Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? fórum

Agyban dől el: hétfőtől indul az utolsó fogyim Velem tartana valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
113. bartakata (válaszként erre: 104. - Widett)
2013. ápr. 30. 11:53
hát mert közben edzel is... 1 kg zsír jó nagy helyet foglal el, 1 kg izom meg kicsit. Nagyon ügyi vagy!
112. bartakata (válaszként erre: 103. - Kovacszsofi)
2013. ápr. 30. 11:51
Szia, üdv itt:) Nem káros az az étvágycsökkentő? Zabkorpatabletta természetes meg az almaecet, állítólag az is segít...
111. SerialN (válaszként erre: 103. - Kovacszsofi)
2013. ápr. 30. 08:54
Üdv. Kitartást.
110. SerialN (válaszként erre: 100. - Bartakata)
2013. ápr. 30. 08:49
Nagyon tisztellek a kitartásodért, hogy végig csináltad az egy hetet.
109. SerialN (válaszként erre: 98. - Bartakata)
2013. ápr. 30. 08:35

Köszönöm.

Még nem próbáltam. Mivel gyűjtögető életmódot folytatok, ismerem ezeket, fotelből nézve, bele-bele nézek mindenbe. Szóval elméletben jó vagyok, a kivitelezéshez kell nagyon-nagy erőfeszítés nálam, hogy igen is hozzá fogok a mozgáshoz, végig tornázom, nem hagyom félbe.

108. SerialN (válaszként erre: 96. - Lidércke35)
2013. ápr. 30. 08:27

Jaj, de ügyes vagy. Heti 5X80 perc? :) Hol vagyok még én attól. Ha ostorral a hátam mögött állnának, sem erőltetném meg magamat. Még tegyünk rá egy lapáttal, nálam nem megy. Mozgok, elfáradok rögtön abba, is hagyom. Kitartásom mozgásban nagy 0 átlőve.

Én a súlyomat egyedül a kajálásomnak köszönhetem, nem egészségügyi probléma okozza. Magas lett a vérnyomásom, arra kell szednem orvosságot. Orvos lecseszett. Mondta , hogy jó lenne, hanem híznék tovább. Szóval most az orvosnak akarok bizonyítani.

107. Lidércke35 (válaszként erre: 102. - Bartakata)
2013. ápr. 29. 21:23
Tényleg iszonyat szar érzés, amikor diéta mellett hízol, méghozzá nem is keveset! Nem is emlékszem szívesen vissza arra az időszakra, és remélem többet nem is lesz ilyen!
106. widett (válaszként erre: 103. - Kovacszsofi)
2013. ápr. 29. 20:35
Szia ! Isten hozott köztünk!
105. widett (válaszként erre: 101. - Bartakata)
2013. ápr. 29. 20:34
ugyeugye...a szomszéd kertje mindig zöldebb :-D
104. widett (válaszként erre: 100. - Bartakata)
2013. ápr. 29. 20:34
Köszönöm! Nagyon sokan megjegyzik, hogy jaj de sokat fogytam, s szerintem is többnek látszik, mint ahány kiló lement. A ruháim 6,6 kg fogyásnál már valóban lötyögni kezdenek.
2013. ápr. 29. 16:55
Sziasztok, csatlakozhatok? Én is szeretnék vagy 10 kilótól megszabadulni, és nekem is a jojó a legnagyobb gondom. Most 75 kg vagyok és 170 cm, és kb. 10 éve híztam meg (szakítás, depresszió), előtte semmi gondom nem volt az alakommal. Szörnyű falásrohamokkal küzdöttem, úgyhogy jól kitágult a gyomrom:( Néha azt gondolom, hogy szerencse, hogy csak ennyit híztam, képes vagyok fél kiló kenyeret egy ültő helyemben beburkolni:( Csomó fogyit csináltam már, de mindig visszajött. Most életmódváltás, kis segítséggel, bevallom, vettem étvágycsökkentőt, mert nem bírok a gyomrommal... Hátha így most összejön. Fogyit többet nem akarok csinálni, inkább szép lassan megszabadulni a feleslegtől, akkor talán tartós is lesz. Meg semmi értelme, ha a végén visszatérek a nagy zabáláshoz, szóval egyszerűen meg kell tanulnom enni... Bocs, hogy ennyit írtam, de ez az első fórumozásom:)
102. bartakata (válaszként erre: 96. - Lidércke35)
2013. ápr. 29. 16:41
Juj, nagyon meg tudlak érteni. Én is 30 kilót híztam a terhességemnél, és hormonális alapon, mert tök szigorú diétát követtem (terhességi vércukor). Más fogy tőle még terhesség alatt is, én meg csak gömbölyödtem és korgott a hasam. Szörnyű érzés, mikor az ember teste hirtelen változik meg! Szinte nem tudtam, hogy ki is vagyok én így, kövéren - előtte szupervékony voltam... Hát sajna már kezdem megtanulni ennyi év hurkásság után:) Nyugi, vissza fogod nyerni az alakod, nagyon elszánt vagy!
101. bartakata (válaszként erre: 90. - Widett)
2013. ápr. 29. 16:38
Én is ezért csodálkoztam, szerintem is tök ügyi:)
100. bartakata (válaszként erre: 89. - Widett)
2013. ápr. 29. 16:37
Hű, de ügyi vagy! Ez már nagyon látványos lehet! Rólam 3.8 kg ment le az 1 hét turmixozással (most van a második hetem, tök jól bírom), és már mindenki megjegyezte, hogy mennyit karcsúsodtam:) 6 kiló pláne látszódhat!
99. bartakata (válaszként erre: 98. - Bartakata)
2013. ápr. 29. 16:36
ja, és neten megtalálod a programot!
98. bartakata (válaszként erre: 88. - SerialN)
2013. ápr. 29. 16:36
Én ezt próbáltam egyszer, nulla erőnléttel, szuper volt, hogy sikerélmény volt, mert végig tudtam csinálni:) És nem lihegtem, és nem fáradtam el, csak nagyon jólesett. Ezt írják róla: "Leslie Sansone „walk at home” módszere kiválóan alkalmas a teljesen kezdők aerob mozgásának megoldására. A program tulajdonképpen „helyben-gyaloglás”, egy tenyérnyi helyen elvégezhető, és a kezdő rész mindössze húsz perces – épp jó arra, hogy meglegyen a kötelező napi mozgás. Az ember ezzel a kezdő résszel is 1 mérföldet gyalogol le a képernyő előtt".
97. Lidércke35 (válaszként erre: 95. - Widett)
2013. ápr. 28. 22:11

Nagyon jól haladsz!!!!!

Én iszonyat kitartó vagyok, mivel február óta egy grammot nem fogytam, sőt inkább csak gyarapodtam:(

De most úgy néz ki megtört a jég, mert ma már csak 61.5 kg voltam reggel!

Egy ilyen tündért, én is szeretnék!!!!:DD

Csak így tovább!!!!

96. Lidércke35 (válaszként erre: 93. - SerialN)
2013. ápr. 28. 22:05

Heti 5x, az egész 80 percet végig csináltam. De kb. a 4. alkalommal értem el azt, hogy az egészet végig tudtam megállás nélkül csinálni.


Ma, már csak 61.5 voltam reggel!!!!

Úgy néz ki, nálam is végre beindult a fogyás!!!!


Hú, ez nem semmi!!! Én nagyon sokat híztam, főleg a második gyerkőccel, majdnem 30 kilót. És amikor 2 éves lett a kislányom, akkor kezdtem fogyizni. Akkor mentem le 72-ről 57-re, de nagyon csúnya lett a hasam. Közben kiderült hogy alulműködik a pajzsmirigyem, a bevitt zsírt nem tudja a szervezetem feldolgozni, szóval egyszer csak hipp hopp 8 kiló felugrott, kész voltam teljesen.

De az most okés, mivel folyamatos kontroll alatt vagyok, és gyógyszert is szedek rá, szóval így a fogyás is megy!

95. widett
2013. ápr. 28. 09:57

Ide másolom a naplómból, hogy ha hetente mértem volna csak magam, hogy alakul a súlyom:


induló súly: 92, 7 kg

1. hét után: 90, 6 kg (-2, 1kg)

2. hét után: 90, 2 kg (-0, 4kg)

3. hét után: 89, 4 kg (-0, 8kg)

4. hét után: 88, 7 kg (-0, 7kg)

5. hét után: 88, 1 kg (-0, 6kg)

6. hét után: 87, 5 kg (-0, 6kg)

7. hét után: 87, 3 kg (-0, 2kg)

8. hét után: 86, 1 kg (-1, 2kg)

Összesen: -6,6 kg


...de nem hetente, hanem naponta mértem magam, így egy csomószor szembesültem azzal, hogy hízok és stagnálok, ez a naplómban vagy a mérlegelőben jól látható. No ezeken az időszakikon nehéz kitartani...Agyban kell elérni, hogy a lefogyáshoz vezető út nem rövid, hanem hosszú időszakról szól...

Az én agyam is ezt nehezen veszi be, szeretnék egy tündért, aki a nyaralásra levarázsol rólam minden fölös hájt :-D...Küldjétek hozzám, ha nálatok végzett már :-)

94. SerialN (válaszként erre: 89. - Widett)
2013. ápr. 28. 07:52
Nagyon ügyes vagy és kitartó. Én 2 hete kezdtem. Mindennap harcolok magammal.
93. SerialN (válaszként erre: 92. - Lidércke35)
2013. ápr. 28. 07:46

Ismerem ezt a DVD-t. Régebben tornáztam a has és kar részére, akkor nem jutottam el addig, hogy végig csináljam a 20 percet. Hetente hányszor tornáztál hasizomra?


Jaj de ügyes vagy 64,5 kiló, nekem már az álmaimban sem fordul meg ilyen szám. Nagyon elszaladt velem a ló az utóbbi években. A gyereknek semmi köze hozzá. Szülés után 1 héttel, amikor kijöttem a kórházból 57 kg voltam a 167 cm magasságomhoz.

92. Lidércke35 (válaszként erre: 88. - SerialN)
2013. ápr. 27. 11:21

Szia!

Én Rékázom, a napi 20 perc önmagadért dvd-jére tornázom. Igaz, most épp a hasizmot hagyom ki a műtétem miatt, de csináltam nagyon sokáig, és elég hamar kezdett látszani az eredménye!!!!

4x20 perc, van külön hasizom blokkja is, lehet hogy elsőre nem fogod tudni lenyomni, de ettől ne menjen el a kedved!!!!!! Én sem tudtam, de nagyon hatásos, és rövid időn belül látni fogod a változást!

91. Lidércke35 (válaszként erre: 90. - Widett)
2013. ápr. 27. 10:45

Szia!


Ez, igazán most indult be, és nagyon remélem hogy most már simán fog menni!

Kb. másfél hete, még 64.5-öt is mutatott a mérleg:(

90. widett (válaszként erre: 87. - Lidércke35)
2013. ápr. 27. 08:40
Olvasom a naplód, de hisz tök ügyesen fogysz! :-)
89. widett (válaszként erre: 86. - Bartakata)
2013. ápr. 27. 08:38
Köszönöm! Ma reggel, az 55.napon 86,4 kg-mal elértem, a 6,3 kg fogyást. :-D...még sok van hátra, de kitartok!
88. SerialN (válaszként erre: 81. - Bartakata)
2013. ápr. 27. 06:18

Minden tiszteletem a tiéd a kitartásodért. Nekem harcolni kell mindennap magammal.


Csajok van valakinek tapasztalata otthoni DVD-re tornázáshoz?

Egy kezdőnek 0 kitartással, melyikkel kellene kezdeni?

Erősíteni szeretnék, a kedvemet se vegye el a sikertelenség, hogy nem bírom megcsinálni. Először a pocimat szeretném erősíteni.

Kardió mozgás meg van a kerékpározással.

2013. ápr. 25. 21:23

De irigyellek benneteket, olyan jó olvasni hogy hogy ilyen szépe haladtok a célotok felé, csak nekem nem megy csinálhatok bármit:(

Csak így tovább!!

86. bartakata (válaszként erre: 84. - Widett)
2013. ápr. 25. 20:57
Hű, szerintem ez nagyon szép eredmény! Már nagyon látványos lehet a változás.. Szerintem jó módszert követsz, kitartás! A türelmetlenség bizony nagy ellenség, de szerintem már fél siker, ha ezt felismertük:)
85. bartakata (válaszként erre: 82. - Lidércke35)
2013. ápr. 25. 20:52
Köszi, aranyos vagy:) Igen, sokkal-sokkal nehezebbnek gondoltam! Nagyon örülök, hogy belevágtam!
84. widett
2013. ápr. 25. 20:21
Március 3 óta -5, 8 kg-nál tartok. Lassan, de remélem biztosan haladok. Számolom a kalóriát és szénhidrát-zsírt, próbálok többször keveset enni. Szénhidrátot, főleg finomítottat inkább délelőtt, és legalább 2 liter vizet inni egy nap :-D...a legnagyobb ellenfelem a türelmetlenségem!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook