Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? fórum

Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


40. Miss Jane (válaszként erre: 36. - 31bc25d879)
2016. nov. 4. 12:40
Nem lehet, hogy a pénzt is viszi haza? És ez a kulcs? Ezért nézi el?
2016. nov. 4. 12:39

Egy gyereknek kell Apa! Én csak abból tudok kiindulni, hogy a saját Apum csodálatos, nagyon jó ember, és tényleg eldöntöttem, hogy vagy ilyen férjem lesz, aki a gyermekem apja is egyben, vagy nem lesz gyerek, mert nem kívánok rinyáló "szingli" anyuka, lenni, mármint magukat mondják szinglinek, valójában nem szinglik.


Szóval minden tőlem telhetőt megteszek annak érdekében, beleértve a párválasztást is, hogy a gyermekem TELJES családban nőjön fel. Bocsánat, ha valakit megbántottam, de ez a véleményem.

38. reload (válaszként erre: 35. - Ina87)
2016. nov. 4. 12:39
mivel 28 hetes terhes, ezért ez a kérdés már eldőlt...
37. Mezei Virág (válaszként erre: 32. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 12:39

:(

Hozzád megy haza, mert te vagy a házicseléd, aki mindennel kiszolgálja! megszokás.

Én a helyedben mindent megmutatnék neki, nem finomkodnék. Bele a pacekjába mindent! Tiszta vizet a pohárba, legalább kiderül, aminek ki kell derülnie!

Ne hagyd magad hülyére venni! Jelzett ő már régebben is, csak nem vetted a lapot...

36. 31bc25d879 (válaszként erre: 32. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 12:38

Na figyi!!!


Ez most komoly vagy csak teszteled a toleranciaküszöbünket?


Mi az, hogy még te félsz és te gyűjtesz bátorságot?! Én még ilyet nem hallottam. Elnézed, hogy szexeljen mással mert "csak szex" és majd vigye neked és a gyerekednek haza a kórságokat?


Kimagyarázná?! Mit? Mivel? Hogyan? Miért? Minek? Kinek?


Még te tartasz tőle?!


Hozzád megy haza? Hát ne menjen, maradjon a csajnál.


Gondolkodj nagyon kérlek, legyen benned büszkeség, pár hét és anya leszel egy kisbabával a karodon, iszonyat felelősséggel.


Mindenkivel azt és annyit lehet megtenni amennyit megenged. Ha te ennyire tartod magad, hogy neked ez elég, hovatovább még fenntartod ezt az állapotot és konzerválod és még te eszed magad...hát mit ne mondjak...akkor megérdemled. A gyerekedet is kiteszed ennek a megalázó helyzetnek:(


Ne haragudj de nem értelek...nagyon nem.


Szüleid? Testvéreid? Anyósod?

35. ina87
2016. nov. 4. 12:37
kérdés meg éri ennek a palinak gyereket szülni,végül is akárhogy döntesz a te életedet fogod alakítani tehát dönts jól mert csak ez az egy életed van...
2016. nov. 4. 12:35
Sajnos az ilyen férfi tipikus, és sajnos nagyon sokan vannak hasonló "mentalitással". Eldöntöttem pár éve, hogy inkább nem lesz gyerekem, de ilyen Apát nem szeretnék a gyerekemnek. Iszonyú a helyzeted. Döntsél, Neked kell tudni. Van több barátnőm, aki egyedül neveli a gyermekét, van aki egyedül vállalta, van akit elhagytak, de azt látom, hogy nagyon szenvednek...De ugyanúgy szenved az a nő is, aki ilyen férfival marad együtt a gyerek miatt.
33. reload (válaszként erre: 32. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 12:34

A kérdés az, hogy te mit akarsz!


Hamarosan születik egy gyereked is.

Nem gondolom, hogy ez egy ideális családmodell és valószínűleg lesz elég bajod anélkül is, hogy a férjed félrelépésén stresszelj. Inkább egyedül nyugodtan, mint a társasmagányban állandó idegeskedésben...

32. chiquitita (válaszként erre: 31. - 31bc25d879)
2016. nov. 4. 12:26
Én már nem tudom, szeret-e... Tudom, a tettek fontosak, nem a szavak... Bár lehet, engem szeret, a másik lány csak szex. De valószínűleg ettől csak egy kicsit jobb a helyzetem, hogy engem szeret, hozzám jön haza, a másik pedig csak szex. Vagy nem jobb. Nem tudom már. Gyűjtöm a bátorságot, hogy beszéljek vele. De tuti kimagyarázná és nem akarna szakítani, akárhogy is döntök.
31. 31bc25d879 (válaszként erre: 24. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 12:09
Szeret és félti a házasságotokat...nagyszerű, remek...mi lenne ha nem szeretne?
30. 31bc25d879 (válaszként erre: 25. - Syria)
2016. nov. 4. 12:05

Beszállhat??!!

Be KELL szállnia, méghozzá keményen és folyamatosan!

Egy gyerek felnevelése nem két forint. Oktatás, taníttatás, külön órák, nyelv, sport, ne adj' Isten betegség, egyéb, minden és bármi. Ő az apja, ha akarja, ha nem. Kötelessége beszállnia, már ha érzelmileg és morálisan egyenlő a nullával, sőt olyan alul van, hogy a béka seggéhez lifttel kell felmenni:), legalább ebben tegye oda magát az Istenbarma.

29. Gagababi (válaszként erre: 6. - Csikil4ny)
2016. nov. 4. 11:55

Értelek, és tudom értelmezni az általa írtakat is..én nem kötözködöm, ne értsd félre;-) csak szerintem a "nem felhőtlen kapcsolat" és dolgok javítása nem feltétlen jelenti a nem működő kapcsolatot.. oké, náluk kiderült,hogy van egy szerető, így már valóban nem működő..

Totál igazad van,hogy labilis kapcsolatra nem a baba megoldás.....de hányan estek bele ebbe a hibába..

28. Gagababi (válaszként erre: 24. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 11:45
Hátha ez az érzésed, akkor engedd el...másba szerelmes, akkor nincs mit tenni...ha tisztességből is veled maradna...hát te szenvednél...illetve biztos a másik két fél is, de az lényegtelen. Csak magaddal törődj, meg a babával..nehéz ha szereted a párod, de szeresd magad jobban..állandó bizalmatlanságban, gyanakvásban élni nem jó..persze könnyű kívülállóként mondani...én is voltam rossz kapcsolatban, és nagyon örülök,hogy még gyerek előtt vége lett.
27. ironizáló (válaszként erre: 14. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 11:29
Milyen segítséged, lehetőséged vsn? Anyagilag hogy állsz? Milyen jövedelmed van?
26. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 11:26

ha nem hozod fel a dolgot, akkor ugy eled meg, mintha meg sem tortent volna? sajnos attol nem valtozik semmi, csak rosszabb lesz


mutasd meg, mit kuldtek, beszeljetek. utana eldontheted, hogy mit akarsz, hogy legyen

25. syria (válaszként erre: 14. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 10:47

Nem kérdés: igen, ez a rossz kapcsolatotok jele.

A helyedben örülnék, hogy valaki felnyitotta a szememet, ha már magamnak nem sikerült észrevennem a fenyegető veszélyt, aminek bizonyára voltak előszelei.

10 éve vagy egy kapcsolatban, s nem vetted észre, kivel élsz? Most már mindegy. Nem kérdés: a babát vállalnod kell, hiszen benne vagy a korban, s ennyi idősen elvetetni komoly kockázat van.

Önts tiszta vizet a pohárba! (Még azt sem tartom lehetetlennek, hogy ha akár közvetve is, a párod keze benne van a dolgok kiderülésében.)

A helyedben nem adnék ennek a nemtudomkinek újabb esélyt. Max. annyit, hogy beszállhat a kicsi nevelésének költségeibe, s a felügyeletem alatt foglalkozhat is vele.

2016. nov. 4. 10:39
Sajnos ismerem... Azt mondaná, hogy szeret, félti a házasságunkat... Amikor pár napra elküldtem, akkor is ez volt... Félek is felhozni...Főleg mert szerintem a másik lányba szerelmes... Ez az érzésem :(
2016. nov. 4. 10:29
Jobb, ha te dontesz, akar radikalisan is.
2016. nov. 4. 10:24

Huzni az idot ugyan lehet, de ezzel a problema nem oldodik meg.

Ettol kezdve tudhatod, hogy az "apa" jellemtelen.

Aki ilyen helyzetben igy viselkedik, mi varhato tole a kesobb iekben?

Erre mondjak azt, hogy a parduc sem hagyja el a foltjait.

2016. nov. 4. 10:24

igen, ebben a helyzetben voltam!

egyedül szültem, egyedül neveltem a kislányom. És 2 éve betoppant az életembe a szerelem, a sajátjának tekinti a lányt és nagyon szereti!

Ne félj lépni!

2016. nov. 4. 10:23

Saját tapasztalatból beszélek:Kutyából nem lesz szalonna.

Három éves volt a lányom (most 30 ) amikor kiderült, hogy a férjemnek 4 éve szeretője van...Összeomlottam, mert teljesen jónak tűnt a kapcsolatunk. Megbeszéltük, megígérte soha többé, csak maradhasson. Adtam egy esélyt neki, szültem még egy gyereket 3 év múlva. A gyerekeket imádta, velem is normális volt, úgy éreztem szeret, boldog voltam vele. 16 éves házasok voltunk, amikor egy 13 évvel fiatalabb nő miatt elhagyott minket, s akkor mondta meg, hogy a házasságunk 16 éve alatt végig volt szeretője! Legyen ez tanulság arra, hogy kutyából tényleg nem szalonna...

Sajnálom...Nem tudok tanácsot adni...mondanám, hogy adj egy esélyt még, de én se mentem vele semmire.

19. 31bc25d879 (válaszként erre: 14. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 10:10

Hát nagyon sajnállak. Szörnyű ez így. Ott a baba a pocakodban életed egyik legszebb és legcsodálatosabb idejét kellene átélned, az együtt várakozás örömét és erre kiderül ez az őrület.

Nem is tudom mit mondjak.

Valóban jellemtelen, gátlástalan faszjankó. Úgy kellene picsán rúgni, hogy lyukat verjen az égen. Persze már nem csak ketten vagytok és ez bonyolítja a képletet.


Nincs jó tanács, nincs recept. Tedd amit érzel. Ha mellette, ha nélküle de mindenképpen legyél határozott és céltudatos minden tekintetben. Te már sosem leszel egyedül és eljöhet még számodra és a gyermeked számára egy szerető férj és egy igazi apa. Ne keseredj el. Fel a fejjel!


Kívánok neked és a babának jó egészséget, örömet neked pedig kitartást.

18. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 10:10

Hát "örülj" neki, hogy most derül ki, és nem később. Így van némi időd átgondolni mi legyen tovább.

Pici gyerekkel a hónod alatt már nehezebb lenne lépni, és rendezni az élet körülményeid, még mielőtt megszületik.


Én azt javaslom szakíts vele és kérj segítséget a szüleidtől, ha van rá lehetőséged.

Én nem maradnék ilyen ember mellett, egy baba érkezése még inkább nehezíti a kapcsolatokat, hát még egy olyan kapcsolatot ahol képes ilyenre egy pasas?

Sajnálom, hogy ez történt veled, de sokan vannak így elhiheted.

Tekintsd ezt egy lehetőségnek arra, hogy mielőtt még megszületik, van időd dobbantani mellőle.

17. ab61752c45 (válaszként erre: 14. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 09:58
hát jónak nem nevezném,de ha neked jó?én azt mondanám,hogy menekülj,amíg nem késő.a húgom volt egy nagyon rossz kapcsolatban,terhesen kidobta a férje. szülői segítséggel,igaz,de egy nagyon rendes gyereket nevelt fel.
16. gabesz55 (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 09:56
Bármelyikük értesíthetett így!
2016. nov. 4. 09:56

Magyarazkodni lehet ugyan az udvariatlansagra, de elfogadni, megerteni??

Aki nem tiszteli a varandos feleseget, az nem ferfi a szo nemes ertelmeben.

Csak egy him nemiszervvel rendelkezo jellemtelen eloleny!

14. chiquitita (válaszként erre: 12. - Cippora)
2016. nov. 4. 09:51
Már a 28. hétben vagyok... Sajnos pont a teherbeesésem előtt előfordult egyszer, hogy összevesztünk és azt mondtam a páromnak, hogy ne jöjjön haza pár napig... És az is többször előfordult, hogy munka közben felhívtam és csúnyán beszélt velem... Az előbbire azt gondoltam, 10 év után előfordulnak konfliktusok... Az utóbbira pedig azt, hogy biztos sok a munkája és tényleg zavarom :( De már nem tudom, tényleg... Szerintetek ez már a rossz kapcsolat jele? 21 éves korom óta vele élek, sajnos én már nem tudom, mit gondoljak a jó/rossz kapcsolatokról...
13. ab61752c45 (válaszként erre: 10. - Csikil4ny)
2016. nov. 4. 09:27
nem is szabad,különben is ki fogadná meg egy idegen tanácsát.egyszer a lányom került ilyen szerencsétlen helyzetbe,a fiút akarta lebeszélni a lányról.aztán mi lett a vége nagyon csúnya összeveszés.aztán egyszer 10 év múlva találkoztak az utcán,először csak csúnyán méregették egymást,aztán egymás nyakába borultak.azóta a fiú és a lány együtt élnek,hogy jól,vagy rosszul az ő dolguk.
2016. nov. 4. 09:22

Hagyd el nem kérdés.Annál nincsen lejjebb mint mikor valaki a terhes feleségét csalja...

Hány hetes terhes vagy?

2016. nov. 4. 09:21

Te jó ég... :/

Gyerek ide, gyerek oda dobnám a pasit. Egy egészséges, boldog kapcsolatot is próbára tesz egy baba, nem hogy egy ilyet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook