni, beszélni, csacsogni... nem tudok majd minden pillanatban a bánatomra gondolni. Csak remélni tudom, hogy eljön az a pillanat, amikor csak ritkán jut majd már eszembe és kevesebbet kell törölgeti a szemembe szökő könnyeket.

Elfelejteni nem lehet, csak eltenni hátra egy kis fiókba. Az édesanyám halála melletti kis fiókba :(

4140. Judy55 (válaszként erre: 4137. - Töpi21)
2009. febr. 24. 20:44

Szia!


Mindenképpen írj, hogy mi lesz az eredmény, várjuk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook