Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni fórum

Angliában élő anyukák gyertek beszélgetni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2012. febr. 3. 12:08
Jezusom! Mar elore felek, mi lesz ha gyerekem lesz!! :(( Amugy tegnap ferjemmel pont arrol beszeltunk, ha lesz gyerekunk, nem orulunk, hogy itt fog felnoni. Nem akarjuk hogy ilyen sapadt arcu, verszegeny legyen belole. Az biztos hogy nyaron megy a mamakhoz a Balcsi partra. :)
368. b486c9cf7d (válaszként erre: 366. - Crawley girl)
2012. febr. 3. 11:59
Mi ugy masfel honapja ejjel vittuk be fiamat az ugyeletre, mert fetrengett a fajdalomtol, tudtam, hogy a fule a gond, valami pakisztani doktorno megvizsgalta, nem latott a fuleben semmit, azt mondta menjunk delelott a haziorvoshoz, Nurofent adjunk neki, hazajottunk meglepodve, hogy ha nem a fule, akkor mit fajlal??? Nehany oraval kesobb reggel kifakadt, folyt belole a cucc... utana 2 hetig szedett antibiot, ketfelet egymas utan, a haziorvos pedig nem ertette, hogy nem latta az ugyeletes. Hat mert letojta. Ide jonnek a szazadik vilagbol orvosnak, megfizetik oket es tojnak a munkajukra.
2012. febr. 3. 11:43
Mikor volt a középfüllgyulladása 3,5 éves volt és elöre engedték a felnötteket mivel ök már elöbb ott voltak..no comment
2012. febr. 3. 11:40
Sziasztok .Marcell nincs jo véleményem az egészségügyröl sajnos,lányommal már megjárrtam,tavaly..Középfüllgyulladása volt,majd megörült a fájdalomtol,2 háziorvos is megnézte és semmit nem sdtak neki csak hülye paracetamolt,aztán eggyik este már szo szerint fetrengett a földön és csak sirt meg fogta a fület,majd megszakadt a szivem,fogtuk bevittük a korházba este 8 kor tömve volt,na leütettek bennünket,elöttünk voltak páran,bokaficamos tini aki kötésre várrt meg ilyen huzodásos betegek..AZ én lányom csak orditott fetrengett,sehol egy doki pedig kerestük,már mindenki sajnállta,és mondták hogy elöre mehet ö,,ne tudjátok meg felment a láza is közbe,,,már elaludt fájdalmába és senki nem jött ki,pedig szoltunk..2,5 orát várrtunk és mindenki bemehetett elöttünk,,végre bekerültünk 5 perc alatt lerendezték kapott antibiotikumot,,ezért váradták 2,5 orát..szörnyü volt ,,félek ha megint beteg lesz mi lesz vele..Amit te irrtál azon meg sem lepödök már,felnöttekkel még bunkobbak..Olyan esetünk is volt hogy nagyon fel volt fázva csipte neki ott lent pisilt 20 percenként,fájt neki,kérdtünk idöpontot dokihoz azt mondták ilyennel ne vigyük be,majd pár nap mulva ha nem lessz jobb vigyünk be vizeletet..Magam kuráltam ki szegényt..Most már 3 hete náthás köhög de el se viszem mert ugyis csak CALPOLT mond a doki az meg annyit ér mint halottnak a csok..
2012. febr. 2. 21:15
huhhh,mit hagytam ki....szerintem abban már megegyeztünk, hogy nem reagálunk arrival tudálékos-kioktató megjegyzéseire, így mindenki hagyja figyelmen kívül...előbb-utóbb megunja, h ide írogasson
364. Jasmine24 (válaszként erre: 363. - B.Marcell)
2012. febr. 2. 15:51
:))) hat durva de tenyleg. Es ha vegre meg is nez egy szakorvos, az sem er sokkal tobbet. Szoval nem tudom...
363. B.Marcell (válaszként erre: 362. - Jasmine24)
2012. febr. 2. 15:19
igazad van teljesen!!!az egyik angol ismerosunk mar 60 eves mult,es O megmondta,ha nem jarunk a nyakukra tobbszor,nem fognak komolyan venni soha!!!max egy ido utan megunnak,es kozlik velunk,hogy eleg mar!!ket eve itt elunk,de gyerekorvost ,nogyogyaszt,borgyogyaszt ,szakorvosokat meg nem lattunk,pedig hat jol jonne.De itt bejutni barmelyik szakorvoshoz,feler egy telitalalatos50s lottoval:(:(
362. Jasmine24 (válaszként erre: 360. - B.Marcell)
2012. febr. 2. 15:13
Hat...nem akarlak kiabrandeitani, de en mar tobb surgery-hez is tartoztam es egyiknel sem volt jobba helyzet. Persze az orvos lehet jobb vagy roszabb, de a rendszer az ugyan az marad sajnos.
361. Jasmine24 (válaszként erre: 359. - B.Marcell)
2012. febr. 2. 15:12
jaja paracetamol, meg pihenj es akkor minden ok lesz elvileg. Nem tul biztato a dolog.
360. B.Marcell (válaszként erre: 358. - Jasmine24)
2012. febr. 2. 15:09
eloszor ez nekem nagyon magasnak tunt,hogy miert nem lehet menni azonnal ahogy problemank van,miert kell heteket varni,mire sorra kerulunk,mert ugye bar, nem ket het mulva szeretnem ha megvizsgalnanak,hanem egybol ahogy a problemam felmerul,erted.Nagy kaka ahogy mondod az egesz NHS szerintem is.mi most azon dolgozunk,hogy keressunk egy masik surgeryt,hat ha ott jobb a doki,de ezek utan haat azt kell mondjam,lehet felesleges is:(
359. B.Marcell (válaszként erre: 358. - Jasmine24)
2012. febr. 2. 15:04
ja paracetamol,huuuu ne is mondd!!! utalom ezt hallani,h mindenre ezt a rohadt paarcetamolt mondjak!!!:(
358. Jasmine24 (válaszként erre: 357. - B.Marcell)
2012. febr. 2. 15:02
Ferjemnek 2x volt servmutetje itt, akkor minden rendben ment, tenyleg jol megcsinaltak, de amugy ez az egesz NHS-es dolog egy nagy kaki. Mikor beteg voltam (nagyon megvoltam fazva) karacsony elott es bementem a surgery-re hogy nezzen meg egy orvos, kozoltek, hogy sajnaljuk de karacsony elott mar be vannak toltve az idopontok, igy jojjek vissza az unnepek utan. Errol ennyit. Szoval magam kuraltam ki, de egyebkent is az orvos mit mondhatott volna, max azt, hogy szedjek Paracetamol-t. Ahogy az itt szokas ugye.
2012. febr. 2. 14:21
Ki mennyire van megelegedve az orvosi ellatassal?? erre kivancsi lennek nagyon!!!Sajnos,mi az azon a meglatason vagyunk,hogy nem igazan fontos az egeszseg megorzese,ki hogyan latja???
2012. febr. 2. 14:16
igen nekem megfordult a fejembe amugy,h pasi lehet!!! eloszor azt hittem,h nekem egy ismerosom,aki az arrivanal buszos(mi csak igy hivjuk),mert O egy okostojas,nagykepu ,ki ha en nem,stilusi fazon
2012. febr. 2. 14:11
Sziasztok,na ja hagyjuk a francba szora sem érdemes..Amugy nem lehet hogy pasi...
354. B.Marcell (válaszként erre: 352. - Jasmine24)
2012. febr. 2. 13:40
tok igazad van amugy!!! a legutobbi irasara amit nekem cimzett,nem is valaszoltam neki semmit!!!
353. Jasmine24 (válaszként erre: 352. - Jasmine24)
2012. febr. 2. 13:16
vesztivalt=fesztivalt :)
352. Jasmine24 (válaszként erre: 350. - B.Marcell)
2012. febr. 2. 13:16
Jo moka lenne, de szerintem azzal vegkepp lealacsonyodnank. Szerintem csak egyszeruen ne vegyunk rola tudomast. Az a legjobb fegyver az ilyen emberrel szemben, ugyanis az ilyen egyen valamilyen szinten a kozeppontra, figyelemre vagyik allandoan, azert csinalja a vesztivalt. Szoval ha belinkeled a hozzaszolasat, azzal pont hogy biztatod!
351. Jasmine24 (válaszként erre: 347. - Crawley girl)
2012. febr. 2. 13:14
Koszi Crawley Neked is! Amugy meg nem kezdtuk meg a bayprojectet, csak keszulunk ra lelkiekben, de nyar fele beindul a menet! :))
2012. febr. 2. 13:02
SZERINTETEK belinkeljem arrival 340. hozzaszolasat az AU-Pair forumba,had lassak,h O sok ember jotevoje,es h mennyire halasak lehetnek neki ??hmm,mit szoltok/? mit szolnanak?? szavazas indul anyukak,es leendo anyukak:)
349. B.Marcell (válaszként erre: 345. - Crawley girl)
2012. febr. 2. 13:00
Crawley,hagyd a francba,az ertelmisegi szintje a mienkhez kepest tuddddodd a fellegekbe van:D :D nem vagunk azon a sikon mint O:),hisz O a langESZ:),ES MINDENT JOBBAN TUD ES MINDENHEZ JOBBAN ERT gy.e.r.m.e.k.e.s csaladoktol,EDESANYAKTOL!!!!ERTED UGYE??:)
348. B.Marcell (válaszként erre: 340. - Arrival)
2012. febr. 2. 12:57
Szerintem ennek az arrival baratunknak az a baja,h nem lehet gyereke,vagy akkora balfek,h egy pasi sem maard meg mellette,azert vagyodik folyton vagy ide,vagy az Au Pair forumhoz,mert iszonyatosan szeretne mar babat csak nem eleg joo no ahhoz,h ossze jojjon neki,szerintetek?????:)
2012. febr. 2. 12:49
Jasmine én is szoritok hogy legyen hamarosan pocaklakod..ketsuki nálatok mizujs mikor jöttök ..
346. Jasmine24 (válaszként erre: 342. - Kyuuketsuki)
2012. febr. 2. 11:13
Koszonom! :D
2012. febr. 2. 10:56
Ezt jol megmondtad ketsuki ,te tudod mit jelent anyának lenni te szerencsétlen...Segitettél mi talán probáltál okosabb lenni inkább ugy fogalmaznék...DDD És képzeld tudom mit jelent az AU PAIR pair munka..
344. Kyuuketsuki (válaszként erre: 338. - Crawley girl)
2012. febr. 2. 09:07
:DDDD
343. Kyuuketsuki (válaszként erre: 331. - Blanka201004)
2012. febr. 2. 09:06
Én is szorítok nektek, de te is szoríts nekünk:D
342. Kyuuketsuki (válaszként erre: 330. - Jasmine24)
2012. febr. 2. 09:05
Szurkolok, hogy mielőbb sikerüljön!:)
341. Kyuuketsuki (válaszként erre: 340. - Arrival)
2012. febr. 2. 08:43

Te mióta vagy érdekelt az angliai anyukák fórumban?

Tudod, hogy mit jelent egyáltalán?

.....:)

340. arrival (válaszként erre: 337. - B.Marcell)
2012. febr. 1. 23:55

Az au pair forumba evek ota irok!

Rengeteg fiatal lanynak segitettem ott, akik nagyon halasak voltak.

Egyebkent Te miota vagy erdekelt az au pair forumban?

Tudod mit jelent egyaltalan?

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook