Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem? fórum

Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. ápr. 7. 21:38
szerelem....
2013. ápr. 7. 21:37
a családod komolyan tanácsolja? Lehet, hogy van pénze az idősebb pasinak, de könnyen ki tudja húzni a talpad alól a talajt és akkor ott állsz majd minden nélkül. Nem a pénz miatt kell férjhez menni, hanem, mert szeretsz valakit.
2013. ápr. 7. 21:37

:DDDD


Gondolom...

2013. ápr. 7. 21:36
Hú, hogy ezért miket fogsz itt kapni...
2013. ápr. 7. 21:34

Sziasztok. Leírnám röviden a történetem.

23 éves lány vagyok 2 éve "udvarol" nekem egy 38 éves férfi. Én nem igazán érzek iránta semmit tiszteleten kívül, de lehet hogy megtudnám szeretni. A kapcsolatunk most arra a szintre lépett hogy feleségül venne és szeretne gyereket stb ( nekem nem kellene mellette dolgoznom) nem a pénzzel akar megfogni, csak neki van és ha már megteheti. Azt tisztelem benne főképp, hogy hiába megtehetné nem jár bmw-vel nem eszik drága éttermekbe. Tehát nem mondaná meg róla senki hogy tehetős.

Viszont az életembe jött egy velem egy idős fiú. Akit úgy érzek, hogy szeretek, de ezen felül semmi mást nem tudna nyújtani.


Vajon mi a jó megoldás? Menjek hozzá az idősebbhez aztán ha nem megy jöjjek ki belőle vagy maradjak a szerelemnél ami előbb vagy utóbb úgyis elmúlik?


A családom szerint


1. fiatal szerelmes pár lennétek, akkor egy idő után elszállna a rózsaszín köd, és maradna a számlákat tologató, mindenen spórolós szürke hétköznap, ezáltal a sok stressz miatt elmaradna a szex, majd elhidegülés, és ha végképp nem megy másképp, akkor válás.


2. gazdag pasi, aki eltart, ha okosan csinálod, akkor mellette képezd magad, ne tokosodj be. szerelem nincs, viszont biztonságérzet megvan. gyereket nevelni nyugodtan tudsz majd, és mindenük meglesz ami kell, és ez fontos.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook