Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? fórum

Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
23. Iculi71 (válaszként erre: 22. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 21:41
Köszi szépen meg is néztem... és a barátnőd vacsi helyett az intenzív változatot veszi, vagy csak a sima vitált?
22. bartakata (válaszként erre: 19. - Iculi71)
2013. ápr. 17. 21:04
Priviben megírom, nem akarom reklámozni. Van többféle programja, lehet csak vacsira vagy napi kétszer is inni. Én igazából méregteleníteni is akarok, azért választottam az intenzívet, meg nekem kell a nagy motiváció az elején, különben feladom... De az egyik barátnőm, aki ezzel fogyott le, most is használja vacsi helyett, amikor felszalad rá 1 kg, azt mondja, egy hét alatt le is megy úgy, ha vacsira csak ezt issza.
21. bartakata (válaszként erre: 18. - Lidércke35)
2013. ápr. 17. 21:02
hát, remélem, hogy bírni fogom:) Csokist, vaníliásat meg epreset is vettem. Először nagyon drágállottam, de aztán egyrészt kiszámoltam, hogy kb. ott van, mint egy napi étkezés, ha lebontom+ inkább ki se számolom, évek alatt mennyit költöttem fogyira:) De inkább vettem hármat, legyen változatos. Megkóstoltam mindet, nagyon ízlettek, és jó sűrű, telít, az biztos. Szóval bízom benne, hogy bírni fogom...
20. bartakata (válaszként erre: 17. - Lidércke35)
2013. ápr. 17. 20:59
Igen, jó a fegyenc, nekem nehéz az aerob mozgás, csak egyszer próbáltam rékát, 5 perc után kidőltem:) Ügyi vagy, hogy bírod!
19. Iculi71 (válaszként erre: 9. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 18:11
Megkérdezhetem, hogy pontosan milyen turmix? Mert én sajnos nem ismerem.... bár nem gondolom hogy 2 hétig nem akarnék enni csak inni, de nem lehet mondjuk csak egy étkezést kiváltani vele? Csak így intenzíven működik?
18. Lidércke35 (válaszként erre: 15. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 17:31

Szerintem is Simán végig csinálható, nyugi!!!!!

Nekem a rágás akkor volt fura, amikor ismét rághattam:)

Milyen ízeket vettél, én csokissal csináltam végig, mert a vaníliástól hasmenésem volt sajna, pedig az is ízlett!

Sok sikert hozzá!

17. Lidércke35 (válaszként erre: 14. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 17:27

Köszi, ez most jól esett a lelkemnek:)

Én a fegyencedzést nem ismerem, de sokan mondják hogy nagyon jó!

Én, már megszoktam nagyon a Schobert családot:)

16. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 13. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 17:05
Csak azért mert azt mondta hogy utoljára. Persze mindig a legutolsó az utolsó. :)
15. bartakata (válaszként erre: 12. - Lidércke35)
2013. ápr. 17. 16:51
Igen:) Épp amiatt, hogy nem jön vissza - már két barinőm is lefogyott vele. És nekem most tényleg az a lényeg, hogy ne jojózzak be, és mindketten tartják jó ideje már a súlyukat, úgyhogy én is belevágok:) Kicsit tartok tőle, mert még sose böjtöltem, nem tudom, milyen lesz nem rágni, bár a barátnők azt mondták, egyáltalán nem nehéz. No majd hétfőn kiderül:)
14. bartakata (válaszként erre: 11. - Lidércke35)
2013. ápr. 17. 16:48
megnéztem, hű, szerintem már tényleg csini vagy:) Ügyi vagy nagyon a tornákkal, ez nekem sose volt erősségem... most a fegyencedzést kezdtem el, egyelőre tetszik... Csaknem egy alkatúak vagyunk cm és kg szerint, de te mégis mennyivel vékonyabbnak tűnsz! Biztos az izmok miatt.
13. bartakata (válaszként erre: 10. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 17. 16:41
hű, de építő hozzászólás volt... én kérek elnézést
12. Lidércke35 (válaszként erre: 9. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 16:22

A T. diétás félét fogod inni?

Ha igen én próbáltam, 5 kilót fogytam vele:)

És tényleg nem jött vissza!

11. Lidércke35 (válaszként erre: 6. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 16:19

Igazán, csak próbálok kevesebb kalóriát bevinni.

Norbizom, és Rékázom felváltva heti 5x 1 órát.

Sajna eddig csak 4 kilót sikerült fogynom, szóval igazán nincs nagyon mit felmutatnom, de mivel az első 2 hónapban szinte csak Rékáztam, elég szépen elkezdtem izmosodni.

De mostmár szeretnék fogyni is, ezért iktattam be Norbit is.

Most 162 cm és 62-63 kiló körül mozog a súlyom.

A naplóm 3. oldalán van egy aktuális kép is, ha esetleg érdekel kukkants be:)

10. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 16:18

És mi lesz ha ez sem sikerül?

Akkor megadod magad a kalóriáknak?

9. bartakata (válaszként erre: 5. - Krozsu)
2013. ápr. 17. 16:10
Szia, én igazából az elején egy intenzív kúrába vágok bele, fehérjeturmixszal, de ez csak két hét. Utána inzulinszétválasztó diétát szeretnék, tehát reggel szénhidrát, délben vegyesen, este pedig fehérje. És Te?
8. bartakata (válaszként erre: 4. - Gkreka)
2013. ápr. 17. 16:08
Igen, de szerintem fel kell rá készülni agyban. Én meditálok, relaxálok is előtte, és már most visszafogottabban étkezem, olyan "bevezető napok". Ma csak gyümit ettem, sajtos-joghurtos durumtésztát és egy görögsalit. Szóval nem a diéta előtti utolsó-zaba játszmát játszom:)
7. bartakata (válaszként erre: 3. - M.a.cs.e.k)
2013. ápr. 17. 16:07
Üdv a klubban:) No de akárhányadik is volt, ez lesz az utolsó!!!!
6. bartakata (válaszként erre: 2. - Lidércke35)
2013. ápr. 17. 16:06
De jó, hogy jössz! Majd lesek tőled kitartást, mert abban nagy hiányosságaim vannak:( Már csak 5 kg van rajtad? Akkor már most nagyon csini lehetsz:) Mennyit adtál le és hogyan?
2013. ápr. 17. 15:58

Szia!

Mi lenne a módszered.

Az utóbbi időben én is nekifutottam már párszor, de sajna elbuktam. De innen szép felállni :-)

Hajrá!

4. gkreka (válaszként erre: 1. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 15:55
Ne hétfőtől! Kezdd el ma!
2013. ápr. 17. 15:49

Helló!

Én is most döntöttem el kb.századjára,hogy belevágok! :D

Csatlakozom!

2013. ápr. 17. 15:43

Szia!

Én már január óta diétázok, nem mondhatni hogy nagy sikerrel, de nagyon kitartó vagyok!

Kb. 5 kilótól szeretnék még megszabadulni, de sehogy nem megy:(

Viszont, szívesen csatlakozom!

Kitartás!

2013. ápr. 17. 15:38
Sziasztok, hét éve küszködöm a pluszkilókkal, és már nagyon sok diétát kipróbáltam. Mindig bejojóztam. De most eldöntöttem, hogy ez a fogyim lesz az utolsó... nagyon készülök rá. Hétfőtől indítom, 10 kilót szeretnék ledobni. Jó lenne társakra találni, együtt könnyebb lenne...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook