Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


293. 8f8f3a827e (válaszként erre: 291. - Sofya)
2013. okt. 4. 10:09

A kozmetológiai alapkezeléshez hozzátartozik a bőr hidratálása és után zsírozása. Mondom, ez csak az alap. Ettől nem lesz évekkel fiatalabb a bőr, csak a meglévő állapotot tudjuk konzerválni. A sok vízivás meg a szokásos baromság. Elnézést, hogy ezt írom, de jönnek a hölgyek, a táskájukban a vizes flakon és egész nap ráncos arccal vizelve bolyonganak.

A bőr csak annyi vizet vesz fel, amennyire szüksége van. Menj el egy gyógyfürdőbe és nyomd a fejed a víz alá, vagy tegyél fel egy pakolást az arcra. Pár napra a bőr felveszi a vizet, de el is engedi. Ez az állandó vízivás olyan, mint a savasítás-lúgosítás, meg a "nekem kandidám" van című eposz.


Okoskolbász, akinek kandidája is van

292. karam-ella (válaszként erre: 290. - 8f8f3a827e)
2013. okt. 4. 09:49
Teljesen egyetértek.
291. Sofya
2013. okt. 3. 21:37
Teljesen felesleges a bőrt ,,mechanikailag bántani,,! Az ráncosodást megelôzhetjük ha a vízfogyasztásra odafigyelünk mivel a ráncosodást a kollagénrostok ,,elszáradása,, okozza ezért kell nem csak a bőrt hidratálni krémekkel de belsőlrg is a kollagénrostokat! Nem kell drasztikus beavatkozás ahhoz hogy fiatalosabbak legyünk! Kozmetikai kezelésekkel és termékekkel igenis lehet kezelni és javítani a bőrállapotát! Pl ilcsi kozmetikai termékek
290. 8f8f3a827e (válaszként erre: 286. - Karam-ella)
2013. okt. 3. 21:20

A bőr szerkezete. állapota a kozmetikumokkal csak fenntartható, de nem javítható.


Nekem volt egy páciensem, aki kérésemre behozta, hogy egyáltalán megnézhessen a 650 Euro-s krémét. A Himalája északi oldalán lévő orchidea volt belekeverve... Szépen kenegette, amíg el nem fogyott. Aztán vett a gyermekének inkább egy plüss macit, annak legalább volt értelme.


A bőr csak azokat az anyagokat építi be, amelyekre abban a pillanatban szüksége van, Ha éhes! Ha nem "éhes", kenhetitek bármivel, azt is idegenként ismeri fel és nem épít be semmit.

Csak az ingerelt bőr képes új rostokat termelni. Ingerelni lehet vágással, szúrással (dermaroller), égetéssel (ipl, lézer), hővel (rádiófrekvencia, infravörös fény). És ezek keveréke, amit elbír a bőr és a pénztárca...

A feltöltő anyagok olyanok, mint a műmell. Egy idő után elmozdulnak. És persze nem természetesek.


Ilyen egyszerű az egész, a többi rizsa, véssétek az eszetekbe. ha nem jártok le a súlyzóterembe edzeni, akkor sohasem lesztek izmosak. Ha nem ingerlitek a bőrt állandóan és kitartóan, akkor hanem megöregszetek. Külföldön már tudják...


Kolbi

289. 8f3f70de10 (válaszként erre: 287. - Karam-ella)
2013. okt. 3. 20:19

szia!


nekem nem volt javulás az IPl kezelések után.

Voltam ez ügybe bőrdokinál, és egy jó nevű kozmetikusnál egyik se ért semmit, viszont nem vagyunk egyformák biztos vannak olyanok akiknél volt javulás.

288. karam-ella (válaszként erre: 274. - 8f8f3a827e)
2013. okt. 3. 16:47
SZERINTEM IS, ENNYI PÉNZÉRT MÁR ELVÁRHATJA AZ EMBER, H LÁTHATÓ VÁLTOZÁS LEGYEN.
287. karam-ella (válaszként erre: 281. - Grizus)
2013. okt. 3. 16:46
A fénykezelések állítólag jók a pattanásos bőrre. Lehet, hogy arra jó az IPL-is. Nekem nem volt ilyen problémám. Az arckontúr javításra és ránctalanításra írtam, hogy nálam nem volt haTÁSA.
2013. okt. 3. 16:42

Fiatalítható. Azt tapaszutaltam én is. A bőr szerkezete a megfelelő kozmetikumokkal és kezelésekkel jó állapotban tartható és javítható. Amit megkérdőjelezek, az a ránctalanító és arcfeszesítő hatása olyan szinten, hogy a plasztika alternatívájaként reklámozzák. A komolyyabb gépek méregdrágák, így, hogy megtérüljenek a kezelést sem adhatják olcsón. Valószínüleg a kozmetikus saját magán is teszteli és tisztában van vele, hogy mi a realitás maximuma, de ő sem Önmaga ellensége, az az érdeke, hogy legyenek vendégei és a gép behozza az árát. Ez is egy üzleti vállalkozás. Sosem ismerné el, hogy nem képes csodára a masina. Én tényleg kipróbáltam sok mindent, csak természetes kozmetikumot használok, ugyanazokat, amiket a mezolézeren és az elektroporáció során használnak. A max eredmény a jó állapotű bőr. Mondom ezt egy teljes kúra és folyamatos fenntartó kezelésekre alapozva.

Ne vegyetek olyan kozmetikumot, ami tele van szinezékkel és kőolajszármazékkal. Loreál, Visy... stb.... egyik szemetebb mint a másik. Régen én is ezeket használtam, sokkal szebb a bőrképem, amita áttértem a természetes kozmetikumokra.

285. Sofya
2013. okt. 3. 12:16
Megfelelő kozmetikai kezelést és mindennapos bőrápolást
284. grizus (válaszként erre: 283. - Sofya)
2013. okt. 3. 09:36
Mit javasolsz?
283. Sofya
2013. okt. 3. 09:09
Plasztikai műtét nélkül is fiatalitható a bőr
282. grizus (válaszként erre: 279. - Karam-ella)
2013. okt. 3. 04:29
Hova jársz? Mert a Meso i laser oldalán kb. 15700 egy kezelés, az drágább, mint a Tiéd.
281. grizus (válaszként erre: 279. - Karam-ella)
2013. okt. 3. 04:27

Jó, köszi, akkor az IPL-t kihagyom. Nekem igazából még nem olyan vészes a bőrfelesleg, 37 vagyok. De már szeretnék fiatalodni, meg pattanásos is a bőröm, tág pórusú, szóval lehetne szebb.

Az csalódás, ha a Claudia plasztikás. Alig múlt 40. Détár: hát, lehet, hogy jók a génjei, meg a Keresztesnek is. Mindkettő jár kezelésekre, utóbbi Drakula-terápiára is járt. Azt gondolom különben, tényleg jók kell legyenek a gének ahhoz, hogy egy bizonyos kor után jól nézzen ki valaki. Ott van pl. Jennifer Lopez, 43 évesen szinte pont ugyanúgy néz ki, mint a karrierje kezdetén, 15 évet letagadhat. Na ilyenkor keseredem el én nagyon, hogy mások mitől ilyen szupernők, ellentétben velem. Vagy pl. Monica Bellucci. De még mondhatnék párat, aki valószínűleg nem plasztikáztat és jóval túl a negyvenen is szuper-fiatal. Mert vannak ilyenek.

2013. okt. 1. 20:12
Szerintem a Liptai is volt már plasztikázva, általában ezt ismerik el a legkésőbb, vagy el sem ismerik. Détár Enikő is régen mindig azt mondta, h a gének, meg az étkezés. Meg kell nézni a régi képeit, nem kell hozzá plasztikai sebésznek lenni, h lásd: Mellplasztika, orrplasztika, szemhéjplasztika, szemöldökemelés, ajak és arcfeltöltés...ez ami kapásból lejön. Liptainak szerintem jobb az orvosa, illetve nem esett túlzásokba.
2013. okt. 1. 20:07

nekem konkrétan ezt csinálják havonta fenntartó kezelésnek. Előtte 10 alkalmas kúra volt másfél hetente. bemásolom: mezólézer és Electroporáció( orvosí műszer, nem a gagyi kínai gép ugyanezen a néven.)

Lézeres tű nélküli mezoterápia - Meso I Laser & Age Attraction hatóanyagokkal, szuperkoncentrátumokkal

Analitikai tisztaságú hatóanyagok leghatékonyabb bejuttatása a bőr mélyebb rétegeibe lézeres tű nélküli mezoterápia segítségével.


A tű nélküli mezoterápia, más néven elektroporáció, tulajdonképpen egy virtuális mezoterápia. A bőr középső (mezo) rétegébe, az irharétegbe történő analitikai tisztaságú hatóanyagok bejuttatását teszi lehetővé.


Eredete: A mezoterápia egy hagyományos orvosi kezelés, amely mikroinjekciózással kis mennyiségű anyagot (gyógyszereket, vitaminokat, hyarulonsavat stb.) közvetlenül juttat a test kezelni kívánt területére. Mivel a gyógyászat és a kozmetológia hatóanyagai akkor fejtik ki legintenzívebben hatásukat, ha maximális koncentrációban pontosan arra a területre kerülnek, ahol be szeretnénk avatkozni a szervezet működésébe. Az orvoslásban ezt a kezelést egy pisztolyszerű szerkezetbe rejtett fecskendővel végzik. Minden egyes apró szúrás nyomán hatóanyagot fecskendeznek a kezelni kívánt bőrfelületbe.


Tű nélküli mezoterápiának ugyanez az elve, csak nem tűszúrásokkal jut be a hatóanyag az irharétegbe, hanem elektroporáció hatására a bőr pórusai megnyílnak. Ezeken a percekig nyitott, mikroszkopikus nagyságú csatornákon keresztül jut be a hatóanyag minden egyes sejthez, majd fejti ki hatását célzottan, a megfelelő koncentrációban, közvetlenül a problémás területen.


Mit érzel kezelés alatt?


LÉZEREZÉSKOR: szemeidet letapasztom egy speciális szemvédő tapasszal, hogy a lézer sugarak ne juthassanak be. A bőröd felületén nem érzékelsz semmilyen hőhatást, vagy bármi egyebet.

A lézerezést követő ELEKTROPORÁCIÓ teljesen fájdalommentes, kellemes, simogató érzés. A tű nélküli mezoterápiás készülék kisméretű kezelőfeje ér csak bőrödhöz, ezzel simítom át többször is a kezelendő területet, miközben a hatóanyagot bejuttatom az irharétegbe. Helyenként kis csipkedést, bizsergést lehet csak érzékelni.


A kezelés menete,lényege:


A letisztított bőrfelületet lézeres kezelőfej segítségével bevilágítom, majd a peelingezéssel, vagy mikrodermabrázióval /bőrcsiszolással/ előkészítem a kezelendő bőrfelületet. Ezt követően a tű nélküli mezoterápiával /elektroporációval/ bedolgozom a bőr középső rétegébe /irharétegébe/ az analitikai tisztaságú hatóanyagokból összeállított, személyre szóló hatóanyagkoktélt. Ezt a kezelést lehet kombinálni dermarolleres kezeléssel - így még hatékonyabb lesz ez az eljárás.



A kezelés hatása:


A kezelés befejeztével bőröd üdébb, simább, rugalmasabb, feszesebb, egészségesebb lesz! A mezoterápiás kezelések hatékonysága ezért is kiemelkedő, mert a kozmetikai hatóanyagok pont oda kerülnek, ahol szükség van rájuk. Az ezután kapott eredmény a legigényesebb vendégek igényeit is kielégíti! Tartósan, fiatalosan, egészségesen sugárzó bőrt kapunk!


A lézeres tű nélküli mezoterápiás kezeléssel olyan problémás területek is kezelhetővé válnak, mint nyaki harántráncok, dekoltázs kreppesség, mely területen eddig csak részleges eredményeket érhettünk el, pedig az arc után ezek a területek árulkodnak leginkább az idő múlásáról.


A kezelés hatására a bőr puhábbá, teltebbé, egészségesebbé és sugárzóbbá válik. A ráncok érzékelhetően csökkennek, az öregedés folyamata lelassul.


Hatóanyagok:


Kizárólag analitikai tisztaságú hatóanyagokat (adalékoktól, tartósítószerektől, színezékektől, illatosítóktól, töltőanyagoktól mentes!) alkalmazok a lézeres tű nélküli mezoterápiához és a dermarolleres kezelésekhez is.

Vendégeim számára egyedileg állítom össze a hatóanyag koktélokat, az adott bőrproblémának megfelelően.


Német és francia gyártmányú hatóanyagokból választom ki a legmegfelelőbb biológiailag aktív hatóanyagokat, vitaminokat, nyomelemeket, aminosavakat.

Hatóanyagok, koktélok: C vit., A vit., B vit., H vit., Hyaluronsav, Organikus szilícium, Centella asiatica, Melirutol, DMAE, Dexpanthenol, Gingko biloba, Gluthation, StrechCare, CelluCare.....


LÁTVÁNYOS VÁLTOZÁS: arcfeszesítés és ránctalanítás terén NINCS. A bőröd szerkezetét viszont nagyon jól karban tartja. Emiatt járok, bár eredetileg azért kezdtem el, mert többet ígértek ennél. Ez 20 ezer ft/ hó Dekoltázzsal 25 ezer.

IPL- nálam nulla hatás... bőrgyógyász csinálta, nem kozmetikai IPL. Erre szerintem ne fizess be.

Quadrapontról is azt gondolom, hogy a felesleges bőr nem tűnik el tőle, max szebb bőrképet ad. Az a durva, hogy ezektől a drága kezelésektől azért azt várnád, hogy csak lesz valami változás, és aztán rá kell, h jöjj, hogy semmi... legalábbis semmi tartós. Nincs az avágás nélküli kezelés, ami bőrfelesleget eltüntet, erre rá kellet, h jöjjek. Ezek a lézeres és egyéb fény, vagy hővel kapcsolatos kezelések arra lehetnek jók, h a bőr hibáit , foltosságát csökkentsék, egy tapintásra símább ( babapopsis) arcfelszínt adjanak.A Pelleve-kezeléssel kacérkodtam sokáig, amúgy az is drága... de arról is lemondtam,mert már nem hiszek benne.

278. grizus
2013. okt. 1. 09:44
Megkérdeztem, és a Quadro kezelésben nincs parabén és paraffin. A Bioplazmában sem és még vannak egyéb Gigi termékek, amiben nincs. Nem ciki megkérdezni, tájékozódni kell, ez az elvem.
277. grizus
2013. szept. 30. 08:57
A mezolézerre milyen gyakran kell járni, hogy legyen eredmény?
276. grizus
2013. szept. 30. 08:54
Ja, és ami még tetszik, az a Guna biolifting, meg esetleg az akupunktúrás arckezelés. Főleg az előbbi. Gondolom, nem sokan ismeritek, de azért megkérdezem, hátha. Ezek viszonylag nem olyan nagyon drágák, az elsőnél homeopátiás anyagot juttatnak az akupunktúrás pontokba, a másik meg ugye a sima tűs kezelés.
275. grizus (válaszként erre: 269. - Karam-ella)
2013. szept. 30. 08:49

Hát ez rossz hír. Millióim nincsenek a fiatalodásra, de szerintem lehet, hogy ha lenne, akkor se költenék annyit. Kár, mert a Contour Peelről olyan képek vannak, hogy ráncos nénikből gyönyörű sima bőrű nők lettek, és nem photoshop.

A Gigi tele van kőolajjal? Ajjaj. Kőolajat évek óta nem rakok a bőrömre. És retus a fotó? Megnézem mégegyszer, nekem nagyon meggyőzőnek tűntek a fotók. Kár.

A Pascaud kezeléseket ismered? Pl. a bioskinjettinget? Az a lényege, hogy megsértik a ráncot, és az magától feltelitődik. A Liptai Claudia szépült ezzel. "Utolsó állomás a plasztikai sebészet előtt."

IPL photorejuvenációról rossz tapasztalataid vannak? Nem használ? Azért kérdezem, mert van most egy kuponos ajánlat, elég jónak tűnik, de ha pénzkidobás, akkor nem veszem meg. Segíts, hülyeség?

Engem most a Quadrapont kezelés foglalkoztat, ahol megsértik kicsit a bőrt és úgy juttatják be a hyaluronsavat. Van akciós ajánlat. Erről mit gondolsz? Meg úgy általában a mezoterápia ér valamit? Én próbáltam és semmi se történt, de lehet, hogy gagyi volt a gép, vagy komplexebb hatóanyag kell.

Ami még érdekel, az az Afrika maszk, arról nagyon jókat hallottam és nem is nagyon drága.

Hadd kérdezzem meg, mi az a kezelés, amire jársz? Lehet a hagyományos, nem gépi kozmetikai kezelések között is olyat találni, ami használ? Én 37 éves vagyok, nekem is korai lenne a plasztika, meg pénzem sincs rá, botoxot se akarok, attól nem lesz szebb a bőrőm egésze! Szeretném, ha szebb lenne, úgyhogy én is keresek-kutatok, szerintem rövidesen meg is találom a jót. Nagyon köszönöm, ha válaszolsz, remélem nem sokallod a kérdéseimet, de nem szeretnék egy csomó pénzt kidobni vackokra, örülök ha tudsz tanácsot adni. És mások is, ha adnak, köszönöm!

274. 8f8f3a827e (válaszként erre: 270. - Karam-ella)
2013. szept. 29. 22:24

Nekem a nyáron volt Ultherapy kezelésem.


Nem magam miatt végeztem el, hanem mert gondolkodom ,hogy vegyek-e ilyen készüléket. Kipróbáltam, nem olyan fájdalmas, csak hosszú, másfél óra volt. Nem dagadtam be, rendeltem utána. A feleségem azt mondta, nagyon szép lett az arcon tőle, én ezt nem tudom megerősíteni. A külföldi fórumokon is nagyon megoszlanak a vélemények. Ár-érték arányban nagyon elgondolkodtató, egy teljes arckezelés több mint fél milla.


Okoskolbász

273. 8f3f70de10 (válaszként erre: 270. - Karam-ella)
2013. szept. 29. 19:55

szia!


Bocsi, figyelmetlen vagyok most olvasom ne a por élesztőt vegyük.

köszönöm a tánácsot.

272. 8f3f70de10 (válaszként erre: 271. - Karam-ella)
2013. szept. 29. 19:53

Szia!


Most olvasom milyen fiatal vagy. Nekem már mélyebbek a ráncok, így is hatásosak a kezelések, vagy nem annyira? Az élesztőt már olvastam Nálad, elfeltettem megcsinálni itt voltak az unokák elment a hétvége. Szerintem csak szárított élesztőm van (mert az mindig van)

2013. szept. 29. 19:08
Grizus megnéztem azokat, amiket írtál. A ContourPeel- a dr Derm-nél. Leveleztem 2 éve a dokival. Elég jó tájékoztatást adott. A lényeg, hogy látványosabb eredméynt csak a kombinált kezelésekkel ígért, és máris milliós összegnél jártunk. Elvetve... A Gigi: A Gigi kozmetikumok tele vannak kőolajszármazékkal és egyéb káros anyaggal. A kezelésük: Néztétek jobban azokat az előtte utána képeket? Az egyik hölgynél teljesen egyértelmű, hogy ugyanazt a képet retusálták meg, egy másiknál pedig a fotót tükrözték,és aztán retusálták. Na nekem itt kezdődik a hiteltelenség. A szekörnyékek szerintem 100%, hogy retusáltak.Nézzétek csak meg.
270. karam-ella (válaszként erre: 268. - Af8a60f998)
2013. szept. 29. 18:51

Ultherapyról olvastam pár külföldi fórumot és nagyon nem jók a tapasztalatok, így azt én már rég kilőttem, mint alternatívát.Többen panaszkodtak a hosszú gyógyulásra, volt akinek hetekig olyan volt a feje, mint a felfújt mókusé, és látványos változást sem hozott. Ja, én amúgy 42 éves múltam.

Nekem tényleg jó az élesztő, másnap szemmel látható a különbség, főleg, amióta előtte megcsinálom peelinget. Ne a por élesztőt vegyétek!

269. karam-ella (válaszként erre: 265. - Grizus)
2013. szept. 29. 18:45

Szia!

Arcplasztikában nem gondolkodom, sem most, sem a későbbiekben. Azokat az alternatívákat keresem, amelyek enélkül is segíthetnek. Én maradok ennél a kombinált kozmetikai kezelésnél, amit eddig csinálttam. Tudomásul vettem, hogy mi az, amit várhatok tőle maximum, az pedig az, hogy jó állapotban tartja a bőröm szerkezetét, és lassítja az öregedését. Biztos vagyok abba, hogy a többi kozmetikai vagy lézeres kezeléssel ugyanez a helyzet, látványos javulást nem hoz, a megnyúlt bőrt nem lehet ilyen módon "megrövidíteni", ráadásul amikor az arc meglóg, ott nem csak a bőr, hanem az az a alatti szövetek is megereszkednek. Én többet nem kísérletezem, sem IPL-lel, sem mással, mert ez csak feneketlen zsebbe rakott pénz lenne. Lézerről csak hallomásból tudok, az sem helyettesíti az arcplasztikát. A legtöbb kép tényleg manipulált, nem szabad bedőlni. Aki látványosat akar, annak csak a szike marad. Én meg azt nem szeretném, de tényleg még nem is aktuális. :)

268. af8a60f998 (válaszként erre: 261. - Karam-ella)
2013. szept. 29. 12:12

Kedves Karam-ella!

Köszönöm a tényleg alapos beszámolódat, így már van min elgondolkodni. Sajnos gyanús, hogy nekem is kevés lenne ez a kezelés és nálam is a plasztika kategóriába esne már, amit szeretnék és nem a szálbefűzésébe. (Bejött a tapasztalat, a reklám most is mást, többet ígér, mint ami a valóság.) Még tiszta szerencse, hogy mostanában mindem percem foglalt volt és így nem éltem bele magam ebbe a kezelésbe. :)))

A felfuttatott élesztőt már ma ki fogom próbálni. Olcsó és nem bonyolult, csak javíthat. :)

Újabb olvasgatásom felfedezése az Ultherapy kezelés. Ez is nagyon jókat ígér... gondolom van benne valami, de korlátozottan igaz ez is.

267. grizus
2013. szept. 27. 10:11
Meg még egy van, a Pascaud kezelések, pl. a bioskinjetting. Az ára a kezeléstől függ. L. Claudia is ezzel szépül(t). Ezt ismeri valaki?
266. grizus
2013. szept. 27. 02:16
Pardon, havonta 25000 a Gigi Quadro.
265. grizus (válaszként erre: 261. - Karam-ella)
2013. szept. 27. 02:15

Szia, köszi az élesztős tippet.

Látom, Te is fiatalodni szeretnél. Én eléggé utánanéztem a műtét nélküli lehetőségeknek, és találtam több olyat, ami elég jónak tűnik. Legalábbis félelmetesen meggyőző előtte-utána képeket láttam. Az egyik a Contour Peel, a másik pedig a Gigi Quadro Time Machine kezelés. Előbbi 150000, utóbbiból egy kúra 125000 és havonta 250000 a fenntartó kezelés. Nekem ezekre gyűjtenem kell. Azért javaslom, mert hátha Te megengedheted magadnak és akkor beszámolnál az eredményről. Végül is jóval olcsóbb, mint a plasztika. De rábeszélni nem akarlak, miattam nem kell megcsinálni, csak ötlet.

Még valamit, a különböző hatóanyagok, pl. hyaluronsav beviteléről mit gondolsz? Ha a mezolézer nem az igazi, akkor nyilván a többi, pl. a hyamatrix sem?

Ezenkívűl a lézeres kezelésekről van tapasztalatod? Erbium-yag, CO2-s lézer, hasonlók.

Remélem, nem zavartalak a kérdéseimmel.

Köszönöm és üdvözöllek.

2013. szept. 26. 19:55

Age Attraction , és Belico koncentrátunok és krémek.

Marionett ráncok: feltöltés teljesen szépen eltünteti .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook