Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyatej fél egészség! fórum

Anyatej fél egészség! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Anyatej fél egészség!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. dec. 9. 17:53

No, akkor hogy összegezzem.

a nunás képeket nem értem...

szoptatás: én nem tudtam szoptatni, túl is tettem már magamat ezen. az egyik legjobb barátnőm a mai napi szoptat is, akár elöttem is. DE soha nem éreztem zavarban, sőt vele szembe is tudok ülni közben:1. nem rakja ki a mellét, 2 a szemébe nézek nem lejjebb... abberált is lehet az az ember aki a szoptatós anyákat kukkolja. tapasztalat, hgoy a 99% el is rejti a mellét, de ha nem akkot meg nem kell nézni

2009. dec. 9. 17:52
elnézést az off-ért!
281. Gavrilo1 (válaszként erre: 274. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 17:52

Bocsi, ha már a "punci fotó"-nál vagyunk. Aktot is meg olyat is bárkiről lehet csinálni. Akkor nem igazán ért a fotózáshoz az ismerősöd!!!

Minden csupán make up, beállítás és retusálás kérdése. Mit gondolsz mindenki olyan szép a híres férfi magazinokban mint ahogy a csodás aktokon kinéz??

2009. dec. 9. 17:48
Ja, látom férjnél vagy, akkor kicsit talán idösebb vagy...
2009. dec. 9. 17:46
És ha lehet ne offold a fórumot baromságokkal...
278. 1f9774333a (válaszként erre: 276. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 17:44

Babám, ő már egy érett anyuka, s mivel ha jól látom, Te a nettel nöttél fel, akkor max 17-18 lehetsz.

nem kellene inkább tanulni, mint itt játszani a szemernyi eszedet?

277. 1f9774333a (válaszként erre: 276. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 17:43

Meg lehet tudni, hgoy miért nem fejezed már be?

Nem tartod unalmasnak amit írogatsz...

Hány éves is vagy te valójában???

Mert max. 12 tünsz...

Miért nem hagyod Őket békén?

276. bec1f7f165 (válaszként erre: 273. - Cbc7d5fe99)
2009. dec. 9. 17:39

Lehet lovagolni a végtelenségig a név nélküliségen. Csak mikor a kis csatlósod épp az érveket hajtja, akkor kevés egy ilyen egyszerű mondat újra hajtogatása.


Én már az internettel nőttem fel, és számomra a virtuális tér teljesen természetes. Ez egy morzsája az életnek, egy sokadrangú dolog. És részese vagyok úgy is, hogy nem teszem hozzá, hogy Kovács Margit vagyok Hódmezővásárhelyről, igen az 1983. augusztus 13-án született.


Egyáltalán Neked miért olyan fontos ez? Elégedetlen vagy a valós életeddel, és itt vagy "valaki"?

275. ében11 (válaszként erre: 274. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 17:35

hm. több sebből vérzik amit írsz.

itt ezt a határt senki nem lépte túl,szóval kár volt olyat írnod a cikk írójáról.

az hogy a párod hol dolgozik hogy jön ide?

talán téged zavar, hogy ő lát egy ilyen dolgot, de gondolom nem előtte pár centivel lóg az a cici van egy gyerek is rajta ami takar!

és ezt nem el kell nézni,tolerálni kell meg speckó gyerekes szállodában-hanem ezt normálisnak természetesnek kell venni,hogy ez megtörténik.

mégsem ülhet az ember 4 fal között csak azért mert szopós babája van!és a környezet meg gyerekellenes és prűd!Mert mi van a plakátokkal reklámokkal tv -vel újságokkal amiben a cicanők domborítanak azokat sem nézed te és a párod sem.

azt miért nem szólod meg.miért ez zavar?

abban igazad van hogy ha lehetősége van félrevonul, de azt neked kell elfogadnod hogy az a nem babás szállodában sem fog mindig megtörténni csak a te kedvedért.

nincs ilyen hogy gyerekes meg gyerektelen terület!ha nem akarod nem kell nézni,gondolom nem állnál oda bámulni, és azt is remélem hogy nem lennél annyira kulturálatlan faragatlan hogy esetleg még be is szólnál egy ilyen anyukának

hogy a puncifotó hogy jön ide?nem is értem.

274. bec1f7f165 (válaszként erre: 270. - Ében11)
2009. dec. 9. 17:23

Tudom, hogy ha valaki szoptatásra előveszi a cicijét, az nem egyenlő a cici mutogatással; és zavarát félre téve ezt a fajta etetést valamelyest tolerálni kell a környezetnek. Csak szerintem van ennek egy határa, amit időnként átlépnek.

Az én anyám is szoptatta a húgomat másoktól szinte pár lépésre, de ugyanakkor mégis félre vonulva pl. a tóparton. Neki a negyedik gyerekével nem volt ebben semmi furcsa már, nekem akkor még igen.

A férjem egy kifejezetten családosokra specializálódott szállodában dolgozik, ahol a hallban gond nélkül előkapják a nők a cicijüket. Én nem vagyok benne biztos, hogy ugyanezt megtenném, mert egy emelettel feljebb meg ott a szobám, de gyerekes szálloda, el kell lézni.


Na ezek után ha egy kedves vendég, aki hozzászokott ehhez a toleranciához felbukkan egy nem a gyerekek körül forgó szállodában hogy fog viselkedni? Mert én nem vagyok kíváncsi senkinek a mellére és szerintem az a normális, hogy ha lehetőség van rá, akkor félre vonulok.



Az illusztrációt illetően más téma, de szerintem érzékletes: egy fotós ismerősömnek van két kifejezése, akit soha nem kever; van puncifotó meg van akt. Ha puncifotót akarna, akkor tucatjával találna lányokat, aki akár 5ezer forintért hajlandóak lennének. Aktot viszont nem lehet bárkiről csinálni.

Persze nem profi cikk, profi fényképpel úgyhogy nem használhatok az előző analógiájával azonos mércét. De pont ezért gyakorlatilag itt minden, amit bárki kitesz egy nagy céltábla egy pontja. Ha csak közzétenni szeretne, akkor egy saját site-ot üzemeltetne, ahol moderálhatna (ha egyáltalán megengedi) a kommentelést. Ez viszont egy fórum, ahol mindenki mindenhez hozzáfűzheti a saját véleményét. Nem a saját pozitív véleményét, hanem a bármilyen véleményét.


Minden egybe vetve, ne ítéljünk elsőre bla. . bla. . . bla. . . aki egy ilyen helyen, az átmenő forgalom közepére kiteszi ezt az aktust "én legalább vállalom" magam felkiáltással, arról nem hiszem, hogy a nem gyerekes szálloda halljában megtisztelne engem azzal, hogy felfáradna a szobájába, hogy ne kelljen őt néznem.



Az sem titok, hogy miért olvasgatok ilyen témában.

Az viszont furcs, hogy Te, aki az "aki nem akar gyereket, ide" témára ugrottál, az kétségbe vonja az én téma választásomat.

2009. dec. 9. 16:55

de nézd már meg mihez szól hozzá!!

ezért anonim!!

2009. dec. 9. 16:53

egyetértek!!

kioktatásra nincs szükség itt mindenki szép szavakat vár!!

271. ében11
2009. dec. 9. 16:53

és még mindig fenntartom hogy a szoptatás még ha nyilvánosan is történik, természetesebb dolog bármi másnál!

pl. a miniszoknyás cicivillantós lányoknál,

vagy akik nyilvánosan fedezik fel a másik manduláját

illetve aki oda nem illő helyen matat a párja fenekében:ezt már láttam a nőgyógyász rendelőjében

és a karácsonyi misén is,sajnos

270. ében11 (válaszként erre: 268. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 16:48

hm.

na erről beszélek amit itt produkálsz!

én nem üres sorokról írtam-csak arról hogy feltűntél babás fórumokon és jött belőled hogy ezek a dolgok rosszak.

nem olvaslak vissza annyi időm nincs és értelme se lenne sok.csak feltűnt nekem-és az is nem magyarázod el miért ellenszenves neked egy evő baba, vagy hogy valaki gyereket vállal.

szóval én nem bántottalak most sem teszem-ebben biztos vagyok.viszont az hogy másra felnőtt anya gyerek azt mondod undorító és köszönöm nem kérek belőle-és tényleg csak odamondogatsz-nem értem.

ha annyira taszít a dolog akkor miért olvasgatsz arról hogy egy gyerekesnek lenni milyen.és miért sértegetsz másokat.és miért furcsa hogy ezt megkérdezem tőled?

269. bec1f7f165 (válaszként erre: 267. - C95c921ae7)
2009. dec. 9. 16:40

"Nem alkottam rólad véleményt általánosságban. De az anyasággal kapcsolatos megjegyzéseid miatt úgy gondoltuk, jobb lenne még egy darabig gyerek nélkül NEKED." Ugye nem kell magyaráznom, az ellentétet.


Én kerek perec leírtam az alaptézisem is, annak változását is, és azt is, hogy a változtatás jogát fenntartom. Így egy sorom sincs, amit kéjesen az orrom alá dörgölhetnél.

268. bec1f7f165 (válaszként erre: 266. - Ében11)
2009. dec. 9. 16:29

Ha már annyira elemezgetni akarsz, akkor olvasd vissza az összes hozzászólásomat, és ne jelents ki ilyen valótlan dolgot, hogy csak üres sorokat hagyok mindenütt, mert ez szemen szedett hazugság. Nem kell minden érvnek Ádámtól és Évától indulnia. Ha pedig valami nem tetszik, vagy taszít, akkor az egy elemi ösztön. Pl. a mi éghajlatunkon hány embernek ártott egy pók? Mégis hány arachnofóbiás van.


Nem egy családdal kapcsolatos bejegyzésem van, ami közvetlenül az én családomról szól, és van pozitív is. Anyukákkal is kölcsönösen meg tudom magam értetni, csak azokat nem olvastad vagy semmisnek vetted, mert most épp le akarsz szólni.


Nem csoda, hogy nem értesz, mert nem is akarsz.

267. c95c921ae7 (válaszként erre: 265. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 16:23
Nem alkottam rólad véleményt általánosságban. De az anyasággal kapcsolatos megjegyzéseid miatt úgy gondoltuk, jobb lenne még egy darabig gyerek nélkül neked. Persze én is úgy gondolom, hogy van ennek egy nagyon is konkrét oka. Nagyjából elképzelésem is van , hogy mi/mik lehetnek (persze lehet, tévedek). Ha viszont igazam van, akkor azt a hozzáállást rögtön ledobnád, amint gyermeked születne. Akkor viszont majd ha eszedbe jut némely megnyilatkozásod, lehet, hogy rosszul fogod érezni magad.
266. ében11 (válaszként erre: 265. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 16:07

persze lehet.de téged igazán nem értelek-mit tettek a gyerekek a gyerekesek ellened hogy ennyi rossz érzés van benned?

mert látom más gyerekről családról szóló fórumba is írsz,ott is rossz véleménnyel vagy.de nem értem az okát.nem is érvelsz semmivel,csak leírod hogy minden ami ezzel kapcsolatos szörnyű...

ha egy embert megkérdeznek mi a jó dolog ami történik vele-legalább egy olyat tud mondani ami családdal kapcsolatos.

neked is biztos van családod, és nem gondolnám hogy annyira szörnyű velük élni-egyedül rosszabb lenne nem?

265. bec1f7f165 (válaszként erre: 264. - C95c921ae7)
2009. dec. 9. 15:16

A következő 7-8 évben nem lesz gyerekem.


Véleményetek lehet, de ezzel nem csak akkor kellene érvelni, ha magatok igazát véditek. Mint ahogy rólam lehet véleményt alkotni, úgy én is minden feltett tartalomról kifejthetem a véleményem. Ha valaki mimóza lelkű, akkor ez nem az ő világa, de ez már nem az én saram.

264. c95c921ae7 (válaszként erre: 259. - 1c4f1f6e5a)
2009. dec. 9. 13:58

Nyilván mindenki maga dönti el, ezt nem kell ilyen vehemensen követelned.

Csak véleményünk meg lehet..Ha valakinek undorító egy gyermekét szoptató anya képe, arról pont ez.

263. giga455
2009. dec. 9. 13:48

Hűűű látom nagy vita kerekedett egy sima szoptatás témáról.

Az én fiam 17 hónapos lesz, még mindig sokat szopik, elég sok tejem is van. Nem is bánom, nem allergiás hálisten, a tehéntejet max tejbegríz gyanánt ismeri. sosem bántam meg hogy szoptattam, egészséges gyerek, pár hete volt először igazán beteg, 39 fokos láza volt. Nem volt hajlandó enni, csak szopott, és ez volt a szerencse hogy nem száradt ki, sőt egyáltalán így nem is viselte meg. Még nem tudom hogyan lesz a leválasztás, ezt a téli időszakot még biztos végig szoptatom, aztán majd meglátjuk. Az biztos, a leválasztás nem úgy működik hogy én azt mondom hogy mától nincs cici, valahogy majdcsak lesz, de erős a gyanum hogy böven elmúlik 2 éves, mire nem fogja igényelni. Erőltetni, erőszakkal megvonni tőle biztosan nem fogom.

262. ében11 (válaszként erre: 261. - *adelinda*)
2009. dec. 9. 13:35
pedig úgy gondolom aki e miatt feszül, abban a szexuális töltet jelenik meg-különben mi más oka lehetne azt mondani egy 2 3 éves gyerek abnormális ha szopizik-és azt elfelejtettem írni ezk a gyerekek már csak pár alkalommal reggel vagy este szopiznak és normálisak.
261. *adelinda* (válaszként erre: 249. - Ében11)
2009. dec. 9. 13:31

"akinek erről szexuális töltet jut eszébe-nos annak az illetőnek gondjai vannak-"


Habár ebben a hsz-ben nekem válaszolva írsz, remélem ez a része a válasznak már nem nekem szólt!!!

Egyáltalán nem érintettem ezt a témát, nem hoztam összefüggésbe a szoptatást a szexszel!!!

260. ében11 (válaszként erre: 259. - 1c4f1f6e5a)
2009. dec. 9. 13:24

?nem értem neked írt itt valaki ilyesmit?

amúgy a vélemények mennek pro és kontra ezért van a fórum, természetesen.

2009. dec. 9. 13:20
Mindenki maga döntse már el, hogy mikor lesz gyereke!!!!!!Még jó hogy nem kell előtte kikérni a véleményeteket!!
258. Gavrilo1 (válaszként erre: 257. - C95c921ae7)
2009. dec. 9. 09:35
Másik topikban olvastam a hozzászólásit, hát azok alapján szrintem se kellene még neki jó pár évig
257. c95c921ae7 (válaszként erre: 256. - Gavrilo1)
2009. dec. 9. 09:30
Hát..ebben majdnem biztos voltam. Még egy darabig nem is kéne neki..
2009. dec. 9. 09:28
Zizil-nek nincs gyereke .
255. ében11
2009. dec. 9. 09:19

hm.most néztem meg a képet.és semmi különös nincs rajta.kilátszik kb. fél tenyérnyi bőr,még egy pólóból is több látszódik,nem is értem.szerintem ez még ízléses és megjeleníthető kategória.

amúgy meg ha nem látsz ilyesmit,hogy tanulod meg?

egy csecsemős könyvben is van sok sok kép-pocakról mellről szopizó gyerekről-ha az ember sosem látja, sem élőben sem könyvben és kézbe veszi a sajátját

honnan tudná mit tegyen?

ennyi erővel az összes filmet plakátot reklámot stb. is eltüntetnéd kedves zizil?

amúgy egy ilyen jelenet simán lemegy a tv-ben is,babás műsorban.

de azt hiszem amin felháborodni lehet az nem ez a kategória-sőt nem is a szoptatás.

én még emlékszem,hogy gyerekkoromban láttam egy filmet-azt hiszem az emberi testről szólt-és volt egy rész ami a szülésről és totálból lehetett látni ahogy kibújt a baba-az hogy én ezt láttam, nem undort keltett,inkább csak tudtam hogy történik, és nem volt titokzatos többé-hanem természetes.

254. c95c921ae7 (válaszként erre: 245. - Bec1f7f165)
2009. dec. 9. 08:46
A hasra esés és az undorítónak nevezés között van némi átmenet. Szerintem nincs miért hasra esni..én sem raknék fel ilyen képet, mert ez csak rám tartozik. Csak az , hogy undorító, nagyon rosszul eshet neki. Hisz a gyermekével van rajta. Nem tudom van e gyereked..ha van..csodálkozom, hogy nem érzed milyen bántót mondtál.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook