Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2015. jan. 3. 16:37
Sziasztok. Régi motoros vagyok 2 éves kihagyással. Anno aktívan szemléltettem a szemhéjplasztikámat. Most írtam egy titkos naplót, amiben az elkezdett FTC kezelés élményeit szeretném megosztani veletek, illetve írok a lézer negatív zsírfaló hatásáról, továbbá a szakszerűtlen hyaluron feltöltéssel kapcsolatos tapasztalatomról. Remélem, hasznosnak találjátok. Elnézést, hogy nem nyilvános.
3261. MVeronika (válaszként erre: 3260. - Noralux)
2015. jan. 3. 16:07
:)
3260. Noralux (válaszként erre: 3259. - MVeronika)
2015. jan. 3. 15:49
Hát, ha már a technika ördöge ilyen csúnyán kifogott Rajtad, kell, hogy a majd segítsen az angyala :)
3259. MVeronika (válaszként erre: 3258. - Noralux)
2015. jan. 3. 12:42
Köszönöm. Már nagyon kíváncsi vagyok a végére, vajon, happy end lesz-e? :)
3258. Noralux (válaszként erre: 3256. - MVeronika)
2015. jan. 3. 11:29

Kedvesem, a naplója igen olvasmányos, hajnalban felébredtem és folytattam az este már megkezdett naplód olvasását. Olyan sok mindenben egyetértek Veled és ahogy megfogalmaztad a pillanat alatt észlelt rombolás érzelmi hatását...

Jövő héttől vagyok a magam ura. Cumusnak is tartozok, a naplómba is rakok képeket és Veronika Neked is fogok jócskán írni. Addig is közlöm Veletek, hogy jó itt lenni :)

3257. Liza62 (válaszként erre: 3250. - Tanti59)
2015. jan. 3. 00:02
Akit nem ajánlanék: M..vár S.I
3256. MVeronika (válaszként erre: 3252. - Noralux)
2015. jan. 2. 22:05
Mentem nyitni. Maga is szép már, magának már jó.
3255. MVeronika (válaszként erre: 3251. - Ilcsike.gy)
2015. jan. 2. 22:04

El vagyok, el vagyok, de már megvigasztaltatok.


Ja, nem kötelező olvasmány az a sok maszlag, idő kell, hogy az ember kiböngéssze.

Képet kértek, de a csúfpofámról nincs jó képem, és a régi normálist már csak akkor teszem ki, ha az új rondáról is lesz mellé. Neked már nem is köll, te már választottál magadnak csillagot. És egyre jobban teljesít!

3254. MVeronika (válaszként erre: 3253. - Cumus)
2015. jan. 2. 21:59
Nyitom má, nyitom má. Nem láttak erre egy feher tehent?
3253. cumus
2015. jan. 2. 21:10
Veronika! Kopogtattam az eltünt birkás naplódba. Majd segitek megkeresni:)
3252. Noralux (válaszként erre: 3249. - MVeronika)
2015. jan. 2. 20:20
jelentkeztem, kéretik beengedni.. köszi :)
2015. jan. 2. 20:10

Veronika, nagyon jó az új naplód!

Óriási adathalmaz, nem írtam egyenlőre kommentet, fel kell dolgoznom a sok infót! Mekkora munka lehetett megfogalmazni és leírni, Atyavilág! Gratulálok!

Mi több, végigjárni mennyi idő és energia!

Tényleg nagyon el lehetsz keseredve!

Akinek kétségei merülnek fel orvosválasztás terén nagyon fogja tudni használni az írásodat!


A drakula terápiáról máris kaptam Tőled jó kiindulási lehetőséget!

Lehetséges, hogy nem Pomáz a nyerő! :)

3250. tanti59 (válaszként erre: 3247. - Liza62)
2015. jan. 2. 14:25

Írd le monogrammal,,,,érdekel

Vagy ahogy Veronika írta napló

3249. MVeronika (válaszként erre: 3247. - Liza62)
2015. jan. 2. 14:01

Hát igen, ezeken már sokszor gondolkodtunk itt. És amikor töröltek, többször perpatvar kerekedett belőle. Úgyhogy azt csináljuk nagyjából, hogy leírjuk azért mi történt, nagyjából tárgyilagosan, aztán vagy kiderül a szövegből, hogy kiről/miről van szó, vagy le kell írni rejtjelezve :), rövidítésekkel v ilyesmi. Vagy titkos naplóba tenni, és akkor az magánlevélnek minősül.

Azt hiszem, monogrammal pl lehet írni, az a lényeg állítólag, hogy a Google ne kapja föl, de hát ez is ugye, hogy miért ne...

Szerintem tök fölösleges félni, pont azért lehet valakit megijeszteni, mert az emberek már előre félnek. Nincs mitől szerintem. De azért lehet, hogy mégis jobb így, mert különben meg csak folyamatos kalamajka lenne az egészből, mint a múltkor egy másik oldalon, ahol lett néhány ártatlan áldozat is, attól tartok.

2015. jan. 2. 13:54
Miss Marple - :) Már olvasom is a naplódat!!!!!!!!
3247. Liza62 (válaszként erre: 3245. - MVeronika)
2015. jan. 2. 13:33

Tudod, próbálok minél több infót beszerezni, mert az időm és az anyagi lehetőségeim is korlátozottak( gondolom, más is így van vele)

Már futottam néhány felesleges kört, voltam olyan kezelésen, amikor készültek előtte-utána fotók, visszanéztem, nemigen tudtam megállapítani, melyik készült előtte. Értem Hoxát bizonyos szempontból, de mégis, nekünk az jelentene igazán információt, ha elmondhatnánk negatív élményeinket is, akár csak annyit, nekem miért nem használt XY kezelése.

Ha egy XY pl.sebész vagy dermatológus szakorvos tutira hirdeti a honlapján azt a bizonyos kezelést, kisebb-nagyobb trükkökkel (fényviszonyok, arcszög más beállítása, frizura-váltás, fotoshop stb.)én miért nem mondhatom el, ott, azon a klinikán mit tapasztaltam?

Miért nincs magyar viszonylatban egy realself.com?

Megnevezve bizonyos klinikákat, nevesítve bizonyos orvosokat, kezelési típusokat, eljárásokat?

Bocsánat a leírtakért, én csak leírtam a gondolataimat, nem a Te kompetenciád ezekre a kérdésekre válaszolni.

Üdv.: Liza

3246. Liza62 (válaszként erre: 3245. - MVeronika)
2015. jan. 2. 12:47
BUÉK!
3245. MVeronika (válaszként erre: 3244. - Liza62)
2015. jan. 2. 11:57

Tudom, én is, pont azért írtam neki, megnyugtatásképpen. Csak mert valami mentegetőzést éreztem nála.

Én is kértem már nem egy tanácsot tőle, lejjebb.

BÚÉK!

3244. Liza62 (válaszként erre: 3243. - MVeronika)
2015. jan. 2. 10:27
Tanácsot kértem Kolbitól,erre Ő elég részletesen válaszolt, itt is köszönöm neki. Mindenki tudja, hogy bőrgyógyász szakorvos, azt is, hogy magánrendelése van. Az általa említett 2 fajta alternatív kezelés közül, ő csak az egyik fajtát csinálja.
3243. MVeronika (válaszként erre: 3240. - 8f8f3a827e)
2015. jan. 2. 08:35
Megint előhozakodom a véleményemmel. Szerintem nyíltan el lehet azt mondani, hogy magamat ajánlom. Mellette, ellene érvekkel. Csak az a csúfság, ha páciensnek mutatjuk magunkat, mikor pedig suttyomban orvosok vagyunk.
3242. 8f8f3a827e (válaszként erre: 3241. - Xangie)
2015. jan. 1. 22:04

2258. hozzászólás


Kolbi

3241. xangie
2015. jan. 1. 20:08
Az Infiniti nevezetu eljaras micsoda? Most errol olvastam tobb helyen. A Gorog Zita reklamozza. Kolbi, mi rola a velemenyed?
3240. 8f8f3a827e (válaszként erre: 3230. - Liza62)
2015. jan. 1. 19:14

Tanácsot adni illetlenség, megfogadni bátorság.


Mindenképpen bukik vele az ember. Ha a saját módszeremet ajánlom, könnyen lebukom vele, kilóg a lóláb, ha általánosságban, akkor meg sumákolok. Az igazság pedig az, sokkal több információ kell egy korrekt tanácshoz.


Ha nagy lépést akarunk, akkor szike vagy teljes széndioxid-lézer rejuvenáció. Ha el akarjuk titkolni, ezek kiesnek. Ezután a skála nagyon széles! Szerintem úgy gondolkozz, az arcfiatalítás nem foghúzás! Kint van és a munka befejeződött. Nem, az arcfiatalítás egy életforma, egy állandó, sorozatos beavatkozást igénylő életforma.


Kell egy terv, mely sajnos a pénzzel kezdődik, mennyit szánsz rá egyszer és mennyit később, évente. Ezt fogja az orvos is kérdezni, akár bőrgyógyász, akár sebész, meglátod! Több orvost is fel kell keresni, több fotó gyűjteményt áttanulmányozni. Látja-e, láthatja-e környezet a változást? Hajlandó vagy a kezelés mellé még gyógyszert is szedni? Milyen életet élsz? Cigi, napfény, munka, étel, család, rengeteg kérdés! Fájdalomtűrés, a kezelések utáni kinézet, várakozás, türelmetlenség. Szóval kell egy 20 perces beszélgetés!


Ha egy dolog zavar, a megereszkedés, akkor a fókuszált ultrahang (fél milla). Nézd mg az X faktorból a 61 éves Szikora bőrét, ő is reklám ember volt. De itt van még a Skin Tyte (infravörös fény százezerért) vagy az ELOS ST fej (infravörös és rádiófrekvencia), mely ugyanazt adja, csak 30 ezerért.


Kolbi, BUÉK mindenkinek

3239. kori54 (válaszként erre: 3238. - Cumus)
2015. jan. 1. 13:46
Kedves megegészségesedésedre!:)
3238. cumus
2015. jan. 1. 01:52
BUEK és egy koccintás mindegyikteknek!!
3237. cumus (válaszként erre: 3220. - MVeronika)
2015. jan. 1. 01:51
Tele lett a nadrágom!!! Te tényleg pihent "anyu" vagy!!!! Isten tarcsa meg esztatulajdonságodat!!
3236. Velvet67
2014. dec. 31. 21:53
B.Ú.É.K. Lányok, Fiúk!!!! :)
3235. kakukkfű
2014. dec. 31. 16:58

Sziasztok!

46 éves vagyok, és arcfiatalításra adom a fejem. A krasznaihoz kértem időpontot, de ha tudtok ajánlani ügyes dokit akkor annak örülnék.

Saját zsírral való feltöltesben, vagy plasztikában gondolkodok.


Közben dolgozok, majd később benezek.

3234. Ilcsike.gy (válaszként erre: 3220. - MVeronika)
2014. dec. 31. 14:43

Ezen a járaton ott lett volna a helyem!

Ami késik nem múlik! :)

(nagyon tetszett ez a vicces írás, jót nevettem! :)kösziiii


Nagyon boldog új évet kívánok minden kedves virtuális ismerősömnek a Hoxán!

Köszönöm a vígasztaló, bíztató és/vagy megnyugtató hozzászólásokat, tanácsokat!

Mindenkinek angyalian sima, mosolygós arcot és soha nem síró ragyogó tekintetű szép szemecskéket kívánok!


Ilcsike

3233. tanti59 (válaszként erre: 3232. - Xangie)
2014. dec. 31. 13:33

BUÉK! Neked is!

Hogyne emlékeznénk,ua csapat még mindig:)

Várjuk a képeket!!!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook