Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztus 24-től 90 napos diéta fórum

Augusztus 24-től 90 napos diéta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
500. veres
2009. szept. 8. 08:36
Sziasztok! Hétvégi dőzsi után ismét csináltam tegnap egy gyüminapot. 81kg voltam reggel, ami szerintem szép, két hét alatt kb 4kg. Nekem ez jó, csak meg is maradna! Ma fehérje: virslit hoztam, pici sajt, kápsali.
499. Binky (válaszként erre: 497. - Csaju)
2009. szept. 7. 21:43

Nem olyan trükkös az. Előző nap valami egyszerű, hidegen is fogyasztható kaját kell összedobni(pl. fehérjén töltött gomba, kaszinótojás, tojássaláta; keményítőn rizses lecsó, rizottó; szénhidrátnap pogácsa, süti etc.)

Én reggel főzök magamra, van már egy-két bevált receptem, ami kész van pár perc alatt.

498. Edusch (válaszként erre: 497. - Csaju)
2009. szept. 7. 16:15
szia csaju! Hát, köszi nagyon ari vagy, DE. Az ujjatlan nyári ruhámon azért van kosztümkabát, mert a nélkül már nem mertem felvenni, Karom, mint egy bíjbirkózóé. És azért nincs begombolva, mert lerobbanna a cicimről, nem ér igazán össze. Ennyi. :DDDDDD szal van bőven honnan fogyni, csak álcázza az ember fia, amennyire tudja :D
497. csaju
2009. szept. 7. 14:02

Sziasztok!


Csajok, kitartást, ne foglalkozzzatok a rosszindulatú megjegyzésekkel, IRIGYEK rátok, mert látják az eredményt és az elszántságot!!!!!!!


Edusch, gratula a 6 kg-hoz, basszus, az tök jó. Pedig most néztem a képeket rólad és nagyon csini vagy, honnan fogysz te annyit :-))))


Nora, ügyes leszel biztos a koliban is :-)))


Én jövőhéttől a melóhelyen folytatom, ott tuti birom tartani, inkább az lesz a fura, hogy előre kell agyalnom és elkészítenem a másnapi kaját. Itthon nem gond, mert ha más nem mindig van hús, rizs, tészta itthon, azokból összedobok vmit, de bent?!

2009. szept. 6. 23:07

Sziasztok!

Egy időre eltűntem, de csak azért mert hétvégére haza utaztunk a szülőkhöz. Hát próbáltam betartani mindent, de egy két plusz falat lecsúszott ami épp nem oda illő volt :-) De 18 nap alatt most először bűnöztem! Holnaptól teljes gőzzel felveszem a ritmust és azt is eldöntöttem, hogy jövő héttől tornázom is!! Kitartás! Megy ez mindenkinek ahogy olvasgatom a fórumot! :-)

495. varga.nora (válaszként erre: 492. - Sziszk)
2009. szept. 6. 15:15
Régebben használtunk étkezési keményítőt, most azonban használjuk a sima lisztet, csak próbálunk mindenbe a lehető legkevesebbet tenni!
494. Sziszk (válaszként erre: 493. - Edusch)
2009. szept. 6. 14:06

Szia Edusch!


Én is úgy vagyok vele, hogy mindenhol azt olvasom, hogy sokat fogytak vele. Úgy vagyok vele, hogy akaraterőm van,akkor nekem miért ne sikerülne?!

Meg mondjuk nagy segítség, hogy a párom egyre büszkébb rám, meg anyukám is azt mondja, hogy ő majd rácsap a kezemre, ha el akarok csábulni. :D Na meg akkor arról még nem is beszéltem,hogy itt vagytok ti. Nagy ösztönzés, mikor olvasom, hogy ki mennyit fogyott.

Remélem minél több lemegy majd és minél kevesebb jön vissza.


Hát akkor csak lelkesen!!! :D

493. Edusch (válaszként erre: 489. - Sziszk)
2009. szept. 6. 13:32
Helló Sziszk! Ezt már én is megkaptam, hogy minek szenvedsz, ucce....stb stb. Mindenhol vannak ilyen kedvesek :DD aztán az a baj, hogy az ember úgy is tele van kétségekkel, hogy végig tudja-e csinálni,meg, hogy működik-e. De hát annyi ismerősöm megcsinálta és leadott 16-20 kilókat ezzel...tán én nekem is menni fog. :)) Bízzunk, Sziszk, és folytassuk lelkesen tovább :))
492. Sziszk (válaszként erre: 491. - Varga.nora)
2009. szept. 6. 13:06

Szia!


Hát sok sikert hozzá, biztos nehezebb lesz, mint otthon, de meg tudod csinálni.


Egy kérdés. Étkezési keményítőt szoktál használni? A lisztet teljes mértékben lehet vele helyettesíteni? Vagy csak felesben?

2009. szept. 6. 12:00

Hello csajok! Ma keményítő nap.

Holnaptól ismét koleszos leszek, úgyhogy remélem ott is fogom tudni tartani a diétát!!!!!

490. varga.nora (válaszként erre: 489. - Sziszk)
2009. szept. 5. 21:07
Ne foglalkozz a sógoroddal!!!!! Igenis meg tudod csinálni!!!!!!
489. Sziszk
2009. szept. 5. 21:05

Sziasztok!


Túl vagyok egy újabb gyümölcsnapon. Ebédre isteni fincsi alma kompótot csináltam és még melegen nagyon jól esett.:) A többiek körülöttem dödöllét ettek. Annyira jól nézett ki, majdnem elcsábultam, de időben ráparancsoltam magamra. :)

Vacsira meg nem is nagyon voltam éhes. Ma nagyon keveset ettem,ahhoz képest, amit eddig gyüminapon szoktam.


Edusch! Nem semmi az a 6 kiló. Ügyes vagy! :)


Nekem ma a sógorom megállapította, hogy úgysem fogysz le, ha meg igen úgyis visszahízod. Hát mit ne mondjak igen jól esett ez az eddigi lelkesedésemnek. :(


Holnap fehérjenap! Én a víznapot kihagyom, nem merem bevállalni. :(


Sok erőt mindenkinek a kúrához!

2009. szept. 5. 20:53

Hello csajok!

Még egy nappal előbbre tartunk! Eddig jók vagyunk!

487. csaju
2009. szept. 5. 13:05

Sziasztok!


Most ebédeltem, fincsi gyrost csináltam, én persze csak a husit és a tzatzikit ettem :)


Viszont hajnalban, mikor jöttünk a buliból vétkeztem :((( Pedig tegnapa gyüminapon nagyon keveset ettem, tök jó volt... na mindegy.


Kriszta, aztaaaaa, tényleg sovi leszel :-)))) Én 170 cmhez vagyok most 65,5 és 60 a cél.

486. Edusch (válaszként erre: 482. - Kriszta8)
2009. szept. 5. 12:40

kriszta8!

ÁÁ....a szinte tökéletes magasság-súly arányból fogyni??? 178-hoz a 72 is tök normális sztem...:))Bár mindenki maga érzi, hogy mennyi a kellemes súly neki. 62-vel jó sovi leszel, nem?? :D

485. varga.nora (válaszként erre: 484. - Chicaloca)
2009. szept. 5. 11:20

Szia.

Szerintem nálad a 3 kg fogyás nagyon jó!

Azért én jó pár kilóval többet nyomok, mint te, abból könnyebben lement az öt kg!

484. chicaloca (válaszként erre: 483. - Varga.nora)
2009. szept. 5. 11:15

gratula :)

én is azt várom, h. a 3kg fogyás után legyen több de egy hete stagnálok vagyis inkább ingadozok, de nehezen akar 65 alá kúszni

végre megint egy jó nap, fehérje :)

2009. szept. 5. 08:59

Sziasztok!

Ma megint megmértem magam és már majdnem - 5 kg!!!!

És végre fehérje nap van ma!!!!

482. kriszta8 (válaszként erre: 481. - Edusch)
2009. szept. 5. 08:42

Ez igen! Nem semmi a 6 kg:)

Nekem -10 kg a tervezett fogyás, több semmiképp nem valószínű. 178 cm vagyok, 72 kg-ról indultam.

481. Edusch (válaszként erre: 479. - Kriszta8)
2009. szept. 5. 07:20
pff, nekem meg több, mint 6 kiló ment le 13 nap alatt...akkor velem mi lesz :DD meddig fog állni a súlyom? Atya ééég, ettől félek, h akkor fogom én is abbahagyni...meg jön a menses is hála égnek..biztos akkor is stagnál majd...juj. :DD
480. varga.nora (válaszként erre: 479. - Kriszta8)
2009. szept. 4. 21:48

Sziasztok! Kb. egy hónap elteltével lett holtpontom a csökkenésben, és sajnos nekem akkor két-három hétig is tartott és akkor adtam fel :-(((


De most próbálok erősebb lenni!

2009. szept. 4. 21:06
Nóri! Te már csináltad régebben is ezt a kúrát. Mikor van holtidő a súlycsökkenésben? Valamikor biztos szünetel, mert ha 10-12 nap alatt lement 3 kg, tuti nem megy le 9-szer ennyi a 90 nap alatt...
2009. szept. 4. 20:51
Nekem biztosan nem lesz víznapom, bár az első héten még terveztem...A mai gyümölcsnapot is nagyon nehezen bírtam. Valószínűleg megyek én is port venni holnap, hátha csökkenti az éhségérzetet.
477. chicaloca (válaszként erre: 476. - Csaju)
2009. szept. 4. 17:38

ez jó ötlet h. megmérni centiben is a hasat :)

én is érzem h. laposabb, de kilóban sok változást nem látok a mérlegen

ti mikor iktattok be víznapot?

476. csaju
2009. szept. 4. 13:23

Ja és fogytam fél kg-ot, ma reggel álltam a mérlegre, mert kiváncsi voltam a tegnapi nap hatására híztam-e, de ezek szerint nem ;-)


ÉS centiben is nagyon látszik már, csak a hasamat mértem, de ott már -3-4 cm a változás :)))))

475. csaju
2009. szept. 4. 13:22

Sziasztok,


én ma még nem is ettem csak egy marék diákcsemegét, mert úton vagyok reggel óta. Most ittam egy kv-t és majd egy óra múlva eszem szőlőt. Este pedig bulizni megyek, nem leszek éhes :)


Kriszta, a rizs egyértelműen keményítő!!!!!!!!!!

474. varga.nora (válaszként erre: 473. - Veres)
2009. szept. 4. 08:33

Hát akkor sok sikert hozzá!!!! Kitartás!!!!

És neked eddig hogy használ a pai you guo?

473. veres
2009. szept. 4. 07:55
Keményítő napon edd a rizst! Nekem tegnap szénhidrát volt. Ebéd paradicsomos cukkinis tészta, vacsira kalácsot ettem. Ma gyüminap, holnap pedig próbálok lénapot tartani, mert vasárnap bográcsolni szeretnénk, halászlé és vadpöri lesz a menü, amit én főzök és szeretnék belőle enni is, így pont fehérje napom lenne.
472. kriszta8 (válaszként erre: 470. - Szilvia1975)
2009. szept. 4. 06:30
A listán a szénhidrátnapon szerepel a rizs! Na, most mikor egyem?! Segítség!!! (Szeretem)
2009. szept. 3. 21:14
Olyan fini fagyit ettem ma!!!! :-))))
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook