Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Átlagos nőből bombázó fórum

Átlagos nőből bombázó (beszélgetős fórum)


175. 5bfba16667 (válaszként erre: 174. - 745c235007)
2010. nov. 15. 14:32
Én sose vennék fehér csizmát. nem tudom mennyit jársz gyalog, de ha felsózzák az utakat, a fehér csizma még szét is sárgul tőle. A feketéről legalább le lehet mosni. Legalábbis nekem eddig sikerült:D
174. 745c235007 (válaszként erre: 173. - 745c235007)
2010. nov. 15. 13:53
ja, és hogy szerintetek fehér csizmát télre érdemes venni?????
2010. nov. 15. 13:50

Szeretnék venni csizmát; hosszú szárút és magas sarkút... nah, a sarokkal van a dilemmám. Tudjátok vannak a vastagabb sarkúak, és vannak az olyanok amik nem tűsarkúak de inkább ahhoz hasonló ("vékony") fajtájúak... remélem ez így érthető mire gondolok? :))


nahh... van valakinek tapasztalat az utóbbival??? mennyire jó télen?? mennyire bírja a strapát a sarok??? mert pl. amiben Én hétvégén voltam, annak sajnos már kétszer kellett csináltatni a sarkát mert folyton el akarja hagyni a cipőt :(

172. 745c235007 (válaszként erre: 171. - 745c235007)
2010. nov. 15. 13:44
Ja, és találtam egy hajápoló spray-t ami egyben azt ígéri hogy szép fényes lesz a haj tőle. Nem hittem, de tényleg nagyon szép fényes lett a hajam és még finom illata is van. Balea hajvédő spray (vagy valami ilyesmi) a neve és hajszárítás, formázás, vasalás stb. előtt kell használni... szerintem jó!
171. 745c235007 (válaszként erre: 170. - 5bfba16667)
2010. nov. 15. 13:40

Jó volt nagyon, és ügyes voltam mert bár volt 3 torta is ( 2 szülinapot és egy névnapot ünnepeltünk) Én egyikből sem ettem és a számomra eddig elmaradhatatlan koktélról is lemondtam. Egy kis halat ettem rizzsel de még ez is kifogott Rajtam, úgyhogy nem egyedül ettem meg :)


És teljesen mást vettem fel mint amire egész nap készültem... végül egy szürke szűk farmerba, csizmába, és fekete szatén felsőbe mentem. A hajamat is szépen megcsináltam és végül csak összegumiztam. Régen nem szerettem így hordani mert olyan kis "szopott gombóc":) fejem volt, de most hogy már sokat fogytam egészen jól áll... szépen sminkeltem sötét szürkével és találtam szép fekete ékszereket is szóval csini voltam :))

170. 5bfba16667 (válaszként erre: 165. - 745c235007)
2010. nov. 14. 22:26

hogy sikerült a vacsi?

Csini lettél?

2010. nov. 14. 22:26

Holnap megint kezdődik egy hét:S

Milyen jó lenne, ha mondjuk 3 nap hétköznap lenne, és 4 nap hétvége..:D


Holnap után szülinapi buliba megyek, és a leányzónak ki kéne találnom valami ajándékot. Ami zöld:D

Csakhát nem egyszerű a lányka:D Föld felett jár kb 1 méterrel:D Ez még hosszú lesz:S :(

Meg én csinálom a tojássalátát. Imááádommm:)

2010. nov. 14. 17:48
Lányok szedett már valaki perfect fatloss nevű fogyasztót???
167. 4675a5b40c (válaszként erre: 147. - Ayrah)
2010. nov. 14. 17:47
nagyon jók a tanácsok:)
166. 1278add147 (válaszként erre: 164. - D82f1e2683)
2010. nov. 14. 17:35
Hát azért azt nem mondtam hogy benned van a hiba,csak én hiszek ezekbe a termékekbe mert már sok embernek segített a le fogyásban!
165. 745c235007 (válaszként erre: 164. - D82f1e2683)
2010. nov. 14. 15:52
szerintem is jók a Norbi termékek!! :)
164. d82f1e2683 (válaszként erre: 163. - 1278add147)
2010. nov. 14. 15:27
Bocsi, ha nagy hülyeségeket írok, de egyszer vettem a péksütijéből, és semmivel sem kevesebb kalória, mint egy briós vagy egy sima kakaós csiga. És én biza éhes lettem utána egy órával újra, de persze lehet, hogy bennem van a hiba. :)
163. 1278add147 (válaszként erre: 161. - D82f1e2683)
2010. nov. 14. 12:37
Hát ez nagy hülyeség amit írtál már bocsi mert a cukra cukor mentes,a lisztje pedig kalória szegény ahogy emlegetik csoda liszt,95%fel nem szívódó szénhidrát!Ezek a Norbis termékek igen is jók nem hiába változtatott már át több ezer embert!Ezt nem az én posztom egyébként el dönteni mindenki döntse el maga hogy jók a termékei vagy sem!
162. Tempest (válaszként erre: 153. - 1278add147)
2010. nov. 14. 11:29
Norbi szerintem jó, és működik is, valóban lehet vele fogyni, de szerintem nem fontos ragaszkodni az Ő termékeihez. Inkább az elv betartása ami segít. Én igyekszem este 6 után már nem enni, és igyekszem délután már nem fogyasztani szénhidrátot. Amúgy napi 4-5 x eszem kis adagot. A fehér lisztet és cukrot kerülöm, amennyire lehet, és min. heti 2 x mozgok is valamit. ( a tornát tervezem min heti 3-ra felvinni, csak néha lusta vagyok ) Ha az ember a fentieket betartja, (ami egyébként simán tartható, sosem vagyok éhes ) akkor lehet eredményeket elérni. Nem kell koplalnod, sem egyoldalúan étkezned, szerintem ez viszonylag barátságos módja a fogyásnak. Nekem átlagosan havi 2 kg megy így le, ami nem tünik soknak de 10 hónap alatt az már 20 kg is lehet. Persze vagy amikor havi 3-4 ( az elején könnyebben megy ) van amikor megáll, szinte semmi. Na akkor nem szabad feladni, mert ha kitartó vagy megint elindul. És persze a legjobb az ha a fentieket az ember nem kúra szerüen csinálja (bizonyos előre elhatározott időtartamig) hanem tényleg életmódjává teszi. Amit még észrevettem magamon, hogy nagyon fontos, hogy ne válljunk semmi rabjává, szóval ezek alapelvek, törekedni kell rá, hogy betartsd, de nem dől össze a világ, ha olykor olykor becsúszik valami. Én eldöntöttem, hogy bizonyos ünnepi alkalmakkor, nem kínlódom, eszek amit szeretnék, ( persze nem 3 napos alkalom ) így nincs lekiismeret fudalásom hogy ettem, de nem is érzem úgy , hogy valamiről lemaradok. Vagyis a hétköznapokban tartom, egy - egy alkalomra már előre felmentem magam. Persze lényeges, hogy mennyi a "hétköznap" és "alkalom " arány valakinek az életében. Nekem a 365 ből min. 300 biztos hétköznapnak számít.
161. d82f1e2683 (válaszként erre: 153. - 1278add147)
2010. nov. 14. 11:09

Szia Anita!

Norbival nincs nagy baj, de felesleges a termékeit megvenni. A péksüti rengeteg kalóriát tartalmaz, 1 péksüti értékén tartalmasabb, kiadósabb reggelit tudsz varázsolni magvas kenyérből, sovány termékekből, sok-sok zöldségből. A cukor hanyagolandó, se Norbi cukorra, se édesítőkre nincs szükség, a gyümölcstea magában is édes, ha nem bírod cukor nélkül inni, facsarj bele narancsot, az édesít rajta. De amúgy ez csak szokás kérdése, az édes íz elhagyható, legalább nem gerjeszt újabb éhséget. A lisztje se kalóriaszegény, ami lisztes, szénhidrátos dologra szüksége van a szervezetednek, azt edd meg rozsos, tk. kenyérfélékből.

160. d82f1e2683 (válaszként erre: 147. - Ayrah)
2010. nov. 14. 11:06

Ezek nagyon jó dolgok!!! :)

Nálam még az vált be, hogy nem másfél literes üvegeket hordok magammal, hanem kisebbeket, kedvencem pl. a Jana bébivízé. Ez vállalhatóbb mennyiség, nem tűnik akkora kihívásnak. Nálam sokszor inkább kényszer az ivás, mint igény.

159. d82f1e2683 (válaszként erre: 134. - 745c235007)
2010. nov. 14. 11:03

Sziasztok!

Én is jöhetek?

Én sajnos nem átlagos vagyok, hanem átlag alatti, úgyhogy innen még naaagyon sok a dolgom. Ha bombázó nem is, de csinos szeretnék lenni. Tegnap nézelődtem ruhakatalógusokban, hát vannak kemény célok. Mondjuk áprilisra van esélyem... :))

158. 5bfba16667 (válaszként erre: 153. - 1278add147)
2010. nov. 14. 10:50

Szia!


HA úgy gondolod,hogy diétára van szükséged, hát hajrá, de mi próbáljuk ezt elkerülni. A fogyóKÚRA, amint a neve is tartalmazza, kúra szerű valami. Mi nem ezt alkalmazzuk. Mi változást szeretnék, amit a kúrákkal csak időlegesen lehetne elérni. Ezért szerintem gondold át a dolgot, és változtass egy sokkal nagyobbat, amiben tudunk, segítünk egymásnak:)

2010. nov. 13. 18:30
és nagyon puha lesz tőle a hajam
2010. nov. 13. 18:28
sziasztok én heti egyszer rakok pakolást a hajamra ami 3 db tojássárgájából és 3 dl sörből áll nagyon jó a töredezett hajvégekre és fényseíti a hajat
2010. nov. 13. 15:24

Sziasztok!


Én július óta figyelek oda az étkezésemre. Azóta lement -12kg és még -15kg-t szeretnék fogyni.


Akinek szélesebb a csípője,combja annak ajánlani tudom a lépcsőzést, nekem használt. Ezenkívül még sétálni szoktam. Tavasszal szeretnék elkezdeni újra futni.


A nagyobb súlyfelesleg miatt ilyen lila csíkok lettek a hasamon,amik most a fogyás miatt halványodtak, de még eléggé látszik.

Tud valaki ezekre valamit?

154. Tempest
2010. nov. 13. 14:33

Nekem is van egy jó tippem, nekem nagyon bevált. Szaunázáskor kend be magad mézzel.

Egyáltalán nem ragad, szinte folyóssá válik, és a bőröd teljesen beissza, nekem is hihetetlen volt, de tényleg nem ragad, mintha nem is méz lenne. Én úgy szoktam, hogy egy kis üvegbe, vagy kiürült krémes tégelybe teszek mézet, viszem magammal a szaunába, mikor jól átmelegedtem, átkenem a kézfejem, arcom, dekoltázst, és nagyon jó. Aki gondolja próbálja ki.

2010. nov. 13. 14:32
Sziasztok Én hétfőn kezdem a Norbi update diétát nektek mi a véleményetek róla? Csináljuk együtt együtt könnyebb mint egyedül!
2010. nov. 13. 14:04

sziasztok :) találtam valamit:


A tojásfehérjéből készült maszknak rövid távú, de nagyon erős lifting hatása van. Feszülést eredményez, így maximum hetente kétszer ajánlatos alkalmazni. A felveretlen tojásfehérjét vigyük fel közvetlenül a megtisztított bőrre, hagyjuk megszáradni, és tíz perc elteltével langyos vízzel öblítsük le.

151. Bambína1216 (válaszként erre: 147. - Ayrah)
2010. nov. 13. 12:49

Köszi a tippeket!!


Mennyi kg-tól szabadultál meg és mennyi van hátra?

2010. nov. 13. 12:47

Sziasztok csajok!!


Hú , jo sokat termeltetek tegnap óta!!

Megyek olvasoK!

149. Nissi
2010. nov. 13. 12:18

Sziasztok lányok!


En is csatlakoznék a kis csapathoz. Engem is foglalkoztatott már sokszor a cimado gondolat és többször belekezdtem, de aztán lustaság és kitartás hiánya miatt abba maradt. Talán igy együtt könnyebb lesz.


Elsö persze nálam is a fogyokura. Ujabb nagy ösztönzést adott hogy nemrég volt az egyik unokatesom esküvöje és amikor visszanéztem magam a képeken majdnem elájultam, egy "mangalica" nézett vissza rám. Ráadásul az unokatesoim mind vékonyak igy még nagyobb volt a kontraszt.


Szoval most ujból nekiláttam. Ahogy többen irták a siker titka a végleges életmodváltás. Nekem eddig sikerült leszoknom a cukorról. Kávéba és teába nem teszek már. Este mindig könnyü vacsora és nagyon fontos a mozgás, mert nem csak az ideális suly a fontos hanem hogy formásak is legyünk.

148. 5bfba16667 (válaszként erre: 147. - Ayrah)
2010. nov. 12. 23:09

Szia!


Köszi a rengeteg fantasztikus tippet:D

Eggyel nagyon nem értek egyet.

A citrommal. Bőrgyógyász mellett dolgozom, és minden egyes nap jön valaki, aki így fogyizik, hogy napi 1 citrom. A bőrük teljesen tönkremegy, ekcéma jellegű kiütések jönnek elő, a szervezetük tönkremegy. Szerintem ezt ne. Mindenkinél ált. 1 hét után jött ki ez a tünet. Mire odáig eljutsz tönkre(TEHETED) a szervezeted. Inkább maradjon a nagy pohár víz. Az tényleg mindenre jó, és eltelít.


Én még hozzátenném a napi 3 liter vizet:D Jah, és este nem szabad teát inni, mert attól nem tudunk éjszaka aludni.


Na, holnap folyt.köv:D

Jóccak:D

147. Ayrah
2010. nov. 12. 20:37

Sziasztok kedves szépülők:) Mivel nekem ez a projekt egy éve tart, lassan de kőkeményen biztosan haladok előre és szeretnék csatlakozni hozzátok:)

Aki mögöttem van annak segíteni szeretnék, aki előttem attól kérdezni:)

Én az ésszerű táplálkozás és sport mellett adom a voksom.

belépőnek néhány kedvenc tippem:

legjobb testápoló: balea-kókuszos

hegekre: körömvirágkrém

hajra azoknak akik vasalják: vasalás előtt pici babaolajat dörzsölj el a tenyeredben és simogasd át vele a hajad mielőtt vasalod, nem lesz sprőd

fogyisoknak, napi egy citrom leve 1,5 l vizben + 1,5 liter gyógytea, minden étkezés előtt nagy pohár víz.

hűtőre ne rakj képet, ne az az ember akarj lenni, aki voltál, hanem az aki még lehet belőled, hiszen az felülmúlhatja a múltadat.

a kísértést ésszerű vásárlással kerüld, ha nincs a hűtőben akkor nem eszed meg:)

a mozgást illetőleg a helyesen kivitelezett gyakorlatok sokszor többet érnek:)

2010. nov. 12. 19:58

Nagyon gyors voltam most, de megyek!!


Szép estét!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook