Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni fórum

Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
249. vica66
2012. jan. 24. 15:35

Sziasztok!


Én ugyan nem Angliában élek, de kíváncsi vagyok, nem bánjátok, ha kérdezek? Olvasgattam az ottani iskolarendszerről, úgy látom, teljesen más, mint itt.

Pl. jobban elosztva, több szünet van. Hogyan oldják meg a szülők olyankor a gyermekek felügyeletét? Mi van olyankor, ha megbetegszik a gyerek? A dolgozó szülő otthon tud vele maradni pár napot, ha kell?

Itt a fiam pl. egyedül megy iskolába, és jön haza. Azt hallottam, hogy ott bizonyos életkorig nem mehet kíséret nélkül sehová. Tényleg így van?

Nem lehet könnyű dolgozni így gyerek mellett - ami azt illeti, itt sem. :-)

248. blanka201004 (válaszként erre: 247. - Crawley girl)
2012. jan. 24. 13:53

Szia crawley girl!

Sajnos nem kaptam meg a leveledet:-(((((

Pedig szívesen olvasnám, kíváncsi vagyok a véleményedre!

2012. jan. 23. 17:38
Szia blanka igen arra az email cimre irtam egy jo hosszu levelet neked..Egyébként egészségügyröl negativ és pozitiv élményem is van,de sokak szerint rossz..
246. blanka201004 (válaszként erre: 244. - Kyuuketsuki)
2012. jan. 22. 08:38

Szia,

a kislányom áprilisban lesz 2 éves.

Húgyúti fertőzése volt, van egy pici vesetágulata.

Emiatt a kórházi bentlét után még legalább egy éven át kell rendszeresen UH-ra vinni, meg havonta vizelet ellenőrzés.

Tényleg régóta olvasom az Angliás fórumokat, és ott kevés a pozitív vélemény az eü-ről.

Szerencsére nincs nagy baj a lánykámmal, így valószínű ez nem fog visszatartani minket az indulástól.

Mi is vidékre mennénk.

Majd még írok

2012. jan. 22. 07:41
Egyébként szerintem csak az én hsz-emet törölték...pedig nem volt benne semmi extra..arrival pl sokkal közönségesebb volt...na mindegy...
244. Kyuuketsuki (válaszként erre: 239. - Blanka201004)
2012. jan. 22. 07:39

Hát igen, azt mondják, nem túl jó a kinti hozzá állás....bár olvastam már olyat is, hogy azért lehet találni ott kinn is jó dokikat.

Nekem két lányom van, szerencsére nincs semmi komoly betegségük.

Mi baja a kislányodnak?Mennyi idős?


Nekünk is van pár ismerős kinn, elsőre Birmingham-et céloztuk meg, de crawley girl és aztán mások is, lebeszéltek róla, amiért nagyon hálás vagyok!


Most úgy néz ki vidékre megyünk Northamptonshire-be.

Még semmi sem száz százalék, csak az, hogy megyünk!

2012. jan. 22. 07:33

Igen az enyémet is kitörölték!

Így van ha írnak megint nem kell rá reagálni, mintha nem is lennének, akkor majd tényleg lekopik aki nem ide való, ennyi!

242. B.Marcell (válaszként erre: 241. - Crawley girl)
2012. jan. 21. 22:29
Sziasztok!milyen hsz-eket toroltek,nem is lattam az irottakat,ki irta,csak nem Arrival baratunk??
2012. jan. 21. 19:24
Jol tették hogy törölték ,bocsánat de azért irtam vissza durvát mert az az illetö egyfojtába kötekedik,sértegeti az itt lévöket ,mindegy én levegönek nézem majd lekopik..Blanka irtam emailt.
2012. jan. 21. 14:48
úgy látom néhány hsz-t kitöröltek!!!!!
2012. jan. 21. 13:12

Szia,

mi még nem tudunk konkrétumot, én a gyerek miatt vagyok bizonytalan.

Voltunk a kislányommal kórházban, és azóta is havonta kell vizeletet nézni neki, meg stb.

Én meg nem túl jókat olvastam a kinti orvoslásról. Emiatt még nem vagyok biztos a dolgomban.

Így még azt sem tudom, hogy hova mennénk.

A párom barátjáék már 3. éve kint vannak a párjával, tőlük lett volna némi lehetőség, de egyenlőre az sem biztos. Ők Carnaby-ban vannak.

Nektek már van konkrét lakás, munka, stb?

Az sem baj, ha priviben írsz:-)

238. blanka201004 (válaszként erre: 235. - Crawley girl)
2012. jan. 21. 13:08

Szia,

köszönöm szépen, biztos fogok még kérdezni....most váltottam levelet Marcell-al.:-)

Már annyira unalmas volt, hogy mindenkit lecsóróznak...gondolom ők sem azért mentek el innen, mert itt minden olyan jó. Csak ezt már elfelejtették. Ha valaki segítséget kér és ő nem tud segíteni, akkor minek jön ide???

2012. jan. 21. 12:46
Szia ketsuki nem szerzem meg azt az örömet nekik hogy eltünök ,tünjön el az akinek nem tetszik amiröl beszélgetünk.Jo hogy visszajöttél,biztos izgatott vagy hogy kijössz ,jol teszed add meg az esélyt magadnak és a gyerköcnek egy jobb életre és igenis menj utánna minden után ami jár a gyereked után.Marcell köszi a leveled mi 2,5 éve vagyunk kint ,párom Angol ..Én nem dolgozok járok Angolt tanulni heti 3 xor meg a lánykámat tanitgatom,nevelgetem,majd egyszer ha már jo lesz az Angolom szeretnék tescoba dolgozni de sajnos csak part time munkát tudnék elvállalni az meg nincs sok ugyhogy kilöve,többek közt ezt sem tudják az okosok hogy gyerekkel nem találni full time munkát de hát ezek ehhez hüjék..
2012. jan. 20. 22:19
Volt itt pár kedves ember jöttek segitséget kérrni de itt 2 ember ugy lehurrogta öket hogy eltüntek,én nyitottam ezt a forumot anyukáknak jobban ,aztán jöttek ide gyerek gyülölök meg kiskirályok na ettöl hányok,meg egyfojtába azt hajtogatták hogy ne a segélyért jöjjön ide senki miért akkor akinek gyereke van ássa el magát ide se jöjjön vagy mi..nevetséges..
2012. jan. 20. 22:11
blanka én is szivesen segitek bármiben amiben tudok,Marcell igazad van százig mi ketten segitsünk hisz tudod mi kuncsorgo Magyarok vagyunk ..DDD
234. blanka201004 (válaszként erre: 233. - B.Marcell)
2012. jan. 20. 21:20

Szia,

írok privit inkább, és köszönöm:-)

233. B.Marcell (válaszként erre: 231. - Blanka201004)
2012. jan. 20. 20:22
SZia!ha tolem kernel infot,nagyon szivesen adnek,sot le is irnam minden tovabbi nelkul hol kezd el a kinti eletet es mit ne hagyj ki semmi keppen!!!Itt a csaladosoknak nagyon jo lehetosegek vannak,itt maximalis csalad partak az angolok!!!meg arra is kepes vagyok,h privibe leirjam neked,mi hogy kezdtuk,miert ne segitenek,ha tehetem,attol nekem nem lesz se tobb sem kevesebb!!!
232. B.Marcell (válaszként erre: 230. - Crawley girl)
2012. jan. 20. 20:18

Kedves Crawley girl!!!

Nagyon szepen koszonom a szavaidat!!!!Milyen jo lenne ha tobb ilyen magyar lenne!!!es legalabb mi magyarok ossze tartanank

2012. jan. 20. 20:13

Sziasztok! Crawley girl, B.Marcell!!!

Régóta olvasom ezt a fórumot, mert mi is tervezgetünk "kifelé" menni Mo-ról.......nekem is lenne sok kérdésem, de van itt legalább 2 olyan ember aki miatt meggondoltam magam! (mármint a kérdezést gondoltam meg)

Most is csak azért szólok hozzá, mert már forog a gyomrom ettől, hogy valaki infót kér és cserébe mit kap!?!

Itt az egyedüli segítő szándékú ember crawley girl!!!

2012. jan. 20. 19:46
Marcell százig egyetértek királynönek érzi magát pedig csak egy idejött idegen ö is ,annyi különbséggel hogy nincs gyereke és több lehetösége van ,mondjuk a munkavállalás terén,szinte lenézik akinek van gyereke..Utálatosak nagyon,amilyen stilusba kiosszák a másik embert..Magyar Magyart szégyen....
229. B.Marcell (válaszként erre: 224. - Arrival)
2012. jan. 20. 16:02
nalad okoz gondot,h eszre vedd amit adsz azt kapsz!!!:) Te csak akkor varj barkitol is barmit,ha elso nekifutasra mukodik a normalis hangnem ,idegen emberek fele meg vegkepp!!!Szoval nem lehetnek ezek utan olyan szintu elvarasait amit nem erdemelsz!!!!:) szerintem koccolj le innen,es az en irasomra legyszives:ne irj semmit!!mert teszek ra vastagon!!!Te egyebkent latszik,h olyan tipus vagy,aki mikor haza utazik,veri a mellenyt,h O milyen tehetos lett,csaka zt felejted el,ha nagy dolgodat te is ugy vegzed ahogy barki mas!!!
2012. jan. 20. 15:37
Kedves Arrival!!!a kuncsorgas az amit a roma nepek csinalnak,mennek segelyert ide meg oda,meg itt meg ott sirnak rinak!!!En soha nem kuncsorgok,es soha nem kuncsorogtam!1Csak probalok elni a lehetosegekkel amiket nyujt ez az allam szamunkra,es amit megkapunk,azert halasak is vagyunk,es tudjuk is ertekelni a tisztessegunkkel,es azzal,h be fogjuk a pofankat es nem verjuka nyalunkat,ha egy kicsit jobban megy itt a sorunk,mint otthon!1De buta es sajat maga eszbeni szegenye az aki nem el azzal amivel elhetne,az enm az en problemam,hanem aze aki buta es nagykepu ahhoz,h egy ,kicsit lejjebb vegye a mercet!!!sajnos nagyon sok ilyen rosszindulatu,gunyos,karorvendo,ember van a kornyezetunkben,azert is valogatjuk meg,h kivel baratkozzunk!!!Biztos Te is amolyan "alfoldi erdekes ember lehetsz,a jobbik fajtabol!De tudod mit,nem kivanok neked egyebet csupan annnyit,h majd egyszer amikor a legjobban nyeregbe erzed magad,akkor ess arcra,de ugy,h meg az allkapcsodat is toldozni,foltozni keljen!:)
2012. jan. 20. 11:06
Szerinted az normélis beszéd hogy egy informáciot kérö emberre azt irod kijön kuncsorogni,mit tudsz te az ö életéröl és ki vagy te hogy mással igy beszélj,te is csak egy idegen vagy itt Angliában a sok közül ugyhogy csitu ahogy VV Vera mondana a valo világ villában..
2012. jan. 20. 11:04
Kedves arrival te nem beszéltél normálisan a Marcellal,hanem nagyképü és lekezelö voltál vele,ha te ilyen utálatos rosszindulatu vagy ne várj mást a másiktol sem,ha ilyen vagy at életbe is isten örizzen töled...
2012. jan. 20. 11:00
Nem tudom Marcell nem akarlal áltatni mert itt az én környezetemben mindenki sokat várt,mert sok az igénylö és elöre veszik az egyedülállo anyákat..Nem tudom ,de ki kell fogni normális ügyintézöt is ,mindenesetre ha meg sem probálod nincs is esély,ezen az oldalon egyébként csak lekezelö,ki ha nem én okoskák szolnak vannak ,pár normális jött segitséget kérni de lehurrogták öket a nagy okosok már irtam le kell sz....ni öket..Ha nem segit egyáltalán minek ir ezt nem értem..Mindenesetre sok sikert,kitartást,és ne addjátok fel..Ha jogosultak vagytok rá meg is kapjátok,de ne éld bele magad tulzottan...
224. arrival (válaszként erre: 222. - B.Marcell)
2012. jan. 20. 07:42
En normalisan beszeltem veled, ezt viszont is elvarnam...Bar ugy latom ez egyeseknel gondot okoz.
223. B.Marcell (válaszként erre: 221. - Crawley girl)
2012. jan. 19. 23:31
a mi foberlonk tegnap volt referenciat adni,amit majd a lakaskerelemmel eggyutt kell beadnunk,a pasas azt mondta szerinte sikerulni fog es jobban jarunk ha a Counciltol berlunk,mint ,h tole vegyuk majd meg a lakast,mivel toredekert vehetjuk meg a Councultol,mint ha az ovet vennenk meg egyszer.ugy ment el,h hamarosan talalkozunk,angol ember reven tisztaban van vele,h 28 nap az atfutasi ido,feketen feheren le van irva apaksametaba,hogy ha 28 napot meghaladja a beadastol szamitva,h nem szol senki,akkor kell targytalannak venni ,h lakashoz juthat az ember,egyebkent nekunk megmondtak,h 2 hetente adnak ki lakasokat,es rengetg ember,csaladok laknak ilyen hazakban.ennek az a lenyege,h egy ido utan megvasarolhatoak,es joval olcsobban mint egyebkent
222. B.Marcell (válaszként erre: 218. - Arrival)
2012. jan. 19. 23:23

Arrival!!

Te nem vagy kepben,vagy nem erted mirol beszelek!!A councilos hazra barki,mindenki igenyt tarthat,beadhatja az igenyleset,ezzzel mindenki elhet,ha nem tudnad!!!es nem ugy ertettem,h hazudni kell,te nagyon okos,hanem,h kik azok akik elobb megkaphatjak,egyedulallo anya,apa gyerekkel,anyagi problemak,hazaar is kuldeni kell penzta csaladnak,vagy barmi,nem mindjart arra kell gondolni,hazugsag, bocs de ha okos otleted nincs dugulj el!!!foleg,h akinek a parja z arrivanal dolgozik,konnyen veri a nyalat,8 es 8:50es oraberbol, amig mas 6fontot keres.ha kedves hozzaszolast nem tudsz adni ha kerhetlek dugulj el az en kerdesemmel kapcsoaltosan!!!tudom,h nem magyarorszag,a sajat boromon tapasztalom,nem kell okoskodni,en is kint elek,!!!menj be az irodaba es akkor majd veled is kozlik,h semmi akadalya,vidd haza apapirt toltsd ki,ha magan szemelytol berelsz irass vele reperenciat es add be a papirt,28 napn belul ha nem kapsz valaszt a lakaskerelmedre,vedd ugy,h cancel az igenylest, ocsisajt ez igy mukodik!!!!

2012. jan. 19. 11:16
Marcell ha te dolgozol mert ugye a férfiak dolgoznak akkor kizárt hogy kapjatok ha meg nincs munkád akkor meg azért huzos..De ha irsz részleteket akkor könnyebb..
2012. jan. 19. 11:13
Egy ismerösöm most kapta meg 2 év után,de ö egyedül állo anya ,és mielött megkapta adtak neki egy szobát ahol Angolokkal élt eggyütt honapokig had ne mondjam milyennekKEL, mert ha nem ment volna be ebbe a szobába akkor sose kapott volna tanácsi házat szoval megszenvedte,most van neki egy 2 xobás flat fizetik neki a nagy részét neki mindennel együtt 400 font ebbe bent van tax,rezsi,rent..
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook