Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem? fórum

Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. jstefan (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 22:17
Ennek a hozzád képest öreg pasinak a tulajdona leszel,birtokolni,csicskáztatni fog, mert megteheti! Nem tűnik fel neked hogy azért ilyen "gazdag" mert smucig önző,és hozzád is az lesz! Később nagyon féltékeny lesz mert hamar látszanak majd a nagy korkülönbség,és az öregedés következményei.Ezt írtad "Azt tisztelem benne főképp, hogy hiába megtehetné nem jár bmw-vel nem eszik drága éttermekbe. Tehát nem mondaná meg róla senki hogy tehetős." ebből állapítható meg hogy igénytelen,még önmagához is smucig,hozzád mégjobban az lesz,bármikor az utcára rakhat semmi nélkül ,úgy ahogy hozzá mentél.A saját boldogságod érdekében fiatal srácot válassz,és együtt érjétek el a gazdagságot!!!
2013. ápr. 7. 22:15

Nem kell minden hozzászólásomat halálosan komolyan venni. :-))

Számomra a fórumindító kérdése kicsit komolytalan volt, és hasonló komolytalan válasszal próbáltam reagálni.


Úgy gondolom aki valakihez azért megy hozzá, mert pénze van és nem azért mert szereti ne várjon komolyabb választ. Legalább is ne tőlem.

33. Krisz42 (válaszként erre: 30. - F1e23b97ee)
2013. ápr. 7. 22:11
Szerinted egy 38éves csak pár évig êl?Még egy 60éves mellett is megbânhatná,mert az is élhet még akár 25évet is.Én nagyapâm is sokáig húzta,mondjuk ritka gonosz ember volt,lehet azért bírta sokáig:)
32. tücsimücsi (válaszként erre: 30. - F1e23b97ee)
2013. ápr. 7. 22:10

Nem a koros megy el hamarabb, hanem a soros.


Egy 38 éves hapsi miért halna meg néhány év múlva?



Nem egy 65-70 éveshez akar hozzámenni!!!

31. 6b006fc769 (válaszként erre: 30. - F1e23b97ee)
2013. ápr. 7. 22:10
azért egy 38 éves férfi ne haljon már meg néhány év múlva
30. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 22:06
Válaszd az idősebbet , és bízz benne, hogy meghal néhány év múlva. Te örökölnél utána mindent, akkor majd hozzámehetsz a fiatal ám nem annyira vagyonos szerelmedhez. Anyagi gondjaitok nem lesznek, élhettek, mint hal a vízben.
2013. ápr. 7. 22:02
Ez a 38 éves pasas még nem volt nős soha? Vannak gyerekei?
2013. ápr. 7. 22:01
Nem azt írta, hogy valaki meg akarja venni.. valamiféle kapcsolat van közöttük, minimum baráti.
2013. ápr. 7. 22:00

Na ha a másodikat választod bchatod az életedet a boldogságodat s a leendő gyerekekét is...

Nem lennék a helyedbe amikor ki vagy szolgáltatva egy férfinak anyagilag,lelkileg,fizikailag,érzelmileg...mert az egyik legnehezebb ebből kimászni pláne gyerekkel.Várj még ezzel ugy....5-8 évet,ha szeret veled vár addig kialakul benned hogy mi is a fontos az életedbe az anyagi biztonság vagy a független boldog élet.

26. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 21:58
Nem adnék ilyen tanácsokat a lányomnak...jesszus...
25. Pillangóhatás (válaszként erre: 24. - Pillangóhatás)
2013. ápr. 7. 21:58
és megbocsáss, de ha így hozzámész te leszel az a nő akire azt mondják fizetett kitartott csak papírja is van róla.az ilyen emberek sosem lesznek igazán boldogok
24. Pillangóhatás (válaszként erre: 23. - Pillangóhatás)
2013. ápr. 7. 21:57
bocs, de te még nagyon gyerek vagy ehhez agyilag
2013. ápr. 7. 21:56
Szerelem....főleg ennyi idősen.Ő még viheti sokra, de a másikba már nem leszel szerelmes és anélkül boldogtalan lennél.Meg nem is jó ekkora anyagi külömbség.Gondol egyet később és kidob az utcára, hogy minden az övé.
2013. ápr. 7. 21:53
tisztázzunk valami!! Szerelmes nem vagyok bele, de mint embert soha nem tiszteltem így senkit...megtudnám szeretni és a gyerek úgysem most jönne, előbb össze költözés stb..
21. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 21:52
Jóhet az életedben egy igazi nagy szerelem is,akkor mi lesz?Lesz egy gyereked és boldogtalan leszel.Lehet,h vele se fog sokáig tartani a kapcsolatotok,mert szerintem a ffinak se fog jòl esni,h nincs részedről szerelem.Esténként a tisztelettől nem lesz jobb a szeretkezés,viszont muszáj lesz,ha gyereket szeretnél.A pénz nem minden,én két gyerekkel egyedül se lettem csóró,aki nem tudja fizetni a szâmláit.Volt,h nem vettett fel a pénz,de szabad voltam és boldog,mert nem kellett olyan mellett êlnem,akit nem szeretek.Akkor jöttem râ,h a boldogsághoz nem pénz kell,ráadásul becsülni tudtam magam,h egyedül is megâllok a lábamon.Azóta szerelmes is lettem és 7éve boldog kapcsolatban êlek.És sokkal jobb esténként egy olyan ffi mellé bebújni,akinek a csókjátòl elönt a vâgy,akit kìvánsz,akivel igazân öröm a szerelmeskedés,aki mellett igazân nőnek érezheted magad.Mi 7év utân is ugyanúgy szeretjük egymást,tehát a szüleid jövőképe kicsit hamis.
2013. ápr. 7. 21:51
Tényleg, a férfi tudja, hogy nem szereted csak imponál a viselkedése vagy abban a hiszemben él, hogy te is viszonzod az érzéseit??
19. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Petka)
2013. ápr. 7. 21:50

Sokféle szerelem van.

Azt írta megszeretheti, tehát lehet a részéről társszerelem, s máris teljesül a feltétel.

18. timycat (válaszként erre: 10. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 21:50
Hát ez nem feltétlen előny; mert ha úgy alakul, akkor nem csak az anyagi biztonságot húzza ki a feneked alól, hanem a gyereket is; aztán Isten veled
2013. ápr. 7. 21:49
katika te még nem vagy érett a házasságra szerintem eggyiket se válazd neked még elég ha egy korban hozzád illö fiu udvarolgat
16. patapucs (válaszként erre: 14. - Patapucs)
2013. ápr. 7. 21:48
Bocs, az elején azt akartam írni, hogy "nem biztos, hogy ehhez a fiúhoz fogsz hozzámenni"
15. petka
2013. ápr. 7. 21:46
Véleményem szerint egy gyermek azért születik, mert 2 szerelmes ember egyesül benne. Nem pedig egy szerelmes és egy anyagias.
14. patapucs (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 21:45

Érdekes helyzet.

A szülőknek annyiban nincs igazuk, hogy ehhez a fiatal legényhez fogsz hozzámenni, ha őt választod.

Nem törvényszerű, hogy szegény legény lesz/lenne később a párod.

A másikkal gond nélkül ágyba tudnál bújni? Ha a válasz nem, akkor nincs min gondolkodni.

Ha igen, akkor működhet a dolog. Ha a szerelem elmúlik valóban a szeretet, tisztelet marad.

A kérdés csak az, hogy Neked mi a fontosabb??

13. csengu (válaszként erre: 10. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 21:44

Megszülöd neki a gyereket, te nem szereted, és szerinted az jót tesz egy gyereknek, ha azt látja hogy anyuci nem szereti apucit? mert ebből úgyis vita lesz. Te mennél egy fiatalabb pasihoz, de a gyerektől már nem fogsz olyan könnyen mozogni!

Ráadásul ha ott hagyod a gazdag pasit, nem biztos hogy lemond a gyerekéről... és akkor mit csinálsz? csak úgy ott hagyod neki mint egy darab tárgyat?

2013. ápr. 7. 21:43
Viszont ha már úgy érzed, hogy kitomboltad magad, akkor egy olyan kapcsolat, aminek tisztelet és szeretet az alapja az szerintem biztosabb lábakon áll, mint egy fellángoláson alapuló...
2013. ápr. 7. 21:40

Szerintem nagyon fiatal vagy, tartok tőle, hogy ha hozzámennél a 38 éveshez, akkor úgy éreznéd hogy sok minden kimaradt az életedből, s ez megkeseríthetne vagy megcsalnád, amit nem érdemelne meg.

De ez csak egy vélemény, nem törvényszerű, hogy így legyen

10. Katika0414 (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2013. ápr. 7. 21:39
Neki igen, mert a gyerek a legfontosabb!!
9. e28c748947 (válaszként erre: 1. - Katika0414)
2013. ápr. 7. 21:39
Ahol nincs szerelem, ott nem házasodunk és szülünk! Minek???
2013. ápr. 7. 21:39
Neem a pénz...Hanem hogy kitartó és nagyon szeret!!
2013. ápr. 7. 21:39
Gyereket szeretne... Kérdés: szülnél úgy egy gyereket, hogy te jelenleg nem is akarod, és még csak nem is szereted az apját?....
2013. ápr. 7. 21:38
Bárcsak ilyen gondjaim lennének...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook