Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯
9590. anyucica45 (válaszként erre: 9589. - Aff181865e)
2018. máj. 30. 22:55
Szerintem Csuha doktor arcplasztikában a legjobb.
9589. aff181865e (válaszként erre: 9580. - Cipello)
2018. máj. 30. 21:45
Úgy láttam, hogy Csuha Lajos doktor műtötte a melledet és volt nála zsírleszívásod is. Ő végez arc plasztikát, itt a hoxán is van elégedett páciense pl: Xangie.
9588. Manka67
2018. máj. 30. 19:01
Sziasztok. Tokaplasztikája volt valakinek?
9587. Kisskalmanka (válaszként erre: 9586. - Gomboooc)
2018. máj. 30. 17:09
Áh, nagyon ódzkodom ettől, pláne így. Most jártam Dr. nőnél először egy barátnőm ajánlott be és nagyon meggyőző volt.....de annyira nem tetszett, hogy csk egy próbára tudott rábeszélni. Jómagam a hegesedéstől is félek....neked esetleg maradt valami "nyoma"?
9586. gomboooc (válaszként erre: 9585. - Kisskalmanka)
2018. máj. 30. 16:56
nem volt utána semmi, de az a hang nagyon ijesztő volt :) én nem csináltatnám meg, de járj utána és majd meglátod,h szimpi-e a dolog :)
9585. Kisskalmanka (válaszként erre: 9584. - Gomboooc)
2018. máj. 30. 16:01
Húha?!Nekem is Szőcs doktornő ajánlotta és nagyon ódzkodtam tőle. Próbaképpen beszélt rá két rövidre....most én ijedtem meg a "reccsenés" olvasásától. Pont ezt kérdeztem, hogy mi van akkor ha mondjuk elszakad?Megnyugtatott és mondta, hogy semmi, mert felszívódik. Ajaj, most nagyon tanácstalan vagyok.....Neked azóta van esetleg tapasztalatod....Tényleg maradéktalanul felszívódik?Köszönettel várom válaszod!
9584. gomboooc
2018. máj. 30. 13:39

Egy ilyen fogazott szálat nekem is behúzott egyszer a Szőcs doktornő próbaképpen az arcom rosszabbik részébe. 1 v 2 nap után reccsent egy hatalmasat, mikor moskadtam v fogat mostam, nem emlékszem. Megijedtem eléggé :)


Fogazott cog szálakat nagyon, de nagyon nem ajánlják sehol, én ennyit tudok. Azt olvastam,h már bizonyított a szövetroncsoló hatása. Realselfen is sok helyen írnak erről. Más lehet a Silhouette Soft, de erről nem nagyon ismerek személyes tapasztatokat.

9583. Ryana (válaszként erre: 9583. - Kisskalmanka)
2018. máj. 30. 09:59

Debrecenben volt szálbehúzásos kezelésem, a pontos nevére már nem emlékszem, de tuti nem fogazott szálak voltak. Nálam tényleg volt eredménye, meglátszott, de nem volt drasztikus.

Egyrészről jobbat vártam, másrészt olyan szempontból elégedett lehetek, hogy sokakon semmilyen eredményt nem produkált. A korábbi fotóimat elnézegetve igenis van pozitív változás, sőt, egy kritikus természetű barátnőm is lát rajtam javulást, szóval nem bántam meg, sőt.

Az biztos, hogy egy szikés mutatvány hatásával nem veheti föl a versenyt, még az indulók közül is kizárnák, dehát na, húzzuk ki a kezünket a biliből.

2018. máj. 30. 08:15
Sziasztok! Van esetleg a cog vékonyszálas technikával tapasztalatotok?Köszönettel
9581. Manka67
2018. máj. 29. 21:14
Dr Bálint Beátáról szemhéjplasztika ügyben van valakinek tapasztalata?
9580. cipello
2018. máj. 29. 21:04

Sziasztok


Szeretnem megkerdezni valaki tul esett-e mar ARCPLASZTIKAn vagy MINI LIFT-en, esetleg tudnatok e DOKIT AJANLANI aki jartas ebben? Az elhatarozas mar megvan, csak a mefelelo szakembert keresem.

9579. vidtami (válaszként erre: 9578. - 8f8f3a827e)
2018. máj. 29. 19:55

Erre is felkészített a dr. nő. Sőt már az elején tisztáztunk minden mellékhatást a nyár miatt.

Igazából ő sem akarta a júni hetet csak így kaptam a nyári szabadságot. Az első hónap 10mg aztán meg eldől hogy reagálok rá. Elvileg ha ok mehet 2hónap 20mg-al.A következő 3hónap meg a javuláshoz igazodik. Vagyis kemény félév. A vérképem rendben van. Havonta azért megyek biztos ami biztos.

Egyenlőre jó kezekben vagyok és a dokinő sok nyáron indított kúrát csinált.

Am. Te is szoktad írni hogy aki nem lép, öngyógyít

gatyázik az megnézheti magát.


Óvatosan mindent betartva folyamatos konz.az orvossal hiszem hogy így nyugodtan lecseng.

Meg ha baj van ott vagy te :))

9578. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9573. - Vidtami)
2018. máj. 29. 17:01

Azért a Roa-val óvatosan a nyáron!


Jómagam kúrában, a végén, már a nyárba belenyúlva adom a szert, magyarán alacsony dózisban kifuttatom, de nyáron már nem szoktam indítani, mert tényleg nagy galibát okozhat. Kell a páciensnek egy kis idő, míg megszokja, hogy rá "másképpen süt a nap":


A szteroid izgalmas dolog, először gyógyít, majd később jöhetnek a mellékhatások. Én is adom, de csak rövid ideig, és kiegészítésként.


Kolbi

9577. vidtami (válaszként erre: 9576. - Kira2424)
2018. máj. 29. 06:48
Majd számolj be hogy alakul a kúra. Kitartást .Szükségünk lesz rá.
9576. kira2424 (válaszként erre: 9575. - Vidtami)
2018. máj. 28. 20:49
Én csütörtökön megyek bőrgyógyászhoz és én is kezdem a Roacutant. 😊
9575. vidtami (válaszként erre: 9574. - Zefex)
2018. máj. 28. 15:56
Igen erre felkészültem . Kolbi is mondta hogy ez a nyármizéria a Roaccutan körül nem igazán ad okot az aggodalomra . Vízbázisú hidratáló napfényvédő már beszerezve. Bár az utóbbi mindig ront a helyzeten. Nem tolerálja a bőröm. A számra meg jojobát tervezek. Ha visszamehetnék 10évet akkor minden másképpen alakult volna. Megkésve bár de belevágok végre. Lelkileg felkészültem Élesben meg kiderül mit bírok-:)
9574. zefex (válaszként erre: 9573. - Vidtami)
2018. máj. 28. 15:40
Úgy emlékszem, Roaccutan kúra alatt fokozottan kell a fényvédelem, meg nem szabad teherbe esni! Számítani lehet ajak, száj szárazságra is.
9573. vidtami
2018. máj. 28. 14:57

Kolbi!


Már beszéltünk itt a fórumon. Június 7-től jön a roaccutan kúra.

Nemrég elkezdtem kenni az Elocomot az arcomra mert a munka megkívánja.

Lehet-e bármiféle gondom a későbbiekben ? A Dr Nő szerint nem igazán volt jó ötlet a gyulladt pattanást (göböt) Szteroiddal kezelnem. Sokat látott emberként voltál ilyen helyzetben?


Köszi:)

9572. Ryana (válaszként erre: 9569. - Kisskalmanka)
2018. máj. 27. 22:25
Másoknál jó eredménnyel dolgozott, nálam sajnos nem. Kopogtass a naplómba.
9571. Vikinca (válaszként erre: 9570. - Kisskalmanka)
2018. máj. 27. 20:12
Egy ismerősöm Bajusznal volt saját zsírral töltötte az arcát,és a szajat 2x -semmi sem látszik 😔
2018. máj. 27. 08:02
Sziasztok még egy kérdésem lenne. Régóta gondolkoztat a zsírfeltöltés. Olvastam jó-rossz tapasztalatokat...Jómagam egy orrplasztikát is szeretnék...esetleg van valakinek infója Bajusz Hubáról, illetve Viczián doktorról (Róla itt jókat olvastam, illetve hallottam)? Köszönettel veszek minden tapasztalatot:))))))
9569. Kisskalmanka (válaszként erre: 9552. - Ryana)
2018. máj. 27. 08:00

Szia!

Én hétfőn megyek hozzá...:(Mivel töltött és hova?Esetleg van másnak is ilyen tapasztalata vele kapcsolatban? Jómagam egy másik orvostól jövök el, mert nála egységáras a feltöltés és igen drága..Többen ajánlották Hajnalt, de erről még nem olvastam:)Megköszönném az infókat!Köszönettel

9568. Anii*
2018. máj. 21. 21:19
Bogika, te hogy állsz az arcplasztikával?
9567. Anii* (válaszként erre: 9565. - Bodzalevél)
2018. máj. 21. 21:13
Megkérdezhetem ki műtött?
9566. Velvet67 (válaszként erre: 9565. - Bodzalevél)
2018. máj. 20. 11:57

:) csak így érdemes, bár nem értem miért nem lehetett az 1 hónapos kontrollnál a botox... szerintem felesleges volt műtétnél... első hónapban nem igazán járkál sehova az ember .. annyival hamarabb kell majd a következőt adni...

nekem minilifting, tokaleszívás és kis zsírfeltöltésem volt a középarcba, mivel az utóbbi még a helyén van, csak a zsír picit kifogyott belőle, ha már szívtak a tokából akkor ne menjen kárba az "anyag" Botoxot most 1-2 hete adattam be megelőzésként nyár előtt.

Megnyugtatlak a fülednek nem lesz semmi baja, nekem is most jön vissza bele az élet, nem fog lepotyogni :D Csak finoman lapogató mozdulatokkal itasd a vizet fürdés után a fejedről. Mivel mást neked nem csináltak szerintem 4 hónapra "beáll" minden, de fél év a tuti... addigra el is felejted hogy műtéted volt.

Napokban megnéztem az előtte fotókat, .. bárhogy is akalul/alakult mindenképp megérte megcsináltatni

Nekem annyira természetes a környezetem semmit nem vett észre belőle, max azt hogy jól nézek ki és kipihent vagyok, kb. 8 évvel ezelőtti önmagamat látom.

2018. máj. 19. 16:55
Engem ez a 2 fül teljes zsibbadása és dagadása idegel.. Tapogatom..meleg. Egyszer csak lelohad es visszatér belé az élet. Botoxot kaptam a 2 szemem közé :D most a műtét alatt, de egyébként még sosem.. rögtön belecsaptam a lecsóba az arcplasztikával...
9564. Ryana (válaszként erre: 9563. - Bodzalevél)
2018. máj. 19. 12:46
Minden botox után tartok kicsit tőle, hogy nem élem túl, a méreg mindjárt megbénítja a szívizmomat. Nyilván tudom, hogy nem fogja, de ez nem űzi el a parát. Eddig egész jó a túlélési arányom.
2018. máj. 19. 08:58
Nagyon köszönöm, hogy megnyugtattatok, a pánikroham szélén voltam... ödémás még a búrám, iszok rá vízhajtót. Hétfőn volt a műtét, pedig egy éve gondolkodtam rajta. :) Akkor nem halok meg. 😂
9562. Velvet67 (válaszként erre: 9560. - Bodzalevél)
2018. máj. 19. 07:11
Lehet nem helyes, de leírom, hogy én szemhéjplasztika után is simán hazavezettem, absulute nem vagyok vérzékeny... utána való napokban sem volt gondom. Mikor elindulnál kontrollra érezni fogod, hogy milyen állapotban vagy. Ha oda tudsz BIZTONSÁGGAL vezetni, akkor haza is fogsz tudni, mindenkinek más. Visszaolvasol januárban volt arcplasztikám, egy ideig zsibbadni is fogsz! ez nem egy ebédidős beavatkozás. Most kezdem érezni, hogy van arcom, mert érzékeny egy csomó ideig, a zsibbadt érzés is meg lesz jó darabig. Állítólag nem is fog elmúlni teljesen. Gondolom ez is emberenként változik. Pl. 2 hete van az hogy újra szeretek sminkelni. Csomó ideig kerültem, utáltam leszedni a sminket.
9561. 2af282e602 (válaszként erre: 9560. - Bodzalevél)
2018. máj. 19. 00:39
Ezek teljesen természetes folyamatok. 6 hónapig minimum. Szóval legyél nyugodt tényleg
❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook