Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Április 20-án kezdem a 90 napos diétát fórum

Április 20-án kezdem a 90 napos diétát (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
88. Böbica (válaszként erre: 87. - 3c2c8696c4)
2009. ápr. 26. 16:00

Szia!

Keményítőnapom van,reggelire körte volt,ebédre pedig krumplipüré ....bár szigorúan csak egy kis sóval-semmi más. :) Vacsira szerintem sütni fogok krumplit a sütőben./Nehéz ez a nap abból a szempontból,hogy más zöldséget nem szeretek.De legalább ezt az egyet nagyon! :)/

Te hogy vagy?Minden oké?

2009. ápr. 26. 10:17

Szépnapot mindenkinek!!

Ma gyüminapom van.....leveskét főzök,kicsavartam két grefuitot majd kikanalazom:-))

Ki mit eszik ma???

Egyébként éhség érzet nálam is meg van még...alig várom hogy túllendüljek "ezeken a napokon"

86. Syssy84 (válaszként erre: 85. - Csuti35)
2009. ápr. 26. 07:57
Csuti, sztem a diéta lényege, hogy éhezés nélkül fogyunk.Persze az elején megvan az éhségérzet, mert hát ugye csak másképp kajálunk, mint eddig, de később ez csökken, vagy elmúlik.Sztem abszolút jól csinálod.Meg a kaja is amit leírtál teljesen ok.Csak így tovább.;)
2009. ápr. 25. 16:59

Szerintetek valamit nem jól csinálok,mert én kivéve talán a gyümölcs napot állandóan telve érzem magamat.Vacsorázni nem is szoktam.Talán az teszi,hogy ebédre mindig főtt étel eszem??????????

Tegnap pl. ezt fogyasztottam:két szelet karajból sajtos gyöngyölt hús tzatzikivel ma pedig paradicsom szószos rakott zöldséges krumpli ( kb. 1 krumpli,1/4 doboz kukorica 5 dkg borsó)

2009. ápr. 25. 14:27
Túl vagyok az ebéden,és nagyon jól esett.Egyébként fura,hogy a diéta előtt sem ettem többet egy nap,mint most,valahogy mégis éhesnek érzem magam állandóan.Idáig nem voltak ilyen gondjaim.De gondolom lassan átáll a szervezetem,és nem fog végigkísérni ez az éhségérzet a 90 napon./Egyébként ettem egy kis krémtúrót is-ez talán a mai napba belefér....tegnap reggel óta erre vágytam. :)/
83. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 82. - Böbica)
2009. ápr. 25. 11:40

Kitartás csajszi...megéri hidd el.

Na most elmondom mit evett a párom ma reggel....bundás kenyeret vajjalmegkenve tetejére leQvár......és ezt az orom előtt,én meg eszegettem a műzlikémet....így könnyebb,nem zavart,bár nagyon szeretem a bundáskenyeret én is!! :-DDD

82. Böbica (válaszként erre: 80. - 3c2c8696c4)
2009. ápr. 25. 11:34
Irigyellek,hogy már érzed a hatását :) én egyelőre még nem,bár nem is vártam,hogy 4 nap után már történjen valami.Azért remélem egy hét múlva lelkesebb leszek.Kicsit nehéz volt reggel is legyűrni a körtéket,miközben a párom mellettem jóízűen reggelizett/természetesen nem gyümit :)/...de kitartok.Ha már belevágtam,végig is csinálom!
2009. ápr. 25. 11:31
Én sajnos módosítottam egy kicsit a délelőttökön,a keményítős és a szénhidrátoson.Mivel én már végig csináltam egy szer régen ezt,és sikerült egy kis gyomor fekélyszerűséget összeszednem(amit a éhgyomri gyümi okozott,valószínű)ezeken a délelőttökön én tejbe áztatott müzlit eszem,de teljesen kiürül a gyomrom mire ebédelek.a többi ugyan az mit ahogy elő van írva.Azért tejet,mert nagyon kevés fehérjéhez jut a szervezet,a négy napból 1X és ne az izmot építse le,picit javítok az arányon. Eddig mééég működik így is!!
80. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 79. - Böbica)
2009. ápr. 25. 11:26
igen,próbálkozom,ne legyen egyhangú a dolog....érzem is a hatást, kezdenek a gatyóim nagyok lenni,olyan jó érzés...csak legyen erőm kitartani végig.Jó ez így hogy egymást segítsük"rugdossuk" egy kicsit:-))) Kicsit könnyebb,talán,de azért mi vagyunk azok akik akarjuk ....tényleg a fejben dől el minden!Nem elég az hogy "megpróbálom"....csinálni kell!!
79. Böbica (válaszként erre: 77. - 3c2c8696c4)
2009. ápr. 25. 11:14

A reggeli két körtémmel már végeztem-szerencsére...ebédre bacon-be csavart csirkecomb lesz.Na és vacsira is... :) Szeretem ezt a napot! :)

A te holnapi menüd sem hangzik rosszul.

2009. ápr. 25. 11:12

Szép napot mindenkinek!

Ez a recept jól hangzik,köszi.

Katicabogár!Köszönjük a biztatást! :)

Kellemes hétvégét!

77. 3c2c8696c4 (válaszként erre: 76. - Csuti35)
2009. ápr. 25. 11:10

Jóreggelt..../napot :-))

Köszi a receptet,muszáj kicsit variálni mert beleun az ember lánya.Én holnap gyümisalit csinálok,délbe meg meggy levesre gondoltam édesítövel.

kitartás csajok.....

ki mit tervez mára???

2009. ápr. 25. 08:34

Jó reggelt mindenkinek!Igaz,hogy túl vagyunk a gyümölcsnapon de megosztanék veletek egy nagyon finom laktató, gyümölcsből készült receptet.Remélem segítek vele nektek is a következő gyüminapra.

Tehát a recept:Egy almát vágj ketté, a csumát vágd ki( jó nagy lyuk legyen a helyén)a nyílásba tegyél egy szem aszalt szilvát.A tetejére darabolt diót szórtam és egy icipici mézzel meglocsoltam.Mehet a sütőbe.Még melegen fogyasztható.Mellé fagyasztott gyümölcsből fagyit készítettem.(összeturmixolni még félfagyosan,édesítőszerrel)Isteni finom lesz.Jó étvágyat!Remélem valakinek tudtam vele segíteni.

2009. ápr. 24. 20:34
Kitartást, és sok türelmet kívánok mindenkinek!!! :)
2009. ápr. 24. 15:16

Sziasztok!Köszönöm a biztatásokat! :) Örömmel jelenthetem,hogy remekül bírom a gyüminapot.Abszolút nem érzem magam éhesnek,nagyon jól elvagyok egy kis almával és naranccsal.

Egyébként a víznapról csak annyit,hogy a magam részéről én sem fogom kipróbálni.Szerintem azt nem bírnám,pláne így gyümölcsök után...

/Azért már nagyon várom a holnapi husit./ :))

73. Sodrika (válaszként erre: 68. - Böbica)
2009. ápr. 24. 13:22

Szia!

Kitartás!!!!!!!

És egy ötlet gyümi napra vegyél többfajta gyümit otthonra mert nálam pl előfordul hogy két alma után marhára nem akarok megenni még egyet pedig majd kilukad a gyomrom ilyenkor ettem egy körtét, vagy narit, bancsit, és szerezz be 100%-os gyümilét az eltömi a pocit egy kicsit.

Szurkolok!

2009. ápr. 24. 13:19

Sziasztok!

A víz napra én sem vállalkozom, a gyerekekhez kell az energie, és azt tuti nem bírnám hogy semmi szilárdat ne vegyek magamhoz, így is néha olyan éhes vagyok, remélem ez javulni fog ha kicsit összeszűkül a gyomrom és átáll a szervezetem.

Ráadásul ahogy más fórumokon olvasom elég rosszul vannak víznapon, hányinger szédülés fejfájás stb.

2009. ápr. 24. 12:42
Én sem tartottam víznapot,és így is meg volt a 12 kg. Ha akarod megcsinálod ...ártani nem fog,döntsd el,és tégy belátásod szerint.:-))Én sem igazán hiszem hogy beiktatom...majd meglátom,hiszen nagyon az elején vagyok.
70. Syssy84 (válaszként erre: 69. - Guti73)
2009. ápr. 24. 11:38

Szia, Guti!

Mikor én szeptemberben végigcsináltam már ezt a diétát nem tartottam egyáltalán víznapot és mégis ledobtam 7 kilót, na jó, úgy hogy néha bűnöztem és nem igazán tornáztam, csak a mindennapi jövés-menés, dologintézés volt a napi mozgás.Sztem ez a víznap baromság!

Én most sem fogom sztem csinálni!

Pusz!

69. guti73
2009. ápr. 24. 10:51

Sziasztok!

Köszönöm Böbica igazán kedves vagy.Tényleg jó érzés tudni,hogy mások is küszködnek nem csak én.

Ami nekem még nehéznek tűnik az a havi egyszeri víznap.Ti betartjátok?Mikor?A hónap elején,közepén esetleg a végén?

A mozgással most nincs gondom,mert pár hete elkezdtem futni és legalább 2* megyek tornázni hetente.Na de majd meglátjuk a kalória elvonások után mire lesz energiám.Kitartás mindenkinek,és szép napot!

2009. ápr. 24. 09:45

Nekem a kitartásra ma különösen nagy szükségem lesz,mivel gyümölcsnapom van.Csak alma van itthon,de megyek beszerzek egy kis narancsot...azt kívánom. :)

Szép és sikeres napot mindenkinek!

2009. ápr. 24. 08:04

Jóóóreggelt mindenkinek!

Gyönyörűen süt a nap....kitartást ma is!

66. Böbica (válaszként erre: 64. - Sugee)
2009. ápr. 23. 16:59

Szia!Neked is sok sikert,ha már egyszer megcsináltad,akkor most sem lesz gond-szerintem.Akkor mennyit sikerült fogynod?A sikersztorik mindig lelkesebbé tesznek...jó,hogy írtál. :)

A mozgásra nekem is nehezebb rávennem magam,én Norbira tornázom napi fél órát,egész jó.

65. Böbica (válaszként erre: 61. - Sodrika)
2009. ápr. 23. 16:56
Szia!Köszi a biztatást,remélem holnap én is lelkes leszek a nap végén is.Attól nem tartok,hogy feladom,mert nagyon elszánt vagyok...csak az ingerültség most még nálam is játszik.Erről a férjem tudna mesélni,de amúgy minden oké. :)
64. Sugee
2009. ápr. 23. 14:15

Sziasztok! 22-én, azaz tegnap kezdtem a diétát, mintegy "figyelemelterelésként", ugyanis 21-én letettem a cigit! Mellesleg sznék 7 kilótól megszabadulni! Már csak vmi mozgásra szném rávenni magam, de ez esik a legnehezemre!

3 évvel ezelőtt már végigcsináltam a 90+90 napot sieresen és nem jöttek vissza a kilók, ill. csak minimális! Úgyhogy ajánlom mindenkinek!

Sok sikert Nektek!

63. Syssy84 (válaszként erre: 62. - Sodrika)
2009. ápr. 23. 13:39

A rizs keményítő, viszont a puffasztott rizs vagy búza az már CH.

Van aki a rizs a Ch-okhoz sorolja, de sztem tuti keményítő, én akkor szoktam enni.:)

2009. ápr. 23. 13:13
Na akkor csajok egy kérdés, mert mostmár totál összezavarodtam a rizs hova tartozik?
61. Sodrika (válaszként erre: 58. - Böbica)
2009. ápr. 23. 13:11

Szia!

Nekem tegnap volt gyümi nap és kibírtam el sem hiszem,de nem volt annyira vészes mint gondoltam és legnagyobb meglepetésemre a narancs tömött el a legjobban és valamiért nem is marta a gyomrom.

Egyébként az ismerősöm azt mondta igyak ilyen napon 100%-os gyümilét, igaza lehet valszeg az is eltöm, egyébként tegnap többször akartam éhenhalni de hős vagyok és csak gyümi csúszott le meg víz, az ismerősöm azt mondja az első 1-2 hét nehéz de aztán már simán lehet bírni az első héten ő is szimplán agyon akarta ütni a férjét, mert az éhségtől kicccsit ingerült volt a drága, nekem egyenlőre ilyen problémám nincs szimplán éhes vagyok olykor, de megverni még senkit nem akarok, egyébként ez az 5. napom.

További szép napot!

60. Csuti35 (válaszként erre: 57. - Syssy84)
2009. ápr. 23. 11:34
Köszike!Még én is bírom,szerintem gond délután lesz.Már előre várom a holnapot.Kitartás neked is a nap hátralévő részére.
59. Böbica (válaszként erre: 56. - Guti73)
2009. ápr. 23. 10:53
Sok sikert neked is,és kitartást!Menni fog az!Ha néha elkeserednél,akkor pedig számíthatsz a biztatásunkra! :) Szerintem nekem is lesz rá szükségem...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook