Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A honi férj ... fórum

A honi férj ... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. márc. 3. 15:24

Parisz, ha tényleg meg akarod ismerni a magyar férfiakat, de úgy istenigazán...Ajánlom a Férfihang.hu oldalt, ahol tényleg olyanokat, de olyanokat olvashatsz, hogy a füled ketté áll majd. Ígérem!:))))


Mellébeszélés nélkül, ott megtalálod a krémek krémjét...


Antifeminista férfihonlap. Rengeteg cikkel, fórumokkal, nagyon szókimondó stílusban.


Nem hiszem, hogy hagynak majd szóhoz jutni, de az is lehet, tudod, a hülyék szerencséje!

718. Parisz20's (válaszként erre: 717. - Parisz20's)
2014. márc. 3. 15:20

Persze anyúsóvi is van már, és közöségi létet is kell tanulnia a gyereknek.


Hát a pesitseséget arra értem, ha valaki, diplomásan hét+ évre mégis otthon marad.


Más kérdés, hogy angol-francia fordítás, és más szakami anyagokból is meg lehet élni, ha van rá erreje esetleg az embernek egy gyerek mellett. - nem szokott.

717. Parisz20's (válaszként erre: 716. - Chelsey)
2014. márc. 3. 15:17

7 éves korig az anyának a gyerekm llett van a hely, ha óvadaigazgató és iskola hozzájárul akkor maradhat is. - utána telefonáltam.


Az apára is szüksége van, masculin (nem kispapa) és apaképre (tény) is a gyereknek.


Én már most megengedhetném magamnak, hogy hét évet itthon maradjak vele, de ezt ne vegyétek hencegésnek. Franciásan sporolos mentalistás, és anyagilag tervezet jövő. Ja lehet itt sokan nem tudják, a franciák nagyon nem szórják a pénzt. Mert itt pont az ellenkezőjének elképzelése él az emberekben. Ritka az a középosztály beli nő, akinek három szokny és három utcai felső szetnél több van.

716. Chelsey (válaszként erre: 708. - Parisz20's)
2014. márc. 3. 14:49

Szerintem ez nem olyan, mint a pestis. Nem mindenkinek felel az meg, hogy idegenek foglalkoznak a gyerekével, akit estére visszakap vacsoráztatni és lefektetni aludni. Van aki össze tudja egyeztetni a karrierjével, van aki nem, van aki meg nem is akarja.


Szerintem kifejezetten jót tesz a gyerekeknek, ha legalább az egyik szülőjük a közelükben lehet, amikor nincs kötelező elfoglaltságuk az oviban/suliban. Az ideális az lenne, ha mindkét szülő órákat tudna a gyerekekkel tölteni minden nap. És most nem a reggeli rohanásra meg az esti leckeellenőrzés vacsora készítés közben, evés, fekvés rutinra gondolok, bár sokan még ezt se tudják együtt elkövetni.

715. 3f3949edc4 (válaszként erre: 641. - Toprengo)
2014. márc. 3. 11:12
:D Nekem is ez jutott az eszembe...
714. 549be03e80 (válaszként erre: 712. - 549be03e80)
2014. márc. 3. 04:03
ja es leforditom neked ezt a jelet=:)))= azt jeleneti ,hogy VICCELTEM!!!!!!!!!ERTED????????????
713. 549be03e80 (válaszként erre: 709. - Parisz20's)
2014. márc. 3. 04:02
Ugy tunik mar 1 honapja kiestel!:))
712. 549be03e80 (válaszként erre: 710. - 549be03e80)
2014. márc. 3. 04:01
es a humorerzeked is -200 mert vicceltem,de te nem fogtad fel,es ezek utan ne kuldozgess muffin-t nekem,edd meg magad!:)))
711. 549be03e80 (válaszként erre: 707. - Parisz20's)
2014. márc. 3. 03:59
Mi az a nsgol?
710. 549be03e80 (válaszként erre: 706. - Parisz20's)
2014. márc. 3. 03:58
Mi ez a felso C?
2014. márc. 3. 02:36
Kiestem amúgy az alvás ritmusomból, nem tudom holnap, hogy bírom. De most nem tudok aludni.
2014. márc. 3. 02:34
Azt tudom itt még elfogadott egy házasságban, ha anyagilag megengehető, hogy a nő a gyerekkel az iskla éretségig otthon maradjon. Nem kvázi olyan mint egy "pestises" az a nő, aki nem dolgozik, még polgári körökben sem. ...
2014. márc. 3. 02:32
nsgol* angol
706. Parisz20's (válaszként erre: 705. - 549be03e80)
2014. márc. 3. 02:31
Te vagy nem tudod értelmezni amit írók, vagy nem olvasod. Soha nem keresnék a weben társat. A másik, pont az érdekel, miben vagyunk mi magyarok másak. Mert azt már tudom, miben más egy francia mint egy német, egy amerikai és egy nagol, de itt a kérdés, miben mások azelvárásai egy itt élő férfinak (A honi férj ...). Na majd összíntén elárulják? Te el vagy tévedve, nem az az udvarlás modja, hogy a külömbségeket és a konfliktust keressük. Ez egy női fórum, azt hiszem ezért pont a legjobb helyen járok. Beszélhetnénk már a témáról nagyobb mértékben???
705. 549be03e80 (válaszként erre: 699. - 0f332c4ec9)
2014. márc. 3. 01:13
szerintem egy ferfiforumon hamarebb menne a honi Honey:)))
704. 549be03e80 (válaszként erre: 703. - Parisz20's)
2014. márc. 3. 01:12
ott:)
703. Parisz20's (válaszként erre: 702. - Parisz20's)
2014. márc. 3. 00:43
itt
2014. márc. 3. 00:39

(bár rzrn mind vitázik)* (bár ezen mind vitázik)


Amúgy szokatlan magyar 105 gombos billenytűzet elűtések fő oka. ;) Bár pont a tanulás miatt újra magyar ékezettekkel írok gépen is.

2014. márc. 3. 00:34

Négy kulrturában éltem, és ötben leveleztem, fórumoztam.


A magyarok és amerikaiak imádnak vitatkozni, az angolok segíteni, a németek elzárkoznak a vélemény formálástól és megnyílástól, bár utóbbi az amerikaiakra is jelemző, a franciák csevegnek, de lazán, ... .


Tehát mind mások (vagyunk), nem rosszabbak vagy jobbak csak mások. Én nekem tetszi az itteni, konzervatívabb légkör. (TOP3-as is au EU-ban az ország ezen a téren.)


Amerikai az angol yahoo asnweren megelpődik, hogy nem hurrogják le. - ennyi.


Én azért fórumozok itt, mert én is máshonnan jöttem vissza. Párizsban ha azt modnod, hogy az a szembe lébő három társasház az enyém, az egy téma, és nem rongyrázás. Még ha a beszélgető partner egy sima alkamazott is, ... . Beszéd téma, mert a alkamazottnak is van véleménye a saját otthonát befogadó társasháznak működtetéséről, etc. Németek méricskélnek hogy a társadali osztályodba illően élsz-e, franciák azt mondják de jó autod van, ... . Max. én is szeretnék egy ilyent.


De Párizsban a félház, a hátsó udvari, is simán vendég lehet az "úriháznál" tartot partin, mint jóismerős.


Egyik nép sem jobb a másiknál (bár rzrn mind vitázik), csak más, mint már mondtam. Én tanulom, mit illik és mit nem itthon az életben. Fórumon, meg hadd legyek szabad, mert hogy tanulnék különben!

2014. márc. 3. 00:17

Interneten párt keresni, kinek jutt komolyan ilyen az eszébe??? - Legalábbis ha komolyan belegondolunk. - ahhoz már nagy távolságok kellenek, hogy érteleme legyen, itt meg pont az nincs.


A másik, hogy pont arról szól a topic, többek közt, mit nem illik illendő itthon. Mik a küllönbségek, vagyis leginkább az itteni szokások a honi férfiak elvárásai, és szokásai, és nem utolsó sorban lehetséges honi potenciális féjek fellelhetőségei.


Megint más dolog, hogy a fórum mivel anonim, sokkal több mindent osztunk meg rajta mással. Kívétel persze a legjobb barátokkal való párbeszéd és kapcsolatban lévő eszme és gondolat, nem mellesleg információ csere. CSak hát nekem itthon egy magyarországi barátom van, az is egy bő generációval idősebb. A többi testközelben lévő haver és barát, a maguk idegen ajkú szubkulturájukban él. Nem is kíván belőle kilépni, ide végleg letelepedni.


Nyugi ami itthon elfogadott, és például ahogy vislekedtek, amikor akkár úgy érzitek, teljesen konformisták vagytok is, sok országban, pont az vágná ki a bíztositékot!

699. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 695. - Parisz20's)
2014. márc. 2. 23:33
De figyelj csak kislány a hoxán aligha találsz potenciális honi férjecskét magadnak. És még az elején valaki irta vagy többen is,hogy ilyen rongyrázó stilussal aligha találsz bármilyet is..
698. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 693. - Parisz20's)
2014. márc. 2. 23:32

Ha tényleg annyi eszed van ahogy előadod akkor nem hagyod figyelmen kivül a hangnemet. És elgondolkodsz,hogy miért irtam azt és ahogyan. És miért verted itt ki a biztositékot többeknél.


Jah persze..na akkor örülj a sok barátodnak szerte a világban.

697. Chelsey (válaszként erre: 695. - Parisz20's)
2014. márc. 2. 23:03
De mit akarsz ezzel itt? Nekem nem világos.
696. Chelsey (válaszként erre: 692. - Parisz20's)
2014. márc. 2. 23:01
A diszlexia többnyire nem pszichés eredetű (amire te gondolsz az a másodlagos diszlexia, de a többség nem ezzel küzd, akinek ilyen problémája van). Az viszont igaz, hogy ha több nyelvet beszél, akkor nem feltétlenül érinti mindegyiket (nem lényeges, hogy melyik az anyanyelve).
2014. márc. 2. 22:42
Visszatérhetnénk az eredeti témához, a honi férfiakhoz, akik itt férjek, vagy potenciális itt élő férjek lehetnek???
2014. márc. 2. 22:39
Küldjétek rám az FBI-t, vagy majd az első itthon tőltött születés napomra meghívom azt, aki kedves volt idáig! ;)
693. Parisz20's (válaszként erre: 677. - 0f332c4ec9)
2014. márc. 2. 22:35

Kislány már nem, bár időm még van bőven arra ami most nincs. És ez a hangnem amit megütöttél, hát inkább figyelmen kívül hagyom.


Vannak barátaim, szerte a világban. ;)

692. Parisz20's (válaszként erre: 676. - Chelsey)
2014. márc. 2. 22:33
Mázli, hogy tanult nyelvben sokszor nem jön elő a diszlexia, díszgráfia és egyéb írás béli rész képesség zavar, mivel ezek pszichés eredetűek és egy korban történt traumához datáltak legtöbbször. Fura ezért, hogy pont ezért adnak ebben az országban, nyelvvizsga felmentést. Kint meg idegen nyelvoktatással is kezelik. Életor kérdése; van láthatod, mikor mint sok híresség is megtanult akcentus nélkül egy nelvet, jelemzően 14 éves kor előtt elkezdve.
691. Parisz20's (válaszként erre: 674. - Michelle.r)
2014. márc. 2. 22:26
Amúgy magyar vagyok (nem mint állampolgár), és német nemzetiségi, magyar szívből. (Német és francia állampolgár.)
690. Sylvee12 (válaszként erre: 689. - 549be03e80)
2014. márc. 1. 15:03

Előbb-utóbb minden kiderül. (És mindenki derül. :)))

Lehull az álarc. :)


Már csak azt nem értem mire volt jó ez az egész színház.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook