Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A sikeres fogyás titka. Nektek mi vált be? Meséljetek.. fórum

A sikeres fogyás titka. Nektek mi vált be? Meséljetek.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. febr. 9. 20:21

Látom elég régi már ez a "bejegyzés" csak végig olvastam és gondoltam írok ha már a témához hozzá tudok szólni. :)

Szóval.. én most kezdtem el a 90 napos diétát ezen a héten hétfőn.. és úgy gondolom hogy eddig nagyon nehéz volt betartanom, sokszor gondolom úgy hogy inkább feladom és nem érdekel az egész de akkor kb a sírógörcs kap el és rájövök hogy folytatnom kell ha el akarom érni ami az egyik legnagyobb álmom. Mindig is sokat mozogtam én úgy gondolom.. főleg itthon torna, szobabicikli meg stb.. de mindig feladtam és nem igazán volt eredménye vagy ha volt is utána visszaszedtem mindet, vagy még többet is. Egy nagyon nagy problémám van mindig a kitartás.. mert imádok enni és egyszerűen nem tudom megállni hogy ne egyek.. :D Ha megtapasztalom a 90 napos diéta eredményét (ha be tudom tartani) akkor szívesen leírom majd közben és utána a véleményemet ha valakit még érdekelne esetleg. :)

71. lipan
2011. dec. 5. 10:33
Én 10kilót szedtem fel...és 5kilót adtam le 1,5 hónap alatt..egy tanfolyamnak köszönhetően.
2011. jan. 13. 19:13
Idegesség :D
2011. jan. 7. 15:06

Sziasztok!

Én jövő héten kezdek neki. Én sem néztem még így ki mint most, borzasztó :) és már elég!! :D

2011. jan. 7. 15:03
futás,biciklizés,vannak diéták nézz utána itt vagy googlen
67. Vivienke30 (válaszként erre: 66. - Seragirl)
2011. jan. 7. 15:02
szia én csatlakozok
2011. jan. 7. 14:56

Sziasztok!

Észrevettem magamon, hogy meghíztam. A hasamon, a combomon vettem észre, meg persze az oldalamon lévő kitüremkedő párnácskákon. Nem tudom, hogy mennyi vagyok, mivel nem merek a mérlegre állni, mikor utoljára mértem magam 70 kg voltam, ez kb 1 hónapja volt. Viszont szeretnék lefogyni, de valahogy nem tudom magam rávenni, esetleg ha te is le akarsz fogyni, akkor csinálhatnánk együtt. Tudtok-e valami tippeket ajánlani (konkrét tipp) Mert nagyon elvagyok keseredve, még sose néztem így ki....kérlek titeket segítsetek!!!

65. 6342d2631c (válaszként erre: 64. - Zitabeata)
2009. febr. 27. 17:48
Most már 8 éves és higgadt gyerek lett.De kicsinek iszonyat volt,mindenhová rohanni kellett utána!Jobb volt mint egy aerobick óra.
64. zitabeata (válaszként erre: 62. - 6342d2631c)
2009. febr. 23. 17:08

De gondolom a Gyerkőc kellőképpen átmozgat nap mint nap :-)))!!! Mennyi idős egyébként?

A 39 kg tényleg nagyon kevés, rendesen lefogytál.

Én holnap töröm meg a böjtöt, még pár napig leveket fogok inni, aztán elkezdem az 5x-i étkezést. Az édesség megvonása a legrosszabb, bár ez a 3 hónapos diéta (illetve életmódváltás) néha enged édességet (pl. Túró Rudi), és vannak benne tésztás kaják is, amiket imádok. Csak kisebb mennyiségben. Ja, és persze sok folyadék fogyasztása, erről az utóbbi időben valahogy elfelejtkeztem.

63. ashlye (válaszként erre: 62. - 6342d2631c)
2009. febr. 20. 18:06
Szegénykém.. :(
62. 6342d2631c (válaszként erre: 61. - Zitabeata)
2009. febr. 20. 18:04
Az első fogyásom pár nap alatt történt,mert kórházba kerültem és 4 napig csak infúzión éltem és 10 kg-t fogytam.Utána elkezdtem enni de megint elkezdtem hizni és utána már nem ettem vacsorára csak korpovitot,vagy light sajtot puffasztott rizzsel és eljártam haeti 5-ször erobickra.De mikor megtudtam hogy terhes vagyok abba is hagytam.16 kg-t hiztam amikor utoljára méreckedtem.Szülés(szoptatás) után hiába ettem csak 1 zsömlét vagy kifli reggelire és vacsorára akkor sem tudtam lefogyni.És akkor kezdtem el ezt a műzlis diétát,de először csak 1 et ettem reggel és 1 et este,ebédet azt ettem rendesen.Áprilisba kezdtem és nyárra már lefogytam,De azt hozzá kell tenni,hogy édességet sem engedtem magamnak.De túl sokat is fogytam,39 kg voltam.Visszanézve a képeket szörrnyű volt.Most is igy eszek,csak 2 szelet müzlit eszek 1 helyett és ebéd után eszek egy kis édességet.Viszont amióta anyuka vagyok nem tudok elmenni tornázni , pedig a bőrnek nagyon kéne.
61. zitabeata (válaszként erre: 60. - 6342d2631c)
2009. febr. 20. 15:28
Én sokáig 52 kg voltam, és 166 cm magas vagyok. Mindig is szerettem enni és nyugodtan mondhatom, hogy édességen nőttem fel. Sosem ettem zöldséget, gyümölcsöt, vagy más egészséges kaját. De mellette eljártam aerobicozni heti 3x, és ez elég volt, hogy tartani tudjam a súlyom. Aztán 2 éve abbahagytam az edzést(a párom is), mindketten sokat dolgoztunk, csak este ettünk, és gyorsan feljöttek a kilók. Azóta jojózom, fel-le mennek a kilók. Pedig itthon van futógép, steppad, meg egyebek. Most megint el akarok kezdeni futni, és csinálom a 10 napos Neera-kúrát. Én hasra és csipőre hízom, a nadrágok nem jönnek fel, csak nyaralnak a szekrényben. Most mindenképpen le szeretnék fogyni, mert lassan babát szeretnénk, és ha még erre ráhízok... :-))). Mennyi idő alatt adtad le a felesleget? Ja, és mennyit kellett leadnod?
60. 6342d2631c (válaszként erre: 58. - Zitabeata)
2009. febr. 19. 09:46
Arról nincs fényképem ,meg nem is raknám fel,mert förtelmes.Én az a tipus vagyok aki ha hizik csak fenékre és combra.Én 16 évesen kezdtem el hizni,előtte bármit ehettem mivel általánosba akkor még kemények voltak a tesi órák és atlétikára is jártam.De ahogy a fodrász suliba kerültem nem érdekelt a mozgás és csak ettem,mert úgy gondoltam bármit ehetek.Hát ez nem igy van,csak amire rádöbbentem már mindenki elvolt hűlve rajtam hogy kicombosodtam,a fenékről nem is beszélve!Én sajnos csak 158 cm vagyok,alacsony és körte formájú.Ha a mellem nagyobb lenne nem is érdekelne,dehát ez van!Ha valaki meglát derékig azt mondja milyen vékony vagy,de ha meglát deréktől lefele,akkor adnak igazat.
59. zitabeata (válaszként erre: 55. - 6342d2631c)
2009. febr. 17. 15:24
Bocsi az előző üzenet Neked szól, csak nem jelöltem be.
2009. febr. 17. 15:23

Nekem is az 5x kevés vált be, de nehéz tartani, mert a párommal mi is este érünk haza, és olyankor az ember könnyen elengedi magát...

Ha megkérdezhetem, mennyi volt a legnagyobb súlyod? Mert a fényképeid elnézve nem gondolnám, hogy valaha is voltak ilyen problémáid :-)))

2009. febr. 17. 09:34
én reggelizni soha nem reggeliztem, kiskorom óta nm lehet belém diktálni :) csak egy kv, 14éves korom óta (tudom nem egészséges, de finom...), ebédelni hol van időm, hol nincs :( a suli miatt/mellett... ha van, persze kajálok, már ha addigra nem éheztem el :( és én du 4 után semmit nem kajálok, csak salátát, vagy gyümölcsöt, esetleg tonhalat. de így senki ne akarjon fogyni, a vizsgaidőszak meg az időhiány kikészít, a gyomromnak sem jó. azóta rászoktam a kevés reggelire, kevés ebéddel, ha nincs időm is mindig beszorítok legalább egy müzli szeletet. vacsora pedig 4 előtt, utána még egy könnyű saláta, és napi 3-4-szer kajálok, mégis tartom a súlyomat. mellé napi 30perc futás, meg hullahoppozni szoktam, imádom :) és torna is néha befigyel, de nem drasztikusan egyik sem
2009. febr. 15. 19:52
Az én receptem: Anno amikor fogyni szerettem volna, azt mindig 1-2 nap koplalással kezdtem. Csak folyadék és gyümölcs volt benne /annyi, hogy ne korogjon hangosan a gyomrom/. Az ezt követő hónapokban pedig mindent ettem amit addig, viszont csak a felét annak mint előtte. Ez lassú, de tartós fogyást hozott mindig és nem szenvedtem a fogyókúra miatt. Meg lehet szokni. Próbáljátok ki.
55. 6342d2631c (válaszként erre: 54. - Zitabeata)
2009. febr. 15. 19:44
Mivel az ünnepek is a jó ebéd jegyébe telnek,ebédelni lehet!A karácsonyi vacsoráról lekell mondani és a beigliről is.Nehéz megállni.De én nagyon sokat fogytam igy.Először csak 1 szelet műzlit engedélyeztem magamnak reggelire és vacsorára is,ebédelni lehet,de a rendes kenyér helyett fogyikenyeret vagy diétás kenyeret eszek!És semmi édesség!Viszont túlságosan is lefogytam,38és fél kg-ra,amit tartottam is max 40-42 kgra mentem fel.Most annyi változott hogy 2 szelet müzlit eszek reggel és este az 1 helyett és ebéd után édességnek kinder tejszeletet eszek.Csak az a baj,hogy annyira megszokta a szervezetem ha egy kicsit elengedem magam hamar meglátszik!Azt mondják az az ideális ha 5ször eszünk keveset,de mivel én fodrász vagyok nincs időm enni.
2009. febr. 13. 21:14
Ezt mindig sikerül is betartanod? És mi a helyzet az ünnepekkel (karácsony, név-és szülinapok, baráti összejövetelek, stb.)?
2009. febr. 11. 10:57
reggel 2 szelet műzliszelet teával vagy cukormentes itallal,délben rendes ebéd és vacsorára 1 activia joghurt vagy szintén 2 műzli szelet.Én igy tartom karban magam.
52. dor@ (válaszként erre: 33. - Megryan)
2009. jan. 5. 22:26

:)))


úgy ám!


én 3x30-at szoktam gyűrni. utána remegnek a lábaim!

51. e642ac5487 (válaszként erre: 44. - Lalilu)
2008. nov. 28. 10:44
Húúha :) Olyan jó neked, hogy ennyire kitartó vagy :) Sok erőt adtál ezzel :)
50. Lalilu (válaszként erre: 45. - Cathyca)
2008. nov. 26. 12:54
Ha egyszer már sikerült 15 kg-ot leadnod, bármikor újra sikerülhet!:) Csak elkezdeni nehéz. Kitartás!!
2008. nov. 26. 09:56

zitabeata mennyibe kerül ez a lötty? :-)

Köszi előre is a választ!

2008. nov. 26. 09:47
Sziasztok! Amit itt találtam a hoxán, egy kéthetes fogyókúráról van szó. "Barátnőm diétája", ezt keresd meg! Én sokat fogytam, és azóta figyelek, hogy mikor mit és mennyit eszem. És így nem fognak visszajönni a kilók.
47. Lalilu (válaszként erre: 46. - Angyal63)
2008. nov. 26. 09:45
Hát igen, tulajdonképpen igazad van :) Gondoltam, ha körítem kicsit, gyakorlatiasabb és kedvcsinálóbb, hogy kis praktikákkal, elszántsággal BÁRKI le tud fogyni. Én tényleg sokszor nekiugrottam, mindig is pufi lány voltam, ennek nincs köze a szüléshez. Tudjátok, az a típus, akinek mindenki azt mondja, hogy „Á jó vagy te így, jól áll stb.” Nem az a folyós, hanem olyan teltkarcsú szépen mondva, egyébként meg egyszerűen túlsúlyos. És a végén már majdnem elhittem, hogy én jó vagyok így, csak az évek alatt egyszerűen nem sikerült elfogadnom magam, mindig feszengtem fürdőruhában, és más ruhákban is. Lehet hogy ez nem látszott kívülről, de így volt. És most mintha kicseréltek volna, most mindenki érdekes módon azt mondja, milyen jól nézek ki, és milyen csini vagyok, és hogy megszépültem stb. Érdekes, nem? Pedig korábban úgy voltam jó, és jól állt... Szóval mindenkinek hajrá, és ne feledjétek, h. bármilyen kúra lényege, hogy napi kevesebb kalória menjen be, mit amit ledolgozol és akkor fogyni fogsz TUTI! Minden kúra erről szól, csak hangzatos neveket adnak nekik, és drágán eladják a körítést. Ja, és nem szabad türelmetlennek lenni,ha első héten nem fogysz egy dekát sem, sőt. 2-3 hét és elindul a folyamat! Aztán heti fél/egy kiló mínusz várható, és az a normális lassú fogyás,ami aztán okosak szerint nem jön vissza olyan hamar, ha vigyázol – én is ezt remélem magammal kapcsolatban is. Hajrá!
46. angyal63 (válaszként erre: 44. - Lalilu)
2008. nov. 25. 21:42
Jó hosszú lére eresztetted, amit én úgy írtam le, hogy 0 CH!!! :-))) Csak hozzátettem egy kis edzést a tonifikálás miatt.
45. cathyca (válaszként erre: 44. - Lalilu)
2008. nov. 25. 20:29
Hát..Lalilu, köszi,hogy ezeket leírtad,nekem sokat segítettél, tényleg, ezt így kéne csinálni..a kenyérrel kapcs.-ban teljesen igazad van, az hizlal a legjobban.Sok sikert a megtartáshoz is! Én most kezdek újra fogyózni, kb. két év alatt újra feljött 15 kilo, amit már egyszer leadtam!!Hülye voltam,nem vigyáztam.Sajnos nekem ,nem tudom,ti ,hogy vagytok vele, nagyon fontos, hogy kiegyensúlyozottan éljek.Azt vettem észre, ha minden "klappol",nincs túlzott stressz, anyagi,munkahelyi gondok,stb. akkor eszem ágában sincs túlenni magam. Szeretem azt az érzést,amikor jól érzem magam, boldog vagyok és akkor megtudom válogatni, hogy mit eszek, ha meg szarul érzem magam, akkor meg sokat eszem és tudom, hogy nem kéne,de nem nagyon tudom megálni. Lehet, hogy azt gondoljátok, hogy hülyeség, meg hogy akaraterő.. biztos,hogy az is, persze, de akinek volt vagy küzdd vmi. hasonló problémával, vagy van vmi ötlete az írjon, hátha tudunk egymásnak segíteni :)
44. Lalilu
2008. nov. 25. 10:30

Szia! Én idén február közepén éreztem, hogy ez nem mehet így tovább. Akkor fél éves volt a kislányom, abbahagytam a szoptatást (sajna elfogyott a tejcim) és 76kg voltam a 165 centimhez ami azért elég durva volt - főleg úgy vizuálisan :) De lelkileg is, és mindenképpen. A ruháim úgy álltak, jaj, rossz visszagondolni rá. Utáltam tükörbe nézni. Most 59,5kg(!) vagyok,9 hónap alatt több mint 16kg-ot ledobtam, ami nagyon sok akaraterő és elszántság eredménye elsősorban. És lelkileg mintha kicseréltek volna, visszagondolva az akkori lelki állapotomra – szerintem bizonyos értelemben depis voltam a kinézetem miatt. Most már jól állnak a 36-38-as gatyák, ruhák, ami hihetetlen, azelőtt 42-44-est hordtam. Még nem vagyok teljesen elégedett, még 5 kg-ot le szeretnék adni, de most már nem nyomom olyan durván - havi 1 kg-ot így is sikerül leadni :) A lényeg: „LE FOGOK FOGYNI, képes vagyok rá, csinos leszek..!” És ezt komolyan eltökélni! Nem csak úgy imme-ámmal. Mikor elöntött a vágy, hogy valamiből úgy Isten igazából bezabáljak, mint előtte előfordult olykor :), ez lebegett előttem. Na meg az, hogy az eddigi eredményekért meg kellett szenvedni,és most nem fogom elszúrni egy zabálással, ami után csak lelkiismeret furdalásom lesz. Szerintem, ez nagyon fontos első lépés, hogy az agyban ez eldőljön, komolyan – fél siker. (tapasztalat) Na de febr 15-től megszüntettem mindennemű péksüteményt, ez durva, de szerintem a „kevesebb kenyeret eszek” nem hatékony (legalábbis nálam) Azóta nem eszek kenyeret, kiflit, zsemlét, péksütit. Először Knäcke Brottal (DM-ben lehet kapni 450Ft/cs) helyettesítettem, olyasmi mint az abonett, teljes kiőrlésű szerintem finom, és egészséges. Napi 2 szeletet ettem, főleg vacsira. Aztán 2-3 hónap múlva meguntam, és azóta azt sem eszem. Reggelim kávé és egy joghurt, délelőtt, ha kopogott a szemem, alma, gyümölcs. Délben bármit, amit amúgy is főzöl, húst, főzeléket, tésztát , salátát, párolt zöldséget, bármit, csak keveset, EGY tányérral – nincs repeta, és kenyér!! Szerintem a kenyér nem engedi, hogy lefogyjon az ember. Szinten tart, ha sokat eszel belőle akkor meg hizlal rendesen. Sokszor próbálkoztam fogyókúrákkal, ennyit még soha életben nem fogytam, és soha nem mondtam le korábban a kenyérről. Az első 2-3 hét a legkeményebb, de aztán már nem kívánja az ember. Délután gyümölcs, ha vendégségbe mész, lehet enni sütit de szigorúan 1 szeletet, hiába csábít. Mi is mentünk haza anyuékhoz, de megálltam, mindent megkóstoltam, nem bántottam meg senkit, így ők sem voltak kiakadva, hogy brutálisan fogyózok, mert keveset mindenből ettem, de ÉSSZEL! Ja, míg elfelejtem, mikor elkezdtem, eldöntöttem, hogy fogok venni valamilyen étrendkiegészítőt, ami nem veszélyes csupa megbízható természetes anyagot, vitamint tartalmaz. Nem kifejezetten azért akartam, mert hittem/hiszek abban, hogy holmi étrendkiegészítőtől le lehet fogyni, hanem a tudat miatt, hogy van valami ami még hozzásegít, és energiát ad és ha már veszem és szedem, ne zabáljak már be, mert akkor hiába a pénz. Na hát ne gondoljatok drága dologra, havi 1800 Ft kb. Ez a Béres termékcsalád Fittforma tablettája, ami zöld teát, B3 vitamit, L-karnitint és krómot tartalmaz, melyeknek egyenként utánanéztem a neten, és teljesen rendben vannak. Napi 2 szem 1reggel 1este, 60db1790Ft a DM-ben. Hangsúlyozom, nem hiszem hogy ettől fogytam le, ez önmagában szerintem nem sokat ér szerintem úgy, ha valaki csak ezt eszi és közben zabál, hát az nem fog lefogyni. Igazából ez a kalóriaszegény étrend hatékonyságát segítheti elő, a zsírok energiává történő átalakításában segíthet. A tudatossághoz még hozzátartozik, amit mindenkinek ajánlok, hogy szerezzen be egy olyan digi mérleget, ami 0,1kg-onként mér, és minden reggel éhgyomorral pisi-kaki után álljon rá, és jegyezze fel, reggel mindig kevesebb az ember, ez nagy visszatartó erő, hogy ne egyél, és másnap még kevesebb legyen. Egy ilyen mérleg 5-6e Ft, ha komolyan gondolod, ennyit megér! Ja és én ha volt egy kis időm, a neten fogyókúrás oldalakat olvastam, a youtube-on rengeteg kisfilm van, sikersztorikból – ezek nagyon sok erőt adnak! Ezek kis dolgok, de nagyon hasznosak – tapasztalat!!

No ezt szedem mai napig, nincs mellékhatása. Ja és majd elfelejtettem a legkellemetlenebb részt, napi torna!! Most már heti 1-2szer nyomom, de fél évig napi nem sok, ½ -1 óra. Nekem van egy átírt Réka dvd, elég idétlen szövege van, de a torna az jó (Add önmagad! Című), talán ez a legelső dvd-je, bár nem követem, egyszer régen átírták nekem, és azon 4X20 perc torna van (a térdeket nem kíméli némelyik :(, de nekem nagyon bevált, a combjaimon nagyon sokat fogytam, főleg arra gyúr)Mit hagytam még ki, ja vacsora : saláta, gyümölcs. De a salit is el lehet finomra készíteni, és vannak még vacsi tippjeim, amit majd később leírom, mert a kislányom itt tipródik és most már foglalkoznom kell Vele is :) Ja és első hónapban heti 1kg lement, aztán lassult a dolog de havi 2 kg azért lement utána is. Remélem segítettem, kérdezzetek bátran, ha felmerül valami, szívesen segítek, ha tudok. Nekem az előre meghatározott étrendű diéták nem jöttek be, én a no kenyérre és kevesebb kajára és a tornára esküszöm. ( no kenyér, minimális cukor, krumpli, rizs)Hú de hosszú voltam, szerencsére 10 ujjal gépelek, így gyorsan megy :)

43. angyal63 (válaszként erre: 42. - E642ac5487)
2008. nov. 24. 17:50
De még hogy lemennek kilók!!! Ráadásul észrevétlenül!! Mellette persze a 0 ch (vagy minimális) rengeteget segít és kibírható :-DDD
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook