Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


263. Tempest
2013. szept. 26. 18:21
Még azt kérdezném, hogy a száj két sarkától lefele az áll irányába futó két hosszanti ránc eltüntetésére jó a botox?? vagy mivel lehetne?
262. Tempest (válaszként erre: 261. - Karam-ella)
2013. szept. 26. 18:20
Ez az élesztős cucc jól hangzik, kipróbálom, utána milyen hatóanyag koncentrátumot használsz??
2013. szept. 26. 11:32

Kedves Tiave!

Én voltam konzultáción a finom szálas kontúrterápia miatt. Dr Papp Ildikónál, aki ennek a módszernek a legtapasztaltabb alkalmazója.

A konzultációt követően arra a következtetésre jutottam, hogy ezt nem érdemes bevállalni.

Ne higgyetek a netes reklámok előtte-utána képeinek. Nekem enyhén laza a bőröm. Mutattam a doktornőnek, hogy milyen eredményt várok.... erre mondta, hogy az már arcplasztika kategória és megmutatta, hogy mit várhatok. Nos, amit mutatott az nem ér 400 ezer forintot. Semmiképpen se várjatok látványos változást, ráadásul a hatás még 2 évig sem tart, szinte folyamatosan korrekciózgatni kellene. Mellesleg a középarc emelésére nem alkalmas, arra ajánlotta a Schilluette Soft-ot, ami szintén felszvódó, de ugyancsak rövid távú megoldás. Kérdeztem, hogy mindig szükséges-e a korrekció? Mondta a doktornő, hogy szinte mindig.... ez 100 ezer ft.

Mellesleg a középarc emelésére nem alkalmas, arra ajánlotta a Schilluette Soft-ot, ami szintén felszvódó, de ugyancsak rövid távú megoldás. Amúgy korrekt volt, mert nem ígérgetett irreális dolgokat.

Azt mondta, hogy igazából önmagában ez a módszer is kevés, kellenek mellé a folyamatos arckezelések ( aranyárasak) hogy a bőr állapota megfelelő maradjon, ugyanis a vékony, tápanyag és vízhiányos bőrt ha meghúzzák az teljesen meszkszerű hatást nyújt. ha valakinek ilyen a bőre, az előtte hozassa rendbe a bőre szerkezetét. osztottunk szoroztunk, és az én jó állapotú bőrömre kapásból kijött 1 millió Ft, aminek max 1,5-2 évig örülhetek.

Én havonta járok a bőrömmel mezolézerre és valói elektroporációra, ahol magasan koncentrált idegen anyagoktól mentes természetes hatóanyagot juttatnak be a bőrbe. Több mint 1 éve csináltam egy 10 alkalmas kúrát és havonta járok fenntartó kezelésekre, mellette itthon is csak iylen kozmetikumokat használok. Ennek köszönhető az, h a bőröm jó kondícióban van. Ezeket a kezeléseket gyakran reklámozzák úgy, mint látványosan ránctalanítanak és arckontúrt javítanak, de ez nem igaz. Amikor kész a kezelés, 1-2 napig valóban feszesebb, teltebb a bőr,és a ráncok sem olyan mélylek, de 2 nap után visszatér a régi állapot. A bőr állapotának megóvására, fenntartására nagyon jó, de úgy, hogy közben sem viszel fel szemetet a bőrödre.

Javaslok nektek egy otthoni olcsó módszert.

Végezzetek alapos arctisztítást, majd végezzetek egy mechanikai pheelinget, ami leszedi az elhalt bőrdarabkákat.

Tegyetek egy kis kávéspohárba egy fél élesztőt... öntsetek rá langyos tejet, szórjatok rá egy csipet cukrot. Futtassátok meg az élesztőt, majd a habját vigyétek fel vastagon a bőrre. Ez nagyon hamar egy kemény maszkot képez az arcon. Én 30-60 percet rajta szoktam hagyni a bőrön.... érzékeny bőrüeknek elég a 30 is.... ha 1 órát rajta hagyom,nekem is piros a bőröm tőle, de mivel ezt este csinálom, nem gond, mert elmúlik. Szóval hagyjátok hatni majd mossátok le. Én vékonyan szemhéjra is kenem. A megtisztított bőrnek adok egy frissítő tonic-ot és a szokásos hatóanyag koncentrátumaimat felkenem a bőrre, hogy hadd dolgozzon éjjel.... Másnapra nagyon látványos a hatás, felér a kozmetikai kezeléssel és hatását napokon kerszetül láthatod. ( kb 200 ft-ból kijön)

Az élesztő hatása közismert. Hatalmas fehérje forrás, 17 vitamint tartalmaz és egyéb fontos nyomelemeket.

260. grizus
2013. szept. 19. 11:42
Sziasztok. Van valakinek tapasztalata arról, hogy a hyaluronsav jó-e a glabellára? Nem mimikai, hanem statikai ráncaim vannak ott, tehát elvileg jó kell legyen. De több helyen a botoxot javasolják. Azt viszont nem szeretném. Köszi.
259. af8a60f998 (válaszként erre: 223. - Lunaluna)
2013. szept. 17. 22:17
Szia! Kicsit későn, de újra itt vagyok. Köszi a tapasztalatokat. A drakuláról vegyes tapasztalatokat hallok. Inkább csak a bőr minőségén javít egy kicsit, de annyira nem nagy a hatás. Az IPL-t kipróbáltam, az jó volt nálam a patik utáni pigmentfoltokra, illetve úgy általában szépített a bőrképen. Mélyebb barázdák esetében nem tudom, hogy tesz-e valamit. Tervezem a konzultációt a felszívódó vékonyszálas kontúrterápiára. :)
258. grizus
2013. szept. 3. 04:41
Helló, nem ez a téma, de kérdezem, hogy az IPL-es photorejuvenációról, a lézeres mezoterápiáról illetve a hylaurox-féle kezelésről vannak vélemények, eredmények? Köszi.
2013. aug. 29. 22:01
A testkezelések tuti fognak segíteni!Nekem is nagyon szépen eltüntette a cellulitiszt és szép, feszes lett a bőröm. A galvánáram "megbizsergeti" a zsírmolekulákat, és kivezeti a nyirokba. Sok vizet kell inni egyébként is, de ha kezeled magad, akkor meg mégtöbbet. Jut eszembe a vízről...Egy NapCa spay-t mindenképpen szerezz be minél előbb a gélekhez!Vagy te mit fújsz az arcodra, amikor a gélekkel kezeled? Valami víz mindenképpen kell. Evian spray, vagy akármi...de a legjobb a Nuskin NapCa, mert abban hyaluron is van, aloe, meg még egy csomó "jóság".:)
256. Elyn (válaszként erre: 255. - Annie1130)
2013. aug. 29. 13:13
Köszi...utánajárok, a férjemet ráugrasztom az ebay-re ( ő ehhez jobban ért:) ...Tegnap is gépeztem a gélekkel , és olyan szépnek látom ma is a bőröm...olyan jó....:)))))Már alig várom, hogy az arcpermetet, arckrémet, szérumot és a testkezelő gélt is beszerezzem...:))))A testkezelés szerintem nagyon nekem való lesz, mert nem annyira fogyasztani kell, hanem feszesíteni a bőrt pl. a hasamon ( a szülések után azért kicsit megnyúltabb maradt a bőröm, de nem olyan vészes, hogy plasztikázni kellene)éppen csak annyira , amin még lehet, hogy segít is a gépes, géles kezelgetés...
255. Annie1130 (válaszként erre: 254. - Elyn)
2013. aug. 28. 11:28

Én külföldi ebay-ről szoktam rendelni. Most is éppen úton vannak a gélek!:) 10 bontatlan doboz gél, 1 testkezelő gél és egy használt gép (ezt hozzá adták, nekem már van...) volt 230 USD postával együtt. Szerinted?:)A csomag valódi értéke úgy számolom, hogy 7-800 USD körül van...


Én úgy szoktam vásárolni, hogy elkülönítek erre a célra külön, és amikor van valami ehhez hasonló szuper akció, azonnal lecsapok rá.:)

254. Elyn (válaszként erre: 253. - Annie1130)
2013. aug. 28. 09:15

Köszi Annie!

Segít majd a válogatásban, amiket írtál..A Line Corrector már nekem is megvan a géleken kívül, amit én is a géphez használok ,szinte minden nap, de annak az eredményét még nem nagyon vettem észre..Az ugyan még nem mély, de látható kezdődő ráncaim sajnos ugyanúgy megvannak.. várom, hogy előbb, utóbb ezeken is történik látható változás ..

Sajnos még nem tudtam beszerezni minden alapdolgot, havonta apránként próbálom majd összeszedni, hiszen egyszerre elég húzós kiadás..

253. Annie1130 (válaszként erre: 252. - Elyn)
2013. aug. 28. 04:48

Szia! A testkezelő gélem van meg, nagyon ajánlom azt is. Megvettem még a teljes 180 fokos öregedésgátló rendszert. Van benne Face Wash,nagyon finoman habzó igazi luxus arclemosó, amitől olyan puha lesz a bőr, mint a babapopsi, akkor van még hozzá éjszakai és nappali krém is, plusz egy szérum. A nappali kréme nekem nem annyira vált be, én jobban szeretem a kicsit zsírosabb krémeket, de az éjszakai és a szérum az valami csoda!Fanatasztikus a textúrájuk!Lehet, hogy drága, de napi használattal már 3 hónapja kitart!Az arclemosóból egy negyed borsószemnyi kell kb, az is hónapokig elég szokott lenni.

Az arckezelő géleket rendszeresen veszem, ugye hozzá a NaPCa hyaluronos arcpermetet, a ph balance Toner tonikot használom. Van Polishing Peel-em is, mikrodermabráziós arcradír! Ez is szuper és nagyon kevés kell belőle! Van agyagmaszkom, és a finom ráncokra, vagyis inkább ellenük True Face Line Corrector, amit a géppel használok külön minden géles kezelés után.


Tényleg nagyon látványos az eredmény, bármi is legyen a kívánt hatás!

252. Elyn
2013. aug. 27. 14:24

Egyetértek Annie-val,csak megerősíteni tudom, eddig nekem is a Nu skin galvanik spa arcgép jött be eddig a leginkább, mint már valamikor lentebb írtam is. Én mostanában kezdtem használni , a gépet Vaterán vettem féláron, egy kezelés pedig fél ampullákkal 1300 ft. körül jön ki..egészekkel pedig ugye 2600 körül..Ha tehát így nézzük nem is annyira drága ... ( lehet, hogy nem ajánlatos, kevesebb anyagot használni, de nekem sem szívódik fel és sajnálom ,ha "kárba" veszik ,így inkább kevesebbet teszek fel..és így is látványos )

Annie, érdekelne, hogy ti mely termékeket használjátok még a nu skin termékek közül...( akár priviben is jó lenne majd tapasztalatot cserélni..) ... A testkezelő gélt én is feltétlen be fogom szerezni , neten elképesztően jó kis filmek vannak fent róla ..

251. Annie1130 (válaszként erre: 250. - Grizus)
2013. aug. 26. 08:35
Sajnos nem tudok, nem Magyarországon élek. Egy kezelés 5000 Ft körül van. "Használtan" már 25-30 000 Ft körül meg lehet szerezni a gépet pl. a vaterán vagy egyéb aukciós oldalakon. Én a hozzá tartozó géleket Amerikából szoktam rendelni, ha valami kedvezményes ajánlatot találok, egyből lecsapok rá és egy nagyobb mennyiséget rendelek egyszerre. :) Most pl. 10 doboz gél van úton a rendes ár töredékéért. :)
250. grizus (válaszként erre: 253. - Annie1130)
2013. aug. 26. 07:29
És megbízható kozmetikust tudsz, ahova lehet járni? Egy helyet találtam, ami nagyon olcsó, máshol drágább. Hosszú távon kijön a gép ára...
249. grizus (válaszként erre: 246. - 8f8f3a827e)
2013. aug. 25. 22:03
Sok hollywoodi sztár, aki bőven elmúlt negyven, kinéz 25-nek és nem kér érte elnézést. Ha nekik lehet, akkor nekünk is. Persze módjával.
248. grizus (válaszként erre: 246. - 8f8f3a827e)
2013. aug. 25. 22:02
Elvitatod a hölgyektől, hogy szeretnének fiatalodni, szépek, vonzóak lenni? Hm?
247. kisduna (válaszként erre: 243. - Elyn)
2013. aug. 21. 14:24

Szia!

Érdekelne engem is a Nu Skin arcgép.Nem találtam semmit a neten érdemben .Ha írnál róla akár privibe is megköszönném.

2013. aug. 20. 08:27

Miét nem lehet egy gizda, sovány kamasz fél év alatt Schvarzenegger típusú izomkolosszus?

Miért nem lehet egy 40-es megereszkedett arcbőrű hölgy pár hónap alatt 25 évesnek kitetsző, kilátszó?


Okoskolbász

245. Elyn
2013. aug. 16. 12:51

Emsi!!

Engem érdekelne, hogy pontosan milyen kezeléseket, krémeket,hatóanyagokat használsz..A dermarollert én csak kozmetikusnál mertem megpróbálni..Otthoni használatánál miket érdemes tudni, milyen tűméret,...stb..és hol lehet beszerezni legegyszerűbben a rollert , milyen hatóanyagokat szoktál használni hozzá...stb..

Az ultrahanggép beszerzésére én is gondoltam már ,azt milyen anyagokkal használod? Érdekelnének .....bár most azt hiszem leginkább a Nu skin termékeket használgatom , de persze mellette nem árthat mást is kipróbálni.....

Várnám válaszod, akár priviben is...

244. Emsi (válaszként erre: 243. - Elyn)
2013. aug. 16. 10:54
Én még dermarollerezni is szokam az arcomat ősztől tavaszig 3-4 hetente, az is nagyon jó és látványos, beindítja a kollagén termelést, Emla kenőccsel egyáltalán nem fáj.. A Nu skin jó kis gép, ismerem :) Nekem egy nagyobb fajta ultrahangos gépem van. Szerintem sima kenegetéssel nem lehet elérni semmit.
243. Elyn
2013. aug. 16. 09:19

Úgy látom ez a saját zsír dolog nem nagyon jöhet szóba majd a későbbiekben sem nálam,nem túl jók a tapasztalatok..jó , hogy írtatok már róla néhányan...Ugyanígy a Drakula sem volt eddig sem meggyőző, de hogy írtál erről is Emsi, így még egyértelműbb.., hogy ennyi pénzért azt sem fogom bevállalni...

Viszont én beszereztem a Nu skin arcgépét, tegnap próbáltam ki és nekem nagyon tetszett az eredmény, direkt fél arccal probáltam első körben ,hogy lássam a különbséget.... és végre tényleg láttam, hogy valami történt az arcommal, még nem akarom elkiabálni...de eddig bejön..Drága dolog,De az ilyen Drakula és egyebekhez képest még mindig jobbnak tűnik árban is ..

242. Emsi
2013. aug. 15. 20:43

Sziasztok!

Két 35 éves barátnőm is feltöltette az arcát saját zsírral. Az egyiknek egy éve volt, mára semmi nem maradt belőle, és a kezelés után 2 hónapig duzzadt volt a fél arca.. A másiknak 3 hónap után meg kellett ismételni, de már az is látványosan apad...Nekem a szemem alatt hyaluron savval tüntették el a karikákat, a nasolabialis redőim Remake nevű anyaggal lett feltöltve már 2 éve.. A Drakula-terápiát is próbáltam, nekem nem volt túl tartós.

Az Aptos-liftet próbálta valaki?

2013. aug. 12. 14:37
Sziasztok! Nálunk a családban az Incarose termékei vették le anyát a lábáról :) hialuronsavas ránctalanító és ráncmegelőző termékek..(elérhető áron) merthát ugye nem mindenki engedheti meg magának a plasztikát egyből.. Hasonló, mint az eucerin, árban is.. itt ez a kedvenc:)
240. Zöldfűszappan (válaszként erre: 238. - Elyn)
2013. aug. 11. 10:50
Elyn! Én is azért jutottam el ide, mert egyik napról a másikra sokkot kaptam a tükör képemtől:-)))Megdöbbentő, hogy egy-egy év alatt mennyit lehet öregedni és 40 évesen még nem akarom elfogadni a banya kinézetet, ha egyébként meg most érzem magam legjobban.Szerintem a hialuron az köznév ( ez lehet hüleség) eredetileg restylént szerettem volna, arról biztosan tudtam hogy természetes és felszívódó anyag.
239. grizus
2013. aug. 11. 09:31
Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy a Trinity lézerkezelést ismeri valaki? Vannak tapasztalatok? Ha igen, osszátok meg. Köszi.
238. Elyn
2013. aug. 7. 11:12
De örülök, hogy végre konkrét tapasztalatot is megosztott valaki.Köszi Zöldfűszappan...A te feltöltőanyagod nem a hyaluron volt? Én is 40 vagyok, nekem még a ráncokkal nincs gondom, a megereszkedett arcbőrtől jobban tartok..Az az érdekes, hogy teljesen elégedett vagyok normál esetben , akkor lepődök meg, ha fényképeken látom viszont magam, akkor szoktam kissé elkenődni, hogy önbizalom ide vagy oda, hát már bizony látom a korom...:(
237. Zöldfűszappan (válaszként erre: 236. - Grizus)
2013. aug. 6. 13:44
Negyven éves vagyok. Ránc kell, nem szeretnék olyan nevetséges lenni, mint aki ennyi idősen húsznak akar kinézni, de fején meg látszik a kor. Igaziból az orrom nagyon csúnya, de ahhoz rengeteg pénz kellene..
236. grizus (válaszként erre: 235. - Zöldfűszappan)
2013. aug. 5. 05:34
És a homlokod meg a szemed környéke? Vagy ott szükségtelen?
2013. aug. 3. 14:24

Sziasztok!

több tapasztalatm van nevető ránc feltöltésben.Egyik a barátnőmé, Ő 3 éve csináltatta meg restylennel az enyém egy h betűs úgyanúgy természtes anyag. Mindkettőnk eljárása más volt , de a végeredmény azonos. 100% megelégedettség. Nekem mivel mély ráncaim voltak és még oldalsókat is kellett tölteni sok anyagot használtak fel ( 2ml) ez egy teljes ampullányi.Érzéstelenítést nem kaptam.Nem kellemes a tű beszúrását és forgatását érezni, de kibírtam rezzenéstelenül. Aki nem bírja annak adnak helyi érzéstelenítést.Négy napja történt, elég sok a bevérzés az arcomon, de nem is volt módom jegelni , mint ahogy tanácsolta a doktor úr.A barátnőmnek sok apró szúrás volt a mellékhatás, nekem nagyobb bevérzéesek, de a betöltött anyag mennyisége is nagyságrendekkel több volt. 120 ezret fizettem, de ha ahasból szívják a zsírt 250 lett volna, viszont az műtétnek számít és a tartósságát nem szavatolják többre mint ezt. Célom az volt, hogy 40 évesből 39 legyek, de a 25 éves ráncomat kaptam vissza. Nyilván még fog lappadni a beavatkozás helye, de már most látom, hogy életem egyik legjobb döntése volt, hogy elmenetem a Széchenyi térre. Sok sikert Nektek is , ha ráveszitek Magatokat!

234. grizus (válaszként erre: 233. - Cumus)
2013. júl. 18. 00:05
Csak a megérzésnek lehet hinni, ha az ember nem akar egy rakás pénzt kidobni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook