Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem? fórum

Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
95. f758a7200f (válaszként erre: 91. - 7f68e43584)
2013. ápr. 12. 09:05

Ott a pont!


De mar eleve fugges az, hogy ha ennyire befolyasolja a dontest egy anyagi helyzet...


Es csori pasitol ugyanilyen szinten lehet fuggeni, hany gyeses anyuka nem mer lepni csak mert meg kozosen sincs egy egzisztencia nemhogy egyedul. Amikor a masik felben is tudatosul, ezt fegyverkent tudja hasznalni...


Mindenkinek kell egy terv ami sajat terv, ha egy parkapcsolat ehhez a celhoz kozelebb viszi, am legyen, de nem lehet maga a parkapcsolat a cel, a parunk a tarsunk, hogy elerjuk ki-ki a sajat celjat. Ha kozos, annal jobb de ne legyen annyira nagyon kozos, hogy a masik visszaelhessen vele

94. 7f68e43584 (válaszként erre: 93. - 06718ca650)
2013. ápr. 11. 08:06
Én is ismerek ilyen párt akik 2 év után elváltak.Csak ott éppen azért,mert bejött a képbe egy harmadik személy,akivel aztán azóta is együtt él a csaj és 2 gyereket szült neki! Az élet tud furcsa dolgokat produkálni!
93. 06718ca650 (válaszként erre: 87. - Édes-mézes)
2013. ápr. 10. 18:09
nem tudom mekkora lehetett ott a szerelem, ahol pl. egy év után elválnak. van egy ismerősöm, akinek volt lagzijuk, de már előtte való nap sem akart hozzámenni a fiúhoz. el is váltak hamar. nem egy ilyet tudok, és ezek is benne vannak a statisztikában.
92. 06718ca650 (válaszként erre: 91. - 7f68e43584)
2013. ápr. 10. 18:05
ez most csak egy lehetőség volt, a másik kettő mellett. :)
91. 7f68e43584 (válaszként erre: 86. - 06718ca650)
2013. ápr. 10. 16:11
Ahhoz nem kell öregúrnak lenni,meg gazdagabbnak. A fiatal is,ha válásra kerül a sor kisemmizheti,ha épp úgy adódik! Nem szabad SOHA SENKITŐL sem függeni!
90. édes-mézes (válaszként erre: 88. - Krisz42)
2013. ápr. 9. 22:11
Ezért lenne jó igen,ha lenne szerelem még. Ezért írtam a kevés tapasztalatot.
2013. ápr. 9. 10:15
Menjéé már hozzá a tudod kihez :D :D hát már ezt fújom neked 2 éve :D de állj! Én leszek a koszorús lány,vagy a tanúd. Az én koszorús lányom is te leszel ;)
88. Krisz42 (válaszként erre: 87. - Édes-mézes)
2013. ápr. 8. 22:33
Azért egyszer az életben mindenki szerelmes lesz,vagy legalább is majdnem mindenki.És az akkor mindent vinni fog,mert szenvedni fogsz,ha nem teljesülhet be.Az,h idővel megszereted az idősebbet,az kevés,az nem szerelem lesz és ha meg is lesz mindened,valami mindig hiânyozni fog.
2013. ápr. 8. 19:44

Ha nem szereted egy idő után jönni fog olyan akibe belebolondulsz...és akkor már nehéz lesz gyerekkel és ígéretekkel a hátad mögöd kilépni.

Ugyanakkor ha a szerelem olyan nagy biztosíték volna nem lenne ennyi válás és kudarcos kapcsolat.

Azért van abban némi igazság amit a szüleid mondanak,de ehhez még fiatal vagy és nem fogod megérteni amíg nem gyűjtesz be ehhez kellő tapasztalatot.

2013. ápr. 8. 19:40
tök jó lehetőségeket ötölt ki a családod... és mi va, ha az idősebből lesz egy forgó morgó öregúr, aki kihúzza a feneked alól a jólétet?
2013. ápr. 8. 19:36
én semmi pénzért nem adnám a szerelmet, hiába lehetne jobb életem. biztos szentimentális vagyok, de amink lesz azért együtt fogunk megdolgozni, szerelmesen. egy 15 évvel idősebb meg sosem kellett volna, rá sem néztem idősebbekre.
84. 7f68e43584 (válaszként erre: 83. - Fairytalentum)
2013. ápr. 8. 19:16
A szegénység egyáltalán nem szégyen! Főleg a mai világban:( Viszont a címhez kapcsolódóan írtam én is csak ezeket.Hogy azért a pénznek mekkora hatalma van! És talán pont ezért.
83. fairytalentum (válaszként erre: 79. - 7f68e43584)
2013. ápr. 8. 17:39

Igen,ez valóban így megy nagyjából..

A szegénység nem szégyen,csak kellemetlen.

Persze akadnak olyanok is akik más rúgóra járnak,lehet választani.

Az élet csupa választás. :)

82. f758a7200f (válaszként erre: 79. - 7f68e43584)
2013. ápr. 8. 17:35
Ma már a kutya sem ugat pénz nélkül, basszus, továbbléptünk abból a korszakból...
81. f758a7200f (válaszként erre: 74. - Zizmonti)
2013. ápr. 8. 17:33
:DDDDD Kaparjon össze valaki....
80. 204b0f6e6a (válaszként erre: 79. - 7f68e43584)
2013. ápr. 8. 17:29
De tiszta érzelmeket soha!
79. 7f68e43584 (válaszként erre: 78. - Fairytalentum)
2013. ápr. 8. 17:27
Szerintem meg már pont olyan világban élünk,hogy igenis pénz beszél,kutya ugat. Pénzért szinte mindent megvehetsz. Egészséget(hajjaj de még mennyire),és sok sok dolgot amire szükséged lehet.Sőt, sokszor még embereket is kilóra meg lehet venni.Leperkázol,főleg,ha az illetékes személyt keresed és máris tiéd a nagy biznisz egy gyárnál....tudom,látom,hallom! Ez így megy!
2013. ápr. 8. 16:52

[link]


:)

77. beazt (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 8. 16:47

Szerintem 2, a meló nélküli nyugodt élet, a szabadidő keveseknek adatik meg és mindennél többet ér. Szerelem jönni fog másik, de az idő, amit a melóhelyen töltöttél, sosem jön vissza.


Egy-két évet kibírsz mellette, addig csinálsz neki egy gyereket és utána már szabadon kavarhatsz a szerelmeddel, vagy akivel akarsz, az öreg úgyis meg fog bocsájtani mindent, hisz láthatóan hóttszerelmes, no meg a gyerekei anyja leszel. Lesz egy gazdag támogatód, akihez mindig fordulhatsz majd. Vagy akár le is léphetsz tőle egy kis zsetonnal. Csak közben ne hízz el, tartsd magad formában és próbáld a szabadidődet nem semmittevéssel eltölteni, hanem tanulj, építs fel egy vállalkozást, akármi.

76. Aquatica (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 8. 16:41

fura szüleid vannak nem mondom:P szerintem ők se szerelemből házasodtak:P. őket is csak a pénz köti össze ezek szerint.

de mai napság sok lány így csinálja.

én nem tudnék szerelem nélkül férjhez menni. életem legszebb ajándéka ez.és ha teszünk érte akkor ne múlik el. A pénz meg olyan hogy lehet ma van holnap nem lesz :D

75. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 74. - Zizmonti)
2013. ápr. 8. 16:07
Ez nagyon kééééész!!!:)
74. zizmonti (válaszként erre: 72. - Snus)
2013. ápr. 8. 16:01

Egy blogon találtam,jót nevettem :)

„Csak a fiatal csajok a jó csajok....”


Hát idefigyejjé' én megmondom az őszintét, nekem a fiatal csajok jönnek be, főiskolás ilyesmi, zsenge macska... hát figyeljél, itt vagyok 43 éves fiatal férfi most mér járjak én egy harmincas csajjal érted. Te az már mind lelki beteg, nyomoronc..sírnak-rínak ba'meg tehénednek... Jó tudod téged kedvellek, azér is vagyok őszinte, megváltoztál te is érted. Emlékszem 18 évesen még igazi jó bige voltál, de a nőknek harminc fölött annyi... érted, lejárnak mint a tartóstej.


Ismerek egy harminckét éves nőt érted találkozgattunk, jó már nem fiatal, de erőlködik, kondi szoli... szódával elmegy... eltelik egy fél év, és teljesen lerobbant az arca, de durván, ráncok faszomtudja... na érted ez nekem nem kell. Egy harmincas nő érted, elég egy rossz félév és bármikor lerobbanhat... A másik hogy tele vannak kölyökkel, na nekem ne hozzon ide rágcsálót idegen alomból, már érted mit mondok. Akinek meg nincs kölyke, na az meg senkinek nem kellett, az ilyen nekem se kell...


A húgom is... öt évvel fiatalabb a faszija, na én mondtam is neki az esküvőn, hogy szerinted ez melletted marad?!


Az ilyennek mind anyakomplexusa van, ez nem természetes- tiszta beteg az a csávó is... De azért mikor kivittem a sógort a gimi elé a térre érted, mentek vonultak a kis loliták, jó nem szólítom le őket, érted nem vagyok beteg, csak azért nem vagyok vak, na láttad volna a Pétert csak úgy jojózott a szeme...A húgomnak meg így-úgy...- nem lesz abból semmi, jön most a gyerek náluk, de hogy azt is ki fogja felnevelni... mer ezek úgy szétmennek, mint a szél.


Érted az a természetes hogy a férfi az idősebb, mint az ókorban vagy középkorban vagy mikor érted akkor a férfi 40-50 éves koráig magát építette, meg keresztes háború meg ilyenek csak utána jegyzett el egy tizenhat éves lányt, ez a jó házasság titka, tudod te is tanultad történelemből.


Te egy okos csaj vagy, bár szerintem nem vagy olyan okos mint képzeled, na tudod, csak húzlak na nehogy már besértődjél... na mindegy, lehet okos vagy de öreg mer egy harmincas nő már öreg érted, na okosnak meg öregnek itt vagyok én, na nehogy már a nő legyen az érted.


Meg cosmo Szexésnyújork meg nem tudom tiszta nagyiszex. A férfiak ettől hánynak- de a sok alkoholista véncsaj meg asziszi hogy így is van, Eat, pray, Love – na osz' bőgnek a moziba, Julia Roberts - érted, akkor volt a fénykora, mikor először vettem kotont... na mindegy ezeknek mindent be lehet adni..


Meg hát te is, változtassál az öltözködéseden érted oké hogy értelmiségi csaj vagy, csak ne legyél tarisznyarák, boleró vagy nem tudom mi, ami most is rajtad van, mint egy amatőr bábos... vegyél inkább világoskék, rózsaszín felsőt, ki a cickót, érted el kell adni magad a húspiacon...


Na meg a gyerektéma érted, hát az én gyerekemnek fiatal anyja legyen érted, 25 fölött úgy megy lefele egy nő mint lejtő, csontozat, hormonok minden érted innentől kezdve akármikor elmaradhat a Mikulás is, érted oszt game over gyerek nyista...


Ott a nagybátyám is érted még neked is rokonod tudod Szifó, na érted ő is elvált minden, de mér vált el? Mer jöttek a balhék odahaza, ötvenéves lett érted ő is meg az asszony is, na érted egy ötvenéves férfi baszod felvesz egy napszemüveget, egy Converse cipőt kimegy az utcára mit mondanak a középiskolás bigék, na nekem ez a faszi kell!


Érted legszebb férfikor, akkor kezdik egyáltalán számba venni... na a vénszatyor meg már seholsincs érted. Na 60 elmúlt de olyan női vannak! Érted megkapja a legjobb tizenéves ukrán ribiket, a múltkor kimegyek a tanyára, mer a válás után odaköltözött ki, na ott ül a kiscsaj, a vadászhaverja hozta neki Ukrajnából, tudod akinek kilőtték a félszemét na mondjad már... te az a csaj! Mekkora macska volt, az anyja hétszentségit, olyan ződ vót a szeme mint a fenyősampon, na érted és nem mutatnak rosszul az öreg mellett, csak aztán valamit elkapott tőle Szifó meg drogozott is a kiscsaj, és akkor kivágta - de miért érted mer ezeket a csajokat is elkényeztetik a férfiak érted jó dolgukban megveszenek ...


Meg a csajok is rábasznak érted mind azhiszi övé a világ húszévesen, na most te is, itt vagy te is még úgy jó tíz éve emlékszem nem is voltál annyira rossz, tényleg egy erős közepes, na akkor odaállok érted 34 éves kölyök voltam még akkor én is, de te mit mondtál volna nem sértődök meg tudom én, azt mondtad vóna, hogy nem kell, mer akkor még olálá jön a herceg fehér lovon, meg az egyetemista suttyó parasztgyerek loboncos hajjal, hogy korban hozzád illő...


Most meg má tudod mi van, én megmondom őszintén érted, nem kamuzok mint a sok faszi aki kihasználja a kiégett vén spinéket... oszt löki nekik hogy így szép vagy úgy szép vagy, meg nem jó a mérleg... én megmondom szemedbe most meg te nem kellenél... - ez van, nem, ha kérdeznéd az mondanám: nem, köszi, - na de azér ne vedd magadra! Csak érted... Na most itt van nekem ez a főiskolás csaj, jó a szülei nem örülnek... igazából titokban találkoztunk, meg mostanában nem nagyon ér rá tudod felvételi minden... mondom neki ne tanuljál annyit bébi a bizonyítványt senki se kéri... de érted egy legalább igazi férfivel van - mondom neki hogy nem menjél egyetemre minek, de érted a barátnői telebeszélték, tudod vannak ilyen irigy rosszindulatú oldalkocsija, Anikó vagy Angéla hát valami ilyen prolinevű csaj... meg a szülei is basszus, hogy menjen gólyatáborba, meg gólyabál meg ilyen dedós faszomok, mondtam neki, ne menjél, semmi szükség rá te már egy érett 21 éves nő vagy, hogy ott bohóckodjál a gyerekek között – de csak elmegy...mondtam akkor veled megyek, de nem akarja azt mondja ide csak azok mehetnek akik odajárnak..csak nehogy érted azok a pattanásos szerencsétlen sunyi kölykök ott valamivel telebeszéjjék....”

2013. ápr. 8. 14:41
A pénz fontos dolog ,lehet ezt elbagatellizálni ,de ez a valóság.Ha nincs pénzed semmid sincs.De a pénzt magadnak kellene először megkeresni.Tanulni ,egzisztenciát teremteni.Utána jöhet a szerelem is.Mert az ember mindig csak magára számíthat ,egy életen át.Tehát most még ne a párválasztás foglalkoztasson, hanem építsd fel önmagad.
72. snus
2013. ápr. 8. 13:07
Hány de hány pasastól hallottam már, a nők milyen számítóak, csak a pénz, meg a javak! Bezzeg a férfit a tiszta érzelmek motiválják, hogyne! Nem sok olyat hallottam, hogy a társát lecserélte XY, egy idősebb, testesebb, ráncosabb nőre.
71. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 56. - 25c3cdd4e1)
2013. ápr. 8. 12:38
Ezt meg honnan szedted,hogy a 40 es pasiknál aktívabbak a fiatalabbak.?Valami statisztikai adatból?.Lehet ,hogy aktívabbak ,ja csak éppen gyors tüzelnek :))
70. f758a7200f (válaszként erre: 69. - OReni1987)
2013. ápr. 8. 11:04
Én már gondolkodtam akkor is anyagi biztonságon, miért ne?
2013. ápr. 8. 11:01
Ne legy buta!23 evesen meg totla a szerelmet,vadsagot a szenvedelyt kene valasztahod ,meg ha vele nem is orokre szol.23 evesen hogy lehet azon gondolkodni hogy a penz vagy a szerelem.....raersz szamito es megfontolt lenni idosebb korodban,amikor el is tudod donteni ki vagy s mit akarsz.Addig eld az eleted..."szegenyen" de szabadon boldogan es majd eljon az az igazi is!!!!!!!Ha 40 evesen irnad megertenem,megelegszel a tisztelettel s szeretettel.De 23 eves vagy,ki tudja mire viszed,ki tudja kit visz a sors az utadba...en 23 evesen nem az anyagi biztonsagon gondolkodtam,hanem hogy mit tanuljak,milyen munkat vegezzek es hogy epp hova megyunk a baratokkal vagy hogy epp egy fiu udvarolt nekem!!!En nem ertelek ,komolyan.A szuleid tanacsa pedig azert ilyen kiabrandito,mert biztos az elet adott mar nekik egy ket pofont,es ok 40 ev tapasztalatabol beszelneki hogy NEKIK mi lenne most a fontos.Neked meg tapasztalnod kell es meg kell kapnod a pofonokat,hogy megtudd ki vagy mit is akarsz es mi az ertek rended!Szoval ,valaszd a szerelemet!!!!!!!!!!
68. f758a7200f (válaszként erre: 57. - Krisz42)
2013. ápr. 8. 11:00

Nem kell ennyire aláhúzni ám mindennap:)))


Vagy ma még nem mondtad el egyik topikban sem és hiányzott megint leírni?

67. Hudvig (válaszként erre: 60. - 731e5b9ffb)
2013. ápr. 8. 10:56
Nem kell mondanod, én is annál tudtam megállapodni, aki azért tud nyújtani valamit. De mikor összejöttünk, csak a lehetősége volt meg. Akkor köztünk sem volt az az izzó szerelem (bár szerintem én túl realista vagyok ahhoz, hogy ilyen "hibába" essek), de most is ugyanúgy "rajongok" érte, mint 8 és 1/2 éve!
66. 6b006fc769 (válaszként erre: 53. - F758a7200f)
2013. ápr. 8. 10:43

Attól, hogy nem jött szóba, attól még lehet, hogy van köztük szexuális töltés is.

Marha nehéz három sorba beleírni a lényeget.

Azt írta, hogy még életében nem tisztelt így egy embert sem. Tehát nagyon sokra tartja. Lehet ebből simán szerelem, ha szabadjára engedik magukat.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook