Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? fórum

Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
53. SerialN (válaszként erre: 47. - Bartakata)
2013. ápr. 20. 06:46

Kitartás T…diétához, 1X hozzáfogtam, 2 napig bírtam. Az eredmény mindig ugyanaz családnak főzött kaját állva a fazékból ettem. Lehet a családomat kellene kitenni azt ajtón? (Tudom akarat erőm kevés, nincs motivációm, ja és minden fejben dől el)

Fogyókúrában fejben nagyon jó vagyok, a gyakorlatba kell átültetnem.

52. SerialN (válaszként erre: 43. - Lidércke35)
2013. ápr. 20. 06:37

Jó reggelt csajok


Túl vagyok a reggeli tornámon.


Norbi pudingot ettem, amikor norbiztam, csakis csokisat (Gombóc Artúr vagyok)

A túrós sütiket nem szeretem :(, csak sósan eszem meg a túrót.

2013. ápr. 19. 22:12

[link]

Lányok, olvasom a hozzászólásaitokat, ugyan lehet hogy már késő, de nézzetek rá a fenti linkre, pár napja indult egy pénzdíjas 6 hónapig tartó fogyiverseny, ugyan a nem a pénz a lényeg, de jó kis motiváció, szuper csapatunk gyűlt össze, pont még ma is beengedtünk egy új tagot (a határidő lejárta ellenére), ha gondoljátok, nézzetek meg minket és próbáljatok még jelentkezni Odzsikánál. Mindenképpen sikeres végső fogyást kívánok mindnyájunknak!!!

50. Lidércke35 (válaszként erre: 48. - Bartakata)
2013. ápr. 19. 21:22
Köszi!:)
49. Lidércke35 (válaszként erre: 44. - Bartakata)
2013. ápr. 19. 21:21

Szia!


Majd meglátod!!!

Ne stresszeld magad feleslegesen!

48. bartakata (válaszként erre: 43. - Lidércke35)
2013. ápr. 19. 21:13
én is olvasom a naplódat, tök jókat írsz:)
47. bartakata (válaszként erre: 38. - SerialN)
2013. ápr. 19. 21:12
Szia, hát ez nekem is ismerős sajna... Az biztos, hogy csak hosszútávú tervek működnek, csak úgy meg olyan kevés a motiváció. Nehéz esetek vagyunk:)
46. bartakata (válaszként erre: 37. - M.a.cs.e.k)
2013. ápr. 19. 21:09
Csak 3 kg? Barinőm nem is volt túl vastag, kb. 75 kg, és lement neki 7 a két hét alatt... És hogyhogy visszajött? Én mindenkitől még csak azt hallottam, hogy jojóbiztos, ezért is ruháztam be rá...
45. bartakata (válaszként erre: 36. - Krozsu)
2013. ápr. 19. 21:07
szerintem kifejezetten fini... mint egy desszert...
44. bartakata (válaszként erre: 34. - Lidércke35)
2013. ápr. 19. 21:06
Igen, azt mondják, tényleg rááll az agy...hát remélem, az enyém is rá fog:)
2013. ápr. 19. 13:18

Igazából ha már nagyon édesség hiányom van, Norbi desszerteket veszek, pudingot, rudit, kekszet.

van egy áfonyás keksze, az valami isteni!!!!!

Sok receptet próbáltam már, de ehetetlenek, szóval inkább nem kísérletezek. De azért van 2 receptem, ami ehető, egy zabkorpából készült gofri, és egy zabpehelyből készült túróssüti, ezek kifejezetten finomak!:)

Ha érdekel, a túróssüti receptjét valahol a naplómban meg is találod, a gofrit is begépelem este.

42. Lidércke35 (válaszként erre: 41. - SerialN)
2013. ápr. 19. 13:05

Félig meddig update-ezek én is, de nem olyan keményen, mint ahogy Norbiék. Ja, és a kalóríabázison is fent vagyok.

Á, nem sk. készítésű!

41. SerialN (válaszként erre: 40. - Lidércke35)
2013. ápr. 19. 12:54

Szia

Dukan könyvet olvastam. Azt kezdtem el, de még 1 napot sem sikerült 100 %-an végig csinálnom. Hosszú távon inkább updatezni fogok. A Dukan nagyon szigorú nekem és a hétköznapi életben úgy, hogy a családnak mindennap főzök számomra kivitelezhetetlen. Nincs annyi akarat erőm, hogy meg ne kóstoljam a kajákat.

Bele olvastam a naplódba. A csokis zabkekszet, amit eszel SK készítésű?

40. Lidércke35 (válaszként erre: 38. - SerialN)
2013. ápr. 19. 12:27

Szia!

Üdv!

Most, mivel próbálkozol?

39. Lidércke35 (válaszként erre: 36. - Krozsu)
2013. ápr. 19. 12:26
Próba szerencse:)
2013. ápr. 19. 10:36

Sziasztok


Jönnék én is.

A héten belekezdtem a sokadik fogyimba. Ezt most a végső lesz :)

Legalább 20 kilót szeretnék fogyni.

Sok féle fogyókúrát próbáltam már, az eredmény fogyás aztán az eredeti súlynál több visszahízása nagyon rövid alatt.

2013. ápr. 19. 09:38

Csajok!

Én régebben próbáltam a T.diétás turmixot.Én imádok enni,így nagyon nehezen viseltem az egészet,kb.12napig bírtam,ezalatt 3kg-t fogytam,ami bőven vissza is jött... Remélem,nálatok beválik! ;)

36. krozsu (válaszként erre: 27. - Lidércke35)
2013. ápr. 19. 09:00
Köszi, akkor lehet beszerzek egy dobozzal és megkóstolom. Az volt eddig a bajom ezekkel a porokkal, hogy elég gáz az ízük, de ezt még nem próbáltam. Jókat írtok róla, az biztató.
35. Lidércke35 (válaszként erre: 33. - Bartakata)
2013. ápr. 18. 20:17

Meg főleg hogy 2 hétig ez a fő táplálék forrás, nem lenne szerencsés mással helyettesíteni!

Amúgy én is gondolkodom azon, hogy veszek 1 dobozzal, és a vacsit kiváltom vele.

34. Lidércke35 (válaszként erre: 31. - Bartakata)
2013. ápr. 18. 20:08

Igen mert a turmix olyan szinten eltelít, hogy tényleg nem kívánsz mást, meg ugye korlátok közt vagy, hogy nuku rágás, pikk pakk az agyad is rááll erre az egészre!

Egy sima diétánál amikor nincsenek ilyen szigorú szabályok, könnyebben elcsábul az ember.

33. bartakata (válaszként erre: 27. - Lidércke35)
2013. ápr. 18. 19:44
egyetértek, a többi porban nincs meg ugyanez a tápanyag, ezt direkt az egész napi kaja helyettesítésére találták ki. Én vacsira is emellett voksolnék amúgy, márcsak amiatt, hogy direkt fogyis szempontok alapján állították össze, a többi meg főleg izomépítésre való... Persze attól még fehérjeitalok, és jók vacsira, de a tuti szerintem ez.
32. bartakata (válaszként erre: 26. - Krozsu)
2013. ápr. 18. 19:42
hát igen, ez a bajom nekem is, hogy a kínkeservesen leadott kilók mindig visszajöttek. Level diétánál is, 13 naposnál is, Shaolinnál is stb. Csomót próbáltam már. Hátha ennél tényleg nem... Persze én is tehettem a jojóról, mert a diéta után csomót zabáltam:) De azért mégis durva, hogy 13 napig kínzod magad, és két napi falatozástól minden visszajön:((( Szóval én most ebben bízom, mert hogy orvosilag alá van támasztva...és én már nemigen hiszek másban...
31. bartakata (válaszként erre: 25. - Lidércke35)
2013. ápr. 18. 19:37
De jó, ettől tartok, hogy majd éhes leszek... de remélem, tényleg nem... lehet zöldséglevest is inni, ha nagyon nem bírom, majd azt vedelem... Meg attól is tartok, hogy közben én is etetem ugye a lányom, de az egyik barátnőm is anyuka, és ő is épp ezt mondta, mint te, hogy mégcsak meg se fordult a fejébe. Hogy diétánál nehezebben bírta megállni, mint a turmixoknál, mert könnyebb valahogy, hogy ha semmit se eszik az ember. Reménykedem:)
30. bartakata (válaszként erre: 24. - Lidércke35)
2013. ápr. 18. 19:35
Igen, az nagyon fontos -eddig mindent vagy untam vagy nem bírtam, a fegyencnél jöttem rá, hogy nem is olyan szörnyű dolog mozogni:)
29. bartakata (válaszként erre: 23. - Iculi71)
2013. ápr. 18. 19:35
Én úgy tudom, csak egy változat van, és az intenzívnél háromszor iszod egy nap, a vitálnál meg csak vacsira. Ő a simát vette, az biztos, és a vacsorát azzal helyettesítette.
28. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Bartakata)
2013. ápr. 18. 14:36
Miért hétfőtől? Miért nem mától...? :)
27. Lidércke35 (válaszként erre: 26. - Krozsu)
2013. ápr. 18. 10:51

Szia!

Ha intenzíven akarod csinálni, akkor szerintem mindenképp a T. diétást vedd, ha csak 1 étkezést szeretnél kiváltani, és bevált neked az Aldis, akkor az is okés!

26. krozsu (válaszként erre: 9. - Bartakata)
2013. ápr. 18. 10:44

Én 173 cm vagyok és jelenleg 78-80 kg. Letettem a cigit, plusz a gerincsérvem miatt nem igazán tudtam mozogni, így csak a csoki maradt a barátom :-) Így hát nem volt nehéz meghízni.

Jelenleg csinálom a gyógytornámat, ami tele van erősítésekkel, így azért izmosodik a hátsóm, meg a combom rendesen, plusz elliptikus trénert és lépcsőző gépet nyomok, amennyit még biztonsággal meg tudok csinálni.

Alacsony kalóriás programot csináltam, amit a jó öreg kefír diétával kezdtem. 20 napig bírtam és ez idő alatt 3 kg ment le, ami nem valami sok.

Most meg már 2 hete visszaestem, úgyhogy vissza is jött minden.

Anno vettem az Aldiban saját márkás fehérjeport. Egész fini. Szerintetek az is hatásos lehet, vagy csak a T. turmix ilyen jó?

Végre össze kell kaparnom magam, mert ez így nagyon gáz, és nem is okolhatok érte senkit. Pedig sokkal könnyebb lenne :-)

Hajrá, hajrá, hajrá mindenkinek!

25. Lidércke35 (válaszként erre: 21. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 21:49

3 doboz bőven elég, elvileg ha nagyjából egyforma alkatuak vagyunk, 2 és fél dobozra van szükséged.

Éhes nem leszel, az tuti!!!!!

Én úgy csináltam végig, hogy közben sütöttem főztem a családnak, és még csak az illatoktól sem csábultam el egyszer sem!!!

Megcsinálod!!!

24. Lidércke35 (válaszként erre: 20. - Bartakata)
2013. ápr. 17. 21:44

Nekem is kellett 3-4 nap, mire végig bírtam csinálni az egészet!

De az a lényeg, hogy olyan edzést találj amit szívesen csinálsz!:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook