Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


419. fe8e720bfd (válaszként erre: 418. - Tanti59)
2013. dec. 18. 09:41
Ez jó döntés:-))
418. tanti59 (válaszként erre: 414. - 993dda84ef)
2013. dec. 18. 09:38

Nem!!!javított rajta,de megint kicsit eláll a szemhéj ,au mint volt

azt mondta,....még 1x megcsinálja,mert így....így kellett volna,.....szerinted vissza mentem?....nem!miért nem csinálta +rendesen 2x műtött!

Most BB -hez készülők.

417. tanti59 (válaszként erre: 412. - 993dda84ef)
2013. dec. 18. 09:31

Ebben 1-et értünk!én nem hagynám felnyítni!nekem is ráműtöttek az 1hónapos szememre,ami nagy hiba volt:(

3-6 hónap után!ezt mondta utána minden dr,.....még a Te dr is,nála is voltam.

416. ggyorgyi (válaszként erre: 412. - 993dda84ef)
2013. dec. 18. 08:44
Igen, ma reggelre én is úgy döntöttem, hogy nem engedem újra felvágni, mert akkor kezdődik minden előlről. Tehát, újra hatalmasra fúvódik a fejem, és mi a biztosíték, hogy majd akkor meggyógyul. Viszont a bal szemem továbbra sem javul egy picikét sem. Azt gondoltam elmegyek egy szemész orvoshoz, megnézetem. A Dalacinról azt gondolom valami nagyon erős gyógyszer lehet, mert tegnap este, ahogy bevettem, egy rövid idő elteltével elkezdte égetni, marni a gyomorszájam. Legalább két órán keresztül éreztem. Remélem nem okoz maradandó károkat.
415. 993dda84ef (válaszként erre: 411. - Ggyorgyi)
2013. dec. 17. 20:42

Nem, ezt rosszul gondolod, az alsó szemhéjműtét rizikója nagyobb, vagyis úgy mondanám, hogy ha ott hibáznak, az sajnos nem korrigálható, vagy nem olyan könnyen, mint más beavatkozásoknál. Ha túl sok bőr kerül kimetszésre, a szemhéj kifordul, ezzel elindítva problémák sokaságát....

Orvosolni lehet, de általában nem egykörös a projekt, és soha nem lesz a régi.

414. 993dda84ef (válaszként erre: 410. - Tanti59)
2013. dec. 17. 20:38
Kovács doktor nem orvosolta maradéktalanul a problémát? Korábban már érdeklődtem efelől nálad privát levélben hónapokkal ezelőtt, de akkor nem jött válasz..:(
413. 993dda84ef (válaszként erre: 409. - Tanti59)
2013. dec. 17. 20:37
Igen Tanti, ebben igazad van, könnyen beszélek, hiszen nálam valóban sokat számít, hogy évek óta raktározom az információkat, művelem magam a témában, és számtalan leányzó gyógyulásának voltam tanúja, nem beszélve arról, hogy rettentően nagy dózisban adagolom magamba a "nekem már nincs veszítenivalóm, le@arok mindent" tablettát, sőt manapság vénásan adagolom!:)
412. 993dda84ef (válaszként erre: 408. - Ggyorgyi)
2013. dec. 17. 20:33

Egyrészről valamiért elkerülte a figyelmemet a dokid által felvázolt "felnyitás-megtisztítás" művelet lehetősége, ami érthető módon ijesztően hangzik számodra, másrészről más problémája felett könnyű higgadtnak maradni, elismerem, szóval valahol nyilván megértem az aggodalmad, de továbbra is azt mondom, hogy minden rendben lesz. Nagyon remélem, hogy az antibiotikum hatékonynak bizonyul, ugyanakkor a helyedben semmilyen körülmények között nem hagynám, hogy hétfőn újra felnyissák a sebeket. Ez ugyanolyan műtétnek számít, mivel éppen regenerálódik a szervezeted, így a szövődmények lehetősége, és a kockázatok is hatványozódnak, mi a biztosíték, hogy egy újabb beavatkozás nem vált ki még komolyabb gyulladásos folyamatokat?!Persze könnyű tanácsokat osztogatni a nagy távolból, de szerintem hagyd, hogy a szervezeted leküzdje a problémát, tudja mi a dolga, jobban jársz ha rá bízod magad, mintha egy újabb traumának teszed ki.

Persze nem vagyok orvos, de én azt hiszem így járnék el.


Nagyon drukkolok neked!

411. ggyorgyi (válaszként erre: 410. - Tanti59)
2013. dec. 17. 20:15
Na, látod, pont erről beszélek ! Legyek türelmes, miközben Neked egy alsó szemhéj plasztikát csesztek el, pedig az nyilván egy sokkal egyszerűbb műtét. Tehát, annyit leszögezhetünk, hogy joggal aggódok.
410. tanti59 (válaszként erre: 408. - Ggyorgyi)
2013. dec. 17. 18:32

Én 4 éve szenvedek 1 rosszul sikerült alsó szemhéjplasztika miatt,mai napig piros ,heges a szemem alatt,...

nekem sem mondta az orvos,h nem tudja megcsinálni,....(pénz)8korrekciom volt,de alakulok,

a jobb hogy nem hagy magadra:)

409. tanti59 (válaszként erre: 406. - 993dda84ef)
2013. dec. 17. 18:25
A sok tapasztalatok olvasása,megbeszélése
408. ggyorgyi (válaszként erre: 406. - 993dda84ef)
2013. dec. 17. 17:36
Ok, értem én, amit mondasz, nincs benne semmi sértő. De ! Szerintem attól mindenki bepánikolna, ha a doki azt mondaná, hogy gyulladás, és ha nem használ a Dalacin, majd újra felvágja, és kitisztítja. Mert nálam ez a helyzet. Ha hétfőig nem gyógyul, újra felvágják. Tudod, az a baj, hogy (már írtam előzőleg) kb. 70 %-ban akartam ezt a műtétet, 30 %-ban a józan eszem tiltakozott. És most hallgathatom a saját belső hangom: na, te hülye ! Nézd meg, milyen bajba kerültél a hiúságod miatt ! Amit még nehezményezek, a nem megfelelő tájékoztatás ezzel a műtéttel kapcsolatban. Én azért gondoltam, hogy 3 hét múlva már jobban nézek ki, mert ezt sugallják. Majd nézd csak meg plasztikai sebészek oldalait. Keveset írnak a szövődményekről, pl. ilyeneket, hogy bevérzések, ödémák alakulhatnak ki, esetleg, nagyon ritka esetben arcideg átvágása, de az is korrigálható. Ja, gyulladás, és hogy újra fel kell vágni, erről szó nem esik. Ja, meg 6 hét múlva már abszolút szalonképes vagy, de a munkából csak 2-3 hétre kell kiesned. Persze, mindezek ellenére bízom a teljes gyógyulásomban, mást úgysem tehetek.
407. 8f8f3a827e (válaszként erre: 406. - 993dda84ef)
2013. dec. 17. 15:23

Nagyon dicséretreméltó hozzászólás! Minden páciensnek így kellene gondolkodnia! Van olyan heg is, ami két év múlva simul ki. És ott sincs probléma.


Kolbi

406. 993dda84ef (válaszként erre: 404. - Ggyorgyi)
2013. dec. 17. 13:27

Sziasztok!


Én ugyanazt gondolom, mint az előttem szóló, nem elkeseredni kell, hanem türelemmel kivárni a gyógyulást, ami mindenkinél más ütemű, hidd el el fog múlni az összes panaszod! 3 hetes műtét még jóformán friss beavatkozás, van egy regenerálódási ütem, amit át kell vészelni, ez vele jár. A képeid alapján én nem lennék elkeseredve, láthatóan duzzadt még a műtéti terület, az egyik szem alatt ez erőteljesebb, ezért az asszimetria, de ez szinte biztos vagyok benne, hogy rendeződni fog. Hogy mikor? Nem tudom, lehet, hogy holnapra leapad, lehet, hogy még hetekig alig látható változás, ez ilyen egyszerű hidd el.

Nekem 4 hete hirtelen felindulásból belevágtam a felső szemhéjplasztikába. Nem fogok hazudni, nem nagyon volt rá szükségem, ez tény, Bálint doktornő le is próbált beszélni, de mivel engem zavart az a minimális bőrfelesleg, és éppen úgy adódott, hogy lehetőségem volt rá, belevágtam. Ahhoz képest, hogy a szemhéjplasztika fórumon rendre panaszkodnak a lányok, hogy milyen kellemetlen az 1 hét, szerintem ez is hozzáállás kérdése, szerintem ennél csak bosszantóbb kihívások adódnak az életben, melyeket még csak nem is mi választjuk meg magunknak, ellentétben a műtéttel, ahol még fájdalom sincs igazán, hogy erre lehessen fogni. Sőt, én még a varratokat is magam távolítottam el a doktornő engedélyével, igaz nem vagyok kényes fajta, nem szokásom aggodalmaskodni, ha egy mód van rá.

Itt jön jelen szempontból a legfontosabb közlendőm: Míg a lányok többsége arról számol be, hogy a hegvonal a varratszedéskor szinte láthatatlan, ami később csak még inkább finomodik, addig nálam ez nem így működött(működik), nekem 3 hétig céklavörös volt mindkét szemhéjam, és 4 hétig volt mindkét szemem alatt lila bevérzés, ödémásodás. Amikor kiszedtem a varratokat, alig látszott a hegvonal, DE! 2 hetesen egyre vörösebb lett, és elkezdett feltűnően "hurkásodni", esténként egy jól megtermett gilisztára hasonlított, sőt, ez nem volt elég a drágának, még a bal szemem sarkában egy jól megtermett fehér csomócska is megjelent 1-2 hete. Viszont ekkor sem keseredtem el, tudtam, hogy ez rendeződni fog, hittem benne, fel sem merült bennem, hogy nem így lesz, hiszen még csak 1 hónapja műtöttek gondoltam. Végül engem igazolt az élet, ugyanis ma reggel, amikor belenéztem a tükörbe észrevettem, hogy szint teljesen eltűnt a fehér hólyag, és láss csodát a tegnap még duzzadó, hurkás hegvonal szinte alig észrevehető. Hoppá!:-)

Nem tudom, hogy lesznek -e még rossz napjai, de ha igen, majd az is elmúlik.

...és az enyém csak egy ujjgyakorlatnak is kevéske felső szemhéjműtét volt, míg a tiéd kiterjedtebb arcplasztika, hosszabb hegvonallal, és az arc szöveteinek nagy részét érintő beavatkozással! Nyugalom, és türelem!


Hosszú monológom lényege az akart lenni, hogy nem kell egy műtét után azonnal elkeseredni, ha valaki nehezebben gyógyul, legyen bennünk annyi tartás, ha már efféle beavatkozásra adjuk a fejünket, viseljük pozitív hozzáállással a gyógyulási folyamatot is, mert ez része a procedúrának, senki nem ígérheti, hogy egy műtét után azonnal minden álomszerűen tökéletes lesz, van ilyen is, persze, de tudni kell megkülönböztetni a sikertelen műtétet, a sikeres műtétekkel is együtt járó nehézségektől, utóbbiakon egyszerűen felül kell kerekedni józansággal, türelemmel.


Meglátod pár hónap múlva már örülsz az eredménynek, legalább is remélem, hogy így lesz, az biztos, hogy a panaszaid meg fognak szűnni, az eredményt nem garantálom, mert nem ismerem a dokidat, de egy arcplasztika nem a legbonyolultabb beavatkozás,megfelelő rutinnal meg aztán pláne.

Remélem nem sértettelek meg a bejegyzésemmel, nem kioktatás volt a célom, inkább a bátorítás, némi józanságra buzdítani téged, hogy elfelejtsd az elkeseredettség szülte romboló gondolatokat!


Remélem hamarosan engem igazol a gyógyulásod!

405. 8f8f3a827e (válaszként erre: 404. - Ggyorgyi)
2013. dec. 17. 11:30

Mit mondott az orvosod? Azt, hogy légy türelmes! A 3 hét az még nagyon kevés. Nyugi!


Kolbi

404. ggyorgyi (válaszként erre: 403. - Fe8e720bfd)
2013. dec. 17. 09:30
Köszönöm szépen, most tényleg rám fér a bátorítás.
403. fe8e720bfd (válaszként erre: 402. - Ggyorgyi)
2013. dec. 16. 22:59
Nagyon sajnálom,de szerintem ennek nem lett volna szabad megtörténnie!!Reméljük,hogy rendbe hozza,és olyan leszel amilyet szerettél volna,amikor belevágtál!! Én nagyon drukkolok neked:-))
402. ggyorgyi (válaszként erre: 401. - Agi1966)
2013. dec. 16. 18:28
Jól gondold meg, hogy akarod-e ezt a műtétet ! Nézd meg az arcom ! Ma voltam orvosnál, úgy tűnik gyulladás, Dalacint írtak rá. De "megnyugtatott", ha nem megy le, jövő héten hétfőn (dec.23.) újra felnyitja, és kitisztítja. El nem tudom mondani, mennyire el vagyok keseredve. Lesz még valaha normális arcom ?
401. agi1966
2013. dec. 16. 07:53
Tudtok nekem valakit ajánlani aki arcplasztikában a legjobb?
400. ggyorgyi (válaszként erre: 396. - Tanti59)
2013. dec. 15. 11:24
Köszönöm szépen a tippet, ezt ki fogom próbálni !
399. c114183a1c (válaszként erre: 393. - Tempest)
2013. dec. 15. 09:43

Arctornára ezt javasolnám:

[link]


Arcmasszírozásra pedig a Tanaka arcmasszázst:

[link] (1:45-től)

[link] (4:35-ig)

Kiegészítve ezzel:

[link]

398. grizus
2013. dec. 15. 05:36
Ami pedig a masszázst illeti, voltam kétféle ránctalanító masszázson is, a holisztikus faceliften meg a szulamiton, és semmmi de semmi nem történt, hiába lelkendeztek. Még nem adtam föl, vannak távol-keleti módszerek is, lehet, hogy még megpróbálom. Egyébként a neten ebből is van sok, de szerintem jobb, ha más masszíroz.
397. grizus (válaszként erre: 393. - Tempest)
2013. dec. 15. 05:34
Nem, nem lehet. Pontosabban a videómegosztón rengeteg arctorna gyakorlatot találsz, de egyik sem a Bojtor Márta-féle. Én egy éve jártam kb. három hónapig, és semmi se történt, csalódottan abbahagytam. Tök pénzkidobás volt. Szerintem tök kamu átverés az egész, vagy ha mégis van eredmény úgy egy év múlva, azt a pénzt már más kezelésekre is költheted. Egyébként már én is alig emlékszem valamire.
396. tanti59
2013. dec. 14. 21:23
A szeded alá,tegyél sima túrót,15-20 percre,....minden nap,...az szépen levi a duzzanatot
395. tanti59
2013. dec. 14. 21:21

Légy türelmes,alakulni fog,még nagyon ödémás vagy,


próbáld finoman maszírozni,a szemedet is,meg nyítogatni,

394. ggyorgyi (válaszként erre: 387. - C114183a1c)
2013. dec. 14. 18:21
Abszolút igazad van, más kárán tanul az okos, bár remélem, végül én sem leszek károsult. Nagyon sokáig gondolkodtam, hogy menjek-e arcplasztikára, de mikor végül mellette döntöttem, akkor sem voltam 100 %-ban biztos a döntésem helyességében. 70 %-ban akartam, a maradék 30 % józan eszem, meg hevesen tiltakozott. Még egyszer nem csinálnám.
393. Tempest (válaszként erre: 389. - C114183a1c)
2013. dec. 14. 18:04
Engem nagyon érdekelnének arctorna meg masszázs gyakorlatok. Jártam már arctornára trénerhez pár éve, de nem csináltam itthon rendszeresen, akkor még nem volt gáz az arcom. MOstmár látom , hogy jó lenne, de nem minden gyakorlatra és takarásra emlékszem pontosan. Lehet erről a neten vagy valahol anyagot, könyvet találni?
392. 8f8f3a827e (válaszként erre: 390. - Fe8e720bfd)
2013. dec. 14. 15:07

Összességében ez szép eredmény!


Kolbi

391. c114183a1c (válaszként erre: 390. - Fe8e720bfd)
2013. dec. 14. 12:40

Te már döntöttél. :)


Nem hiszem, hogy mindent kipróbáltál. :)

2013. dec. 14. 12:14
Nekem már meg van ereszkedve a bőr..47leszek..hidd el mindent kipróbáltam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook