Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


9472. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9471. - Kisskalmanka)
2018. ápr. 7. 16:35

Az orr körüli ereket nem hívjuk rosaceának, de az orcánál lévőket már igen. Rosacea teleangiectatica (borvirág látható értágulatokkal arcon).


A sebészed valószínű elektromos kauterrel égette ki. Ez is működik, csak mint mondtam, máshol jön ki újból. De sokszor elég jól használható. A dióda és a NdYAG lézer, meg a villanófény is jó rá. KTP lézer is jó, de csak a fehér bőrűeknek.

Nyár előtt komoly hely már nem vállal be ilyen kezeléseket. Ősszel kutass a Google-n.


Kolbi

9471. Kisskalmanka (válaszként erre: 9470. - 8f8f3a827e)
2018. ápr. 7. 15:04

Köszönöm szépen a hozzászólásokat. Az, hogy nem rozacea az teljesen biztos, egyrészt, hogy több szakember is egyértelműen nevetett a felvetésemen.

Kedves Kolbi:)meg tudnád mondani, hogy milyen lézer jó erre. Dr. Szabó Attila érsebész próbálta kiégetni, de nem használt, bár egyszer voltam nála ismerősként...A rendszeresség nem zavarna, ha tudnám hova menjek....Tudnál esetleg ajánlani Budapesten megfelelő szakembert? Nagyon nagyon megköszönném:)

Egyébként hasonló a kezelése a rozaceának?Annak bevallom egyáltalán nem néztem...

Köszönöm előre is!

9470. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9466. - Kisskalmanka)
2018. ápr. 7. 14:43

Nehéz kérdés…. Az orrcimánál elhelyezkedő erek anatómiai sajátossága nagyban hasonlít például a térdhajlatban, hátul lévő vénákhoz. Az állandó vongálás, az ülőhelyzeti pangás miatt az erek nagy igénybevételnek vannak kitéve, gyakrabban alakul ki visszér vagy csak áttetszővé válnak az erek.

Az orrfújás, dörzsölés, hasonalvás, beszéd, mimikai izmok mozgatása, a hideg-meleg változás és anatómiai hely (sarok, gyűrődés) nagyon nehézzé teszi, hogy véglegesen el lehessen tűntetni lényegében ezeket a kis visszereket. Ha kauterrel egyenként kiégetjük a kis ereket, akkor pár hónap múlva pár milliméterrel arrébb jönnek ki. Ugyanez a helyzet a veinwave kezeléssel, ahol kis tűt vezetnek be rádiófrekvenciát ráadva. A lézer és a villanófény ad jó választ rá, de rendszeresen kell végezni a kezeléseket, sokszor évekig. Olyan ez, mint a visszér kezelés a lábon, itt eltűntetjük, 2 év múlva meg újabb jön ki mellette.

Az orcákon lévőket könnyebb eltűntetni.


Kolbi

9469. aff181865e (válaszként erre: 9466. - Kisskalmanka)
2018. ápr. 7. 13:44
Szerintem ez rosacea, épp a tüneteit írtad le.
9468. 2af282e602 (válaszként erre: 9467. - Karin88)
2018. ápr. 7. 09:36

Szia

Dr szőcs hajnal jó. De szerintem már nem lesz helye jövő hétre

9467. Karin88
2018. ápr. 7. 06:21
Sziasztok lanyok, Budapesten leszek most egy hetig, arra gondoltam, hogy beugrom megnezetni a szemem alatti karikakat, amik hyaluronnal nem tuntek el teljesen a francia dokimnal... o mutetekben nagyon jo, de ugy tunik, h toltesben nem latok jo eredmenyeket...kit ajanlanatok, aki jol tolt es be tudok hozza jutni a jovoheten? Koszonom elore is... esetleg vkinek naploja van a szem alatti karikak utani valtozasrol? :)
9466. Kisskalmanka (válaszként erre: 9465. - 8f8f3a827e)
2018. ápr. 6. 18:50
Orr alatt, egy helyen az orron és az arcomon több helyen hajszálerek. nekem sajnos nagyon vékony bőröm van,így több ismerős bőrgyógyásznál (Horváth prof., Papp doktornő)is jártam, aki egyértelműen azt mondta, hogy ezek elpattant hajszálerek. Sajnos a lábamon is vannak de azok nem zavarnak annyira.Esetleg tudnál rá ajánlani valamit?(Mintha az erőlködéstől pattantak volna meg. Elfedhetők sminkkel, de nem szeretnék mindig sminkelni.)Köszönettel várom véleményed és visszajelzésed:)
9465. 8f8f3a827e (válaszként erre: 9464. - Kisskalmanka)
2018. ápr. 6. 17:46

Hát akkor mi?


Kolbi

2018. ápr. 6. 16:47

Sziasztok!

Én szeretnék érdeklődni az arcon lévő hajszálerek eltüntetésével kapcsolatos tapasztalatokra (nem rozácea). Köszönettel veszek minden véleményt:

9463. Herzblatt
2018. ápr. 6. 12:49
Sziasztok! A múlt héten voltam Splendid kezelésen, a nyakamat kezelték. Mintha kis pozitív változás lenne, de még a pörkök egy része fenn van, majd ha mind lejött talán jobban látom. Azon tűnödöm, hogy érdemes lenne-e ősszel még egy kezelést végeztetni? Van esetleg valakinek ezen a téren tapasztalata? Egyébként 57 éves vagyok, a nyakam már kissé "megviselt" .
9462. Velvet67 (válaszként erre: 9461. - Times2)
2018. ápr. 5. 23:18

dr. Lászlót Gy. nem ismerem, de van itt egy topik az orvosi centrumról, ahol többször előfordul a neve, főleg cici ügyben. Jó orvosnak tarják, ez megnyugtató...

dr. Bulyovszkynál voltam konzultáción, szimpatikus, lelkiismeretes doki. Sajnálom, hogy hyaluron töltögetésre anno nem őt választottam. Zsírfeltöltésben milyenek nem tudom...

9461. Times2 (válaszként erre: 9459. - Velvet67)
2018. ápr. 5. 21:30
Na közben.megtudtam h az aestheticánál dr László Gyula csinálná. Nekem ő csinálta a cicimet azzal mrg vok elégedve. Feltöltésben nem tudom milyen. A másik dr Bulyovszki. Tőle már kaptam árajánlatot.
9460. szabina2004 (válaszként erre: 9458. - Times2)
2018. ápr. 5. 17:15
Szia,Aestheticáról én sem tudok pozitívat mondani :-(
9459. Velvet67
2018. ápr. 5. 14:31

Bajuszt nagyon dicsérik feltöltésben (dokim is nála tanult...)

Aesthetica Orvosi Központban voltam anno, nekem személy szerint nincs jó tapasztalatom velük...

itt igazán nem a klinika nevét kérdezzük, hanem a orvosét... mert azon áll vagy bukik a dolog...

9458. Times2 (válaszként erre: 9457. - Velvet67)
2018. ápr. 5. 11:46

Szia!

Köszönöm az ajánlást.

Egyenlőre csak az Aestheticába és a Perfect You plasztikára jelentkeztem be mert nem volt egyéb ötletem.

9457. Velvet67 (válaszként erre: 9455. - Anyucica45)
2018. ápr. 5. 09:09

Anyucica és Anii: Köszönöm, kedvesek vagytok! :)


Times2: tudom ajánlani dokimat dr. Viczián Cs. plasztikai sebészt, Szegeden és Budagyöngyénél rendel.

Kihez jelentkeztél be?

9456. Times2
2018. ápr. 5. 07:35

Sziasztok!

Nálam is elérkezett az idő, hogy a zsírvesztett helyeket az arcomon pótoljam valamilyen módon. A választásom a saját zsírral való töltésre esett. Eddig 2 helyre jelentkeztem be konzultációra, csak azért, hogy képben legyek az árakkal. Ha valakinek van olyan hely a tarsolyában ahová érdemes elmenni kérem ne tartsa magában. Természetesen beszámolok majd a részletekről hátha másnak is hasznos lesz. Addig is szívesen fogadok mindenféle jó tanácsot.

9455. anyucica45 (válaszként erre: 9450. - Velvet67)
2018. ápr. 4. 22:10
Én jobban izgulok, mint Te, hogy milyen lesz az eredmény :)
9454. Anii*
2018. ápr. 4. 20:05

Kedves Velvet,

én is kívánok mihamarabbi gyógyulást, remélem olyan leszel amilyet megálmodtál, illetve ezuton is köszönöm a segítségedet:)

A májusi beszámolódat én is nagyon várom, addig is gyógyulgass! :)

9453. Velvet67 (válaszként erre: 9451. - Borcsika74)
2018. ápr. 4. 14:21
köszönöm, majd május végén várlak szeretettel! :)
9452. borcsika74 (válaszként erre: 9450. - Velvet67)
2018. ápr. 4. 13:36
Gyors gyógyulást kívánok és azt, hogy a folyamat végére, ha letelik a 6 hónap olyan legyen az eredmény, amilyennek elképzelted.:)
9451. borcsika74 (válaszként erre: 9450. - Velvet67)
2018. ápr. 4. 13:32

Köszönöm szépen a gyors választ és a tájékoztatást.:)Nem bántottál meg, jogos, hogy az ember nem mindenkinek szeretné megmutatni ezeket a dolgokat. A nyilvános naplódat viszont várom:)

Üdvözlettel:Gabi

9450. Velvet67 (válaszként erre: 9449. - Borcsika74)
2018. ápr. 4. 12:33

Kedves Borcsika!

Fiatalon negyvenes évei elején lévő hölgyeknél nem igazán alkalmaznak miniliftinget. Tavaly 50 múltam, nekem is azt mondták várjak jó pár évet. Volt aki nem is vállalt el, mondván nem lenne elég látványos és elégedetlen lennék.

Műtétemet illetően főleg a tokaleszívást tartom jó ötletnek ahol a felesleges bőrt kimetszették. Ezt kortól függetlenül javaslom, ha mondjuk Belkyraval nem lehet orvosolni. A lifting és zsírtöltés tekintetében májusban nyilatkoznék. Környezetem nem igazán vette észre, max azt hogy fogytam és jól nézek ki :) -vékonyabb lett az arcom- miután azért itt olyan képeket teszünk fel, amik a problémákat kihangsúlyozzák. Életben más, ott nem egy-egy pontra fókuszálsz. Ha megnézzük előtte-utána képeket, jól látható a változás és örülök nem vártam még 3-4 évet.

Ha valaki ilyenen töri a fejét, érdemes 3 hét otthonlétet betervezni, mindenképp célszerű télre tervezni, ahol nem tűnik fel sapkában vagy kendőben van. Hosszú haj ilyenkor kifejezetten előnyös... Varratszedés 14 nap múlva történik. Jelenleg bő 2,5 hónapnál tartok a regenerálódásban. Teljes gyógyulási időre 3 hónapot mondanak. Kis ödémát mindig érzek az arcomban. Itteni tapasztalatok alapján jó félévig változhat az arc, bizakodó vagyok.

A naplómat olyanoknak szoktam megnyitni, akiknek szintén van naplójuk vagy személyesen ismerek fórumtalálkozók alkalmából, (aktív tag) mivel nem takargatom magam.... Ahogy a szemes naplómat anno átalakítottam májusban csinálok egy publikus naplót, oda szívesen beengedek mindenkit aki kíváncsi milyen procedúrával jár egy ilyen kombinált műtét. Elnézést kérek, akit ez bántana, de gondolom engem is meg lehet érteni... szóval pici türelmet kérek és hamarosan olvasható/látható lesz....

9449. borcsika74 (válaszként erre: 9429. - Velvet67)
2018. ápr. 4. 09:05

Szia Velvet67!

Idén leszek 44 éves, engem is érdekelnének az arcplasztikával, miniliftinggel kapcsolatos tapasztalataid és szeretnélek megkérni, hogy engedj be a naplódba.Meg vagy elégedve az eredménnyel? A környezetedben milyen volt a fogadtatás?Látványos az eredmény? Mennyi ideig tartott vagy tart a gyógyulás? Kicsit sok a kérdés, de megköszönném, ha pár szóban válaszolnál.Üdv,Gabi

9448. Marosz (válaszként erre: 9447. - Eruska)
2018. ápr. 3. 17:55
Köszönöm☺
9447. Eruska (válaszként erre: 9446. - Marosz)
2018. ápr. 3. 17:52

igen nagyon jó áron dolgozik...

menj hozzá nyugodtan ..

9446. Marosz (válaszként erre: 9443. - Eruska)
2018. ápr. 3. 17:45
Igaz az is,hogy viszonylag kedvező áron dolgozik?
9445. Marosz (válaszként erre: 9443. - Eruska)
2018. ápr. 3. 17:44

Köszönöm,szuper☺

Szívesen fogadok még tapasztalatokat róla.

9444. Eruska (válaszként erre: 9440. - Anii*)
2018. ápr. 3. 17:40
ez engem is érdekel.. én is ezen gondolkozom ..
9443. Eruska (válaszként erre: 9442. - Marosz)
2018. ápr. 3. 17:39

szia

évek óta hozzá járok ..imádom alapos egy tündér..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook