Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


233. cumus
2013. júl. 17. 13:32
Hát akkor mi lesz velünk, kinek higgyünk?
232. grizus (válaszként erre: 231. - Elyn)
2013. júl. 17. 06:23
A hyamatrixról én is jókat hallottam, de sok másról is, amiről aztán fórumokon azt olvastam, hogy semmit sem ér. Sajnos a szolgáltatóknak nem lehet hinni, mert csak eladni akarnak, lehetőleg jó drágán.
231. Elyn
2013. júl. 14. 20:19
Én is most olvasgatok az ultherapy-ról...engem is érdekel...de hát igen, ez a baj, hogy "1000 millió" új kezelés létezik,szinte 2 havonta találkozom valami újjal, gondolom ez is jó húzós áron...és nem tudja az ember lánya, hogy melyik az igazán jó...melyiknek van értelme...Legutóbb pl. a hyamatrix-ról hallottam csodákat..persze nem használóktól..
230. cumus
2013. júl. 6. 21:08
Kinek van tapasztalata vagy hallott, az Ultherapy, azaz mütét nélküli arcplasztikáról? a SolleneMed Esztétikai Közpönt reklámozza.
229. cumus
2013. júl. 5. 12:32
az egyik ismerösömnek a "Dracula" technika jól bejött, de van akinek nem.
228. Lunaluna (válaszként erre: 227. - Cumus)
2013. júl. 4. 21:19
Szia! Ma voltam a Kárász T.-nál kérdeztem a saját zsírral való feltöltést. Szerinte nem jó, nem alkalmazza.Azt mondta nem elég jó a technikája még. Tényleg nem tudom mi a jó! Akinek van tapasztalata megírhatná:)))
227. cumus (válaszként erre: 223. - Lunaluna)
2013. jún. 26. 11:06
nekem is az arcfeltöltés saját zsirral a legszimpatikusabb, de, hogy meddig birja azt nem tudom. Úgy olvastam, hogy nem mindegy, hogy a zsirt melyik testrészröl szivják le. Kinek van erröl tapasztalata?
226. grizus
2013. jún. 15. 02:47
Sziasztok, lézeres arcfiatalításról illetve kozmetikai akupunktúráról van valakinek tapasztalata? Sokféle lézer van, árban is eléggé különböznek. Ezenkívül a hyamatrixról hallott valaki? És egy kuriózum:**energiás arcfiatalítás, erről tapasztalatok? Előre is köszi.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
225. Elyn
2013. máj. 31. 16:25

Sziasztok!


Az arcplasztikán kívül már én is próbáltam sokféle kozmetikai kezelést,dermaroller, mezoterápia, legutóbb a Guna bioliftinget....stb ...elég húzós összegeket fizettem már összességében. DE SEMMI...semmit nem veszek észre..Boldog lennék, ha valaki tapasztalat alapján v. ismerősi körből tudna olyan kezelést mondani ami tényleg látványos fiatalító kezelés. 40 éves lettem az idén, és szeretném kicsit konzerválni magam..:)Most is több újdonságról lehet hallani, persze mindenből kell legalább 5-10 kezelés. Kicsit beleuntam már a 100 - 200 000 ft-os kisérletezgetésekbe, már csak azt szeretném kipróbálni, ami igazán bevált többeknek.Úgy átom a Drakulával kapcsolatban is megoszlanak a vélemények, így viszont az sem meggyőző...

2013. máj. 31. 12:21
a hengerezést is probáltam, a kozmetikai mezoterápias feltöltéssel egyidőben, csak kis javulás volt ami két hónap után eltünt.
223. Lunaluna (válaszként erre: 217. - Af8a60f998)
2013. máj. 31. 12:16
szia! nálam a drkulaterápia nem jött be:( pedig jó helyen voltam.. a botox tuti jó homlok szem környékén:) későbbi szemműtétemnél beszélgettem a plasztikai sebésszel ő is csinálja a drakulát...szerinte is kidobott pénz:( A mezoterápiás feltöltés telíti a bőrt, de a ráncok mind megmaradnak, az eredmény mégis jó.A teak-ten kezelés az arcot pillanatnyilag megemeli, viszont a szem és a homlokon a ráncokat megerősíti:( picit sem ajánlom... H szájfeltöltés (minimálisan) nagyon sokat dob az arcon:) viszont nem marad meg sokáig... Ezek után az arcfeltöltést saját zsírral majd mostanában szeretném megcsináltatni. Üdv
222. cumus (válaszként erre: 221. - Af8a60f998)
2013. máj. 24. 22:15
igy nem jutunk messzire...
221. af8a60f998 (válaszként erre: 218. - Cumus)
2013. máj. 24. 17:56
... akkor még csak a kíváncsiskodók vagyunk itt :)
220. kisduna (válaszként erre: 219. - Grizus)
2013. máj. 24. 12:13
csak mindenfele érdeklődőkkel találkozni .Aki kipróbálta sajna még nem.Találsz valamit légyszi írd meg.
219. grizus
2013. máj. 24. 02:16
Sziasztok, megkérdeznélek titeket, hogy a Guna bioliftingről és a kozmetikai akupunktúráról tudtok-e valamit. Illetve van-e olyan módszer, ami hatásos és nem drága. Előre is köszi.
218. cumus (válaszként erre: 217. - Af8a60f998)
2013. máj. 23. 11:22
erre én is kiváncsi lennék. Az egyik ismerösömnek Dracula módszerrel csinálták, szép lett.
2013. máj. 22. 22:47
Sziasztok! Véleményekre vagyok kíváncsi. Egy vacciláló, még dönteni nem tudó, nőszemély vagyok. Természetesen az arcommal küzdök, úgy általában itt is, ott is. Nem óriásik a problémák, de vannak. Egy kis megereszekedés, egy kis haragos ránc stb. stb. Olvastam reklámot a vékonyszálas kontúrterápiáról... de engem nem a reklám érdekel. Esetleg valakinek van tapasztalata? Az szimpatikus, hogy vágás nélkül működik. Tényleg hatásos? Köszi előre is. :)
2013. máj. 22. 09:07

köszike a segitséget nektek tényleg!

a másik dolog h meglepődve látom h kollagént nem töltenek már arcba? hisz az elvileg olcsobb is mint ahialuron ,nem?

vagy épp ezért?

215. kisduna (válaszként erre: 214. - TitokLány)
2013. máj. 20. 22:58
Igen egy kis maszir nem árthat de csak kézzel vagy menj el egy jó kozmetikushoz csak mond neki mi van veled.Az arcod többi részének sem árt.
214. TitokLány (válaszként erre: 213. - Kisduna)
2013. máj. 19. 13:39

igen , 6 hete mult h megcsinálták!

mindenütt jo , tetszik, csak mondom az arccsontomra tett sokat, de ott kemény is, ..

remélem 1-2 milit szivodik ott, és akkor tényleg nem rinyálok talán :))

de a doki azt mondta a zsir erős maszirral is képes lejjebb menni.. nem tudom igaz e :)

213. kisduna (válaszként erre: 212. - TitokLány)
2013. máj. 18. 22:55
Szia!Örülök ,hogy meg vagy elégedve.Ha tényleg csak kicsit több mint amit szerettél volna én nem bántanám magától is fog apadni és úgy emlékszem még nem vagy túl a 2 hónapon ezért még alakulhat egy picit.
2013. máj. 18. 09:10

már egész jo..sőt nagyon tetszik!

olyan szépen kiemelkedik..

az arccsontomra tett kicsit sokat, annyi h ott azt a területet várom már h kicsit , de tényleg kicsit szivodjon fel., sztetek ha veszek arcmaszirozot, az elviszo onnan? amugy nagyon nagyon elégedett vagyok! veletek mizu?

211. tanti59 (válaszként erre: 210. - TitokLány)
2013. máj. 17. 22:21
Mesélj!milyen lett?
2013. máj. 17. 13:22

sziasztok.

már nagyon jo a saját zsir arctöltés óta az arcom. most kifejezetten tetszik!

köszönöm ,h támogattatok! <3

209. Sisupala (válaszként erre: 208. - Ancsur12345)
2013. máj. 15. 16:30
Én már gondolkodom egy ideje, most találtam egy új eljárást az a neve, hogy Ultherapy. Állítólag nagyon jó eredmények vannak és nem kell műtét. Van valakinek tapasztalata?
208. ancsur12345 (válaszként erre: 206. - Kisduna)
2013. máj. 13. 11:58
Igen, láttam a képeket,köszi!Nekem kicsit drága..Kb. 2 éve nézelödk már itt, nehezen szánom rá magam a lépésre.Felsö szemhéjamat csináltattam kb. 8 éve, még mindig egész jó, ill.legalábbis jobb,mint elötte.
207. ancsur12345 (válaszként erre: 54. - 4a5570eb33)
2013. máj. 13. 11:45
Szia!Olvastam a bejegyzéseidet, de nem látok képeket?Szeretnélek megkérni, h esetleg képekkel beszámolnál a tapasztalataidról, a mostani eredményröl...Ha gondolod priviben és saját emil címet is küldhetek.
206. kisduna (válaszként erre: 205. - Ancsur12345)
2013. máj. 13. 11:13

Én is így voltam vele sehol 1 kézzel fogható tapasztalat. Azért választottam a Papp dr.-t mert Ő csinálta Judynak az énekesnőnek az arcát aki balesetbe összetörte.És ahogy kinézett elég jó lett.Ezen kívül se nem kezdő se nem túl idős de mondjuk láttam már 75 éves dokit szép szemhéjat csinálni.Elmondta ha úgy csinálja ahogy én szeretném mi lesz a hiba és miért nem leszek elégedett.Úgyhogy reménykedek jól választottam mert hát igen ha nem jó nehezebb takarni mint máshol.

Itt előrébb van egy hölgynek fent képe Ő a Krasznainál volt.

205. ancsur12345 (válaszként erre: 204. - Kisduna)
2013. máj. 13. 09:51
Köszi Kisduna!Nehezen döntök, mivel egy mütét a FEJEN, ha nem tökéletes, akkor nem rejthetem el:-))has-mell- v. fülmütét az más lenne.A kérdés, h idösebb, több éves tapasztalattal v. fiatalabb, modernebb gondolkodású legyen a doki..Sajna nem ír senki konkrét tapasztalatot, h arcmütét, ill. leginkább minilift hogy sikerült..Akinek van eredménye, jó lenne képekkel, kérem írjon!
204. kisduna (válaszként erre: 202. - Ancsur12345)
2013. máj. 12. 20:27
Én is jártam Dr. Csuhánál és azért nem őt választottam mert akár ambulánsan is megcsinálta volna a szememmel együtt de azt nem éreztem biztonságosnak,hogy egy 3-4 órás műtét után csak úgy hazaengednek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook