Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


3232. xangie
2014. dec. 31. 13:04
Szisztok lanyok, mindenkinek boldog uj evet, szepulo arcokat kivanok! Aki meg emlekszik ram, azoknak mondom, hogy fel eves leszek januar kozepen, akkor megyek kontrollra es fotozasra, akkor fogok feltenni fotokat, elotte-utana :-) egyebkent minden rendben, semmi nem latszik csak az eredmeny!
3231. cumus
2014. dec. 31. 00:40
Boldog Új Èvet mindenkinek. A kedves Kolbász doktor bácsinak is.
3230. Liza62 (válaszként erre: 3214. - 8f8f3a827e)
2014. dec. 31. 00:25

Kedves Kolbi!

Köszönöm a részletes tájékoztatást, éppen ebben a témában próbálok további infokat gyűjteni.

Kérdésem: mit tanácsolsz annak a hatvanas éveiben járónak, akinek vannak bőrproblémái is (tág pórusok, fehér mitesszerek, hajszálértágulatok, szarkalábak és mély ráncok), valamint megereszkedett arcközép, lógó szemhéjak stb., mivel érdemes leginkább kezelni?

Az UTIMS HIFU azért érdekel, mert leginkább az utóbbi problémáim zavarnak. Az előbbieken egy kicsit javíani tudok egy jó alapozóval.

Jó, tudom, sokat ne akarjon az ember ilyen idős korban, de valami, ami segít abban, hogy jobb legyen a közérzetem, ha tükörbe nézek...

Mennyire lehet veszélyes vagy ártalmas ez a fókuszált UH kezelés?

Mennyi ideig tart a hatása?

Olvastam olyat is, hogy csak 1-2 év, máshol 4-5 évet írnak, melyik igaz?

Bocs a sok kérdésért.

És sikerekben gazdag Boldog Újévet kívánok!

Liza

3229. MVeronika (válaszként erre: 3228. - Peonia53)
2014. dec. 30. 21:48
Ketten vagytok a nyertesek!
3228. peonia53 (válaszként erre: 3227. - MVeronika)
2014. dec. 30. 21:29
KOLBI
3227. MVeronika (válaszként erre: 3226. - Noralux)
2014. dec. 30. 21:19

Az egyikkel eltaláltad.

Innen tudod, hogy melyikkel:

1. szerencsés szám

2. a szülinapom száma

3. azt írtad utoljára

:)

3226. Noralux (válaszként erre: 3225. - MVeronika)
2014. dec. 30. 21:02

1/ Bagi-Nacsa duo

2/ Szilveszter gazda

3/ Kolbi :)

3225. MVeronika (válaszként erre: 3224. - Zefex)
2014. dec. 30. 19:35

Szia, Zefex!


Igen! Örülnék neki. De azért: ahogy tetszik!


Vicces találós kérdés Szilveszterre:


Ki írta ezt a honlapja első oldalára.

"A humor, a nevetés minden rendelésemen ott van"

3224. zefex
2014. dec. 30. 19:00
..ööö kolbászoljon vissza?
3223. MVeronika (válaszként erre: 3222. - Noralux)
2014. dec. 30. 16:41

Köszönöm. Remélem, Kolbi sem húzta fel az orrát. Gyere vissza, Kolbász!

Boldog Újévet Nektek is! Mindenkinek!

3222. Noralux (válaszként erre: 3220. - MVeronika)
2014. dec. 30. 16:34

Istenem, de jót kacagtam! Élmény volt :)

Rééékaaa! Gyere már Te is, léééégysziiii :)

Megragadom az alkalmat és minden kedves fórumozónak kívánok boldog Új Évet, szép kipihent pofikát és szemecskét:)

Sziasztok lányok, asszonyok, ifiurak :)

3221. MVeronika
2014. dec. 30. 15:04
Előbbi közleményünket szilveszteri különkiadás előzetese volt, kéretik határozottan nem megsértődni.
3220. MVeronika (válaszként erre: 3218. - 8f8f3a827e)
2014. dec. 30. 15:02

Tisztelt Rádióhallgatók! Kérjük, hallgassák meg társadalmi célú hirdetésünket!

Hazánkban új jelenség ütötte fel fejét, az úgynevezett "kolbászturizmus". A jelenség különösen hazánk távolba szakadt hölgyeinek körét érinti: Karácsony és Szilveszter előtt a honleányok hirtelen leküzdhetetlen vágyat kezdenek érezni a hazai ájpíél kezelések iránt.

A különös hazatérési hullám miatt a legtöbb európai fővárosból már külön csarterjáratokat kellett indítani. A tömeges jelentkezések hatására bőrgyógyászaink pont az ünnepek előtt nem tudnak eleget pihenni, ajándékot vásárolni, és porszívózni. Kolbász nevű szakorvosunkat például a HOXA Fórum csapata is csak a Frakk nevű keresőkutyával tudta kimenteni az őt gyűrűbe záró, és a további időpontokat hisztérikusan követelő asszonyseregletből. A végsőkig kimerült Kolbász doktor felesége felhívást intézett bizonyos Zsuzsa Spain nevű hölgyhöz, hogy időpontját szíveskedjék nagyvonalúan átvezetni a következő év végére, és az idei ünnepeket, amennyiben még lehetséges, próbálja meg valahogy kihúzni Ibizán. Kárpótlásként fogadja el ajándékba a mellékelt igen kényelmes hámot, mellyel szíveskedjék még azelőtt rögzíteni magát egy tengerparti pálmafához, hogy úrrá lenne rajta a hívó sugallat.

Figyelmüket köszönjük.

3219. MVeronika (válaszként erre: 3218. - 8f8f3a827e)
2014. dec. 30. 14:59
A fene. Valószínűleg most lett akkor elege a bőrömnek. Túlkezeltem. Köszi.
3218. 8f8f3a827e (válaszként erre: 3217. - MVeronika)
2014. dec. 30. 14:47

Vannak páciensek külföldön, akik orvosostól, gépestől megvehetnek mindent. Úgy kilóra! Akiknek nem számít, mikor, milyen, mennyi kezelést alkalmazhatnak. És vannak olyanok is, mint például egy orvosfeleség, akinek a férje kezelheti bármikor, bármennyiszer. Nekem minden hónapban van úgynevezett ajánlatom, ami nem nekem szól, hanem az álruhámnak, a gépemnek. A hölgyek irigylik a feleségemet, hogy annyiszor kezeltetheti magát, ahányszor csak akarja. Pedig most ősszel el is maradt a kezelése. Miért? Mert nem kell, sőt sokszor tilos is. Például a fenti gazdagoknál voltak olyanok, akik segítették az orvosok munkáját. Kiderült 7-8, havonta elvégzett kezelés után a bőr fordítottan, leépüléssel válaszolt! Ugyanúgy, mint a súlyzózásnál, kell időnként bizonyos szünet, mert máskülönben leépülés jön. Tehát vannak szabályok, milyen kezelést lehet végezni sorban és hányszor és mikor, és ezeket be kell tartani. Vannak, amikor csak lézerrel, vagy csak rf-fel dolgozunk és van, amikor egyszerre mindkettővel.


Ha valaki otthon egy két kilós súlyzóval megcsinál egyszerre 200 karemelést, akkor utána begipszelik a karját. De ha egy 40 kg-os súllyal 6-os szériát végez, hetente 2-szer, akkor izmosodik.


Kolbi

3217. MVeronika (válaszként erre: 3214. - 8f8f3a827e)
2014. dec. 30. 13:59

Kolbi, én is erre számítottam, amikor a RF géppel megkezeltem a képem, abból indultam ki, hogy az IPL nagyon bevált, pont, ahogy mondtad, a rendszeres használat kis lépésekben, de összességében jó láthatóan megszépítette. Az RF akkor mit csinált vele, hogy egy óra alatt lerombolta tíz év munkáját, meg rátett még tíz évet? Megfőztem a bőrömet? Akkor meg miért nem éreztem? A hőt éreznem kellett volna, nem?


Igen, sokan mennek külföldre, az én ismerőseim is.

2014. dec. 30. 12:30
Köszönöm és hasonló jókat kívánok mindenkinek. Az év vége nagyon rázós volt, rengeteget dolgoztunk. 23-án jöttek haza a régi páciensek, ilyenkor már soha sem szoktunk kezelni, de be kellett mennünk. Rengetegen dolgoznak külföldön és senki sem akar hazajönni. Megdöbbentő...
3215. tanti59 (válaszként erre: 3214. - 8f8f3a827e)
2014. dec. 30. 11:54

BOLDOG ÚJ ÉVET!!!


Már azt hittük elpártolt tőlünk:)

3214. 8f8f3a827e (válaszként erre: 3206. - Negi)
2014. dec. 30. 11:38

Igaz, nem igaz…


Ultherapy, UTIMS Hifu , Doublo.


A bőrben új rostképzést lehet elindítani hővel. Ezt több száz éve tudjuk.

Ha egy öreg, akár haldokló embernek vasalót nyomunk a hátára, új bőr képződik. Vaskos, heges, de új. Nem lesz újból haja, nem nő ki a foga, stb. de új bőre képződhet. Néhány évtizede tudtak az orvos-fizikusok olyan készülékeket készíteni, melyek nagyon rövid idő alatt nagy energiát adnak át a bőrnek, mintegy megégetik a bőrt, úgy hogy nem marad látható nyoma. De a bőr a behatás hatására szép lassan új rostokat képez, magyarán elkezd „megfiatalodni”. Kezdetben ingerelték a bőrt rádiófrekvenciával, majd lézerrel, majd ennek az ötvözetével (ELOS). Ezek egész jól működve, nagyon sok emberen segítettek. A nagy cél az, hogy, létre kell hozni egy olyan berendezést, kezelést, mellyel ki lehet váltani, helyesíteni lehet a plasztikai sebészetet. Így is hirdetik a pár éve megjelent Ultherapyt, a mikrofókuszált (kis pontokba nagy energiával sugárzó) ultrahanggal (az emberi fül által nem hallható hang) történő arcemelés, arclifting, mely a plasztikai műtét alternatívája. Aztán jöttek a távol keleti másolatok, a Hifu és Doublo. És az lett? Nézegetve a kezelés előtti és utáni képeket, kijelenthetjük, nem egyenértékű a szikével az ultrahang! Akkor nem jó? Pénzkidobás? Ez sem igaz. Külföldön az USA-ban az egyik kedvenc eljárás. Mindennek meg van a helye. A képeken nagyon jól látszik a javulás, mert látszik. De ha megállunk a tükör előtt, és meghúzzuk a bőrt, hogy milyenek szeretnénk lenni, nem lesz a várt eredmény, nem lesz a plasztikával egyenértékű.


Hatásos a kezelés? A kérdést nem így kell feltenni! Megéri a kezelés az árát? Így sem jó a kérdés! Megéri-e a kezelés az árát a mostani Magyarországon? Erre már lehet válaszolni! Akinek mindegy fél millió ide vagy oda, annak nagyon megéri. Aki meg összegyűjtve, lényegében összekuporgatva viszi oda a pénzét, mert ki akarja váltani a kést vele, az csalódni fog, mert nem történik az a csoda, mint a sebésznél. A fókuszált ultrahang kezelés is csak a bőr egy részét kezeli, csak magában nem teljes értékű arcfiatalítás. Mert mellette a hámot és az irhát is ingerelni kell. Nem simítja el a tág pórust, nem viszi el a pigmentet, nem csökkenti a kis erek méretét. De látványosan megemeli a megereszkedett bőrt, különösen az áll környékén.


2001 óta foglalkozom fénnyel (villanófény, infravörös fény, dióda-, alexandrit-, rubin-, Nd-yag-lézer, rádiófrekvencia, ELOS) történő arcfiatalítással. Háromféle árkategóriában dolgozom: egy kezelés 30 000 Ft, két kezelés 50 000 Ft, míg három kezelés (plusz Triniti és sublatív) 75 000 Ft. Eredmény a FOLYAMATOSSÁGBAN és nem az egyszeri, nagy kezelésekben van. A sikeres, fél éves kúra után évente három fenntartó (ősszel egy, míg tavasszal két kezelés) hozza meg a várva várt csodát. Ez működik, de legjobban a szimpla, 30 000 Ft-os kezelés hozza a pénzt. Vajon miért?

2 éve jött be az Utlherapy, egy éve a jó másolatok. Az eredeti gép 20 milla, a másolatok 10 körül vannak. A kezelőfejek gyorsan „kopnak”. A cégek a gépeket később lövésszámra is ki fogják adni, mert ki kell adniuk. A kezdeti fél millás ár valamelyest csökkenni fog, de "olcsó" sohasem lesz, míg Magyarország ilyen, amilyen.


A plasztikai sebészek nyugodtan alszanak.


Kolbi

3213. MVeronika (válaszként erre: 3211. - Tanti59)
2014. dec. 29. 16:17
Barom vagyok. Ilcsikéén.
3212. MVeronika (válaszként erre: 3211. - Tanti59)
2014. dec. 29. 16:16
Hát Iluska lapján.
3211. tanti59 (válaszként erre: 3210. - MVeronika)
2014. dec. 29. 14:13
Hol?,nem látom amiről írsz
3210. MVeronika (válaszként erre: 3208. - Ilcsike.gy)
2014. dec. 29. 08:19
És az a sok szép többi kép micsoda? Antikvárium vagy galéria képei? Nagyon szépek!
3209. cumus (válaszként erre: 3208. - Ilcsike.gy)
2014. dec. 28. 22:18
A sok sirás sem tett jót az arcodnak. Az elötte utánna különbség hatalmas. Ne legyél nagyon türelmetlen:)
2014. dec. 28. 18:15

Frissítettem a naplómat, kockafej képekkel! :)

5-én lesz két hónapos az arcplasztikám, de a helyzet az, hogy kissé még mindig dagadt az állcsontom!

Ettől kockafejűnek látom magam!

Picit érzékeny az állcsontom is és a fülem körül kis túlzással, még mindig lehetne egy kisebb műtétet végezni fájdalomérzet nélkül!


Orvosi alapesetnek nyilvánítom magam, mert nálam úgy néz ki, hogy a harmadik-negyedik hónap végéig fog tartani az alakulás és majd csak utána fogom a végleges eredményt látni, érezni!

3207. Ilcsike.gy (válaszként erre: 3200. - Etus57)
2014. dec. 28. 17:52

Etuska, ma lennél 11 napos, túl lennél rajta, viszont tokától bokáig be lenne dagadva a fejed!- nézd csak meg a naplómban hogy néztem ki anno a 11. napon! :)

Ja, és szilveszterre sem moshatnál hajat!

Szóval az eredeti időpont tényleg nem lett volna a legjobb!

3206. Negi (válaszként erre: 3204. - Liza62)
2014. dec. 26. 14:09

Szia!


Nem tudom,hogy ugyanaz ez, de a doublo engem is érdekelne, jó lenne olvasni valakitől,hogy tényleg ér e valamit. Nekem elsősorban toka és állvonalon kéne valamit csinálni..:(

3205. Maggie (válaszként erre: 3199. - Ilcsike.gy)
2014. dec. 25. 15:03

Sziasztok!


Kívánok én is Mindenkinek áldott, békés Karácsonyt! Azt mondják, szépít az is, ha az ember a szeretteivel van körülvéve. Használjuk ki ezt a pár napot erre is :-) Lehet, ér annyit, mint egyik-másik csoda módszer .Amiről persze azért én is mindig nagyon kíváncsian és izgatottan várom a legújabb bejegyzéseket ;-).

3204. Liza62 (válaszként erre: 3201. - Negi)
2014. dec. 24. 23:38

Szia!

Ez nem ugyanaz, amit a R...med is hirdet doublo kezelésként?

Nekem a legfőbb problémát az arcbőröm megereszkedése okozza, ezért próbálok infokat

szerezni nem műtéti megoldásokról.

Az R...med-nél nem találtam árakat, a B...klinikán igen, hát mit mondjak, húzós.

Boldog Karácsonyt!

Üdv.: Liza

3203. peonia53
2014. dec. 24. 18:29

Sziasztok!



Békés, boldog karácsonyt!

Dóra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook