Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? fórum

Az első babánkat várom és közben a férjemnek viszonya van. Mit tegyek? Volt/van valaki ilyen helyzetben? (beszélgetős fórum)


70. b598e4912b (válaszként erre: 65. - 0084acbe42)
2016. nov. 6. 06:01

ez annyira megalázó!

eljár kufircolni, de neki viszi haza a caros, ge cis gatyát, hogy mossa ki .... pfúúúúj

69. csikil4ny (válaszként erre: 65. - 0084acbe42)
2016. nov. 5. 14:10
Nagyon sokan így gondolkodnak. Az még hagyján, ha mondjuk gazdasági érdek húzódik meg a mögött, de amikor az sincs, akkor minek? Már ha nem tud kilépni emiatt, vagy nem tudná a gyermekeit megfelelő módon felnevelni egyedül... Ismerek olyan nőt, aki a "mindent kibírok, mindent ki lehet bírni" elv szerint él egy kicsapongó férj mellett, ő így tudja elfogadni, megindokolni, hogy egyedül az 5 gyermekével életképtelen lenne.
68. c73db520ef (válaszként erre: 67. - Ab61752c45)
2016. nov. 5. 13:51
Egy csepp konnyet nem tudtam hullajtani erte.
67. ab61752c45 (válaszként erre: 66. - Lurebi)
2016. nov. 5. 13:50
ha majd kiöregszik. számtalan példát láttam rá.ha meghal ő volt a legjobb férj,a legjobb apa.
66. lurebi (válaszként erre: 65. - 0084acbe42)
2016. nov. 5. 13:42
Tökéletesen igazad van. Elmondom, nálunk hogy volt. Mi is nagyon fiatalon jöttünk össze, a férjem jó pasi volt kívül-belül, nagy nőcsábász volt előttem (aztán egy idő után mellettem is). Mi voltunk az álompár, mindenki minket irigyelt, hatalmas volt a szerelem, nagy esküvő. Aztán ahogy lenni szokott, 2-3 év múlva ez elmúlt. Ilyenkor kéne átalakulnia szeretetté, meghittséggé. Az előbbi meg is volt, emberileg szerettük, megszoktuk egymást. Mondjuk olyan balhéink sose voltak hogy elküldtem otthonról... az már nagyon gáz... De mi is elkövettük azt a hibát, hogy csináltunk egy gyereket a kihűlt kapcsolatba. A férjemnek már akkor megvolt a másik csaj. Érezt hogy valami nincs rendben, de kényeztetett a terhességem alatt, vásároltuk a bébicuccokat, bent volt velem a szülésnél, imádta a kisfiunkat... Aztán kiderült a dolog. És akkor eszembe jutott amit az anyukám az első gyanúm óta mondogatott: lépjek ki, amíg nem késő. Rengeteget sírtam, gondolkoztam, piszok nehéz volt, de végül kiadtam az útját. Persze a csajnál kötött ki, ugyanez a forgatókönyv: nagy szerelem, esküvő, gyerek, aztán amikor elmúlt, megcsalás. Csakhogy az exférjem neki is, ahogy nekem is, esküdözik, hogy csak őt szereti, nem akarja elveszíteni, a másik nő csak botlás volt. Nos a csaj meg vele marad, mert nem akar szingli lenni. Pláne gyerekkel. Én most jelenleg szingli vagyok a fiammal. Ő házasságban az exférjemmel és a közös gyerekükkel. Akit persze a férjem imád és eljátssza azt is, hogy a csajt is. Ők a boldog "álomcsalád". De jobb a csajnak, mint nekem? Jobb egy ilyen házasságban gyereket nevelni, ahol a férjed félrekavar, de mindig is hozzád fog hazajárni? Szerintem nem.
2016. nov. 5. 12:57
Azt a mondatot, hogy "de legalább hozzám jön haza" soha életemben nem tudtam megérteni. Ennek meg sem szabadna fogalmazódnia egy nőben (érdekes pasik ilyet sose mondanak) A tapasztalatom az egyébként, hogy aki ezt a mondatot használja az meg is bocsájt. És eltűri a következő és a következő megcsalásokat is.
64. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Massalhangzo)
2016. nov. 5. 09:36
Én hagynám, hadd hulljon az ölébe! Az ilyenek megérdemlik egymást, még szalagot is kötnék rá. Egyszerűen úgy lennék vele, hogy nekem az ilyen pali már nem kell, miért harcolnék valaki olyanért, aki nem kell, levizsgázott, hogy egy phöcs, és van nála jobb.
63. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Miss Jane)
2016. nov. 5. 09:22
Hogy érted, hogy magukat mondják szinglinek de valójában nem szinglik? Most vagy az valaki, vagy nem, nem?
62. syria (válaszként erre: 58. - Lurebi)
2016. nov. 5. 08:45
Nagyon jól összefoglaltad.
61. massalhangzo (válaszként erre: 51. - Lapbarna)
2016. nov. 4. 17:08

valoszinuleg az a csajszi kuldte az uzenetet, aki kavar akarmilyen szinten a ferjjel. es azert, mert a ferj nem akar dobbantani. igy kiugrasztja a nyulat a bokorbol, es varja, hogy az olebe hull a pali kidobas altal


tulajdonkeppen barmilyen fajdalmas, a feleseg szamara jo, mert felnyitja a szemeit, es donthet a belatasa szerint. a masik no szempontjabol hulyeseg, mert vagy rogton ejti a pasi es orihari, amiert bekavart, vagy megnyert ugy egy felredugos pasast, hogy az magatol nem is akarta volna. biztos majd omellette mas lesz, es nem megy felre :D

60. Mezei Virág (válaszként erre: 59. - Mezei Virág)
2016. nov. 4. 14:21
*mondani
59. Mezei Virág (válaszként erre: 39. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 14:20

A legtöbben így indulnak a közös életnek.

Vannak előre nem látható dolgok, és bármikor bármi/bárki közbejöhet!

Isten útjai kifürkészhetetlenek! - szokták mondai...

58. lurebi (válaszként erre: 32. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 14:19
Teljesen mindegy, hogy szex, vagy szerelem és szex. Részletkérdés. A fontos pont itt az, hogy azzal, hogy párkapcsolatot létesített veled, pláne elvett feleségül, egyúttal ígéretet tett neked, hogy te vagy az igazi, csak te vagy, senki más. Persze, ne legyünk naívak, olyan nincsen, hogy 10 év után is tart még a szerelem és a lángolás, valószínűleg mindenki megnéz mást, mindenkinek eszébe jut ez-az mással kapcsolatban... De aki legalább emberileg szereti, tiszteli a párját, megvan az összhang, a harmónia, az NEM teszi ezt kockára senkiért, semmilyen viszonyért. Amelyik kapcsolatba belép egy harmadik, ott már baj van a két ember között. Legtöbbször a kapcsolatban élő ember nem keresi, hanem vagy ráakaszkodik valaki, vagy csak úgy kialakul valakivel. A te esetetben az az ijesztő, hogy a párod kereste a lehetőséget, megküzdött a másik lányért. Akarta/akarja őt. Sajnálom és nagyon együttérzek veled, de ez az ember téged nem szeret. Lehet, hogy a másikat sem, de az egészen biztos, hogy jobban leköti az érdeklődését mint te. Tapasztalatból mondom, hogy ő soha nem fog elhagyni. Esküdözni fog, hogy csak téged szeret, a gyereketeket a tenyerén fogja hordozni. Te vagy a biztos pont, a megszokott, a pasik pedig sajnos legtöbbször biztonsági játékosok. Mi pedig benyalunk nekik mindent. Sajnálom, drága, de ebben a kapcsolatban mindig hárman lesztek. A baba nem fog javítani a kapcsolatotokon, mert a baba nem arra való, hogy kihűlt, széthulló házasságot rendbetegyen. Gondolkozz el, hogy jó-e neked, hogy ilyen ember a párod, hogy osztozkodnod kell rajta, hogy mindig többen lesztek a kapcsolatban, mint kellene. De vigyázz: felelős vagy egy életért. Ne a gyereketek lássa kárát a döntéseidnek/döntéseiteknek, mert akkor nem csak a férjed felelőtlen, hanem te is.
57. csikil4ny (válaszként erre: 39. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 14:13
Igy legyen! De ha megsem alakul valamiert igy a torteneted a gyermeked ne dobd a Dunaba!
56. c73db520ef (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 14:04
En az anyosekat is tajekoztatnam a nemvart esemenyrol.
55. lapbarna (válaszként erre: 53. - C73db520ef)
2016. nov. 4. 13:57

Rákérdezés a pasira=rákérdezés a férjnél.

Elnézést, ha félreértésre adtam okot!

A kamu profillal nem foglalkoznék.

54. Miss Jane (válaszként erre: 52. - 31bc25d879)
2016. nov. 4. 13:55
Csodák már pedig léteznek! :)
53. c73db520ef (válaszként erre: 51. - Lapbarna)
2016. nov. 4. 13:46
Kamuprofil keszitese, beszelgetes lemasolasa, elkuldese inkabb noi szemelyisegre vall;
2016. nov. 4. 13:38
Egyébként az sem kizárt, hogy a férj -megszületvén a kislánya, kisfia- elolvad a gyönyörtől és megváltozik. Dob a kezéből kapát, kaszát és leveszi a kis csöppség a lábáról.
51. lapbarna (válaszként erre: 1. - Chiquitita)
2016. nov. 4. 13:30

Mivel kamu facebook profilról kaptad az üzenetet, én a helyedben tutira rákérdeznék a pasinál. Mert sajnos vannak olyan pszichopata emberek, akik mondjuk ráakaszkod(ná)nak valakire, és annak érdekében, hogy a kiszemeltjük az övék lehessen, bármire képesek.

Ha mégis az derülne ki, hogy a párod megcsalt, akkor minden attól függ, ti ketten miben tudtok megegyezni. Kompromisszumok tömkelege.

Itt a többség egyértelműen azt várják tőled, hogy a holdig rúgd a férjed, de az is biztos, hogy senki nem hordja a te cipődet.

Nagyon sajnálom, hogy ez van veled!

50. c73db520ef (válaszként erre: 35. - Ina87)
2016. nov. 4. 13:25

Megis mit tegyen 7 honapos terhesseggel?

Ez az alapelyzet, ebbol kell kiindulni es donteni.

Tapasztalatom szerint ha most nem szakit, majd nehany ev mulva. Visznt meg tobb energiat, idot feccol bele - ertelmetlenul. A rossz tart tovabb. Ez mar a doglodo diszno esete.

49. 31bc25d879 (válaszként erre: 47. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 13:04

Maximálisan és teljes mértékben én sem ezért írtam, hogy "valamilyen szinten".


Mert azért lássuk be, hogy milyen életünk van, milyen hétköznapokat élünk arról azért valamennyire mi is tehetünk. (Gondolok itt: tanulás, munka, ambíció, erő, céltudatosság, eltökéltség, tovább jutás, fejlődés, tenni akarás, stb)


Nem minden ok-okozat áll rajtunk kívül. Igenis ha egyszer - kétszer rosszul döntünk az bizony kihathat évekre, évtizedekre negatívan befolyásolva az életünket.

48. reload (válaszként erre: 47. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 13:00

Igen, mindenki saját magáért felelős elsősorban. A kérdező nem mer szembenézni a helyzettel, mert nincs elég önbizalma, vagy nem szereti magát eléggé..nem tudom.

De tény, hogy hamarosan gyereke lesz, akiért szintén felelősséggel tartozik. Egy ilyen család vajon milyen mintát ad egy embernek?

47. Miss Jane (válaszként erre: 45. - 31bc25d879)
2016. nov. 4. 12:57

"Valamilyen szinten mindenki a saját sorsának a kovácsa."


Ezzel meg én értek egyet maximálisan.

46. 31bc25d879 (válaszként erre: 44. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 12:56
Igazad lehet.
45. 31bc25d879 (válaszként erre: 43. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 12:55

Mint írtam, nálam ez annyira nem játszana, hogy ez a forgatókönyv eszembe sem jutott. Nekem ez nem férne bele sehogyan sem. Sem érzelmileg, sem morálisan, sem erkölcsileg, sem etikailag, sem sehogy.


Hát...kinek a pap, kinek a papné, kinek meg a paplan:)


Valamilyen szinten mindenki a saját sorsának a kovácsa.

44. Miss Jane (válaszként erre: 42. - 31bc25d879)
2016. nov. 4. 12:54
Igen, sajnos sokszor a közös lakás (férfi lakása), jövedelme, kényszer tart össze családokat. Kevés nő keres annyit, hogy akár önmagát, akár a gyerekét önállóan el tudja tartani. Ha külön menne a nő, a gyerektartás nem fedezné a korábbi életszínvonalat. Ez a nagy magyar valóság szerintem.
43. Miss Jane (válaszként erre: 42. - 31bc25d879)
2016. nov. 4. 12:51
A pénzes pasikhoz ragaszkodnak a nők, tőlük viselik el a legtöbbet, mert ugye van cserébe anyagi kompenzáció. Igaz történet: Elmondta már nekem egy 40-es férfi, hogy számára az a hűség, hogy mindig hazamegy, és mindent megteremt a feleségnek és a gyerekeknek. A nő is így gondolta egy darabig, aztán végül mégis elváltak.
42. 31bc25d879 (válaszként erre: 40. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 12:46

Azt nem tudom. Eddig erről nem volt szó. Erről nem szólt a mise.

De hová vigye? Ott a felesége és a leendő gyereke. Vagy nem odaszokták vinni?:)


Egyébként meg ha a pénz dominál és erről van szó...nem tudom...kinek mi éri meg, kinek mi a fontos. Mondjuk ez a megközelítés eddig eszembe sem jutott. Gondolod, hogy erről lenne szó?


A fene sem tudja, rohadtul nem vagyunk egyformák.

41. reload (válaszként erre: 39. - Miss Jane)
2016. nov. 4. 12:41
Egyetértek! Sajnos ma már kuriózumnak számít egy teljes család, főleg ha még működik is a házasság, nem csak látszat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook